پنج شنبه 9 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » امسال از شهدا یه عیدی میخوام!

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 امسال از شهدا یه عیدی میخوام! « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
s-sangar
پستتاریخ: یکشنبه 18 اسفند 1392 - 01:22    عنوان: امسال از شهدا یه عیدی میخوام! پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 29 آذر 1392
blank.gif

امتياز: 2740

بسمه تعالی
با سلام

پارسال بود، قسمت شد برای خادمی برم جنوب، 23 اسفند راه افتادیم، به مدت 5 روز منطقه عملیاتی فتح المبین برای خادمی شهدا ... ، 29 اسفند دل کندش برام سخت بود اما نه اندازه اینکه فرداش تو رخت خواب خونمون از خواب بلند بشم،اومدم ساوه تا یک ماه حالم داغون بود، بیشتر فکرم فقط اونجا بود به خودم میگفتم عادت میکنم ولی هر روز حالم بدتر میشد! تا اینکه یه اتفاقی افتاد شب شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) حالم یه خورده بهتر شد، به مهر امسال که رسیدیم یکی از اد لیستام سند زد که ثبت نام خادمین شروع شده رفتم ثبت نام کردم فکر میکردم هر کی زودتر ثبت نام کنه تو اولویت هست... تو همین فکر ها بودم که بهمن ماه رسید ، و پیام اومد که برید منطقه خودتون رو اعلام کنید، هنوز تو خواب این بودم که واقعا جدی جدی میخوام برم، رفتم تو سایتشون ، سایت به دلیل تراکم کاربران بسته شده بود و نشد، قرار شد که قرعه کشی کنند، هیچ وقت تو زندگیم این همه کارم گیر نبود، خدایا باورم نمیشد چند ماه فقط اسمی شهدا شهدا میکردم و الان کارم گیره همون شهداست بدترین شب های عمرم رو داشتم دوره اول قبول نشدم، دوره دوم قبول نشدم، دوره سوم قبول نشدم تا دوره چهارم...
بخدا باورم شد که اگه مردم در حق کسی دعا کنند مستجاب میشه، بعنوان ذخیره منطقه اروند قبول شدم، به هر کسی که میشناختم میگفتم فلانی ترو خدا دعا کن، به کاظم فکری گفتم، عبدالله مبینی گفتم، مروتی گفتم، حاج آقا هر کسی رو که میدیدم میگفتم تا اینکه ذخیره قبول شدم ، هنوز کارم رو هواست، شهدا خدا کنه به هم یه عیدی بزرگ بدید
، منم پیش خودم با شما یه عهد و پیمانی بسته ام که شاید عیدی من به شما باشد. . .

یادش بخیر، دعای فرج

ورزش های صبحگاهی، ای خدا

فضا منطقه فتح المبین عکس یادگاری مینداختیم

منطقه

اینم حاج آقا هم خادم خادم الشهدا بود!!!! خیلی حرفیه بود مسئول منطقه بود اما خادم خادم الشهدا بود!!!

این جا هم یه جایی هست که با همه مناطق عملیاتی فرق میکنه کانال حنظله، که بچه ها از تشنگی شهید میشن، ابراهیم هادی، فرمانده گروهان، تو این کانال جاوید الاثر میشه، اگه بری اینجا و گریه ات نگیره باید به خودت شک کنی!!!!!

وای اینم لحظه خداحافظی بود، که یادمه تا چند ساعت به هم نگاه میکردیم و گریه می کردیم!!

(از شما هم میخوام که برام دعا کنین که جور بشه برم ان شاء الله)
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Kovsar(چهار‌شنبه 21 اسفند 1392 - 12:21), s-sangar از این تاپیک تشکر میکنم 
atena
پستتاریخ: یکشنبه 18 اسفند 1392 - 20:23    عنوان: پاسخ به «امسال از شهدا چه یه عیدی میخوام!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

انشالله که جور بشه و برین
والا این حالت هایی که فرمودید برای همه کسانی که بار اول میرن اتفاق میافته
واقعا حس عجیبیه وقتی که تو این مناطق قدم میزنی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
hamid-m
پستتاریخ: دوشنبه 19 اسفند 1392 - 01:06    عنوان: پاسخ به «امسال از شهدا یه عیدی میخوام!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 6 اردیبهشت 1388
iran.gif

امتياز: 6890

سلام ما این چند سال با کاروان شهید صیاد شیرازی رفتیم قبلا فتح المبین اولین یادمان بود ولی امسال آخرین یادمان بود جاتون خالی نماز مغرب و عشا بعدش از شیار شیخی حرکت کردن و رفتن کنار مقتل شهدا. فتح المبین در شب تجربه ای جدید و زیبا بود.
چند سالی هست برنامه معراج شهدای پادگان شهید محمودوند رو خودمون میرفتیم امسال هم که توی سیکل ستاد هست. جاتون خالی 16 لاله پرپر و بهشتی رو زیارت کردیم که توی معراج بودن اگر بتونم و فرصت بکنم قبل از سفر دوم عکسهاشو براتون میذارم نشد هم به امید خدا بعد از سفر
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
s-sangar
پستتاریخ: دوشنبه 19 اسفند 1392 - 01:35    عنوان: پاسخ به «امسال از شهدا یه عیدی میخوام!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 29 آذر 1392
blank.gif

امتياز: 2740

بسمه تعالی
با سلام
ان شاء الله.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
Kovsar
پستتاریخ: چهار‌شنبه 21 اسفند 1392 - 12:20    عنوان: Re: پاسخ به «امسال از شهدا یه عیدی میخوام!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 12 خرداد 1391

iran.gif

امتياز: 11375

hamid-m نوشته است:
سلام ما این چند سال با کاروان شهید صیاد شیرازی رفتیم قبلا فتح المبین اولین یادمان بود ولی امسال آخرین یادمان بود جاتون خالی نماز مغرب و عشا بعدش از شیار شیخی حرکت کردن و رفتن کنار مقتل شهدا. فتح المبین در شب تجربه ای جدید و زیبا بود.
چند سالی هست برنامه معراج شهدای پادگان شهید محمودوند رو خودمون میرفتیم امسال هم که توی سیکل ستاد هست. جاتون خالی 16 لاله پرپر و بهشتی رو زیارت کردیم که توی معراج بودن اگر بتونم و فرصت بکنم قبل از سفر دوم عکسهاشو براتون میذارم نشد هم به امید خدا بعد از سفر

خوشا به حالتون من که پارسال رفتم ولی امسال فکر نکنم بشه.....
ولی خیلی دوس دارم برم......
جناب نادی شما با دانشگاه میرید یا سپاه؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » امسال از شهدا یه عیدی میخوام!
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc