شنبه 1 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » هنرسرا » عکس های مربوط به ساوه سرا

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
 عکس های مربوط به ساوه سرا « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Kovsar
پستتاریخ: جمعه 27 مرداد 1391 - 00:25    عنوان: عکس های مربوط به ساوه سرا پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 12 خرداد 1391

iran.gif

امتياز: 11375

این تاپیک مخصوص عکس هایی هست که درباره سایت گرفته میشه
من خودم استارت تاپیکو میزنم ...Very Happy........

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Kovsar از این تاپیک تشکر میکنم 
Kovsar
پستتاریخ: پنج‌شنبه 2 شهریور 1391 - 11:12    عنوان: پاسخ به «عکس های مربوط به ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Kovsar
پستتاریخ: پنج‌شنبه 2 شهریور 1391 - 11:30    عنوان: پاسخ به «عکس های مربوط به ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: پنج‌شنبه 2 شهریور 1391 - 11:34    عنوان: پاسخ به «عکس های مربوط به ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

دوست عزیز دستتون درد نکنه با این خلاقیت زیبا تون وطرحهای قشنگی که در باره ساوه سرا کشیدید بخصوص توی این تابستان گرم عکس ها رنگ وبوی اب خنک رو میدن. Applause Applause Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Kovsar
پستتاریخ: پنج‌شنبه 2 شهریور 1391 - 11:37    عنوان: پاسخ به «عکس های مربوط به ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

آره جالبه به خودمم همین حس رو میدن
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 2 شهریور 1391 - 13:10    عنوان: پاسخ به «عکس های مربوط به ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

OMG
bestveil,جان چه عکسها و طرح های زیبایی Applause
بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: پنج‌شنبه 2 شهریور 1391 - 13:39    عنوان: پاسخ به «عکس های مربوط به ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

ممنون سوه جان
تازه شاهکار هنریه منو ندیدین من به صورت ابتکاری رو سنگ هم نقاشی میکنم و فعلا دارم کلکسیون سنگ هام رو که با طرح ها و نقش های فوق العاده ای هستن تکمیل میکنم تا شاید یه روزی نمایشگاه سنگ........ Very Happy
بعد تصمیم دارم برا ساوه سرا هم بکشم ولی باید از نزدیک دید چون بعضی از این اثارم برجسته هستند بازم وقت کردم امادش کردم عکس میگیرم میذارم تو تاپیک
Eshve
بازگشت به بالای صفحه
masoud-mg24
پستتاریخ: جمعه 3 شهریور 1391 - 00:57    عنوان: پاسخ به «عکس های مربوط به ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 30 مرداد 1391
iran.gif

امتياز: 9240

عکس ها واقعا زیباست ادامه بده bestveil عزیز
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Aliabadi
پستتاریخ: شنبه 4 شهریور 1391 - 13:01    عنوان: پاسخ به «عکس های مربوط به ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

bestveil دوست عزیز
یک پیشنهاد دارم و اون اینه در حین کار هنری و نقاشی از یکی از اقوام تون خواهش کنید که از فعالیت دست و نقاشی تون در حین کار البته بدون درج تصویر چهره تون یعنی فقط فعالیت دستهاتون در حین کار با سنگ و نقاشی مرحله به مرحله عکس بگیره و با شماره بندی مثلا یک تا ده مرحله بندی شده ...........نوع شکل گیری کار هنری تون را برامون نمایش بدید. فکر کنم کار جالبی و دیدنی و بسیار زنده ایی باشه.
تا بحال با کاربرد نورهای مختلف و خلق صحنه های رنگی با نور تصویر سازی کرده اید ؟ فکر کنم کار خیلی زیبا و جالب ایی باشه بخصوص اینکه محتوای هنری جالب اونو همراهی کنه و اصل کنتراس در ان بخوبی در مورد سایه و روشن ها رعایت بشه تصاویر زیبایی ساخته میشه.

از زحماتتون پیشاپیش یکدنیا ممنون هستم و امیدوارم همیشه سرشار از ذوق و ایده های زیبا و ناب باشید و کارهای بیشتری ازتون رو اینجا ببینیم. موفق باشید. Applause Applause Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: شنبه 4 شهریور 1391 - 13:27    عنوان: پاسخ به «عکس های مربوط به ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

حتما علی آبادی عزیز
بله همچین ایده ای دارم در اینده ای نزدیک
بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: شنبه 4 شهریور 1391 - 15:16    عنوان: پاسخ به «عکس های مربوط به ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

بازگشت به بالای صفحه
masoud-mg24
پستتاریخ: شنبه 4 شهریور 1391 - 17:50    عنوان: پاسخ به «عکس های مربوط به ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

iran.gif

هنر نزد ایرانیان است وبس Applause Applause Applause
خیلی زیبا
love struck
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Kovsar
پستتاریخ: شنبه 4 شهریور 1391 - 17:51    عنوان: پاسخ به «عکس های مربوط به ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

ممنون از نظراتون
بازگشت به بالای صفحه
masoud-mg24
پستتاریخ: یکشنبه 5 شهریور 1391 - 00:43    عنوان: پاسخ به «عکس های مربوط به ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

iran.gif

بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: یکشنبه 5 شهریور 1391 - 01:00    عنوان: پاسخ به «عکس های مربوط به ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

masoud-mg24, توضيح نميدين؟
چه جالب جمع هنرمندان جمعه ما كم بوديم كه اومديم Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی صفحه 1 از 2

فهرست انجمن‌ها » هنرسرا » عکس های مربوط به ساوه سرا
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc