چهار شنبه 5 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  بعدی
 ◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►► « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 30 آذر 1391 - 12:13    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

آخرین نتیجه رأی گیری:

yaskan, عزیز flower flower flower flower

Bliind, عزیز flower flower flower flower

rezvaneh, عزیز flower flower
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 30 آذر 1391 - 12:18    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

عجب رقابت حساسی شده Very Happy

من فکر می کردم شرکت در مسابقه سخت تره، اما حالا می بینم که رأی دادن کار سخت تریه!

کاربران عزیز ساوه سرا چرا در جشنواره اناری ساوه سرا خودتون را سهیم نمی کنید؟ Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: جمعه 1 دی 1391 - 14:22    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

با عرض سلام به همه ی دوستان عزیزم

سومین مسابقه اناری ساوه سرا هم به پایان رسید، این بار هم شاهد حضور گرم و همراهی خوب شما عزیزان بودیم که بیش از پیش باعث دلگرمی ما شد.

عکسهای فوق العاده جالب و زیبا....تک شعر اناری دلنشین ... اظهار نظرها...رقابت دوستانه... همه و همه نشان از جمعی بود که دوستانه و با قلب های صاف و برای شاد کردن یکدیگر و خلق خاطره ای ماندگار در کنار هم بودن flower

بسیار خوشحالم که در کنار شما عزیزان این روزها را تجربه کردم و امیدوارم که همیشه دلهاتون روشن و چشمهاتون پُر از برق و ذوق باشه.

هرچند دلم میخواست کاربران خوب ساوه سرا بیش از این در این مسابقه شرکت کنند و امیدوارم سال آینده هم تعداد شرکت کننده ها چند برابر بشه و هم تعداد افرادی که احساس مسوولیت می کنن و در رأی گیری شرکت می کنن.Smiling

اما برندگان...

حالا که به لیست شرکت کننده ها و تعداد آرا نگاه می کنم می بینم که امسال ........

yaskan, عزیز و Bliind, عزیز با ارائه عکسهای زیبا و دوست داشتنی مشترکاً اول شدندو...

rezvaneh, عزیز با شعر بسیار دلنشین و شادشون و همچنین عکسهای با صفاشون دوم شدند

همونطور که میدونید هدف از این مسابقه برد و باخت و برنده و بازنده نیست، و تنها می خواهیم که در کنار هم باشیم و یک اتفاق خوب و خاطره ماندگار را رقم بزنیم. بنابراین امیدوارم سال آینده شاهد حضور بهتر و پر رنگ شما عزیزان باشیم.

به این عزیزان و به همه ی شما کاربران خوب ساوه سرا که در این راه، کم و زیاد همراه ما بودید تبریک و خسته نباشید می گم.

آرزو می کنم که همواره شاد و سربلند باشید.

بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: جمعه 1 دی 1391 - 14:40    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

تبریک میگم امیدوارم موفق باشید عزیزان. از برگزار کنندگان هم تشکر میکنم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
mahdiss
پستتاریخ: جمعه 1 دی 1391 - 15:37    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 3 بهمن 1390
iran.gif

امتياز: 13590

منم به نوبه خودم به این 3 دوست عزیز تبریک میگم و امیدوارم همیشه موفق باشند.
با سپاس Winking
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: جمعه 1 دی 1391 - 15:49    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

دوستان عزیزم بهتون تبریک می‌گم امیدوارم همیشه عکاس، همیشه خلاق و همیشه شاد باشید.
در آخر تشکر می‌کنم از Soveh عزیز بابت ایجاد این تاپیک پر شور و خاطره انگیز.....
و سپاس از تمام دوستانی که در این مسابقه‌ی شیرین همراه ما بودن.

به امید دیدن دوباره‌ی سالی اناری و دوستانی اناری و آثاری اناری
بازگشت به بالای صفحه
Yashan
پستتاریخ: شنبه 2 دی 1391 - 09:55    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خبرنگار و همكار سايت
خبرنگار و همكار سايت

عضو شده در: 8 مهر 1390
iran.gif

امتياز: 8060

سلام
منم به دوستان عزيز تبريك مي‌گم و اميدوارم كه هميشه شاد باشند و همچنين از Soveh، عزيز بابت تاپيك زيباشون تشكر مي‌كنم flower
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: شنبه 2 دی 1391 - 10:21    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

atena, جان ،rezvaneh, جان و yaskan,جان

flower flower flower
بازگشت به بالای صفحه
mahdiss
پستتاریخ: شنبه 2 دی 1391 - 16:11    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

پس من چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Surprised Angry Sad
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: شنبه 2 دی 1391 - 16:15    عنوان: Re: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

mahdiss نوشته است:
پس من چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Surprised Angry Sad

اوه ببخشید...از قلم افتادید...از شما دوست گرامی هم متشکرم بابت لطفتون flower

این مطلب آخرین بار توسط soveh در شنبه 2 دی 1391 - 16:28 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: شنبه 2 دی 1391 - 16:15    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

mahdiss, جان Smiling دست شما هم درد نکنه love struck
بازگشت به بالای صفحه
mahdiss
پستتاریخ: شنبه 2 دی 1391 - 16:20    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

نمیدونم چرا من همش از قلم می افتم؟! Sad آخه قبلا هم blind اومد از بقیه تشکر کرد نام برد جز من !! Sad Sad Confused
اگه جواب نمیدادید دیگه پست ارسال نمی کردم داشت باورم می شد هیچ کس پست های منو نمیبینه Winking
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: شنبه 2 دی 1391 - 16:24    عنوان: Re: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

mahdiss نوشته است:
نمیدونم چرا من همش از قلم می افتم؟! Sad آخه قبلا هم blind اومد از بقیه تشکر کرد نام برد جز من !! Sad Sad Confused
اگه جواب نمیدادید دیگه پست ارسال نمی کردم داشت باورم می شد هیچ کس پست های منو نمیبینه Winking

من عینکیم یه موقع عینک نزنم هیچ چیو نمیبینمSmiling ولی همیشه نوشته های شما رو میخونمlove struck
و البته این تاپیک رو دقیق مطالعه کردم کار ها بسیار عالی بوده و تشکرات بچه ها هم جالبتر
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: شنبه 2 دی 1391 - 16:32    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Worried اشتباه شد دیگه...عفو کنید Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
mahdiss
پستتاریخ: شنبه 2 دی 1391 - 16:34    عنوان: پاسخ به «◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

atena نوشته است:
mahdiss نوشته است:

من عینکیم یه موقع عینک نزنم هیچ چیو نمیبینمSmiling ولی همیشه نوشته های شما رو میخونمlove struck
و البته این تاپیک رو دقیق مطالعه کردم کار ها بسیار عالی بوده و تشکرات بچه ها هم جالبتر
خب آقای سووه !!!!!

آتنا جان شوخی کردم، پیش میاد. ممنونم بابت خوندن پست هام .
در مورد کارهای دوستان هم بله همین طوره که گفتید
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  بعدی صفحه 14 از 15

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ◄◄◄ سومین مسابقه اناری ساوه سرا ►►►
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc