چهار شنبه 12 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ساوه, به روایت تصویر

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  بعدی
 ساوه, به روایت تصویر « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
blind
پستتاریخ: جمعه 24 آبان 1392 - 23:39    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

ساوه - نماز ظهر عاشورا

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: جمعه 24 آبان 1392 - 23:55    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

عاشورا در ساوه

بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: شنبه 25 آبان 1392 - 13:30    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

اگر دوستان تونستن این خواسته این همشهری‌مون در استرالیا رو که ایمیل زدن برآورده کنن:
کد:
BA SALAM MAN ABEDIN HASTAM AZ AUSTRALI MEKASTAM BEGAM AKE MTONED YE CHANTA AKS AZ HEAYAT SAJADEH BARAM BEFRESTED ON ALAMET KADEME HEYAT SAJADEH MALE MAN HAST MAN KELI SALE HAST KE NATONESTAM BYAM BARIYE MOHARAM IRAN OMEDVARAM KE SALE DEGH BETONAM BYAM MERS AZ ZHAMTE SHOMA.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: شنبه 25 آبان 1392 - 22:00    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

جناب مدیرجسارتا من با خوندن فینگلیش مشکل دارم. هیچوقت نتونستم متوجه مفهوم مطالب بشم. دو سه کلمه اول حس خوندن رو ازم میگیره و اینطور مواقع اصلا اون متن یا کامنت رو نمیخونم.

دوستان خوبم ممنونم میشم اگر لطف کنیدو بند بالا رو به فارسی صحیح ترجمه کنید.
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: شنبه 25 آبان 1392 - 22:32    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

متن رو بدید به این سایت:
behnevis.com
البته خیلی درب و داغون نوشتن... Sad
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: شنبه 25 آبان 1392 - 22:34    عنوان: Re: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

Hamid نوشته است:
اگر دوستان تونستن این خواسته این همشهری‌مون در استرالیا رو که ایمیل زدن برآورده کنن:

با سلام؛
من عابدین هستم از استرالیا.
می‎خواستم ببینم اگر می‎تونید یه چند تا عکس از هئیت سجادیه(!) برام بفرستید.
اون علامت خادم هئیت مال من هست!
من خیلی وقت هست برای محرم نتونستم بیام ایران.
امیدوارم که سال دیگه بتونم بیام.
مرسی از زحمت شما

بازگشت به بالای صفحه
Talangor
پستتاریخ: شنبه 25 آبان 1392 - 23:12    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 13 اسفند 1391

iran.gif

امتياز: 2950

علامت خادم هیئت دیگه چی هست ؟؟؟ Confused
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: شنبه 25 آبان 1392 - 23:22    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

منم اومدم همینو بگم.

مشکل شد دو تا... Question

اطلاعات کافی نیست. خصوصا برای من که حتی سر و ته شهرو نمیدونم کدوم طرفیه.

دوستان ساوجی بهتره جزئیات هیئت و محل رو ذکر کنن چون من آشنایی ندارم.

-----------

ممنون آتنا جان...ممنون جناب مدیر
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: شنبه 25 آبان 1392 - 23:26    عنوان: Re: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

Talangor نوشته است:
علامت خادم هیئت دیگه چی هست ؟؟؟ Confused

شادیم منظورشون علم هست؟؟؟!!!! نمی دونم والا....
بازگشت به بالای صفحه
hamid-m
پستتاریخ: یکشنبه 26 آبان 1392 - 02:02    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 6 اردیبهشت 1388
iran.gif

امتياز: 6890

سلام به همه دوستان خیلی ذهن خودتون رو مشغول نکنید منظور این آقای محترم همون طوق یا علامت هست که در اصلاح شهر ما همون طور که توی سانا هم اشاره شد طوق گردانی یا علم کشی هم میگن منظور این آقا هم یک طوق که ایشون ظاهرا خریدن و به هیئت سجادیه اهدا کردن هست.امروز اتفاقا به آقا زاده کوچک مرحوم سید اسماعیل شاهرخی تماس گرفتم که ایشون این آقا را میشناخت که گفتن بیایید عکس بندازید این هم کار خانوم عطایی هست که عکس جالب بگیرین. آدرس هیئت سجادیه از خیابان امامزاده سید علی اصغر یا همون خیابان شهید ثلاث که به طرف خیابون ولیعصر حرکت میکنید دقیقا در پیچ خیابون یک هیئت هست که معروف به سجادیه هست راستش آدرس دقیق تری نمیشد داد که همه بتونن پیدا بکنن
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: یکشنبه 26 آبان 1392 - 10:26    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

سلام hamid-m گرامی.

ممنون از توضیحاتتون. کاملا متوجه شدم کجا رو میگید. یک بار که از اون محل عبور میکردم پیاده شدم تا ببینم اونجا کجاست که روبرو شدم با ظاهرا مزاری. از عابرین پرسیدم و گفتن مزار شخصی ست بنام شاهرخی و برای اهالی قداست داره.

اون زمان یه حجره بود ولی الان دیگه نمیدونم چه تغییراتی درش صورت گرفته.اگر علم این هیئت هنوز بیرونه من برای عکاسی برم.!
لطفا بنده رو مطلع کنید.
بازگشت به بالای صفحه
hamid-m
پستتاریخ: یکشنبه 26 آبان 1392 - 13:57    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 6 اردیبهشت 1388
iran.gif

امتياز: 6890

والا به احتمال زیاد باید اون طوق داخل باشه من نمیدونم هیئت سجادیه چند تا طوق داره اگر خواستید برین برای عکاسی بگید که من با آقا زاده کوچیک آقای شاهرخی هماهنگ کنم که هم ایشون باشن و هم من که بگن کدوم طوق هست که عکسشو بگیرین و بفرستین. مرحوم سید اسماعیل شاهرخی رو خب من خیلی یادم نمیاد چون در اون موقع سن کمی داشتم ولی با همون سن کم هم چیزهایی از ایشون رو به یاد دارم و خب مسائلی رو هم شنیدیم خدا قرین رحمتشون بکنه
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: یکشنبه 26 آبان 1392 - 20:49    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

باشه hamid-m گرامی... آخر هفته باشه برای من خیلی بهتره.یا طرفای ظهر هر روزی که باشه. (شب نباشه که نورهای مزاحم داشته باشیم)
هماهنگی و خبر با شما. ان شاء الله که وقت نصیب ما بشه تا درخواست این دوستمون رو انجام بدیم.
بازگشت به بالای صفحه
Talangor
پستتاریخ: دوشنبه 7 بهمن 1392 - 00:31    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 13 اسفند 1391

iran.gif

امتياز: 2950

سلام بر blind عزیز
امروز یه چیزی شنیدم اومدم تبریک بگم Applause thank
یکی از دوستان میگفتن که ظاهرا از عکسای شما برای یکی از بیلبوردهای شهر استفاده کردن
تو یکی از ورودی های شهر هم میگفتن هست... اومدم هم تبریک بگم و هم اینکه بپرسم جریان چیه .. Eshve
اگه میشه توضیح بدین ببینیم دقیقا کدوم عکس بوده. راستش دوستم میگفت از عکسهای امامزاده بوده و اینکه عکاسش خانوم هم بوده.. البته اگر مایلین ها
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: دوشنبه 14 بهمن 1392 - 21:25    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

سلام تلنگر جان.

درسته. ورودی شهر از اتوبان.

تاخیر جوابیه رو ببخش...سفر بودم.ممنون.
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  بعدی صفحه 23 از 27

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ساوه, به روایت تصویر
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc