چهار شنبه 5 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » فراخوان طراحی نرم افزار چند رسانه ای امر به معروف در سطح شهر

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 فراخوان طراحی نرم افزار چند رسانه ای امر به معروف در سطح شهر « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
s-sangar
پستتاریخ: جمعه 29 آذر 1392 - 22:39    عنوان: فراخوان طراحی نرم افزار چند رسانه ای امر به معروف در سطح شهر پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 29 آذر 1392
blank.gif

امتياز: 2740

کد:
[quote]
بسمه تعالی
با سلام
قصد دارم یه کار شخصی رو وبم منتشر کنم
فعالیت کاریمم جوری هست باید تیمی حرکت کنم دوستان هستند اما تعداد باید بیشتر باشه هر عزیزی که در بخش های:
1- »»»گرافیک
1-1- پوستر
2-1- دکمه ها
3-1- طراحی گرافیک خام نرم افزار
4-1- متحرک سازی
2- »»» برنامه نویسی
1-2-جاوا
3- »»» مقاله
1-3- » امر به معروف
1-1-3- شیوه ها
2-1-3- راه ها
3-1-3- مکان ها
2-3- مطالب مانندSad( احادیث ، جملات بزرگان، دغدغه های مسئولین در مورد این فریضه، نحوه کار کردن مسئولین شهر در مورد این فریضه))
3-3- ضعف های اجرایی در مورد این فریضه
4-3- برگزاری همایش ها و نوع مخاطب و گیرنده از این نوع همایش ها
5-3- خروجی این همایش ها چگونه بوده؟
4- »»» فنــــــــی
در بخش هایی همچون
1-4- اسکرین سیور ها
2-4- تم های تلفن همراه (جاوا، آندروید)
3-4- ساعت های فلش مخصوص وب
4-4- تقویم کامپیوتری مانند (شمیم یار)
5-4- کتاب الکترونیکی با قابلیت صفحه خوردن با افکت های جذاب (مثل مجله اینترنتی سانا اما این یکی آفلاین هست و فرمتشم exe هست .)
6-4- » نــــــــــــواها
1-6-4- تنظیم دیجیتال
2-6-4- نماهنگ ها
7-4- » نمــــــــــا ها
1-7-4- مونتاژ حرفه ای
2-7-4- و مصاحبه ها
هر کی هست انشاالله دست یاری بده. به زودی یه پل ارتباطی هم میزارم به امید خدا.

دوستانی که میخوان حمایت کنن اینم کد، می بخشید جعبه ماتریکس پیدا نکردم همین جا میزارم
-------------------------------------------------------------------------------------------------
<html>
<center><div class="down"></div>
</body><embed src="http://s-sangar.ir/wp-content/uploads/2013/12/amre-be-maarof.swf" width="600" height="250" wmode="transparent" type="application/x-shockwave-flash">
</div></center>

------------------------------------------------------------------------------------------------
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Talangor(یکشنبه 1 دی 1392 - 09:55), Kovsar(یکشنبه 8 دی 1392 - 22:39), s-sangar از این تاپیک تشکر میکنم 
s-sangar
پستتاریخ: یکشنبه 1 دی 1392 - 01:14    عنوان: پوستر گرافیکی ((امر به معروف)) با طرح لایه باز پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

بسمه تعالی
با سلام
دوستان خیلی سرد هستید ها!!!!
تو شبکه های دیگه فراخوان میزدیم دوستان ارزشی بلافاصله به هر نحوی که شده دست یاری می رسوندن...!!!!!

[u]
حالا خودم یه طرح لایه باز با این موضوع میزارم امیدوارم یه ذره از سردی در بیایید!

عکس های این طرح لایه باز رو ازسایت معروف آمریکایی شاتر استوک گرفتیم البته با واسطی
یه خورده روی طرح کار کردیم و این طرح لایه باز رو خدمت شما دوستان برای دانلود میزارم هر مشکلی که بود بگید انشاالله رفعش می کنیم.

دانلود فایل
دانلودپارت 1
دانلودپارت 2
دانلودپارت3
دانلودپارت4

دوستان عزیز حجم هر پارت 15 مگ هست به غیر از آخری که خالی هست اما موقع اکسترکت میخواهیدش
کلا حجمش 45 مگ هست هاست خودم قبول نمیکرد مجبور شدم رو پرشین گیگ آپ کنم بازم معذرت

این مطلب آخرین بار توسط s-sangar در سه‌شنبه 3 دی 1392 - 19:15 ، و در مجموع 4 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
Talangor
پستتاریخ: یکشنبه 1 دی 1392 - 09:55    عنوان: پاسخ به «فراخوان طراحی نرم افزار چند رسانه ای امر به معروف در سطح شهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 13 اسفند 1391

iran.gif

امتياز: 2950

بسيار عالي!

خدا قوت
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
s-sangar
پستتاریخ: سه‌شنبه 3 دی 1392 - 23:01    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

بسمه تعالی
با سلام خدمت دوستان عزیز
دیشب یه پوستر طراحی کردم با نام ((شهدا ناظر اعمال ما هستند))
این پوستر رو تو وب شخصیم گذاشتم اما از آنجایی که جمله خیلی قشنگ بوده به نظر دوستان که ربطش دادم به امر به معروفSmilingSurprised بر این شدم که تو ساوه سرا هم منتشر کنم، ان شاالله مورد پسند شما هم قرار بگیره.

[size=9]تصاویری که باعث خلق این پوستر شدند بدین عبارتند: [/size]

البته اون کفتر ها جا موند.Very HappyLuighing
بازگشت به بالای صفحه
Talangor
پستتاریخ: چهار‌شنبه 4 دی 1392 - 09:49    عنوان: پاسخ به «فراخوان طراحی نرم افزار چند رسانه ای امر به معروف در سطح شهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

Applause به به چقدر جذاب شده اين طرح.
واقعا قوه تخيل خوبي داريد.تبريك ميگم و موفق باشيد.

فقط جمله : (يا خوب باشيم يا دعوت به خوبي نماييم .)سخن بزرگواري هست ؟ اگر آره اسم فرد رو هم مي نوشتيد بهتر بود.
جمله به نظرم يه مشكلاتي داشته باشه.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
s-sangar
پستتاریخ: چهار‌شنبه 4 دی 1392 - 11:01    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

بسمه تعالی
با سلام
بله جمله بزرگواری هست اسمشون هم ا.ش هستLaughingVery Happy

ایرادات هم بفرمایید ان شاالله درست میکنیم.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: پنج‌شنبه 5 دی 1392 - 18:03    عنوان: پاسخ به «فراخوان طراحی نرم افزار چند رسانه ای امر به معروف در سطح شهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

جسارتا باز هم همون ایرادات و انتقادات وارده.

منو ببخشید که صریح بیان کردم. باور کنید جهت دریافت کارهای بهتر از جانب شما قدرت بیان پیدا کردم. وگرنه شخصیت منتقدی ندارم.

موفق باشید.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
s-sangar
پستتاریخ: پنج‌شنبه 5 دی 1392 - 23:01    عنوان: پاسخ به «فراخوان طراحی نرم افزار چند رسانه ای امر به معروف در سطح شهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

blind, بسمه تعالی
با سلام
هر چی خواستید فرمودید حالا معذرت خواهی می فرمایید Laughing Sad Very Happy Luighing
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 6 دی 1392 - 22:25    عنوان: پاسخ به «فراخوان طراحی نرم افزار چند رسانه ای امر به معروف در سطح شهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

s-sangar,جان
از نظر من کار شما چندتا ایراد داره
اولاً اگه نظر شما این هست که ما رو زمینیم و شهدا در بهشت هستن پس چرا روی زمین این همه گل و بلبل هست...و اگر زمین گل و بلبلیه که دیگه نیاز به اصلاح و امر به معروف و...نیست!
فضاسازیت خوبه...اما خب بقول blind, جان همون ایراد جینگیلی وینگیلی بودن وارده Winking
موفق باشید دوست عزیز امیدوارم تو ذوقت نخوره و نظر شخصی من را به عنوان نقد نگاه کنی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
s-sangar
پستتاریخ: جمعه 6 دی 1392 - 22:32    عنوان: پاسخ به «فراخوان طراحی نرم افزار چند رسانه ای امر به معروف در سطح شهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

soveh, بسمه تعالی
سوه جن،
جن من بیخیال، بابا طرح رو میخواستم به امر به معروف ربطش بدم، گویا همه ربط ها بهش اوکی شده به غیر از امر به معروف.
به هر حال حرف حساب جواب نداره Very Happy Luighing Laughing
بازگشت به بالای صفحه
Talangor
پستتاریخ: شنبه 7 دی 1392 - 09:45    عنوان: پاسخ به «فراخوان طراحی نرم افزار چند رسانه ای امر به معروف در سطح شهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

سلام
ببخشيد كمي دير شد تا بيام ادامه كامنت قبليم رو عنوان كنم:

طرح شما به نظر من بيننده نه من طراح جذابه چون: تركيب رنگ شادابي داره و از اونجايي كه موضوع معنوي هست رنگها اين حس لطيف معنوي رو به فرد منتقل ميكنه و همين حس باعث ميشه طعم تلخي كه معمولا افراد در مواجهه با اين جملات آمرانه و ناهيانه دارن برطرف بشه
يعني اگر شما روي زمين يه طرح ميزديد از جهنم و آتش بعد ميزديد شهدا ناظر بر اعمال ما هستن مطمئنا مخاطب اصلا سمت طرح شما نگاه نميكرد
علت اينكه من به خودم اجازه ميدم مدتي به طرح شما نگاه كنم و روش مكث كنم همين تاثير رنگهاست كه به من انرژي مثبت ميده
موردي كه به نظر من بهش ايراد وارد بود كه البته باز هم يه فرد متخصص بايد توش نظر بده اينه كه : جمله يا خوب باشيم يا امر به خوبي كنيم درسته؟ :
يعني اگر خوب باشيم كافيه ؟ در صورتي كه ما ميدونيم امر به معروف و نهي از منكر واجبه(با در نظر گرفتن شرايط)
يا اگر فقط امر به خوبي كنيم كافيه؟ در صورتي كه توي خود قرآن اومده كه آيا امر به معروف مي كنيد و خود را فراموش مي كنيد( نقل به مضمون كردم البته)
اين مورد رو عرض كردم چون به نظرم اين نكته در طرحتون مهمتر بود
در كل عالي بود و منتظر طرح هاي زيبا و شاداب شما هستيم.
بازگشت به بالای صفحه
s-sangar
پستتاریخ: شنبه 7 دی 1392 - 10:38    عنوان: پاسخ به «فراخوان طراحی نرم افزار چند رسانه ای امر به معروف در سطح شهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

Talangor, عزیز
بسمه تعالی
خب جمله درست رو بفرمایید،
قراره تو نرم افزار از پوستر استفاده کنیم ان شاالله.
بازگشت به بالای صفحه
Talangor
پستتاریخ: شنبه 7 دی 1392 - 10:50    عنوان: پاسخ به «فراخوان طراحی نرم افزار چند رسانه ای امر به معروف در سطح شهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

در كل جمله اي كه هر دو كار رو بهش تاكيد كنه

هم خوب باشيم و هم در خوبي يكديگر را ياري كنيم يا هم خوب باشيم و هم دعوت به خوبي نماييم.
يا حديث زيباي امام صادق عليه السلام:

أَحَبُّ إِخْوَانِي إِلَيَّ مَنْ أَهْدَى إِلَيَّ عُيُوبِي

ترجمه

بهترین دوستان من کسی است که عیب های مرا به من هدیه کند .

در كل هر جمله اي كه خودتون زيبا ميبينيد . Cool
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » فراخوان طراحی نرم افزار چند رسانه ای امر به معروف در سطح شهر
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc