پنج شنبه 6 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » به دنبال كار هستم! » فروشگاه وسایل تولد و مهمونی

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2
 فروشگاه وسایل تولد و مهمونی « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
palominoo
پستتاریخ: چهار‌شنبه 20 دی 1391 - 15:23    عنوان: پاسخ به «فروشگاه وسایل تولد و مهمونی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 12 آذر 1391
blank.gif

امتياز: 100

سلام
کار م فروش یخ بود،توی گرمایی 100 درجه ساوه چه چیزی بهتر از یخ می تونه آدم رو به آرامش برسونه؟؟؟؟ من مواد اولیه رو از کیش می آوردم وتو خونه درست میکردم وواقعا سود می کردیم.هر دونه یخ 100تومان برای من می افتاد.یخها تو بسته های 12تای به فروش میرفت.هر بسته 10هزار بود.بازار یابی کارام ونماینده گی فروش در سه شهر (ساوه- تهران- همدان)به عهده خودم بود.وبه خاطر این که مسئله تحریم پیش آمد مواد اولیه از دبی به کیش فرستاده نشد.وبنده شدم بیکار Sad Crying Worried
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 21 دی 1391 - 01:03    عنوان: پاسخ به «فروشگاه وسایل تولد و مهمونی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

palominoo, جان ...یخ؟ Exclamation Question یعنی چی؟ دبی...کیش...یخ...بسته 12 تایی ...بیشتر توضیح میدید؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: جمعه 22 دی 1391 - 03:03    عنوان: Re: پاسخ به «فروشگاه وسایل تولد و مهمونی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

soveh نوشته است:
blind, جان بسیار فکر خوبیه

بسیاری از فروشگاههای بزرگ اینترنتی و حراج های فضای مجازی با همین کارهای ساده استارت خوردن.

اگه لطف کنی و به عنوان یک کسب و کار ساده براش یک تاپیک بزنی و سایتت و نحوه ی کارت را معرفی کنی ممنون میشم.

فکر میکنم اگه سایتت جا بیافته، بقیه هم وسایلشون را در سایت شما معرفی کنن و شما براشون معرفی کنید و ازشون درصد مشخصی سود بگیرید.

باید بگم ما برای فروشگاهمون وبلاگ و صفحه تو فیس بوک داریم و خیلی ها از من درخواست میکنن که جنس هارو براشون بفرستیم ولی من وقت و امکان پیگیریش را ندارم.
اگر شما یا شخص دیگه ای مایل به همکاری هست و امکان ارسال و پیگیری کارهاش را داره بنده حاضرم.این کار نسبتاً سود مناسبی هم داره
Winking

سلام دوست گرامی. امیدوارم درج آدرس ایرادی نداشته باشه. با اجازه شما
کد:
makkare.blogfa.com
جاییه که من به واسطه ی اون قصد دارم دور و برم رو کمی خلوت کنم. قصدم ابداً سوداگری نیست. فقط دوست دارم این وسائل که بغضاً نو یا یکی دو بار استفاده شده هستن توسط دیگران استفاده بشه.
من به شخصه حاضرم وب رو در اختیار چند نفر قرار بدم و اسامی کاربرها لیست بشه و هر کس وسایلش رو بذاره تو لیست خودش تا خریدار یا بیننده بدونه کالا به چه شخصی تعلق داره و در صورت خرید با شخص مالک هم در تماس باشه.یا اینکه عکس هاش رو بفرستن برای من تا من بر اساس همون سلیقه ی شخصی خودم بذارم تو صفحه.
فکر میکنم ایده ی خوبی باشه. من حتی دیدم خانمی لباس های خودش و بچه هاش رو گذاسته تو همچین وبی.... البته من تریجیح میدم لباس ها ی خودم و اهالی منزل رو بی چشم داشت مادی بدم افراد نیازمند تا استفاده کنن. اما کیف و کفش هایی دارم که نوی نو مونده تو کمد و خودم از دیدنشون ناراحتم.
شاید اگر یه همیچین وبی رو گروهی اداره کنیم بتونیم تو ساوه هم تبلیغش کنیم. بهر حال من حاضرم. و اگر هم که نه آدرس گذاشتم برای دیدن میتونید ببینید ولی خواهشا بهم نخندید.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 22 دی 1391 - 23:50    عنوان: پاسخ به «فروشگاه وسایل تولد و مهمونی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

blind, جان قیمتاتون که فوق العاده پایینه...حیف که دیر وبلاگتون را دیدم

مطمئنم وبلاگتون بزودی معروف میشه و احتمالا مجبور میشید تا طراحی یک سایت حرفه ای رابه همین منظور به تیم طراحی وب ساوه سرا بسپارید.

امیدوارم یه روزی سایتتون ebay ایران بشه.

از کاربران ساوه سرا کسی هست که مایل باشه تا اجناسش را در بازار مکاره! جهت فروش به نمایش بگذاره؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: شنبه 23 دی 1391 - 13:15    عنوان: پاسخ به «فروشگاه وسایل تولد و مهمونی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

blind, جان، ایده بسیار خوبیه و همونطور که همه می‌دونن همین کار، ایده تشکیل سایت عظیم ebay.com بوده.
سایت haminaa.com هم چند دانشجوی خانم هستن که با هم اون سایت رو راه انداختن و فکر می‌کنم ایده‌شون گرفته...
من خودم می‌خواستم وارد این بحث بشم و یک سایت برای این کار در ساوه راه‌اندازی کنم اما دیدم فعلاً زمانش نرسیده و نمی‌شه روش سرمایه‌گذاری کرد...
البته این روزها به نظر می‌رسه ایده بدی نباشه. من اگر کارهای دیگه نداشتم، حتماً روی اون ایده‌م کار می‌کردم، اما حیف که کارهای مهم‌تر سر راه هست Sad

من خودم هر چی دور و برم رو نگاه کردم جنسی که لازم نداشته باشم فعلاً پیدا نکردم. (حقیقتش یه عیبی که دارم اینه که چیزی که خریدم رو تا آخر عمر خودم یا خودش نگه می‌دارم Very Happy )

خلاصه من رو به این فکر فرو بردید که روی اون ایده کار کنم و مدیریتش رو بسپرم به یکی دو نفر دیگه که خودشون روی اون سایت کار کنن... من بیشتر دنبال لذت طراحی اون سایت هستم Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: شنبه 23 دی 1391 - 16:08    عنوان: پاسخ به «فروشگاه وسایل تولد و مهمونی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

دوستان عزیز حمید و سوه ممنون از حمایت هاتون. راستش فکر میکردم کار خوبی انجام نمیدم ولی دریافت نظرات مثبت شما بهم میگه کار بدی نمیکنم. و در جواب حمید باید بگم که خرت و پرت خانم ها بیشتر از آقایونه. باید ببینیم مادر عزیزتون نظرش چیه. و اما اون حس تملک شدید رو منم دارم و روی وسایل شخصیم بسیار حساسم تا حدی که حتی دوست ندارنم قلم و مدادم رو بچه هام بردارن و استفاده کنن. این یعنی اینکه اون حس شما رو خوب گرفتم.
یادمه تو محض خنده ی همین ساوه سرا چیزی خوندم که کلی بابتش خندیدم چون وصف حال خودم بود. متن نقل قول از زبان پسر خونه بود که میگفت مامانم واسه تمیز کاری دائم میاد تو اتاقم و هی میگه اینو نمیخوای بندازم دور .(یه همچین مفهومی داشت) . عین این قضیه رو من دارم. چون هی میرم تو اتاق پسر و دخترم و هی هم میگم : اینو نمیخوای بده بدم نرگس خانم.(یه بنده خدای نیازمند به حمایت)
جناب حمید اگر شمام مایل به همچین کاری هستین خوبه که شروع کنید به طراحی فضاش و بدین دست ما تا کاری کنیم کارستان.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: شنبه 23 دی 1391 - 23:34    عنوان: پاسخ به «فروشگاه وسایل تولد و مهمونی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Hamid, جان مدیرش هم که پیدا شد. امیدوارم بزودی یه سایت خوشگل براش طراحی کنی.

فکر کنم یه نظر سنجی براش بذاریمو کمی در موردش صحبت کنیم بدک نباشه
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: شنبه 23 دی 1391 - 23:48    عنوان: پاسخ به «فروشگاه وسایل تولد و مهمونی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

ممنون از دوستان. آخه فقط اعلام آمادگی کافی نیست. این مسائل دردسرهای خاص خودش رو داره. مطمئناً اشخاص می‌خوان تماس تلفنی با ما داشته باشن، پیگیری لازم داره، ممکنه شاکی پیدا بشه که فلانی جنسی که به من داد اونطوری نبود که توی معرفی محصول گفته بود و کلی دردسر دیگه.
به هر حال، ایده‌ای هست که من خودم دنبالش هستم و بالاخره دیر یا زود پیاده‌ش می‌کنیم Winking عجله نکنید...
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 24 دی 1391 - 14:10    عنوان: ترافل پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

ترافل

شما میتونید در فروشگاهتون ترافل هم بفروشید که شکلها و طرح هاشون بسیار متفاوته و برای تزئین شیرینی و بستنی و شکلات و لیوان و ... استفاده میشهف تو ساوه نمیدونم جایی هست که انواعش را بفروشه؟

عکسهای ترافل:

بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: چهار‌شنبه 18 بهمن 1391 - 20:34    عنوان: پاسخ به «فروشگاه وسایل تولد و مهمونی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

یک پیشنهاد برای درست کردن سبد مشبک زیبا با جنس نان یا نشاسته بادوام ( مدلی مثل زولبیا ، ولی مقاوم تر و بشکل کاسه ای) برای دکوراسیون در رستوران ها ، سالن جشن ها و یا میهمانی های خانوادگی

سبد کاسه ای شکل مشبکی با خمیر نان

البته اگر از مایع با دوام خمیر نان مناسب برای درست کردن این سبدهای مشبک استفاده شود. میتوان مایع نان که مقداری نیمه رقیق است را درون یک ماسوره ریخته وبرای کار کنار بگذاریم .

برای درست کردن فرم گرد و کاسه ای سبد مشبک خمیری نان :
میتوانیم مقداری کاغذ روغنی را بشکل گلوله کرده و با مقداری سیم بشکل ماهرانه ای ببندیم بطوری که روی گلوله کاغذ روغنی کاملا صاف و کاسه ای شکل گرد دراید. بعد روی این گلوله کاغذی را میتوانیم با ماسوره محتوی خمیر نیمه رقیق یک کاسه مشبک خمیری خوش نقش پیچ در پیچ بسازیم . وقتی چند تا از این کاسه های مشبک را ساختیم انرادر فر قرار میدهیم تا پخته شوند. بعد از پخته شدن خمیر و سرد شدن ، سبد نانی مشبک فوق را به آرامی از درون کاغذ روغنی گلوله ای شکل در میاوریم. و در محل صافی قرار میدهیم و برای پر کردن مواد غذایی از ان بعنوان دکور زیبایی استفاده می کنیم.

از این سبد مشبک پخته شده نانی میتوانیم برای پر کردن غذاهای سرخ شده مثل تیکه های سرخ شده مرغ همراه با سالا د در رستوران ها و یا مراسم های عروسی و جشن ها بخوبی استفاده کرد. Smiling
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 19 بهمن 1391 - 10:45    عنوان: پاسخ به «فروشگاه وسایل تولد و مهمونی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Aliabadi, جان بسیار ممنونم. اگر عکس این مدل سبدها را هم بگذارید ممنون میشم
بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: جمعه 20 بهمن 1391 - 05:41    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

خیلی ممنون دوست عزیز ، چشم عکسها را تهیه و به نمایش میگذارم.

بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2 صفحه 2 از 2

فهرست انجمن‌ها » به دنبال كار هستم! » فروشگاه وسایل تولد و مهمونی
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc