چهار شنبه 5 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  بعدی
 ◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►► « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
velayat20
پستتاریخ: دوشنبه 27 شهریور 1391 - 22:54    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 28 آذر 1390

blank.gif

امتياز: 2095

سلام
یا قابلمش Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
mary67
پستتاریخ: دوشنبه 27 شهریور 1391 - 22:58    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 21 دی 1389
iran.gif

امتياز: 15275

خیلی قشنگ بود رضوانه جون مخصوصا قابلمه اش من که حسابی خوشم اومد از همین الان اولین رایمو دادم Very Happy Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
rezvaneh
پستتاریخ: دوشنبه 27 شهریور 1391 - 23:05    عنوان: Re: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

mary67 نوشته است:
خیلی قشنگ بود رضوانه جون مخصوصا قابلمه اش من که حسابی خوشم اومد از همین الان اولین رایمو دادم Very Happy Very Happy

خب پس اینجا همه قابلمه بازن! چشم و دلم روشنVery Happy

ممنونم نظر لطف شماست
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: دوشنبه 27 شهریور 1391 - 23:07    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

blank.gif

در مورد ساخت فیلم کوتاه، اگه دوستان در مورد چند و چونش یه کم توضیح بدن خیلی عالی می‌شه.
بازگشت به بالای صفحه
negar-shtm
پستتاریخ: دوشنبه 27 شهریور 1391 - 23:54    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 23 فروردین 1391
turkey.gif

امتياز: 4475

Applause Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 28 شهریور 1391 - 09:37    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

شعرت بسیار بسیار زیبا و شاد و دلنشین بود rezvaneh, جان

واقعا خوندن و شنیدن این ترانه لذت بخشه

آفرین Applause Applause Applause Applause Applause

فقط نمیدونم چرا به آخرش که رسیدم حس کردم ناتموم مونده و قراره ادامه داشته باشه. نکنه مثل این فیلما قراره انارجون 2 را برای سال بعد بگی....و بخاطر همین ناتموم مونده Very Happy

و اینجاش:

نقل قول:
تو امر واردات، صد شکر ایزد
نداریم ما انار چینی! انار جون

وزنش میزونه؟ انگار بین چینی و انار یه چیزی از جا افتاده
Confused
یا من اشتباه میکنم؟ Neutral
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
HAMID_007
پستتاریخ: سه‌شنبه 28 شهریور 1391 - 12:05    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 20 مهر 1385
iran.gif

امتياز: 1840

سلامی گرم به گرمای انجیر پزان شهر ساوه به همه ساوه سرایی های عزیزم love struck

هر کجای دنیای مجازی که باشم ساوه سرا سرای من است ساوه سرا رو همیشه دوست داشته و دارم مدیر عزیزش اقای نیرومند و همه اعضای قدیمی و جدیدش البته من همه ی قدیمی ها رو میشناسم ولی جدید ها رو کمتر . در ضمن مسابقه میگذارید من رو هم خبر کنید lol

یه چند تا عکس دارم که تازه گرفتم و یه چند تا عکس هم از سالهای قبل دارم که در همین سایت هم قرار داده بودم که دوباره میگذارم ولی نه برای شرکت در مسابقه ، همین جوری برای دیدن شما عزیزان ( گفتم اول بگم که یه وقت نگید تقلب کرده )

امیدوارم بتونم امسال عکس های خوبی بندازم آخه امکانات نیست ما که باغ انار نداریم مجبوریم از خیابون و کوچه و انار های وانت باریها عکس بگریم به نظر من زجر آور ترین کار دنیا اینه که یه ساوه ای بره انار رو مثل میوه های دیگه از مغازه بخره !!! که البته ما هر سال این کارو میکنیم Eshve

ای ساوه جون فدات شم . فدای کوچه هات شم
قربون اون منارت . " طالـبـی و انــارت " . . .

فروش انار تابستانی ساوه و انجیر ساوه در خیابان منتهی به میدان سرداران ساوه

عکس های قدیمی

عکس اول : گل انار

عکس در سایز اصلی : http://xbox4game3.persiangig.com/A2VX.JPG

عکس دوم : صد دانه یاقوت

عکس در سایز اصلی : http://xbox4game3.persiangig.com/A2Y.JPG

عکس سوم : ستارهِ اناری

عکس در سایز اصلی : http://xbox4game3.persiangig.com/anarrrrrrrrrrrr3.jpg

عکس چهارم : صد دانه یاقوت

عکس در سایز اصلی : http://xbox4game3.persiangig.com/A23X.jpg

عکس پنچم : آخرین بازمانده از نسل انار ها

عکس در سایز اصلی : http://xbox4game3.persiangig.com/Last.jpg
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mary67
پستتاریخ: سه‌شنبه 28 شهریور 1391 - 21:26    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 21 دی 1389
iran.gif

امتياز: 15275

اقا ماهروز مسابقه برگزارکنیم تا بلکم چشممون به جمال بعضیا روشن شه Very Happy Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 29 شهریور 1391 - 11:25    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

سلام بروی ماهت HAMID_007, جان
من که از دیدن شما و عکسهای زیبات هم خوشحال میشم هم ذوق میکنم. love struck

ممنون که امسال هم افتخار دادی. انشالله همیشه شاد و موفق باشی flower

راستی شنیدم یه خبرایی هست، اگه آره که ....مبارک باشه Winking

تازه اینو نگفتی که مجبوریم بریم از مغازه ها انار بخریمو سوغات ببریم Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Kovsar
پستتاریخ: پنج‌شنبه 30 شهریور 1391 - 09:25    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 12 خرداد 1391

iran.gif

امتياز: 11375

حالا نوبتیم که باشه دیگه نوبته منه

[hr

بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: پنج‌شنبه 30 شهریور 1391 - 09:35    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 12 خرداد 1391

iran.gif

امتياز: 11375

بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: پنج‌شنبه 30 شهریور 1391 - 11:09    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

HAMID_007دوست عزیز ممنون بخاطر عکسهای زیباتون. Applause Applause Applause Applause

bestveil دوست عزیز عکس هاتون فوق العاده شده . عجب انارهایی ، عجب رنگ و نگاره هایی ! واقعا به این میگن میوه بهشتی. بخصوص این دو عکس آخری که نقاشی کردید خیلی خیلی قشنگ از آب دراومده. Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause

تابحال عکس های رضوانه جان ، آقا حمید و بست ویل خیلی خیلی فوق العاده شدند. دوستان عزیز دستتون درد نکنه.

thank thank thank

بنده فکر می کنم تواین مسابقه اناری دیگه رقابت خیلی مشکل شده . Surprised با این اوصاف نباید ناامید شد دوستان Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 30 شهریور 1391 - 15:10    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

bestveil, جان عکسهاتون بسیار زیبا هستن و اون دوتا عکس آخری که فوتوشاپی هستن و از فیلتر استفاده کردید هم زیباست. Applause Applause Applause

ولی با وجود این عکسهای فوق العاده زیبا و خوشگل که واقعا جای قدردانی داره، هنوز اون خلاقیت و ایده نو در کار دوستان دیده نشده...البته بجز شعر رضوانه جان که یه کار جدید بود.
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 30 شهریور 1391 - 22:44    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

blank.gif

bestveil Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
velayat20
پستتاریخ: جمعه 7 مهر 1391 - 22:41    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 28 آذر 1390

blank.gif

امتياز: 2095

سلام اینم چندتا عکس اناری از من

بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  بعدی صفحه 2 از 15

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc