يك شنبه 30 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ساوه, به روایت تصویر

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 25, 26, 27  بعدی
 ساوه, به روایت تصویر « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Aliabadi
پستتاریخ: جمعه 14 تیر 1392 - 02:45    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

عکسها تون مثل همیشه بسیار زیبا ، زنده و دیدنی هستند.
ApplauseApplauseApplauseApplauseApplauseApplauseApplauseApplauseApplauseApplauseApplauseApplauseApplause thank thank
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: جمعه 14 تیر 1392 - 20:04    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

blind جان چه عکس هایی زیبایی love struck

با اجازتون از این جوجه هاتون هم استفاده ابزاری کردیم Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

به افراد مختلف نشون دادم با رشته های مختلف

سخت ترین درسشون هم گفتم

مثلا برای رشته برق گفتم

مهدی شب امتحان ماشین 3 Laughing Laughing Laughing Laughing

بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: دوشنبه 17 تیر 1392 - 02:07    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

علی ابادی عزیز....

روح زیبا, زیبا هم میبیند. ممنونم از دلگرمی ها و حضورتون.

در پناه خدا باشید.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: دوشنبه 17 تیر 1392 - 02:12    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ایرانی عزیز...
از شما هم ممنونم که ثبت های ناقابل منو به نظاره مینشینی. اگر تونستم لبخندی بر لبان شما بیارم بسیار مسرورم.

برای هر گونه استفاده ابزاری هم آزادید.( بهتره برم به سمت ثبت های گوتیک تا راحت تر اقدام کنی).
با عرض معذرت متوجه این بند از نوشته شما نشدم...
سخت ترین درسشون هم گفتم

مثلا برای رشته برق گفتم

مهدی شب امتحان ماشین 3
______
ان شاء الله همیشه همینطور پر از انرزی باشید.

این مطلب آخرین بار توسط blind در یکشنبه 23 تیر 1392 - 20:50 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: دوشنبه 17 تیر 1392 - 02:15    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

...

این مطلب آخرین بار توسط blind در یکشنبه 20 مرداد 1392 - 18:14 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: دوشنبه 17 تیر 1392 - 18:42    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

blind, جان؛ فوق العادس
چقدر سانا روی این بیلبورد ها شیک شده Applause Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: دوشنبه 17 تیر 1392 - 19:44    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ممنونم آتنای عزیز بابت دلداری به این بی نوای بی سواد که دوست داره فتوشاپ یاد بگیره.قصدم جسارت به دانش و فن دوستان حرفه ای نبود, البته و مسلما این ساده ترین کار در زمینه فوتوشاپه...اما همین هم برای من که بی سواد این دانشم کلی ذوق آور بود. البته نشستن پای فوتوشاپ به همین یک کار ختم نشد...چند کار انجام دادم و هر بار که موفق میشم یه کار سخت تر برمیدارم برای تمرین. ذاتا از خلق کردن خوشم میاد. به تبع هنر چون ایجاد کردنی ست گرایشم به به هنر زیاده و این بوده که بیشتر دانش من در این زمینه ست.
بهر حال...از اینکه وقت گذاشتید و دیدید بسیار ممنونم. حضورتون خوشحالم کرد خانم.
شب و روزتون خوش و در پناه خداوند.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: دوشنبه 17 تیر 1392 - 19:46    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

...

این مطلب آخرین بار توسط blind در یکشنبه 20 مرداد 1392 - 18:14 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: دوشنبه 17 تیر 1392 - 19:54    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ساوه - گورستان سید اسحاق

این مطلب آخرین بار توسط blind در شنبه 26 مرداد 1392 - 03:32 ، و در مجموع 2 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: دوشنبه 17 تیر 1392 - 20:01    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ساوه - خیابان مطهری -

این مطلب آخرین بار توسط blind در شنبه 26 مرداد 1392 - 03:28 ، و در مجموع 2 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: دوشنبه 17 تیر 1392 - 20:14    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ساوه -مسجد انقلاب - رواق 5 شهید گمنام - مقبره ی اقای نجفی

این مطلب آخرین بار توسط blind در شنبه 26 مرداد 1392 - 08:04 ، و در مجموع 5 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: دوشنبه 17 تیر 1392 - 20:46    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ساوه - مسجد انقلاب - ماه رمضان 1392

این مطلب آخرین بار توسط blind در شنبه 26 مرداد 1392 - 03:08 ، و در مجموع 2 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: دوشنبه 17 تیر 1392 - 21:59    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

تبارک الله احسن الخالقین!!

اگه اشتباه نکنم، در سوره مومنون بود که خوندم خداوند منان بعد از بیان چگونگی خلقت انسان آیه ای رو آوردن که در انتهاش ذکر شده فتبارک الله احسن الخالقین!

این قدر این گلهای آفتاب گردون شما با اون رنگ‌های زیبا من رو مسحور کرده که از دیدنشون سیر نمی‌شم Hypnotized چرا با دیدن این گل‌های زیبا ناخداگاه تبارک الله......به زبانم جاری شد...نمیدونم! به خاطر قدرت سحر آفرین پروردگار در آفرینش این گل‌ها هست و یا به خاطر آفرینش دید زیبای شما همراه و دوست دور اما فوق العاده نزدیکم...

اگر من انسان هر روز چند دقیقه‌ی کوتاه از 24 ساعت طول روزم رو نگاهی عمیق به زیبایی‌ها و نعمت‌های خداوند مثل نگاه لنز دوربین شما داشته باشم، بی شک چنان در دریای بیکران عظمت خداوند غرق می‌شم که دوست ندارم هیچ غریق نجات دنیوی من رو نجات بده!!

blind عزیزم؛ توفیق فوق العاده‌ای که با نگاه دوربینتون این قدر حس‌های زیبا به مخاطبینتون انتقال می‌دین، امیدوارم همیشه...

باایمان، سلامت و شاد باشید Smiling
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 18 تیر 1392 - 00:24    عنوان: Re: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

blind نوشته است:

همان آفتاب گردانی که جوجه بلبل رویش نشسته بود.از دیروز دلبری میکند.

دوست عزیز ...همینطوری هم من درمقابل این دنیا انگشت به دهان موندم...با این عکس شما که دیگه مبهوت شدم...
این عکسهای زیبا انگار مثل تلنگری میخوان همچنان زیبا بودن دنیارو یادآوری کنن...بپذیرم یا نپذیرم؟

به هرحال خیلی خیلی ممنونم

عکس شما منو یاد یک شعر از نزار قبانی انداخت...

چطور ثابت کنم که حضور تو در جهان مثل حضور آب و درختان است؟
تو گل آفتابگردانی
نخلستان
و ترانه ای که از تاریکی دل به دریا زده
وقتی کلمات ناتوانند بگذار تو را باسکوت بگویم...
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: سه‌شنبه 18 تیر 1392 - 01:03    عنوان: Re: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ثُمَّ خَلَقْنَا النُّطْفَةَ عَلَقَةً فَخَلَقْنَا الْعَلَقَةَ مُضْغَةً
فَخَلَقْنَا الْمُضْغَةَ عِظَامًا فَكَسَوْنَا الْعِظَامَ لَحْمًا ثُمَّ أَنشَأْنَاهُ خَلْقًا آخَرَ فَتَبَارَكَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخَالِقِينَ.
آنگاه نطفه را به صورت علقه درآورديم پس آن علقه را به صورت مضغه گردانيديم
و آنگاه مضغه را استخوانهايى ساختيم بعد استخوانها را با گوشتى پوشانيديم
آنگاه جنين را در آفرينشى ديگر پديد آورديم آفرين باد بر خدا كه بهترين آفرينندگان است .
مومنون 14

رضوانه عزیزم و سوه ی عزیز سلام.

چقدرررر خوشحالم که هر دوی شما عزیزانم به یک مفهوم رسیدید. جدا وقتی نتیجه کارم رو اینطور دریافت میکنم خستگی از جسمم بیرون میره.

عتراف میکنم که عکاسی برای من هم دریچه ای رو به آفرینش الهی بود.دریچه ای رو به زیبایی های خلقت و چشم بینایی دگر . منه کمترین خوشحالم که در کنار جوانانی پاکی نظاره گر این زیبایی های الهی هستم.

از اینکه وقت با ارزشتون رو برام گذاشتید ممنونم و براتون بهترین ها رو آرزو میکنم.

وقتی کلمات ناتوانند بگذار تو را باسکوت بگویم...

ممنون سوه جان

ا
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 25, 26, 27  بعدی صفحه 16 از 27

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ساوه, به روایت تصویر
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc