جمعه 31 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » به دنبال كار هستم! » ایده های خود را بسازید و بفروشید

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدی
 ایده های خود را بسازید و بفروشید « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 19 دی 1391 - 18:02    عنوان: ایده های خود را بسازید و بفروشید پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

همه ی ما در زندگی ایده های بسیاری به ذهنمون میرسه که فکر می کنیم بهترین راه برای بدست آوردن پول همون ایده هست، که معمولاً پس از کمی فکر و یا مشورت با دیگران و دیدن تجارب آنها متوجه می شویم که ایده ی مناسبی نیست.

بسیاری از ایده ها به دلایل زیر به شکست می خورند و تبدیل به پول نمی شوند:

1- نیاز به سرمایه زیاد دارند.
2- یا عیناً تکراری هستند و یا به نوعی مشابه آنها در جامعه هست
3- متناسب با نیازهای جامعه ما نیست.
4- بسیار دور از دسترس هستند و بیشتر شبیه رویا هستند تا یک ایده ی قابل اجرا

و تعدادی دلایل دیگه که اگه یادم اومد خدمتتون میگم.

اما در این تاپیک قصد دارم ایده های قابل اجرایی را خدمتتون بیان کنم که یا مناسب ساخت و فروش هستند و میتونن برای شما ایجاد شغل کنن یا حداقل میتونید با ساخت اونها نیازهای خودتون را برطرف کنید و از شر بسیاری وسایل بلااستفاده خونتون هم راحت بشید.

در نظر بگیرید که شاید ایده های من بدلایل بسیاری که شاید شما تجربه کرده باشید مناسب کسب درآمد نباشه، بنابراین امیدوارم همراهی کنید و مارا از شنیدن نظرات و تجربیاتتون محروم نکنید.

ایده هاتون را فراموش نکنید Winking

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
rezvaneh(سه‌شنبه 19 دی 1391 - 21:28), palominoo(سه‌شنبه 19 دی 1391 - 21:50), Yashan(پنج‌شنبه 21 دی 1391 - 21:41), blind(جمعه 22 دی 1391 - 03:47), asal20(جمعه 14 تیر 1392 - 19:11), mahdiss(یکشنبه 23 شهریور 1393 - 03:33), soveh از این تاپیک تشکر میکنم 
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 20 دی 1391 - 01:07    عنوان: پاسخ به «ایده های خود را بسازید و بفروشید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

دقت کنید که این روزها با توجه به این اوضاع فجیع اقتصادی مردم دنبال اجناس ارزان قیمت هستند. در بسیاری از مغازه های ارزان فروش اما بی کیفیت شهرمون می تونید صحنه ی هجوم مردم را ببینید که بی دلیل و با دلیل و بدون توجه به کیفیت و صرفاً جهت رفع نیاز موقتی دنبال خرید هستند. هرچند باید گفت گناهی ندارند و اونها نیز دوست دارن اجناس با کیفیت و اسمو رسم دار بخرن اما........توانش را ندارند.

شما که بدنبال کسب درآمد هستید و می خواهید ایده هاتون را تبدیل به پول کنید باید توجه کنید که جدای مسائل اخلاقی که بحثش جداست، تداوم کیفیت اجناسی که ارائه می کنید ضامن موفقیت شما در دراز مدت هست

از فرصت امروز و وضعیت حاکم بر اقتصاد استفاده کنید اما اخلاق را از یاد نبرید. اون مال و پولی که آثار رنج و بدبختی و شکستن مردم بر اون مشهود باشه به هیچ دردی نمیخوره....جز اینکه نسل شما را به سمت تباهی و بدبختی ببره. Winking

بگذریم

با توجه به چرخش مردم و حرکت اونها به سمت اجناس ارزان، یک ایده جالب را خدمتتون معرفی میکنم.
جامدادی

از این پارچه های طرح چرم در خرازی ها پیدا میشه. ( اگر کسی جنس بهتری سراغ داره یا مکان خوبی را در ساوه یا تهران برای این اجناس میتونه معرفی کنه لطفا در اینجا بیان کنه)

و براحتی می تونید بدوزید و در رنگ های مختلف جهت پسرها و دخترها برای اول مهر به مغازه های لوازم التحریر فروشی معرفی کنید.

می تونید از طرحها و اشکال مختلف و با توجه به خلاقیت خودتون استفاده کنید.

نظرتون چیه؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 20 دی 1391 - 01:13    عنوان: پاسخ به «ایده های خود را بسازید و بفروشید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

و حالا با استفاده از ایده قبلی و همرون روش ساختی که ارائه شده می تونید کیف لوازم آرایش بسازید و بفروشید.

دوست عزیز پول در اجناسی هست که روش ساخت راحت و مواد اولیه ارزان اما ظاهری شیک و جذاب دارند. فراموش نکنید. Winking

کیف لوازم آرایش

نظرتون چیه؟
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: جمعه 22 دی 1391 - 03:24    عنوان: پاسخ به «ایده های خود را بسازید و بفروشید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

دوست عزیز , سوه ی گرامی خیلی جالب بودن. من حتما از این ایده استفاده خواهم کرد . تو مدل لب دوخت زیپ برام خیلی جالبتر بود. چون تا حالا دوخت زیپ از روی کار ندیده بودم.
منم چند تا ایده ارسال میکنم ولی باید بگم نمونه ها رو از وب آقای حسینی برمیدارم.

این مطلب آخرین بار توسط blind در جمعه 22 دی 1391 - 03:41 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: جمعه 22 دی 1391 - 03:29    عنوان: پاسخ به «ایده های خود را بسازید و بفروشید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

خودم از این کار دستی خیلی خوشم اومده.
[align=center]
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: جمعه 22 دی 1391 - 03:40    عنوان: پاسخ به «ایده های خود را بسازید و بفروشید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

از این قاشق ها تو غذاهای نذری خیلی هدر میره... قاشق های رنگی هم که موجوده. خواهشا هر کس درست کرد نمونه اش رو لطف کنه ما ببینیم

بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: جمعه 22 دی 1391 - 03:46    عنوان: پاسخ به «ایده های خود را بسازید و بفروشید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 22 دی 1391 - 23:28    عنوان: پاسخ به «ایده های خود را بسازید و بفروشید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

blind, جان خیلی جالب بودن. اون جارو را شما درست کردید؟ جواب میده؟

و یه سوال؟ بنظرتون کدوم یکی از کارهایی که نشون دادید در صورت ساخت امکان فروشش هست؟
بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: جمعه 22 دی 1391 - 23:34    عنوان: پاسخ به «ایده های خود را بسازید و بفروشید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

soveh، blind دوستان عزیز به به ! چه طرحهای زیبا و قشنگی گذاشتید. فوق العاده جالب و کاربردی هستند. دستتون درد نکنه. امیدوارم شاهد کارهای هنری بیشتر شما عزیزان باشیم.
Applause Applause Applause Applause Applause

در این دوره زمونه که گویا هنر آشغال سازی بالاترین هنر دنیا شده و با اون محیط زیست مورد تهدید هستش ، شاید از دل این زباله های فلزی و شیشیه ای و چینی و پلاستیکی ، چوبی بشه کلی هنر خلق کرد که نه هزینه میخواد بلکه کمی ذوق هنری و حوصله . شاید روزی هم شاهد ایجاد نمایشگاههای هنری جالب از مواد بازیاب باشیمVery Happy

بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: شنبه 23 دی 1391 - 15:48    عنوان: Re: پاسخ به «ایده های خود را بسازید و بفروشید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

soveh نوشته است:
blind, جان خیلی جالب بودن. اون جارو را شما درست کردید؟ جواب میده؟

و یه سوال؟ بنظرتون کدوم یکی از کارهایی که نشون دادید در صورت ساخت امکان فروشش هست؟

خیر من درست نکردم. ولی پنهان چرا قصد دارم درست کنم ولی مشکل بطری دارم. ما نوشابه نمیخوریم....چی بشه که بخریم...یعنی اگه مهمون داشته باشیم میخریم.( به خاظر مضر بودن اون) ظاهرا هم بطری ها دو لیتری باید باشه. اون چراغ سقفیه که بطری (سرکه 3لیتری)میخواد. برای همین باید بطری سرکه یا نوشابه بزرگ جمع کنم. و خب اگر قرار باشه برم بطری نو بخرم که کار مزه نداره.
این چند کاری رو که من نشون دادم بیشتر جنبه کاردستی داشت ولی اگه قراره کسی کار اقتصادی انجام بده باید ببینه بازار چی طلب میکنه و چی بلده . اما اکثرا این مشاغل خونگی تبدیل میشن به بساز بندازی.
اما یه کاری هست که من خیلی دوست دارم و احساس میکنم از توش نمیشه زد. اونم این تیپ کاراس که من تو آرشیوم ازشون ذخیره میکنم تا استفاده کنم.
با فروش مغازه به مغازه و این حرفام مخافلم چون میدونم وقتی کاری رو برای فروش میبری اونقد میزنن تو سرش تا بز خری کنن ولی همون کارو وقتی میخوان بفروشن وانمود میکنن که همه چی تمومه.
در کل نظرم اینه که فروش کالا دست خود سازنده ش باشه.
یه کار دیگه هم هست که من دوست دارم و اونم درست کردن ترشی ها و مربا های خانگیه.
من خودم مربا خیلی خیلی خوب درست میکنم . اش رشته و شله زرد هم همینطور ولی سالاد الویه ام کولاکه. دستور کارشم همه دارن ولی هزگززززز کار دست من نشده. معتقدم کاری که با دل باشه خوب از کار در میاد و من عادت دارم با دل کار کنم حتی اگه اون کار جاروکشی خونه باشه.

من اوایل محرم مشهد بودم و چون هوا یکباره سرد شد مجبور شدم برم و یه دستکش بخرم. البته ساق کوتاه خریدم .یعنی از همین نمونه ای که الان عکسش رو گذاشتم. 10 سانت بافت ساده با یه درز دوخت و دو سانت درز ندوخته 10 هزار تومن ازم گرفت. کاموایی هم مصرف نمیکنه. روزی دو تا رم به راحتی میشه با دست بافت. تازه خیلی خوشگل تر از نمونه خرید من یا این نمونه که طرح ژته داره.
خب این میشه در امد پاییز و زمستان.
از وقتی هم عکس اولی که ارسال کردم رو دیدم تصمیم گرفتم شیشه های سس و مربا و این جور چیزایی که خیلی راحت میندازمشون تو سطل زباله رو جمع کنم و با قلاب بافی که هنر دوست داشتنی منه از اونها ظرف شمع و جا خودکاری و جا دکمه و کلا جای خرت و پرت درست کنم.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 24 دی 1391 - 13:38    عنوان: پاسخ به «ایده های خود را بسازید و بفروشید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

blind, جان بسیار فوق العاده بودن.
منتظرم که ببینم چجوری از آب در میاد. اگه درست کردید عکسش را بذارید و نظرتونو بگید که آیا جواب میده یا نه.ممنونم

در مورد بافتنی ها هم بسیار ممنونم. بزودی یه تاپیک در مورد بافتنی میزنم ...تو اون تاپیک در موردش باهاتون صحبت می کنم.... Smiling
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 24 دی 1391 - 13:47    عنوان: پاسخ به «ایده های خود را بسازید و بفروشید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

اولین ایده امروز مناسب اهل شکم ِ Very Happy که دنبال ایده های جدید و خوراکی های جدید هستن

اگر هم تو خونه بچه دارید یا خودتون هوای بچگی به سرتون زده حتماً درست کنید. خوشمزه میشه

این هم عکسش:

موز طرح بستنی

موزها رو به سایز دلخواه ببرید و چوب بستنی هارا داخل اونها کنید تا به شکل بستنی در بیان و بعد روی اونها را شکلات آب کرده بریزید. میتونید برای تزئین بیشتر روی اونها مغز گردو ،پسته ، بادام و... یا ترافل و... بریزید و سپس توی فریزر بذارید تا حسابی سفت بشه و بعد میل کنید.

برای مهمونی های بچه ها و جشن تولدها هم مفیده.
اگه بچه تون بدخوراکه هم میتونید برای ترغیبش از این چیزا استفاده کنید. Winking

نوش جون

نظرتون چیه؟
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 24 دی 1391 - 14:32    عنوان: پاسخ به «ایده های خود را بسازید و بفروشید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

اگه توی خونتون از ظروف جای شکلات و بیسگوئیت و چیزای دیگه بلا استفاده دارید میتونید مثل عکس زیر از اونها برای جای چای و نسکافه و شکر و نمک و ...استفاده کنید. این ظروف مخصوصاً برای داخل ماشین و برای مسافرت و پیک نیک خیلی خوب و مفیده

بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 24 دی 1391 - 14:36    عنوان: پاسخ به «ایده های خود را بسازید و بفروشید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

این هم برای تزئین درو دیوار اتاق یا جا حوله ای

فکر میکنم اگه در طرح های مختلف مثلاً کودکانه و ...بسازید امکان فروشش هست.

و اگه تا نصف حلقه را روبان بزنید میتونید به عنوان جا حوله ای هم بفروشید Winking

بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 24 دی 1391 - 14:40    عنوان: پاسخ به «ایده های خود را بسازید و بفروشید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

بارها تو مسافرت و بیرون از خونه شارژ گوشیتون در حال تموم شدنه و شارژر دارید و با کلی مصیبت پریز و برق مفت هم پیدا می کنید اما نمیدونید موبایلتون را زمین بذارید! نذارید ...چه کارش کنید

این ایده ی ساده و جالب را با توجه به سایز گوشی یا و سایل دیگه قابل شارژتون بسازید و در مسافرت ها از اونها استفاده کنید.

بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدی صفحه 1 از 6

فهرست انجمن‌ها » به دنبال كار هستم! » ایده های خود را بسازید و بفروشید
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc