دوشنبه 17 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ساوه, به روایت تصویر

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 25, 26, 27  بعدی
 ساوه, به روایت تصویر « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
blind
پستتاریخ: سه‌شنبه 18 تیر 1392 - 14:03    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

ساوه میدان مادر

این مطلب آخرین بار توسط blind در جمعه 25 مرداد 1392 - 15:14 ، و در مجموع 2 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: چهار‌شنبه 19 تیر 1392 - 19:09    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

[align=center]
ساوه - مسجد انقلاب - آموزش قرآن - ماه رمضان 1392

این مطلب آخرین بار توسط blind در شنبه 26 مرداد 1392 - 03:03 ، و در مجموع 3 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 19 تیر 1392 - 23:14    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

blind عزیز Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: چهار‌شنبه 26 تیر 1392 - 11:46    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ساوه - سد الغدیر

این مطلب آخرین بار توسط blind در جمعه 25 مرداد 1392 - 14:53 ، و در مجموع 2 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: چهار‌شنبه 26 تیر 1392 - 11:48    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

جناب سوه...طبق توصیه شما محل عکاسی روی عکس ثبت شد. فرموده بودید که این عکس های رو میبرن به نام جاهای دیگه معرفی میکنن.
البته سد که دیده نمیشه....منم نمیدونستم چی بنویسم.

رضوانه جان...باید حذفشون کنم.اما مرسی که دیدی خانم.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 26 تیر 1392 - 21:21    عنوان: Re: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

blind نوشته است:
جناب سوه...طبق توصیه شما محل عکاسی روی عکس ثبت شد. فرموده بودید که این عکس های رو میبرن به نام جاهای دیگه معرفی میکنن.
البته سد که دیده نمیشه....منم نمیدونستم چی بنویسم.

رضوانه جان...باید حذفشون کنم.اما مرسی که دیدی خانم.

دوست گرامی....عکستون بسیار زیباست...و مطمئناً از نگاه یک هنرمند بسیار با ارزشهApplause
ممنونم که اسم مکانهایی را که از اونها عکس می گیرید روی اونها ثبت می کنید....حتماً برای معرفی ساوه مفید خواهد بود.

و صادقانه بگم که عکستون غمگینه و راستش من عکسهایی که بوی زندگی میدن و شاد هستند را خیلی بیشتر دوست دارم ( فقط یک نظر شخصیه )
امیدوارم همیشه سالم و موفق باشید و روز بروز به تعداد عکسهایی که مورد پسندتون هست،اضافه بشه
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: پنج‌شنبه 27 تیر 1392 - 00:05    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

سلام سوه گرامی

ممنون ک وقت گذاشتید. بابت حس منفی عکس متاسفم. خودم که متوجه نمیشم.اما چقدر برام عجیبه که این اواخر شما چندمین شخص هستید که اینو بهم گفتید.

سعی میکنم مقداری تنوع به عکسام بدم...البته اگر این گرمای کلافه کنند اجازه بده.

میخواستم عکسی ارسال کنم اما با توجه به فرمایشتون مردد شدم.چون اون عکس حس غمش شدیدتره.اما جالبه بدونید عکس مورد نظرم تو یکی از سخت ترین سایت های عکاسی که جای من آماتور نیست و اصولا مافیاییه برای خودش مورد توجه قرار گرفت و اساتید بهش امتیاز دادن که باعث حیرتم شد.

ازتون متشکرم که آلبوم حقیر رو ملاحظه میکنید.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: پنج‌شنبه 27 تیر 1392 - 00:15    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

انار ساوه

این مطلب آخرین بار توسط blind در جمعه 25 مرداد 1392 - 14:59 ، و در مجموع 2 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: جمعه 28 تیر 1392 - 05:19    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ساوه - امامزاده سید بو رضا

این مطلب آخرین بار توسط blind در جمعه 25 مرداد 1392 - 14:47 ، و در مجموع 2 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 28 تیر 1392 - 13:46    عنوان: Re: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

blind نوشته است:

سلام سوه گرامی

ممنون ک وقت گذاشتید. بابت حس منفی عکس متاسفم. خودم که متوجه نمیشم.اما چقدر برام عجیبه که این اواخر شما چندمین شخص هستید که اینو بهم گفتید.

سعی میکنم مقداری تنوع به عکسام بدم...البته اگر این گرمای کلافه کنند اجازه بده.

میخواستم عکسی ارسال کنم اما با توجه به فرمایشتون مردد شدم.چون اون عکس حس غمش شدیدتره.اما جالبه بدونید عکس مورد نظرم تو یکی از سخت ترین سایت های عکاسی که جای من آماتور نیست و اصولا مافیاییه برای خودش مورد توجه قرار گرفت و اساتید بهش امتیاز دادن که باعث حیرتم شد.

ازتون متشکرم که آلبوم حقیر رو ملاحظه میکنید.

بدون شک عکسهای شما زیبا هستند و دلنواز

اما بلایی که در صدسال اخیر نصیب هنرمندان خارجی شده که در نهایت اثرش به هنرمندهای ایرانی رسیده این بوده که تصور کردند و بهتره بگم دچار وهم شدند که اثر هنری باید به نوعی دارای روشنفکری خاص باشه تا با آثار قدیمی تفاوت فاحش داشته باشه و از طرفی فکر کردند که یک روشنفکر حتما باید حتی یک حرف ساده را پیچیده و مبهم بیان کنه، بنابراین مخلوط این دو مقوله باعث خلق آثاری شده که از طرف عموم خیلی مورد پسند نیست ( کافیه که یک سر به موزه هنرهای معاصر تهران بزنید).
این نوع نگرش را در اشعار بسیاری از شاعران معاصر و نقاشان و... می بینیم
البته بسیاری از هنرمندان هم میگن که قرار نیست همه ی افراد جامعه با آثار ما ارتباط برقرار کنن.

اما نظر شخصی من این هستش که یک هنرمند بخاطر لطف الهی که نصیبش شده و نگاهش و توانش با بقیه فرق داره، به نوعی وظیفه داره تا فضای جامعه را هم با آثارش تلطیف کنه و باعث آرامش دیگران بشه. ( به همین علت وقتی به یک منبت کاری یا میناکاری نگاه می کنیم، با همه ی وجود لذت میبریم و نفوذ آرامش را در قلبمون احساس می کنیم )

به هرحال قصد من جسارت نیست، مطمئناً من به عنوان یک شخصی که فهم تخصصی از عکاسی ندارم، فقط بصورت احساسی و قلبی با آثار شما ارتباط برقرار می کنم و این باعث میشه که گاهی از عکسهای شما خیلی زیاد لذت ببرم و گاهی هم خیلی کم. و صادقانه در هر دو مورد نظرمو میگم.
موفق باشید flower
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: شنبه 29 تیر 1392 - 22:40    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

soveh گرامی ممنونم که میبیند. همین که نظاره گر هستید و با پیام هاتون باعث تشویق و دلگرمی میشید برام یک دنیا ارزش داره. مجددا سپاس و شب و روزتون خوش گرامی.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: شنبه 29 تیر 1392 - 22:49    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ساوه - محراب مسجد سرخ

این مطلب آخرین بار توسط blind در جمعه 25 مرداد 1392 - 14:43 ، و در مجموع 2 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: یکشنبه 20 مرداد 1392 - 18:13    عنوان: Re: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

[align=center]
سال نو - امامزاده سید اسحاق - ساوه

بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: شنبه 26 مرداد 1392 - 06:52    عنوان: پاسخ به «ساوه, از نگاه من» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ساوه - مراسم شب های قدر

بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: شنبه 26 مرداد 1392 - 06:57    عنوان: پاسخ به «ساوه, از نگاه من» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

شب های قدر در ساوه

بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 25, 26, 27  بعدی صفحه 17 از 27

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ساوه, به روایت تصویر
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc