دوشنبه 17 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ساوه, به روایت تصویر

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 25, 26, 27  بعدی
 ساوه, به روایت تصویر « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: شنبه 26 مرداد 1392 - 23:09    عنوان: Re: پاسخ به «ساوه, از نگاه من» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

blind نوشته است:

گچ بری محراب مسجد سرخ ساوه

من از این عکس خیلی خوشم اومد...بسیار بسیار زیباست...خیلی متشکرم blind, جان

اگر لطف کنید و متن تاریخ ساخت مسجد سرخ را بنویسید ممنون میشم...خوندن اون متن کاشیکاری سخت هست.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: یکشنبه 27 مرداد 1392 - 03:40    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

چشم سوه گرامی.

اول داشتم تایپ میکردم ولی بعد بنظرم رسید عکس رو طوری درست کنم که خطوط اصلی خواندنی بشه. در واقع یه مشق فتوشاپ شد برام.(ممنون از جناب نیرومند)

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: سه‌شنبه 29 مرداد 1392 - 23:36    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

روستای زیبای بالقلو - ساوه

عاشق زندگی ساده ی این روستاییان هستم
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: چهار‌شنبه 30 مرداد 1392 - 12:25    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ساوه - روستای بالقلو

بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: چهار‌شنبه 30 مرداد 1392 - 13:27    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 12 خرداد 1391

iran.gif

امتياز: 11375

گچ بری محراب مسجد سرخ ساوه

واقعا زیباست بقیه هم همینطور...................
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: چهار‌شنبه 6 شهریور 1392 - 23:31    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

تشکر کوثر عزیز. thank
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: چهار‌شنبه 6 شهریور 1392 - 23:32    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ساوه - مسجد جامع

http://download.aftab.cc/uc/savehsara/2013-08-28-jame-save.jpg

______
علت اینکه 3 عکس ارسال کردم این هست که خواهش کنم ببینید بین این دو عکس تو کیفیت تفاوت حس میکنید یا نه..برام مهمه. لینک عکس رو هم گذاشتم تا کیفیت اونم ببینید.لطفا تفاوت رو بهم بگید.برای کار روی عکس هام نیاز دارم بدونم. ممنون
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: پنج‌شنبه 7 شهریور 1392 - 21:39    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ساوه - امامزاده سید اسحاق

بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: پنج‌شنبه 7 شهریور 1392 - 23:04    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ساوه - سید اسحاق

بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: جمعه 8 شهریور 1392 - 08:24    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ساوه - ماه مبارک رمضان - امامزاده سید اسحاق

بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 8 شهریور 1392 - 22:19    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

blind, جان عکس بالایی شفاف تر و فکر کنم با ادیت بیشتر هستش و بنظر من جلوه ی بهتری نسبت به پایینی داره
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: جمعه 8 شهریور 1392 - 23:42    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

sovehجان ازتون خیلی ممنونم که جواب دادید.

راستش عکس مجسد جامع اولی رو با حجم کم ذخیره کردم دومی رو مثل همیشه و بر طبق روال سایر عکسام. البته هر دو عکس رو وقتی ارسال کردم دچار افت کیفیت شد.برای همین لینک دادم که خودتون بازش کنید.
من میخوام بدونم آیا تو حجم کم کیفیت عکساهم کم میشه بنظر شمای بیننده؟! خودم از بس خیره شدم حساسیت چشمام از دست رفته ...البته با سماجت در نگاه کردن خودم حس میکنم حجم کم کیفیت رو خرابتر میکنه چون تو ارسال کیفیت کم میشه حالا تو حجم کم هم ذخیره بشه که نو رعلی نور شده تو بی کیفیتی.

ممنون میشم اگریکبار دیگه دقت کنید و بهم بگید.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: یکشنبه 10 شهریور 1392 - 14:39    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

دختر شیعه! سرت را بالا بگیر که تو رقیه (س) را می فهمی!

آخرالزمان است و عصر جاهلیت ثانی

مخترعان غربی عِلمشان سر به ثریا کشیده و دار و ندارشان را به حرامی‌ها هدیه کرده‌اند؛ حالا وقتی از بازار شام گذر می‌کنی، به جای سنگ ها، خمپاره‌ها هلهله می‌کشند و فرود می‌آیند ...

دخترم، آرام باش و گوش فراده!حرامی ها دو سال است منتظرند تا سه ساله شوی خانه ات به جای سقف، آسمان دارد و همه چیز برای پرواز مهیاست حرامی ها خرابش کرده اند تا "ویرانه نشین شام" شوی.

حرامی ها دو سال است که مشق تاریخ می کنند در دمشق؛تا صحنه نمایش شومشان آماده شود و تو تماشاچی باشی و به تماشاگه راز دختر پادشاه کشور عشق پا بگذاری.

شاهزاده خاتون رقیه سلام الله علیها را می‌گویم.

زنجیرهای اسیری دستت،شاهدند که خارهای بیابان به تاول پای شاهزاده رقیه بوسه می‌زدند، وقتی او را فرسخ ها پیاده آوردند به همین خرابه ها؛ به همین مسلخ عشق!

آن ها نیک می دانستند که سه ساله حسین علیه السلام با سر پدر آرام گرفت و چون لب به لب های پدر نهاد، جان سپرد.پس چشمان تو شهادت داد که چگونه پدرت را به مهر حسین علیه السلام سر بریدند وچشمان یتیم تو شاهد بود که مادرت را پیشت سر بریدند تا اگر بهانه گرفتی، نگوید "پدرت به سفر رفته"همه جا کربلاست و همیشه عاشورا.

آری، شیعه را تا به بلای کربلا نیازمایند از دنیا نخواهند برد!

دختر شیعه !سرت را بالا بگیر، که طعم بلای کربلا را چشیده ای؛ و لایق زیارت شاهزاده خاتون رقیه شده ای!سرت را بالا بگیر و بگو :

"السلام علیکِ یا بنت الحسین"

تصویر بالا یک دختر شیعه سوری را نشان می‌دهد که توسط سلفی ها به زنجیر کشیده شده و پدر و مادرش را پیش چشمش سر بریدند.

این مطلب آخرین بار توسط blind در جمعه 22 شهریور 1392 - 22:52 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: یکشنبه 10 شهریور 1392 - 22:10    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ساوه- مسجد جامع

بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: یکشنبه 10 شهریور 1392 - 23:28    عنوان: Re: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

blind نوشته است:

ساوه- مسجد جامع

چه آسمانی و چه گنبد و چه عکس و چه.... عکاسیVery Happy
ApplauseApplause
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 25, 26, 27  بعدی صفحه 19 از 27

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ساوه, به روایت تصویر
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc