جمعه 10 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » کارهای گرافیکی بنده

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
 کارهای گرافیکی بنده « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
s-sangar
پستتاریخ: پنج‌شنبه 5 دی 1392 - 10:48    عنوان: کارهای گرافیکی بنده پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 29 آذر 1392
blank.gif

امتياز: 2740

بسمه تعالی
با سلام
امروز بالاخره کار بنر یکی از کانون های تبلیغاتی شهر رو تموم کردم
]کانون آگهی تبلیغاتی انارستان
طرح یک بنر رو داده بود که بزنم، شکر خدا بالاخره تموم کردم.[/size]

فقط یک نکته ای دوستان عزیز توجه کنند که بعضی از تصاویری که استفاده می کنیم سایت ارزشی
عصـــــــــــــــــــــــــــــــــر انتظار تمام فایل های لایه باز رو در غالب پوسترهای مذهبی برای دانلود میزاره اگه خواستید برید و دانلود کنید طرح های زیبا و جالبی هم هستند.
بعضی دیگر هم توسط نمایندگی سایت شاتر استوک در ایران به فروش می رسه که بنده بعضی از طرح ها رو خریدم و در قالب پوستر و بنر استفاده می کنم.

..::موفق و پیروز باشید ان شاالله::..

این مطلب آخرین بار توسط s-sangar در پنج‌شنبه 5 دی 1392 - 22:47 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Talangor(پنج‌شنبه 12 دی 1392 - 19:39), s-sangar از این تاپیک تشکر میکنم 
blind
پستتاریخ: پنج‌شنبه 5 دی 1392 - 17:50    عنوان: پاسخ به «کارهای گرافیکی بنده» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

سلام دوست عزیز.خسته نباشید.

کاملا مشخص هست که برای کارهاتون زحمت میکشید و این جای تبریک داره. اما جسارتا اجازه میخوام تا نظر خودم رو در مورد کارها به عرضتون برسونم.امیدوارم اسائه ادب محسوب نشه.

من احساس میکنم با توجه به اینکه آقا هستید مقدار زیادی طرح هاتون دخترانه ست. استفاده از رنگ های شاد و اِلمان های دخترانه طرح هاتون رو از هدفی که دارید بسیار دور کرده. ضمن اینکه خیلی هم عناصر اضافه بکار میبرید. برای مفاهیم مذهبی و اخلاقی یا معنوی نیازی به این همه تراکم و انباشتگی طرح و البته رنگ های روشن اون هم استفاده از چندین رنگ نیست. شلوغی و رنگین بودن طرح تا حد زیادی علاوه بر موردی که عرض شد یعنی دخترانه بودن, کار رو تا حد زیادی هم بچه گانه کرده.یعنی این احساس منتقل میشه که گویا هدف شما کار برای سنین دبستان یا حتی زیر اون هست.

در کل ضمن پوزش از حضورتون لطفا قصدم از بیان رو صرفا جهت بهتر شدن کارهاتون قلمداد کنید نه انتقاد از نوع منفی. حیفه که شما با این دانش و انگیزه سطح کارهاتون بیانگر دانشتون نباشه. امیدوارم جسارتم رو ببخشید و کارهای وزین تری از شما ببینیم.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
s-sangar
پستتاریخ: پنج‌شنبه 5 دی 1392 - 22:55    عنوان: پاسخ به «کارهای گرافیکی بنده» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

خوب بود؟

این مطلب آخرین بار توسط s-sangar در پنج‌شنبه 5 دی 1392 - 23:04 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
s-sangar
پستتاریخ: پنج‌شنبه 5 دی 1392 - 23:04    عنوان: پاسخ به «کارهای گرافیکی بنده» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

blind, بسمه تعالی
طرحی که برای شیرینی فروشی جام عسل زده بودم رو توی تالار گذاشتم یکی از دوستان انتقاد بسیار به جایی کرد و همچنین گفت به ترکیب رنگ 20 میدم، بعد ما هم بالاخره گفتیم طرح دیگه عالی عالی هست، نوبت به خود مشتری رسید اومد اونجا و گفت از رنگ خوشم نمیاد، همچنین کلا رنگ جام رو فیروزه ای کن ما همچین کاری کردیم و حتی مونده بودم که خدایا چرا این حرفو زد،

در تجربه کمی که دارم، همه اینا رو گفتم، که اینو بگم، هیچ طرحی به نظر خود مشتری جالب نیست حرف حرف مشتری هست، البته تو این طرح همون اول از این شروع کردم و وقتی که دوستمون اومد گفت این خوبه،
با توجه به حساس بودن کار هم باید از شلوغی و افکت های زیادی استفاده میکردم، بالاخره ناسلامتی کانون تبلیغاتی هست. Very Happy

همچنین سواد شهر ما تو گرافیک زیاد نیست، اینم یه واقعیتی هست، شما هم هر طرحی میخوای بزنی بزن بدون رعایت کردن کنتراست رنگ ولی جذاب باشه، هیچ کسی هم بدش نمیاد
Very Happy Laughing
بازگشت به بالای صفحه
s-sangar
پستتاریخ: پنج‌شنبه 5 دی 1392 - 23:04    عنوان: Re: پاسخ به «کارهای گرافیکی بنده» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

خوب بود؟
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 6 دی 1392 - 22:36    عنوان: پاسخ به «کارهای گرافیکی بنده» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

s-sangar, جان...اول لینک زیر رو مطالعه کن:

چگونه یک تابلوی تبلیغاتی طراحی کنم

ساده بگم طراحی شما هیچ ایده ی خاصی نداره و از نظر من بیننده جلب توجه خاصی نخواهد کرد و در نگاه اول کسی را جذب نخواهد کرد.
معذرت میخوام Smiling
اما پیشنهاد بنده:

یک صفحه با رنگ جذاب( نه از نوع جیغ! ) به عنوان زمینه انتخاب کن و یک عینک را که تمام صفحه را در بر بگیره در نظربگیر... یک شیشه عینک را با فیلتر مناسب به حالت محو و کمی مات دربیار و نوشته ای را که کمی بعدخواهم گفت بنویس و شیشه دیگرا بسیار واضح و جذاب درنظر بگیر و داخل اون بنویس درآمد بیشتر (همین دوکلمه را داخل شیشه ی مات شده بنویس...طوری که خوانا نباشد) و زیر اون قسمت و شیشه ای که شفافه بنویس کانون تبلیغاتی .... یعنی در اثر و بوسیله کانون....شما دیده می شوید...به همین سادگی....
تست کن و عکسش را در همین تاپیک بذار ببینیم چطوره...البته اگه نظر من برات جالب بود...متشکرم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
s-sangar
پستتاریخ: جمعه 6 دی 1392 - 22:43    عنوان: پاسخ به «کارهای گرافیکی بنده» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

soveh, عزیز دل برادر
بسمه تعالی
من ان شاالله فردا با عکس های دیگه از مکان های دیگه، به شما توضیح خواهم داد.
بازگشت به بالای صفحه
s-sangar
پستتاریخ: شنبه 7 دی 1392 - 10:32    عنوان: پاسخ به «کارهای گرافیکی بنده» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

soveh, عزیز
بسمه تعالی
گفتم فردا چون دیشب طرح دستم نبود الان بهت توضیح میدم،
به این طرح نگاه کن اینو همینجا گذاشتم که نظر بدن، یکی از دوستان گفت ترکیب رنگ خوبه

حالا طرح رو نشون به مشتری دادم ببین :

[size=12]دیدی به من گفت رنگ جام رو عوض کن اولش حتی قرمز گذاشته بودیم، طاقت نیاوردم گفت قرمز اصلا قشنگ نیست، بالاخره به فیروزه ای کشیده شد.
برای همین هست که تو طرح حرف آخر رو همیشه مشتری میزنه تو اون طرح هم دوستمون حرف آخر رو زد، گرچه از همون اول قالب کار اون بود ولی خب دیگه دیگه........
[/size]

البته فراموش کردم بگم تو این طرح ها که تجاری هست وگرنه شخصی هر ایرادی بود بفرمایید تا اصلاح کنیمش ان شاالله.Smiling
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: شنبه 7 دی 1392 - 21:04    عنوان: پاسخ به «کارهای گرافیکی بنده» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

سلام.

بنظرم همون طرح اول خودتون بهتره.گرچه خیلی زرد تو زرد شده اما برای جعبه شیرینی بنظر خوب میاد.

یه سوال ! بابت رنگ جام نمیشد به رنگ شیشه درآورد؟

________

راستی مفهوم این خوب بود های سوالی چیه؟! متوجه نشدم. calculate
بازگشت به بالای صفحه
s-sangar
پستتاریخ: شنبه 7 دی 1392 - 21:33    عنوان: پاسخ به «کارهای گرافیکی بنده» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

blind, بسمه تعالی
با سلام بله اصلشم همون زرده هست اما مشتری گفت اونطوری باشه
منظورم هیچی نبود اشتباهی پست تکراری بود اونو زدم Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
s-sangar
پستتاریخ: شنبه 7 دی 1392 - 22:04    عنوان: فلش همایش 9 دی پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

بسمه تعالی
با سلام
همانطور که در شهر ملاحظه کردید فردا همایش 9 دی هست سخنرانشم آقای زاکانی هست
دوستان بنده یه طرح فلش زدم، ترو خدا تا فردا ظهر هر مشکلی که داره بگید فردا شب باید بره رو پرژکتور ان شاالله
همینطور از جناب آقای حمید آقا بابایی معذرت خواهی می کنم چون عکس اون بنده خدا رو تو طرح استفاده کردم بدون در نظر گرفتن کپی رایتش ان شاالله حلال کنند.

البته شاید این سوال باشه که این طرح به چه دردی میخوره که باید عرض کنم، این طرح برای سرود دوستان مسجدی هست و با استفاده از دکمه های play و pause با مداح هماهنگ میشه کلا کار جالبی هست و همینطور تازه و جذاب جذاب
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: شنبه 7 دی 1392 - 22:58    عنوان: پاسخ به «کارهای گرافیکی بنده» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

خیلی شلوغه ه ه ه. اما شما انگار سلیقه شما متمایل یه تراکم و این تیپ کاراست.

1- وجود شکوفه تا حدی بیمعناست.
2- پرچم ایران به نظرتون کمی بزرگ نیست؟!
3-تذهیب پس زمینه نباشه بهتره.کارو خفه کرده.
4-طومار و یا ثارالله رو نمیدونم چرا تاکید دارید. خب رو پرچم سرخ مینوشتید قشنگتر بود که!
5- اسب....رنگ سبز بالای اسب که نمیدونم چیه!!!!!!!خیلی لازمه بنظرتون؟!
6-بعدشم همه چیز در حال حرکته.....جدا سرم گیج رفت.Hypnotized
.
.
.
بازم بگم؟!

نمیشه یکم کارو خلوت کنید؟! نمیشه یکم به کاراتون وقار بدید؟! کاراتون خوبه ها ولی نمیدونم چرا باهاشون نمیتونم راه بیام. Angry

منتظرم تغییراتو ببینم. ممنون که از ما نظر خواهی میکنید. thanks
بازگشت به بالای صفحه
s-sangar
پستتاریخ: یکشنبه 8 دی 1392 - 10:28    عنوان: پاسخ به «کارهای گرافیکی بنده» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

بسمه تعالی
با سلام
اون موقع که فتنه شد روز عاشورا بود، اسب و یا لثارت الحسین (علیه السلام) نشانگر احترام به اون روز هست ، موج گنبد رو کمی کوچکترش می کنم ان شاالله، پرچ سبز هم موافقم برش می دارم ان شاالله، شکوفه یعنی برگزاری یا یه جورایی انقلاب با این فتنه ها در هم نمیکشنه، design هم تاکیدش رو بر میدارم، روی گنبد اگه یا لثارات بیاد اصلا چیز جالبی در نمیاد یعنی به هیچ عنوان، شاید بی احترامی به کلمه بشه چون حجم بیشتری داره و بیشتر جا میگیره، کلا خیلی خیلی ممنون مطالب مهمی گفتید و خودمم باهاش موافقم اما خیلی گنگ میگم اینها احتیاج هم به تایید فرد دیگه داره Smiling Smiling Smiling
بازگشت به بالای صفحه
s-sangar
پستتاریخ: یکشنبه 8 دی 1392 - 15:08    عنوان: پاسخ به «کارهای گرافیکی بنده» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

blind, بسمه تعالی
با سلام
بحث طومار هم ربطی به تاریخ داره چون فتنه همیشه بوده، حالا بنده هم یه مطلبی میگم امیدوارم ناراحت نشین،
برای انتقاد کردن همیشه تمام جوانب رو در نظر بگیرید، اینو کلی گفتم چون بحث فتنه یه بحث کلی و تاریخی هست، طرحی که توش باید به کار بره از تمام جوانب بررسی بشه.، نمیشه طرح خیلی خیلی خشک باشه که صرفا از نظر بعضی ها مشکل نداشته باشه، این یه طرح نیست.

بازم ممنون از مواردی که گفتین. Winking Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 9 دی 1392 - 01:45    عنوان: پاسخ به «کارهای گرافیکی بنده» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

s-sangar, جان خسته نباشی
کوتاه ایرادی را که در فکر پشت کارهات هست میگم...و باز تأکید میکنم این انتقاد و نظر شخصی هست! Winking
سلیقه ی آدمها برگرفته از حرکت و نوع رفتار کلی جهان هستی هستش...همونطور که جهان هستی به سمت پایداری و کم شدن سطح انرژی اجزای اون و پایین آمدن میزان تحرک اجزای تشکیل دهندش پیش میره...سلیقه ی انسانها هم به سمت سادگی و خلاصه شدن پیش میره

تفکر شما بر این مبناست که هرفکر یا هر سخنی را تبدیل به یک جزء قابل دیدن یا یک تصویر کنی و اینطور حرف را به بیننده منتقل کنی...یعنی یک دنیا حرف بشه یک دنیا تصویر

اما الان سلیقه ی کلی انسانها بر این مبناست که یک تصویر، دنیایی از حرف داشته باشه
موفق باشید
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی صفحه 1 از 2

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » کارهای گرافیکی بنده
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc