جمعه 10 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » شب چلّه تون مبارک

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 شب چلّه تون مبارک « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 30 آذر 1391 - 16:21    عنوان: شب چلّه تون مبارک پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

با سلام و آرزوی سلامتی برای همه شما عزیزان و دوستان خوبم

آرزو می کنم که امشب همتون در کنار خانواده هاتون شاد و خوش باشید و بگید و بخندید و یاد گذشته ها بکنید. مهم نیست سفره تون پُره یا خالی ...هندونه دارید یا نه...آجیل دارید یانه، همینکه همدیگرو بخندونید و بهم آرامش بدید بهترین خاطره و یادگاری امشب خواهد بود.

اما اگر اوضاع کشمش و گردو و آجیل و میوه هاتون خیلی خوبه، همسایه هاتون را فراموش نکنید که اونها هم جلوی بچه هاشون سربلند باشند.

و امیدوارم قدر این روزها و لحظه ها و با هم بودنها را بدونید، همینطور که امشب میخواد به ما بگه 30 ثانیه بیشتر باهم بودن را باید جشن گرفت.

شاد و سالم و خندان باشید flower

( اگر مایل بودید از خاطره های امشبتون برای ما هم بگید)

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
blind(پنج‌شنبه 30 آذر 1391 - 17:44), rezvaneh(پنج‌شنبه 30 آذر 1391 - 23:31), mahdiss(پنج‌شنبه 30 آذر 1391 - 23:31), soveh از این تاپیک تشکر میکنم 
blind
پستتاریخ: پنج‌شنبه 30 آذر 1391 - 18:03    عنوان: پاسخ به «شب چلّه تون مبارک» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

سلام و عرض ادب.
مایل نبودم در این تاپیک و در چنین شبی چنین چیزی بنویسم ولی از طرفی بد ندیدم که باعث خیر باشم برای امواتمان تا در این شب جمعه وقتی کنار عزیزانمان مسروز و شاد هستیم یادی هم از رفتگانمان داشته باشیم و با یک فاتحه شاد و آرامشان کنیم.
همین دقایق که در حال نوشتن این سطور هستم 4 دختر در خانه ی مقابلم در سوگ مادر عزیزشان نشسته اند. گر چه ارتباطی با اهالی محترم ساوجی ندارم اما جدا دلم به درد میاید وقتی شاهد سوختن دل خانواده ها در فراغ عزیزانشان هستم .
ما با سرعتی فراتر از نور در حال جدایی و دور شدن از هم یا به عبارتی نقل مکان به جهانی دیگریم بی آنکه آنرا حس کنیم. پس جا دارد که بعنوان بنده ای حقیر در این فضای مجازی از همه ی عزیزان خواهش کنم تا قدر بودن با خانواده و و عزیزانمان را بدانیم و از بودن با همدیگر لذت برده و روی رنجش ها و کدورت ها خط بطلان بکشیم.
دعا میکنم دل همگی و روح عزیزانمان شاد باشد.
برای پدر عزیز خودم و رفتگان محترم ساوه سرایی ها فاتحه ای خواهم خواند.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
sajadsb
پستتاریخ: پنج‌شنبه 30 آذر 1391 - 18:27    عنوان: پاسخ به «شب چلّه تون مبارک» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 12 خرداد 1391
iran.gif

امتياز: 855

سهم من از شب یلدا شاید...

قصه ای از غصه وانار سرخی که پر از دلتنگیست باشد

غمهایم بلند مانند شب یلداست
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
rezvaneh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 30 آذر 1391 - 23:31    عنوان: پاسخ به «شب چلّه تون مبارک» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

اینم انار شب یلدای ما، بفرمائیدVery Happy

دوستان انار و هندونه‌ی در بسته و آجیل و شیرینی ما رو دور هم جمع نمی‌کنه.....یلدا هم شبی مثل تمام شب های دیگس، این قلبهای ماست که باید بدون بهانه‌هایی مثل هندونه و آجیل و انار برای هم بتپه و تنگ بشه، یلدا یعنی تقسیم شادی‌ها، یعنی نگاه پر مهر و پر احترام به بزرگ ترها و یاد کسانی که بودن و دیگه نیستن و درس گرفتن از این نبودن ها! هم برای بهتر بودن و هم برای قدر همراهان رو بیشتر دونستن.

با هر بهانه‌ای لبخند بزنید، و مطمئن باشید لبخند شما تیغ بُرنده‌ای برای سفره کردن شکم ناملایمات زندگی است.

با ایمان، سلامت و شاد باشید.
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 30 آذر 1391 - 23:43    عنوان: پاسخ به «شب چلّه تون مبارک» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

فریاد کشیده هر دو جیبم جانسوز
با دیدن نرخ هندوانه، امـــــــــــــروز
یلدا تو کمی دیرتر امســـــــــال بیا
یارانه برای تو ندادند هنــــــــــــــوزVery Happy
بازگشت به بالای صفحه
mahdiss
پستتاریخ: جمعه 1 دی 1391 - 00:25    عنوان: Re: پاسخ به «شب چلّه تون مبارک» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 3 بهمن 1390
iran.gif

امتياز: 13590

rezvaneh نوشته است:
فریاد کشیده هر دو جیبم جانسوز
با دیدن نرخ هندوانه، امـــــــــــــروز
یلدا تو کمی دیرتر امســـــــــال بیا
یارانه برای تو ندادند هنــــــــــــــوزVery Happy

بامزه بود.Very Happy ولی چقدر بده واقعیته !

یلـــــــــــداتون مبارک.
بازگشت به بالای صفحه
glasy_heart
پستتاریخ: جمعه 1 دی 1391 - 11:27    عنوان: پاسخ به «شب چلّه تون مبارک» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 23 دی 1389
blank.gif

امتياز: 9360

سلام به همگی

دیروز دانشگاه کلاس بود ....برو بچ ساوه سرایی و همکلاسای محترم در جریانن...همه عجله داشتن برای رفتن منم مثل اونا....خ_________ب؟

از در دانشگاه که خارج شدم برادرم منتظرم بود ...سوار شدم و راه افتادیم به سمت خونه مادربزرگمون که چند سالیه تنها مونده Eshve

رسیدم سروصورتمو شستم نمازرو خوندم...

دیدیم همه نشستن هنوز شامو نیاورده بنده رو خواب گرفته ...گفتم مامانم جونم من یه نیم ساعتی میخوابم بیدارم کن تا به مراسم شام و شب چله و فلان برسم .... Smiling

آقا ما خوابیدیمو وقتی پای برادرمو که بهم میخورد، که بیدارشو، داریم میریم. بیدارشدم Luighing Sad

آخر شب بودو من از اون شب هیچی نفهمیدم و وقتی رسیدم خونه بقیه خوابیدنو بنده تک و تهنا بیدار Crying خب دو سه ساعت خوابیده بودم مگه خوابم میومد.

به مامانه گفتم بابا چرا منو بیدار نکردی نگفتی شاید تا شب چله سال بعد نباشم عقده ای شم بمونه رو دلم...؟؟؟؟؟

گفت بخخخدا یه هفت هشت باری اومدم سراغت و صدات کردم و هر دفعه ام گفتی نمیخوام Hypnotized

خلاصه که آقا موندیم تو خماریش Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: جمعه 1 دی 1391 - 13:52    عنوان: پاسخ به «شب چلّه تون مبارک» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

glasy_heart, خسته نباشی عزیزم Very Happy

ما هم جشن تولد شوهر خواهرم بودیم که من هم نتونستم شام بخورم (به دلیل وظیفه خطیر ثبت خاطرات) ولی تا دلتون بخاد اجیل خوردم و در نهایت ناباوری قبل از خوردن کیک به علت سرما خوردگی شدیدی که داشتم و تب و لرزی که گرفتم رفتم و خابیدم و بقیه ماجرای شما هم تکرار شد و این کلی حالمو گرفت Sad
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 1 دی 1391 - 14:51    عنوان: پاسخ به «شب چلّه تون مبارک» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

glasy_heart, جان و atena, جان ...جاداره که خدا قوت به هردوتون بگم Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: جمعه 1 دی 1391 - 14:54    عنوان: پاسخ به «شب چلّه تون مبارک» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

rezvaneh, جان اوضاع انارتون خیلی خوبه ها! ماشالله چه انارهای دونه سیاهی
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: جمعه 1 دی 1391 - 15:25    عنوان: پاسخ به «شب چلّه تون مبارک» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

ما که خیلی خندیدیم... خدا از سر تقصیراتمون بگذره! Very Happy Twisted Dvil
اونقدر هم این خاله ما داد خوردیم که راه خونه‌مون رو گم کردیم! calculate
هر چند که حضور خاله بزرگ‌ترم که یک ماهی هست که دچار سرطان شده، باعث می‌شد چندان از ته دل نخندیم... (البته خداییش خودش روحیه‌ش خیلی نسبت به هفته قبل بهتر شده بود و خیلی خوشحال‌تر از ما بود Smiling )
اینم سوغاتی ما از یکی از بهترین شب‌های سال:
http://savehsara.aftab.cc/modules.php?name=News&file=article&sid=588

خدا به همه سلامتی و شادی بده إن شاء الله Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: جمعه 1 دی 1391 - 17:41    عنوان: Re: پاسخ به «شب چلّه تون مبارک» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

Hamid, آقـــا، خیلی حرفه ای بودن هاااااا، تو اون مراحل آخر وقتی سنگا رو جمع می کردن خود به خود خندم میگرفت آخه من خودمم میکشتم نمیتونستم این کارو رو کنم.....
خلاصه خیلی لذت بردیم توضیحات بین هر مرحله هم خیلی جالب بود و البته موزیک روش

Hamid نوشته است:
خدا به همه سلامتی و شادی بده إن شاء الله Winking

انشالله
بازگشت به بالای صفحه
_heavenly_
پستتاریخ: شنبه 2 دی 1391 - 11:18    عنوان: پاسخ به «شب چلّه تون مبارک» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 1 اردیبهشت 1390
blank.gif

امتياز: 5880

شب چلتون پیشاپیش(!)نه دیگــــــــه یکم پسو پیش مباااارک Cool
5شنبه ای کلاس داشتیم که استادمون لطف کردن و نیم ساعت زودتر اجازه ی خروج دادن ،آف فرین به این استادا...
من همچنان بی حوصله از کلاس خارج می شدم که ...گوشیم زنگ خورد و بادیدن شماره آق داداشم فهمیدم ایشون هم اومدن ساوه ،گفت بمون میام دنبالت که از خوشحالی بدون خداحافظی از بقیه رفتم که برم !در خروجی دانشگاه یهو دیدم دوستم نیست !تازه یادم افتاد که من خیلی سرعتم بالا بود و ایشون جا موندن ،بعد از رسوندن دوستم راهی خونه شدیم ،انقدر دلم براش تنگ شده بوووود،خلاصه شب یلدامون گرم تر از اونی بود که انتظارشو داشتم ...
امیدوارم همه ی روزامون شاد و قشنگ سپری بشه Smiling
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » شب چلّه تون مبارک
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc