چهار شنبه 5 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » عکس‌های مساجد ساوه و روستاهای آن

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  بعدی
 عکس‌های مساجد ساوه و روستاهای آن « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: جمعه 6 مرداد 1391 - 18:36    عنوان: پاسخ به «عکس‌های مساجد ساوه و روستاهای آن» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

شاید یکی از علتهای خرابی ظاهری مساجد این باشه که بسیاری از مساجد ساخته شده در محلهای فوق العاده نزدیک به هم هستند و باید دید ساوه نیاز به این تعداد مسجد داره یا نه؟ و آیا بهتر نبود مردم بجای صرف هزینه در 3 مسجد نزدیک بهم ، توانشون را در یک مسجد خرج می کردند تا مسجد زیباتر و توان مند تری داشته باشیم.
البته این نه مشکل ساوه بلکه مشکل بسیاری از شهرهای ایران هست.

در کل عجب تاپیک فوق العاده ای شده...واقعا لذت بخشه
Applause Applause Applause

و بقیه دوستان ساوه سرایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
rezvaneh
پستتاریخ: جمعه 6 مرداد 1391 - 21:53    عنوان: پاسخ به «عکس‌های مساجد ساوه و روستاهای آن» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

مسجد انقلاب

مکان: میدان انقلاب

مسجد امام سجاد
مکان: کارگر 20

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: جمعه 6 مرداد 1391 - 21:59    عنوان: پاسخ به «عکس‌های مساجد ساوه و روستاهای آن» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

آفرین rezvaneh, جان
چه میکنه این rezvaneh, Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: جمعه 6 مرداد 1391 - 22:04    عنوان: پاسخ به «عکس‌های مساجد ساوه و روستاهای آن» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

rezvaneh, مرســـــــــي Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: جمعه 6 مرداد 1391 - 22:04    عنوان: پاسخ به «عکس‌های مساجد ساوه و روستاهای آن» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 12 خرداد 1391

iran.gif

امتياز: 11375

افرین رضوانه جان آثارت قابل تقدیره......
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: جمعه 6 مرداد 1391 - 22:05    عنوان: پاسخ به «عکس‌های مساجد ساوه و روستاهای آن» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

blank.gif

واسه انداختن عکس های مسجد انقلاب یه دعوای حسابی کردم Very Happy اما بالاخره دست خالی هم بیرون نیومدم!
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: جمعه 6 مرداد 1391 - 22:11    عنوان: پاسخ به «عکس‌های مساجد ساوه و روستاهای آن» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

blank.gif

آتنای عزیز، ای کاش و باز هم ای کاش برای پیش برد بهتر کار عکاسی چه برای سانا و چه ساوه سرا...نه برای من که تفریحی عکس می‌ندازم Very Happy برای عکاسان فعال که واقعاً زحمت می‌کشن و دنبال کار رو می‌گیرن یه کارت خبرنگاری و یا عکاسی از طرف یه ارگان و یا نمی‌دونم یه سازمانی صادر می‌شد که مشکلاتی مثل همین مشکلی که برای من پیش اومد پیش نیاد براشون....چون برخورده بعضی‌ها واقعاً از ادب به دوره و اصلاً زن و مرد سرشون نمیشه!

از لطف همه دوستان ممنونم، کاری نکردم، انجام وظیفه بود. thank thanks flower
بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: جمعه 6 مرداد 1391 - 22:23    عنوان: پاسخ به «عکس‌های مساجد ساوه و روستاهای آن» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

آخ که رضوانه جون حرفه دله منو زدی بله منم متاسفانه با مشگل روبرو شدم برا عکس از یه مسجدی که نمیگم تو کجاست
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: جمعه 6 مرداد 1391 - 22:59    عنوان: پاسخ به «عکس‌های مساجد ساوه و روستاهای آن» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

بلـــــــــــــــه؛ واقعا حق داريد
خوب عزيزان دوستانه بريد جلو لبخند بزنيد اونم از نوع ژاپني؛ اينجوري Very Happy
بعد مي‌گفتيد براي تحقيق مدرسه مي‌خوايد عكس بگيريد Smiling
حالا گذشته از شوخي راست مي‌گيد بايد دربارش بازهم فكر بشه و خبر رساني بشه در انجمن سانا
حالا خانوما كارت خبرنگاريتون رو نشون بديد ببينم Very Happy
البته مي‌تونيد مثل من به غير جاهايي كه اجازه گرفتم يواشكي دم ظهر بريد براي عكاسي Winking
بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: جمعه 6 مرداد 1391 - 23:02    عنوان: پاسخ به «عکس‌های مساجد ساوه و روستاهای آن» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

هه هه آره من با آتنا برا عکاسی رفتم آتنا ازین کارا میکنه یعنی جرئتشو داره ولی من ندارم Very Happy Eshve
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: شنبه 7 مرداد 1391 - 14:24    عنوان: پاسخ به «عکس‌های مساجد ساوه و روستاهای آن» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

بله، مراقب باشید از جاهای خطرناک عکاسی نکنید.
چند سال پیش یکی از خانم‌های ساوه‌سرا (که خودش احتمالاْ این متن رو می‌خونه) رفت از در سپاه عکس بگیره، بازداشتش کردن!! خلاصه نباید برای خودتون از این مشکلات به وجود بیارید...

به هر حال با این مشکل مواجه هستیم و کارت خبرنگاری هم نیاز به ثبت یک مرکز خبری یا کانون فرهنگی و امثالهم داره....

چند سال پیش برای ثبت کانون فرهنگی اقدام کردیم و تمام هیات مدیره و اساسنامه و امثالهم رو آماده کرده بودیم، وسطاش فهمیدیم اونقدر مراحل داره که پیر می‌شیم تا بخواهیم مجوز کانون فرهنگی بگیریم!! تمام زحماتمون و حتی سوء پیشینه‌هایی که برای ۳ عضو هیات رئیسه گرفته بودیم. عکس‌هایی که گرفته بودند و همه بی‌خود شد!!
به قول خنده‌بازار از بس کارهای نو و خوب، نیاز به دوندگی داره هیچ کس طرف این کارها نمی‌ره!!!
فکر کنم قهوه‌خونه اگه بخواهیم بزنیم این قدر سوء پیشینه و مدرک فوق لیسانس و امثالهم نیاز نداشته باشه!! (البته حق هم دارن Winking کانون فرهنگی شوخی نیست)

خلاصه مراقب باشید Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: شنبه 7 مرداد 1391 - 20:23    عنوان: پاسخ به «عکس‌های مساجد ساوه و روستاهای آن» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

ولی خداییش خانه خدا ، خانه ی همه مردم هست و جای امنیتی نیست که مشکل داشته باشه. مراکز نظامی و یا حتی اداری و همچنین شرکت های خصوصی استراتژیک مثل پتروشیمی یا هسته ای و ... برای عکاسی خطرناک هستن و مطمئن باشید که عواقب نا معلومی براتون خواهد داشت...پس حواستون باشه.

ولی اگر برای مسجد رفتید وکسی مشکل ایجاد کرد اول از اون شخص بخواهید که کارتش را نشون بده تا ببینید مسسول هست یا فضول
دوما بگید که مسوولش را خبر کنه تا با اون صحبت کنید.
سوما بگید که خانه خدا خانه ی همه ی مردم هست و در هیچ جایی عنوان نشده که عکاسی از اون مشکل داره
چهارما که باید اول میذاشتم Very Happy قبل از عکاسی برید با مسوول هیت امنا یا در صورت نبودن اونها با بالاترین مقام مسجد که همون مستخدم اونجاست صحبت کنید و متقاعدش کنید.
پنجما اگه توجیه نشدند از اونها بخواهید آئین نامه ای که باعث میشه شما عکاسی نکنید را به شما نشون بدهند.
ششما وقتی دیدید راهی برای تفهیم افرادی که بویی از فهم لازم ندارند نیست...در یک روز دیگه و یواشکی و بدون فلاش عکاسی کنید Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: شنبه 7 مرداد 1391 - 20:52    عنوان: Re: پاسخ به «عکس‌های مساجد ساوه و روستاهای آن» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

soveh نوشته است:
ولی خداییش خانه خدا ، خانه ی همه مردم هست و جای امنیتی نیست که مشکل داشته باشه. مراکز نظامی و یا حتی اداری و همچنین شرکت های خصوصی استراتژیک مثل پتروشیمی یا هسته ای و ... برای عکاسی خطرناک هستن و مطمئن باشید که عواقب نا معلومی براتون خواهد داشت...پس حواستون باشه.

ولی اگر برای مسجد رفتید وکسی مشکل ایجاد کرد اول از اون شخص بخواهید که کارتش را نشون بده تا ببینید مسسول هست یا فضول
دوما بگید که مسوولش را خبر کنه تا با اون صحبت کنید.
سوما بگید که خانه خدا خانه ی همه ی مردم هست و در هیچ جایی عنوان نشده که عکاسی از اون مشکل داره
چهارما که باید اول میذاشتم Very Happy قبل از عکاسی برید با مسوول هیت امنا یا در صورت نبودن اونها با بالاترین مقام مسجد که همون مستخدم اونجاست صحبت کنید و متقاعدش کنید.
پنجما اگه توجیه نشدند از اونها بخواهید آئین نامه ای که باعث میشه شما عکاسی نکنید را به شما نشون بدهند.
ششما وقتی دیدید راهی برای تفهیم افرادی که بویی از فهم لازم ندارند نیست...در یک روز دیگه و یواشکی و بدون فلاش عکاسی کنید Very Happy

ApplauseApplauseApplause
خوبه راه حلاتون رو از فردا که رفتم عکاسی حتما به کار میگیرم............SmilingVery Happy
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: شنبه 7 مرداد 1391 - 20:53    عنوان: پاسخ به «عکس‌های مساجد ساوه و روستاهای آن» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

Hamid, soveh, برادر هاي بزرگتر ما صحبت‌هاتون فصل الخطاب بود.
ممنون Smiling
ولي همون يواشكي جواب ميده‌ها Very Happy
همون‌طور كه آقاي مدير انجمن‌ها فرمودند هيئت امناء؛ بنده هم اكثرا با همون‌ها ميزون كردم و البته با روي گشاده پذيرفتند و بدون اينكه دنبالم بيان در رو باز كردند تا من براي گرفتن عكس برم داخل.
البته همون يه مسجد Sad
بعــــــــــــــــــــــــدش بايد بگم كه تا همين جا بايد كلي ازتون تشكر كنيم. خيلي لطف كردين در اين امر فرهنگي همكاري كردين.
چرا كاربران ما از ماسجد روستاها تصويري تهيه نكردند Exclamation Question
انشالله يه سر هم بايد بريم روستاهاي اطراف براي تهيه عكس؛ انشالله اونجا گير ندن
فعلا
بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: شنبه 7 مرداد 1391 - 20:58    عنوان: پاسخ به «عکس‌های مساجد ساوه و روستاهای آن» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

آتنا من دیروز رفتم از مسجد محلمون عکس بگیرم
دیدم یکی اون ورا راه میرفت بعد دید دوربینمو درآوردم رفت چندنفرو صدا کرد اومدن Very Happy
منم مشکوک نگاه میکردم خودم مشکوک میزدم بعد سری رفتم عکس هم نگرفتم از ترسم
آتنا نخندیاااااااااااااااااا
Very Happy ولی خودم دارم میخندم هه Luighing
فکر کنم میخواستن ترورم کنن

از شوخی گذشته....
نمیدونم چرا این تو ساوه جا نیوفتاده
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  بعدی صفحه 3 از 7

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » عکس‌های مساجد ساوه و روستاهای آن
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc