پنج شنبه 9 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » قرار عمومی مخصوص تابستون سال 91

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
 قرار عمومی مخصوص تابستون سال 91 « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
adame_haji
پستتاریخ: سه‌شنبه 16 خرداد 1391 - 19:43    عنوان: قرار عمومی مخصوص تابستون سال 91 پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

سلام دوستان 2 سال پیش من نبودم قرار عمومیتون پا نگرفت
یه قرار بزاریم برای تابستون یروز بریم مثلا هتل کاوه (شهرصنعتی ) اونجا یه دیزی میزنیم (شایدم وسایل بردیم پارک شهر صنعتی جوجه کباب درست کردیم )و بعد از ظهر برمیگردیم
کلی صفا تبادل اطلاعات و این حرفا ... در مورد پروژه های مخصوص ساوه سرا هم بحث میکنیم
نظرتون چیه ؟ اگه پایه این اعلام کنید تا من برنامشو بچینم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
adame_haji از این تاپیک تشکر میکنم 
rezvaneh
پستتاریخ: سه‌شنبه 16 خرداد 1391 - 19:58    عنوان: پاسخ به «قرار عمومی مخصوص تابستون سال 91» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

الهی رضوانه فدای دل تیکه پارت بشه دادا جون...دلم بران کبابه....آرمون حسرت دارم...ننه!!!
اس کافیه کمتر از سیم ثانیه به حمید فکر کنی و عکس العملش به این پست...بعد من ببینم خودت با دستان مبارک خودت این پستت رو حذف می‌کنی....من منتظرم...بشمار!!! Very Happy

حالا اگه می‌فرمودین متأهلین ساوه سرا یه چیزی...مجردهای سایت که کم هم نیستن..هتل کاوه؟ نهار؟ جوجه؟ استغفرالله....Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: سه‌شنبه 16 خرداد 1391 - 21:09    عنوان: پاسخ به «قرار عمومی مخصوص تابستون سال 91» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

اشهد ان لا اله الی الله
من خودم به این موضوع فکر کرده بودم
گفتم اگه یه برنامه دقیق بریزیم داد جونیگِم که مو لا درزش نره میشه یه قرار باحال داشت
اولندش که محدودیت سنی باید بزاریم
+20 Eshve
یعنی زیر بیست سال قبول نیست چون قراره بریم شهر صنعتی (مثلا) و داخل شهر نیست و کمتر از 20 جوابگو نیست
شایدم یه قرار گذاشتیم رفتیم پارک طالقانی توقسمت استخر توپ و تاب سر سره ... Very Happy اون موقع +3 هم میتونن بیان (البته با رضایت پدر مادر)
تازه محدودیت های زیادی هم داره . چون قرار عمومی دوست دختر پسر ها که نیست . یه سایت فرهنگی هست که بچه هاش برای انجام پروژه ها و آشنایی بیشتر اعضا قراره با هم یه قرار عمومی داشته باشند.

علی حساب دوستانی که پایه هستن یه امضا بزنن که ببینیم چحوریاست و نظر حمید هم انشا ا... جمع میشه love struck
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: سه‌شنبه 16 خرداد 1391 - 21:16    عنوان: پاسخ به «قرار عمومی مخصوص تابستون سال 91» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

adame_haji, جان، قبلاً در مورد اين موضوع صحبت كرده بوديم و گفته بودم كه هر وقت از اين فكرها به ذهنت رسيد، يك قيافه وحشتناكِ مخالف بياد جلو چشمت كه همانا من باشم!! ببين rezvaneh, چه اين درس رو خوب ياد گرفته! (هر چند كه هنوز هم جا داره نصيحتش بشه! Worried پس پيغام خصوصيش رو چك كنه)

به هر حال، ما از ريشه با اين نوع جلسات مخالف هستيم و مطمئنم كه نياز نداره دليلى براش ذكر كنيم Sad

هر چند كه اگر مثلاً تعداد خانم ها و آقايون زياد بشه، ميتونيم جلسات جداگانه كه خانم ها خودشون با مديريت يك خانم(مثلاً همسر adame_haji) برن و آقايون جداگانه خودشون برن داشته باشيم. مثلاً قيزقلعه و روستاهاى اطراف يا مثلاً جلاير يا قلعه رودخان و امثالهم.
به هر حال، فكر اينكه در يك محل هم خانم و هم آقا از اين سايت موجود باشه از سرتون به در كنيد Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: سه‌شنبه 16 خرداد 1391 - 21:39    عنوان: پاسخ به «قرار عمومی مخصوص تابستون سال 91» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

خب پس که این طور
باشه نظرم اینه که دوستان همه جمع بشن (زن و مرد و دختر و پسر) جمعه همین هفته با هم دیگه جمع بشیم از میدون مخابرات اتوبوس سوار بشیم بریم مصلی برای نماز پر فیض جمعه و پس از اون زیارت اهل قبور
گویا این مسئله جدید الطرح که حمید فرموند هم بدک نیست
زن و مرد جدا شدن ولی جوجه همچنان پا برجاست Very Happy
خداییش اینجوری یه Challenge ی هم میشه بین قرار عمومی آقایون با خانوم ها
هر کدوم بهتر اجرا کردن اونا اول میشن
من از همین اعلام میکنم که توی قسمت قرار مردانه ما ساندویج هایدا هم میدیم Very Happy
بچه ها نظراتون رو بگید . (البته نامردا بشتر از مردها هستن Very Happy )
بازگشت به بالای صفحه
mary67
پستتاریخ: چهار‌شنبه 17 خرداد 1391 - 23:28    عنوان: پاسخ به «قرار عمومی مخصوص تابستون سال 91» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 21 دی 1389
iran.gif

امتياز: 15275

ادم حاج عزیز فکرای امروزی میکنی برادر ما بچه یای قدیمیم آقامون که بابامون باشن اجازه اینجور مجالس رو نمیدن یکم از حالت مدرنیته دربیا تو حالت سنتی سیر کن فکر کنم اینجوری بهتره Very Happy Very Happy Very Happy
اینجا اگه اینقدر راحت بحث میشه واسه اینه که کسی کسرو نمیبینه اما اونجوری دیگه بحث درستی الانشو نداره love struck love struck
یه کلام از بچه یکا
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 18 خرداد 1391 - 00:02    عنوان: پاسخ به «قرار عمومی مخصوص تابستون سال 91» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

بخاطر جو ساوه و ایران و خیلی مسایل دیگه....متاسفانه منم مخالفم.

mary67, جان، خوش بحال سنت شما که توش اینترنت هست...تو دوران سنتی ما الّی چقلّی هم بزور پیدا میشد Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: پنج‌شنبه 18 خرداد 1391 - 00:48    عنوان: پاسخ به «قرار عمومی مخصوص تابستون سال 91» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

با بچه های سایت مجید انلاین قرار عمومی گذاشتیم
کلا 50 نفر اومدن شدیم یه ولو ...
خاطرات بعد از سفر
اینم تاپیک فراخوان

از ساوه 3 نفر رفتیم . من و دوتا از بازیگرای بروبکس Very Happy
خود صاحاب سایت مجید بود که از مشهد اومده بود
مدیر کل انجمنهاشون از اهواز با قطار اومده بود !!!!!! Hypnotized Surprised
از همه جای ایران اومده بودن . ازمیدون ولیعصر تهران حرکت کردیم
حدود 20 نفری هم خانوم بودن در بین بچه ها
نه کسی صدمه دید
نه کسی خراشی برداشت
چقدر هم تبادل اطلاعاتی کردیم باهم
یه فایل مربوط به بخش تبادل اطلاعات
اینم فیلم آبشار
واقعا لذت بخش بود

سوه جان آیا این تور خارج از ایران بود ؟
mary67 جان اینقدر تقدس درستی الانِ بحث و بالا نبرید
mary67 نوشته است:
...اینجا اگه اینقدر راحت بحث میشه واسه اینه که کسی کسرو نمیبینه اما اونجوری دیگه بحث درستی الانشو نداره ...

در کل نظر و منظور من یه قرار عمومی ساده بود که گویا شدنی نیست
چون از چند نفر بچه های فعال 300 نفرشون مخالفن
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 18 خرداد 1391 - 01:20    عنوان: پاسخ به «قرار عمومی مخصوص تابستون سال 91» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

adame_haji, جان خصوصی بهت جواب میدم، ناراحت نشو داداجون
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
neda_y
پستتاریخ: پنج‌شنبه 18 خرداد 1391 - 06:54    عنوان: Re: پاسخ به «قرار عمومی مخصوص تابستون سال 91» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 15 اسفند 1387
iran.gif

امتياز: 8705

سوه جان جو ساوه رو كيا ميسازن؟
آدمايي مثل خود ما
كي ميتونه جو ساوه رو عوض كنه البته رو به بهبود و اصلاح؟
كي ميتونه؟
فكر ميكنم جوابش بازهم خود ما باشه
نسل جديد

كاش ساوه ايها يه كم دست از غيبت و فضولي و ... برميداشتنConfused
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mary67
پستتاریخ: پنج‌شنبه 18 خرداد 1391 - 10:58    عنوان: پاسخ به «قرار عمومی مخصوص تابستون سال 91» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 21 دی 1389
iran.gif

امتياز: 15275

اقا من از پستم انصراف میدم و اعلام بی طرفی میکنم ببشین Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: پنج‌شنبه 18 خرداد 1391 - 16:31    عنوان: پاسخ به «قرار عمومی مخصوص تابستون سال 91» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

adame_haji جان این خانه از پای بست.....

خیلی وقته حال و حوصله بحث و جدل و پست دادن ندارم

اما میگن برا همه ماله برا ما بیت الماله

هیچ سایت ای رو با این سایت مقایسه نکن

نمایشگاه کتاب میتینگ انجمن .............. برگذار شددد با جمعیت 73 نفر

کاشان اعضای اون سایت یه تور رفتن 42 نفر

شهرک سیمایی

و.......

هیچ فکر و بحثی که تو سایت های دیگه اس رو اینجا مطرح نکن

چون فایده ای نداره ه ه

سرت رو بکن تو کار خودت قرار و میتینگ های جوجه خوریت هم برو با فروم های دیگه Eshve

تور خواستی چند وقت پیش تو نت یه تور دیدم برا ساوه بودددددد
اما خارج از استان میبره بیشتررررررر

ادرسش رو خواستی بهم پیام بده

نقل قول:
خب پس که این طور
باشه نظرم اینه که دوستان همه جمع بشن (زن و مرد و دختر و پسر) جمعه همین هفته با هم دیگه جمع بشیم از میدون مخابرات اتوبوس سوار بشیم بریم مصلی برای نماز پر فیض جمعه و پس از اون زیارت اهل قبور

اینم فکر خوبیییییه Winking

نه منتظر جواب ام نه جوابی به پیام کسی دارم

دل نوشته ای بود

به مزاق کسی خوش نیومد پاکش کنه
Exclamation Exclamation
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: پنج‌شنبه 18 خرداد 1391 - 18:53    عنوان: پاسخ به «قرار عمومی مخصوص تابستون سال 91» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

این پست و قبلا ازت خونده بودم :
irani نوشته است:
چهار شنبه سوری هم تموم شد
رفتیم بام ساوه و تا تونستیم زدیم و رقصیدیم calculate
میدونم که کسی از اینجا اونجا نبود
چون چنین محیط شاد بزن برقصی با روحیه خیلی از کاربرای اینجا سازگار نیست Hypnotized

آقاامید میدونم امید نداری که اصلاحات توی این سایت پر رنگ باشه
چون به این نتیجه رسیدی که اینجا همه اصولگرا هستن
شایدم فکر میکنی یه مشت دیکتاتور اینجا جمعند
بخاطر همین بعد از اینکه حرفتو زدی همیشه پشتش گفتی :
irani نوشته است:
...
نه منتظر جواب ام نه جوابی به پیام کسی دارم
دل نوشته ای بود
به مزاق کسی خوش نیومد پاکش کنه
Exclamation Exclamation

درکت میکنم
باید کنار اومد
نصیحتتی که کردی رو نمیخواستم گوش بدم :
irani نوشته است:
...
هیچ فکر و بحثی که تو سایت های دیگه اس رو اینجا مطرح نکن
چون فایده ای نداره ه ه
سرت رو بکن تو کار خودت قرار و میتینگ های جوجه خوریت هم برو با فروم های دیگه Eshve
...

اما نمیدونم جریان چی شد که یهو از عالم غیب همین 2 ساعت پیش یه قرار عمومی خارج از سایت بهم پیشنهاد شد (خدا شاهده)
حدود 15-16 نفر قراره یه مینیبوس بگیریم و بریم اطراف ساوه
جالب اینکه غذا هم همون جوجه شد Very Happy
جالبتر اینکه هیچکدوم از اون 15 نفر رو نمیشناسم
بدتر از همه اینکه حمید توشون نیست
دوست داشتم با حمید برم که اونم تاقچه بالا میزاره
چون خودم دعوت شدم شما رو نمیتونم دعوت کنم وگرنه دعوت میکردمت بیای
البته اگه مینی بوس بیشتر جا داشت یه کاریش میکردم
ولی خداییش با این قرار عمومی که جور شد عقده کشایی ها مون رو میکنیم

یاد یه خاطره افتادم از شمال
3 تا خانواده شدیم رفتیم شمال یه ویلا گرفتیم توی چم خاله
40 تا پیرزن 40-70 ساله باهم جمع شده بودن یه اتوبوس در بست کرده بودن و اومده بودن ویلای بغل دستی ما رو که از حیاط مشترک بودیم رو اجاره کردن برای 4 ساعت که شام بخورن و برگردن شهرشون
صدای خوانددگی و ضرب و تمپو رقصشون کل حیاط و برداشته بود(پیرزنها Hypnotized )
زن دوستمون گفت من میرم تو مجلسشون Eshve رفت و دو ساعتی توی ویلای اونا بود و برگشت و روحیش عوض شده بود
تو کف این موندم که توی اون سن اومدن و لذت بردن از زندگیشون و رفتن
اندازه پیرزن ها هم نیستیم
خودشون بودن و خودشون یعنی مرد قاطیشون نبود . گناهی هم نکردن (حالا صداشونو شنیدیم ولی جای بچه هاشون بودیم ما)

در کل من از زدن تاپیک پشیمونم
رضوانه درست میگفت
ولی بقول بچه ها گفتنی بیخیل بابا
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 18 خرداد 1391 - 19:14    عنوان: Re: پاسخ به «قرار عمومی مخصوص تابستون سال 91» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

neda_y نوشته است:
سوه جان جو ساوه رو كيا ميسازن؟
آدمايي مثل خود ما
كي ميتونه جو ساوه رو عوض كنه البته رو به بهبود و اصلاح؟
كي ميتونه؟
فكر ميكنم جوابش بازهم خود ما باشه
نسل جديد

كاش ساوه ايها يه كم دست از غيبت و فضولي و ... برميداشتنConfused

ندا جان
شما و بقیه دوستان فکر می کنید من از دور هم جمع شدن و تفریح کردن بدم میاد؟

نه

ولی هرچیزی بجای خودش و با آدمهایی که درک لازم برای همچین کارهایی را دارن...
میشه تو این جمع آدم 16 ساله باشه،56 ساله هم باشه؟

و یه سوال مهم:
بنظرت اصلاح جو فرهنگی ساوه باید اینجا انجام بشه؟ شاید ما آغاز کننده تغییرات فرهنگی باشیم ولی قرار نیست کار اصلی را ما انجام بدیم
کار اصلی به عهده ی هر کاربر در خونه خودش هست...تا تغییر را از اونجا و از خودش شروع کنه.

و صحبت حمید را هم در نظر بگیرید که اگر این کار به نام ساوه سرا ثبت بشه مطمئنا عواقب زیادی داره
اولا تا زمانیکه اتفاقی نیافتاده باشه همه آقا و خانم گل هستن و همه چی آرومه ولی خدای نکرده اگه دست یکی خراش برداره، پس فردا کانون فرهنگی کودکان و نوجوانان هم میاد وسط میگه از ما هم مجوز نگرفتن تا برسه به نهادهای دیگه.

پس مسایل زیادی هست و صرفاً یک ددر نیست.
به هر حال نداجان تا حدودی باصحبتهات موافقم ولی باید به همه ی زوایای اون و جو فرهنگی و سایز این شهر بیشتر دقت کنیم.

اونی که میاد وسط و یه حرفی میزنه و بای بای...خواهشاً خودش بره دنبال مجوزاش و وقتی مجوزاش را گرفت، بیاد بگه من این کارو کردم( با دست پر بیاد...از روی باد هوا حرف زدن کار سختی نیست).... مابقی امکاناتش را من مجانی در اختیارش قرار میدم.
موفق باشید
بازگشت به بالای صفحه
mIn
پستتاریخ: جمعه 19 خرداد 1391 - 09:24    عنوان: پاسخ به «قرار عمومی مخصوص تابستون سال 91» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

الان قطعی کنسل شد ؟ Very Happy
..........
پی نوشت: مهراد آواتورت فوق العادس ، یه حس باحالی به آدم میده ، مرسی بابت به وجود آوردن این حس
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی صفحه 1 از 2

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » قرار عمومی مخصوص تابستون سال 91
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc