پنج شنبه 30 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » جديدترين اخبار شهرستان » نهمین جشنواره ملی انار ساوه

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3
 نهمین جشنواره ملی انار ساوه « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Yashan
پستتاریخ: سه‌شنبه 23 آبان 1391 - 15:57    عنوان: پاسخ به «نهمین جشنواره ملی انار ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خبرنگار و همكار سايت
خبرنگار و همكار سايت

عضو شده در: 8 مهر 1390
iran.gif

امتياز: 8060

soveh، جان عكس‌هاي از افتتاحيه نهمين جشنواره ملي انار ساوه

افتتاحيه نهمين جشنواره انار ساوه1
افتتاحيه نهمين جشنواره انار ساوه2
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
baran
پستتاریخ: سه‌شنبه 23 آبان 1391 - 16:18    عنوان: پاسخ به «نهمین جشنواره ملی انار ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 23 آبان 1391

امتياز: 25

سلام.من نتازه با اين سايت آشنا شدم.يعني براي ديدن عكس هاي جشنواره اومدم كه اين سايت رو ديدم.خيلي خوشم اومد.ما هم تو جشنواره غرفه داريم.غرفه ي انار.اناراااااااااااااااااااااا چيزاي ديگه نه Winking يه عكس هم از غرفه ما گذاشتيد كه بالاش هم نوشتين(غرفه ی یکی از باغداران ساوجی که در حال فروش به یکی از هموطنان کردمون هست.( اون انارها را من براشون جدا کردم Very Happy ...) )اگه دوست داشتين بياين در خدمتيم.راستي تو سايتتون عضو هم شدم.ممنونم.موفق باشيد.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM [وضعيت كاربر:آفلاین]
dori
پستتاریخ: سه‌شنبه 23 آبان 1391 - 17:07    عنوان: Re: پاسخ به «نهمین جشنواره ملی انار ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 10 آبان 1391

امتياز: 50

soveh نوشته است:
dori, جان سلام...به ساوه سرا خوش آمدی
کارت درسته ها! اولین پستت را با به چالش کشیدن شروع کردی Very Happy

از من هم سلام از نوع مجددش!
ممنون از خوش آمد گویی و نظر لطف (!) تون... Worried
soveh نوشته است:
عرضم به حضورت ...در مورد افکار دیگران یا قطعاً باخبریم یا بر اساس شواهد و عملکرد اونها اظهار نظر می کنیم.
...
و واژه ی بنظر می رسید بنده گواه تحلیل من از عملکرد اونهاست نه اینکه از افکار اونها دقیقاً باخبرم.
عرض این حقیر هم به حضور شما همین بود! وقتی دارید اظهار نظر می کنید نباید یک فعل شرطی رو کنار یک فعل قطعی قرار بدید... اصرار داشتن بر یک امری نمیشه در هیچ شرایطی بدون مشاهده اون به نظر برسه! شما بر اساس شواهد و قرائن نظر خودتون رو بیان کردید ولی با کلمه «اصرار» یه جورایی به ذهن خواننده یه چیز دیگه رو متبادر کردید...Smiling
soveh نوشته است:
قابل توجه شما همکاران بنده در اراک هم از وجود این جشنواره باخبر بودند پس اینطور نیست که دیگران مطلع نباشن که در ساوه چه خبره...پس باید با دقت و ظرافت و فکر بیشتری کار کنیم که راه بیهوده نرفته باشیم و حداقل چند دریچه کوچک برای باغداران یا جوانان علاقه مند باز کنیم

اتفاقا یکی از نکات مثبت این جشنواره از نظر من و اکثر کسانی که ساوه براشون مهم هست همین بود که برای اولین بار جشنواره انار ساوه چیزی برای گفتن و نمایش دادن داشت -هرچند که فقط یه گوشه کار قابل نمایش بود!- (نمونه اش هم عکس هایی که لینکش رو گذاشتید به نقل از مهر...) و برای اولین بار یک جشنواره مردمی برگزار شد.
soveh نوشته است:
برای بنده اینکه چه کسی مدیریت این مراسم را به عهده داشته مهم نیست، اینکه چه خروجی این مراسم ها خواهد داشت مهمه Winking

ولی کسی که مدیریت مراسم رو به عهده داشته به شدت روی خروجی کار تاثیر میذاره...Winking
soveh نوشته است:
اما چون من بیشتر نیمه ی پر را میبینم این مسایل را بازگو نمیکنم تا زمانیکه نیاز به روشنگری باشه. از طرفی اگر من و امثال من شهرمون برامون مهم نبود 4تا عکس از همون غرفه های عجیب و غریب میگرفتیم برای این و آن خبرگزاری میفرستادیم...اما بشخصه حتی شرمم آمد که سمت اون غرفه ها برم تا اینکه از اونها عکس بگیرم.

حسن نیت شما نسبت به ماجرا از عکس هایی که برای نمایش انتخاب کرده بودید کاملا معلوم بود. اما حسن نیت خالی کافی نیست برای برگزاری یک نمایشگاه پربار...
soveh نوشته است:

پس باید در مورد مسایل مختلف بریم و کار کنیم و هرساله یک نمایشگاه تکراری برگزار نکنیم

این دقیقا نظر من هم هست.
فکر کنم در همین راستا برای ساوه اولین قدم -که قدم کوچیکی هم نبود- امسال برداشته شد.
شاید قدم بعدی این باشه که خوب و بد این نمایشگاه رو بذاریم در کنار هم، بدون هیچ پیش داوری به دلایل کم و کاست ها فکر کنیم و ریشه یابی کنیم و در صدد رفع اون باشیم... confirm
soveh نوشته است:

در آخر هم برخلاف شما بگم که افتضاحی در کار نبود. شاید نبود تجربه یا اندیشه ی درست باعث شده بود که این نمایشگاه به این شکل باشد...زشت بود اما افتضاح نبودSmiling

هدف من از به کار بردن کلمه افتضاح بیشتر تهییج شما برای پاسخگویی بود! Very Happy نظر منم این نبود!
با زشتی هم موافقم!
اما برای شایدهاتون گزینه های احتمالی دیگه ای هم اضافه کنید... مثل همون هایی که دوستان گفتند... عدم همکاری مسئولین! و ده ها گزینه دیگه که طبق اطلاعات ناقص من اصلی ترین گزینه نبود پشتوانه مالی بود و بس. که هم از شان و اعتبار برگزارکننده کم کرد و هم از ارزش کار و تلاشش.
برای بعضی از قضاوت ها تحقیق و تفحص بیشتری لازمه...
soveh نوشته است:
هرچند مدیران نمایشگاه می تونن آزادانه در این تاپیک شرکت کنن و نظارتشون را بیان کنن.

راه ساده تری هم من سراغ دارم که بهتر جواب میده! Cool
شما یه سر به سایت رسمی جشنواره بزنید و نقد ها و پیشنهادها و نظرات و ایده هاتون رو مستقما به برگزارکنندگان منتقل کنید!
soveh نوشته است:
موفق باشید

همچنین.
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: سه‌شنبه 23 آبان 1391 - 19:46    عنوان: پاسخ به «نهمین جشنواره ملی انار ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

yaskan, عکسها خیلی خوب بودن اگه ما هم رومون میشد بریم زاویه دیدمون رو بهتر کنیم عکسهامون رو میزاشتیم؛ میدونی که کلا من خجالتیم Very Happy
baran, جان خوش آمدی؛ پس ما یه سر میایم برای خرید انار Tongue
dori, عزیز خوش آمد ما رو هم بپذیرید
من به عنوان یک هموطن برای بار چندم میگم تلاش ستاد برگزاری فوق العاده بوده و هست امیدواریم در سال های آتی شاهد برپایی وسیع تر و بهتر چنین مراسماتی باشیم.
البته تمام این صحبت ها و پیشنهادات نشان دهنده اهمیت موضوع برای تک تک همشهریان هست
حالا کسی از اجرای اون نمایش دوست داشتنی عکسای بیشتر نداره؟؟!! من که شیفته اون نمایش شدم البته به قول آقای مجری"performance" انارVery Happy
لینک فیلمش رو بزودی در همین تاپیک دوست خوبمون yaskan, قرار میدن
بازگشت به بالای صفحه
Yashan
پستتاریخ: سه‌شنبه 23 آبان 1391 - 22:42    عنوان: Re: پاسخ به «نهمین جشنواره ملی انار ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خبرنگار و همكار سايت
خبرنگار و همكار سايت

عضو شده در: 8 مهر 1390
iran.gif

امتياز: 8060

soveh نوشته است:
yaskan نوشته است:
اصلا بیاین بحث رو به این سمت سوق بدیم... نظر، پیشنهاد، انتقادتون از جشنواره نهم و ایده‌هاتون برای جشنواره دهم چیه؟

ببینید

جشنواره انار برای 1000 نفر، فرصت شغلی ایجاد کرد

Soveh ، جان
اینم می‌دونید که شهرداری تهران برای برگزاری جشنواره یاقوت بهشت چه هزینه‌ي بالايي کرده بود؟Hypnotized
معلومه از این هزينه، درصدي هم به چند تا گلکارو باغبون و... می‌رسه که تو مدت برگزاری و آماده سازی فضا مشغول شدن و براشون اشتغال ایجاد شده...
ولي اینجا، یعنی ساوه
مسئولین ستاد برگزاری و بقیه مدیران شهر هم از پس پرداخت همچين هزينه‌اي بر نمي‌آيند هر چند بخش خصوصي هم در اين كار سهيم بود ولي...
نتیجه‌اي كه در بر داشت این شد!Very Happy
غرفه‌هایی که در نهایت پس از عدم استقبال همشهری‌های باغدار و کارخانه دار و... و از سر اجبار به افرادی واگذار شد که هیچ ربطی به جشنواره نداشتند، و در کنار اون ده‌ها برنامه ویژه فرهنگی که یا عملی نشد یا نصفه کاره رها شد... نمونه اش برنامه ای که برای اون بچه‌ها با لباس‌های محلی و تن پوش انار داشتند... لباسها دوخته شد اما ...
مقایسه جشنواره تهران و ساوه بدون در نظر گرفتن این جریانات بیش از حد بی‌انصافی هست...
فرق اصلی تو سرچشمه هست! نه برگزار کننده. پول که باشه من و شمایی که کمترین تجربه ای هم نداریم می‌تونیم خیلی کارهای خاص و شاخص انجام بدیم ... نباشه تمام ایده‌هامون سوخت می‌شه...

البته من می‌دونم که دوستان برگزار کننده از این بحث های انتقادی، پیشنهادی ما به شرط رعایت انصاف استقبال می‌کنند. پس در حال حاضر بهترین کار اینه که بحث رو به سمتی سوق بدیم که نتیجه‌ای هم در بر داشته باشه تا مفید واقع بشه.
Winking
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 24 آبان 1391 - 01:24    عنوان: پاسخ به «نهمین جشنواره ملی انار ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

Aliabadi, جان نظراتت و پیشنهاداتت مثل همیشه ...کاربردی و فوق العادس...بسیار ممنونم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 24 آبان 1391 - 01:32    عنوان: پاسخ به «نهمین جشنواره ملی انار ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

dori, جان نظراتت جالب بود.ممنونم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
agro
پستتاریخ: یکشنبه 29 شهریور 1394 - 15:07    عنوان: پاسخ به «نهمین جشنواره ملی انار ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 29 شهریور 1394
iran.gif

امتياز: 220

سلام
چرا این جشنواره انار در سالهای بعدی برگزار نشده است؟
ساوه به عنوان پایتخت انار کشور باید نقش پر رنگتری در این موضوع داشته باشد.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 صفحه 3 از 3

فهرست انجمن‌ها » جديدترين اخبار شهرستان » نهمین جشنواره ملی انار ساوه
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc