چهار شنبه 12 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » اولین کمپین آنلاین تبلیغاتی نامزدهای شورای اسلامی شهر ساوه

ارسال موضوع جدید  این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید.   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2
 اولین کمپین آنلاین تبلیغاتی نامزدهای شورای اسلامی شهر ساوه « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Talangor
پستتاریخ: شنبه 25 خرداد 1392 - 21:35    عنوان: پاسخ به «اولین کمپین آنلاین تبلیغاتی نامزدهای شورای اسلامی شهر ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 13 اسفند 1391

iran.gif

امتياز: 2950

مردم!!
بعد از انجام أحسن این تکلیف خوب فرصتیست به زیارت شهدایمان برویم
جادارد با این عزت نفس به آنها بگوییم که خون شما را با نان عوض کردیم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 26 خرداد 1392 - 00:07    عنوان: پاسخ به «اولین کمپین آنلاین تبلیغاتی نامزدهای شورای اسلامی شهر ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

البته Talangor, جان آسایش مردم ایران هم جزئی از اهداف شهدا بوده...اونها هرگز نمیخواستن مردم ایران شرمنده باشن و شاید ندونی وقتی فقر به زندگی وارد میشه چه شرمندگی ای وجود مرد خونه را میگیره...وقتی آسایش نباشه هیچی نیست...
مردم ایران برای این مملکت و آرمانهاشون چیزی کم نگذاشتن تا حالا
اگر میبینی کمی طلب تغییر میکنن بخاطر فشار بی حد فقر و نداشتنه...بخاطر اینکه این مملکت ثروتمنده اما اونها امروز دستانشون خالیه...
شاید اطلاع نداری که همین امروز هم افرادی از جونشون برای این مملکت بی سر و صدا مایه میذارن اما کسی به فکر شرمندگی اونها و نگاههای بچه هاشون نیست...
کسی تو این مملکت چه دین دار چه بی دین حتی قطره ای از خون شهید این آب و خاکو با هیچی عوض نکرده و نمیکنه.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: یکشنبه 26 خرداد 1392 - 15:05    عنوان: پاسخ به «اولین کمپین آنلاین تبلیغاتی نامزدهای شورای اسلامی شهر ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

soveh, جان یه پیامک زیبا واسم رسید گفتم جاش اینجا خالیه

به مالک اشتر بگویید برگردد....
به حضرت ولی عصر بگویید نیاید....
مردم تحمل سختی ندارند
از عاشورا فقط نام آنرا بلدند
امان نامه ای را که ابولفضل نگرفت مردم عاشورایی ایران گرفتند!!!

ملت ایران شهید دادند، شهدامون سلاخی شدند، برای اینکه جلوی آمریکا سر خم نکنیم نه اینکه تا تحریم شدیم بیایم بگیم "به آمریکا به عنوان رییس دهکده جهانی باید احترام گذاشت. آقای دکتر حسن روحانی؛ مناظره سوم"
فراموش نکنیم که بمب های آمریکا و امثالهم رو سر شهدامون فرود می اومد
فراموش نکنیم که بجز پدر مادر شهدا باید جواب آرمیتاها و علی ها را داد (آقای دکتر حسن روحانی: مردم ما به انرژی هسته ای احتیاجی ندارند!!!، مناظرات دو هفته پیش)
انتظار ارزونی سکه و از اون زشتر، گوشت مرغ ارزون!! برای عده ای از انتظار مهدی(عج) شیرین تر شده!!!!
یکی از دوستان من می گفت که به خاطر شرمندگی پدرم که تو این اوضاع اقتصادی از ما خجالت می کشید با افتخار، خانوادگی به دکتر روحانی رای دادیم....
باور کنید اولین صحنه ای که جلوی چشمم اومد همون روایت بود که امام حسین وقتی شب قبل عاشورا از کنار چادر بچه ها رد می شد صدای العطش العطش بچه ها رو می شنید سرش رو پایین انداخت و ......

انشالله خدا ملت شهید پرور ایران رو شرمنده شهدا و امام زمان نکنن....
انتخاب اصلح به قول تلنگر عزیز اشاره به این مفهوم داره.
بچه ها اگر شهر سقوط کرد، دوباره آنرا فتح می کنیم مراقب باشید ایمانتان سقوط نکند.
شهید محمد جهان آرا
مراقب باشید این منطق که آسایش الان مهمتر است تا مقاومت؛ کاری نکند عاشورای امسال به منطق حسین و مقاومتش خنده مان بگیرد....
یا حســــــــــــین
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: یکشنبه 26 خرداد 1392 - 16:12    عنوان: پاسخ به «اولین کمپین آنلاین تبلیغاتی نامزدهای شورای اسلامی شهر ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

دوستان از اینکه تاپیک فوق کمی از موضوع اصلی فاصله گرفت ازتون عذر می خام ولی انتخاب دکتر روحانی رو به کسانی که بهشون رای دادند تا با کلیدشون مشکلات رو حل کنن تبریک عرض می کنم. به امید فردای روشن تر
بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: یکشنبه 26 خرداد 1392 - 17:26    عنوان: پاسخ به «اولین کمپین آنلاین تبلیغاتی نامزدهای شورای اسلامی شهر ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 12 خرداد 1391

iran.gif

امتياز: 11375

سلام اتنا جان اومدم بگم

گیریم که جنگ جملی هست غمی نیست
یک فتنه ی بین المللی هست غمی نیست
ما تجربه کردیم که در لحظه ی فتنه
تا رهبرمان سید علی هست غمی نیست............
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 26 خرداد 1392 - 18:58    عنوان: پاسخ به «اولین کمپین آنلاین تبلیغاتی نامزدهای شورای اسلامی شهر ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

دوستان! من یه خواهش دارم:
با توجه به اینکه اینقدر تند جبهه گرفتید، حدس می‌زنم که خیلی به پیش‌بینی‌هاتون مطمئن هستید.
من یه مطلب در آفتابگردان گذاشتم:
http://aftab.cc/article/1127
خواهش می‌کنم همه برن اونجا و پیش‌بینی‌شون رو راجع به اون مسائل بگن.
از همه کسانی که شرکت می‌کنن، پیشاپیش ممنونم. Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 26 خرداد 1392 - 19:30    عنوان: پاسخ به «اولین کمپین آنلاین تبلیغاتی نامزدهای شورای اسلامی شهر ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

atena, جان بنده به آقای روحانی رای ندادم اما به خواسته ی مردم ایران احترا میگذارم.
به هرحال هرکاری که ملت ایران میکنن گفته میشه که از مردم ایران بهتر در دنیا نیست...حالا اگر نماینده جریان اصلاح طلب را انتخاب کردند باید بگیم ساده لوح هستن؟ Exclamation

در ضمن بهتره که شما سخنرانی آقای رائفی پور را در مورد رئیس جمهور علوی را که تقریباً 20 روز پیش کردند گوش کنید
می بینید که چه صحبتهای زیبایی در مورد ابوذر و .... هست

atena, جان ظاهراً شما ذر مورد جنگ اطلاع ندارید چراکه آمریکا در طول جنگ به عراق اسلحه نفروخت. هواپیماهای عراقی میگ 21 و میگ 23 و میگ 25 روسی و میراژهای فرانسوی بودند.
موشک های سام عراق و دیگر موشک ها روسی بودند. اسلحه سازمانی عراق کلاشینکف روسی بود و ...........
در مورد انرژی اتمی هم به نظر شما من یکی چی بگم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
البته شما صحبت های ایشون را خوب نشنیدید چراکه گفت قرار نیست بخاطر چرخش سانتریفیوژها چرخ صنعت بخوابه...و گفتن که میشه بینابین عمل کرد.
به هر حال اگر صنعت هسته ای بخوابه که همچین چیزی ممکن نیست من ضرر میکنم نه شما Exclamation

در ثانی ایشون که 13 سال نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی بودند...یعنی شخص خوب و قابل اعتمادی نبودن؟

آتنا خانم...کی گفته فقط با رنگ زرد و شکم گرسنه میشه به اهدافمون در جهان برسیم؟
شما فکر میکنید اقتصاد برای پیروزی اسلام و شیعه یک مسأله کشکیه؟
اگر اینطور بود مسأله فدک را پیش نمیآوردند.
از شما خواهش میکنم به مسائل مختلف از همه وجه نگاه کنید

و...اگر ایشون رییس جمهور نمیشد پس کدوم یک بهتر بود؟

باز هم پیشنهاد میکنم که شما و بقیه دوستان سخنرانی آقای رائفی پور را گوش کنید چراکه برای انتخاب کردنتون بدور از احساس! خیلی بدرد میخوره.
موفق باشید
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: یکشنبه 26 خرداد 1392 - 21:15    عنوان: پاسخ به «اولین کمپین آنلاین تبلیغاتی نامزدهای شورای اسلامی شهر ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

soveh جان مطمئن باشم خودت هستی Surprised Surprised

افکارتون چقد تغییر کرده Surprised

پست اول رو خوندم فکر کردم نکنه اشتباهی شده ه

اما این یکی خوندم فکر کردم خواب هستم Very Happy

به قول یکی از کاندید ها

چرخ سانتفیوژ خوبه به چرخه به شرطی که چرخ زندگی مردم بچرخه Exclamation
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 27 خرداد 1392 - 00:08    عنوان: پاسخ به «اولین کمپین آنلاین تبلیغاتی نامزدهای شورای اسلامی شهر ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

والله irani, جان من 31 ساله همینم...

به شما هم پیشنهاد میکنم اون فایل صوتی را که گفتم گوش کنی...برای شما هم خوبه Winking
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: دوشنبه 27 خرداد 1392 - 10:35    عنوان: پاسخ به «اولین کمپین آنلاین تبلیغاتی نامزدهای شورای اسلامی شهر ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

بعد از 24 سال هنوز وقتی اعتقاد نداریم بمب های آمریکا ریخت رو سرمون دیگه ......
وقتی قبول نداریم بمب شیمیایی که پدر منو از پا در آورده مال آمریکاس دیگه هیهات
موضوع اینه شما هنوز قبول ندارید امام حسین رو یزید کشته؛ پس یزید بی گناهه
احسنت به این منطق
گفتمان و آموزه های امام خمینی رو هم فراموش کردیم که تمام دنیا به سردمداری آمریکا داره با ملت ایران می جنگه که احتمالا امام هم جو زده بوده و شرایط رو نسنجیده حرف زده درسته؟
پس لابد آمریکا هم ملت ایران رو تحریم نکرده؟!
پس کلا آمریکا خوبه مشکل مشکل اسلام و ایرانه و ماست
بچه ها از دید من یا انسان خوب است یا بد است در حمایت از دین خاکستری نداریم
یا صفر یا یک
نمیشه اسلام و حمایت از شهدامون و جانبازامون یه جاییش خوب باشه یه جاییش بد
جالبه که الان رعایت اصول اسلامی میشه تند روی از دید بعضی ها
موضوع اینه که نگاهمون به اسلام با هم فرق داره
زمانی که به سرم بکشم برم جلو رییسم و سر خم کنم و بگم شما از من برتری شما آقای منی شما .... می تونم معنی صحبت هاتون رو بفهمم
ولی اگه دوستان نوک بینی خودشون رو نبینن میشه روش حساب کرد؛ رای منو شما فقط واسه کشور ما ن بود واسه کل جهان اسلام بود؛ واسه محکم شدن جبهه مقاومت بود...
شعب ابوطالب و تحریم های شدید سه ساله رو به خاطر بیارید موضوع اینه شیعه عادت پیدا کرده که بهش بگن توابین!!!
تاریخ همیشه تکرار میشه
خط مقاومت میشکنه البته به قول استاد پناهیان من وظیفه خودم رو عمل کردم دیگه.....
فلسفه قیام امام حسین رو یه مروری کنید بد نیست
کی گفته کسانی که به اصلاحات رای دادند ساده لوح هستند؟؟!!!
یا علی

این مطلب آخرین بار توسط atena در دوشنبه 27 خرداد 1392 - 11:25 ، و در مجموع 3 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: دوشنبه 27 خرداد 1392 - 10:38    عنوان: پاسخ به «اولین کمپین آنلاین تبلیغاتی نامزدهای شورای اسلامی شهر ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

مدیر انجمن ها؛ برادر عزیزم من هم قبل شما اعلام کردم به همه تبریک گفتم و امیدوارم کلید آقای روحانی گم نشه؛ اینو دارم از ته قلب می گم
ایشون الان مورد حمایت ما هم هستند.
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: دوشنبه 27 خرداد 1392 - 13:01    عنوان: پاسخ به «اولین کمپین آنلاین تبلیغاتی نامزدهای شورای اسلامی شهر ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

خوب، دوستان، بحث ديگه بسه Winking
ممنون از همه.
تاپيك براى جلوگيرى از سوء تفاهم و كدورت، قفل شد Winking
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید.   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2 صفحه 2 از 2

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » اولین کمپین آنلاین تبلیغاتی نامزدهای شورای اسلامی شهر ساوه
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc