پنج شنبه 9 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » شبکه اجتماعی شهر ساوه؟؟؟ داریم یا نه؟

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
 شبکه اجتماعی شهر ساوه؟؟؟ داریم یا نه؟ « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
شبکه اجتماعی ساوه خوبه یا نه؟
آره
100%
 100%  [ 5 ]
نه
0%
 0%  [ 0 ]
مجموع رای ها : 5
نویسنده پیام
facekoob
پستتاریخ: جمعه 8 فروردین 1393 - 03:57    عنوان: شبکه اجتماعی شهر ساوه؟؟؟ داریم یا نه؟ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 8 فروردین 1393
blank.gif

امتياز: 185

شاید بعضی از دوستان مشتاق باشن بدونن آیا ساوه هم شبکه اجتماعی داره یا نه؟!
که باید عرض کنم به خدمتون که بله داره .خوبش هم داره . که داره هر روز پیشرفت میکنه .
آدرسش اینه :
http://savejiha.ir/
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
facekoob از این تاپیک تشکر میکنم 
blind
پستتاریخ: جمعه 8 فروردین 1393 - 15:44    عنوان: پاسخ به «شبکه اجتماعی شهر ساوه؟؟؟ داریم یا نه؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

سلام.
چقدر جالب!
هر دو شبکه اجتماعی ساوه معتقدند که اولین هستن!

تو اون یکیش که متعلق به یکی از دوستانمه عضو شدم و دو سه باری وارد شدم, ولی صرفا کپی خوندم و حالت چت رو احساس کردم.

کاش یکی یه فروم پدر مادر دار تأسیس کنه با خداتا مطلب دست اول و علمی و کلی کاربر علمی تر از هر نوع و در هر سطح که حال آدمو جا بیاره.

بهرحال این فعالیت هم تو نوع خودش خوب و قابل تحسینه. برای هر دو شبکه اجتماعی آرزوی موفقیت میکنم.
بازگشت به بالای صفحه
facekoob
پستتاریخ: جمعه 8 فروردین 1393 - 22:43    عنوان: پاسخ به «شبکه اجتماعی شهر ساوه؟؟؟ داریم یا نه؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

blank.gif

شبکه اجتماعی ساوجی ها فعالیت اش رو از سال بهمن 91 شروع کرد با دامنه دات کام که تا همین بهمن 92 ادامه داشت که مدیران ساوج ها تصمیم گرفتن سایت رو به مدت یک ماه ببندن . و دوباره باز کردن ولی این بار با دامنه savejiha.ir.
به نظر من شبکه اجتماعی ساوجی ها مزیت های خاص خودش رو داره که اشاره می کنم .
1- روی دامنه اییرانی هست یعنی ir
2- صرفا جهن تبلیغات و در امد زایی نیست .
3- همنام این شرکتی نیست .
4- طرفدار این اقلیت یا صنف و دسته ای نیست .
5- دارای امکانات خوب و کاربر پسند هست

که شبکه اجتماعی نت سا برعکس هست .
1- روی یک دامنه هندی هست .in=india
2- صرفا جهت کسب در آمد و درآمد زایی ایجاد شده است .
3- همنام شرکت نگرش تحلیل سیستمهای ایران به ادرس netsaa.net.

که کلمه نتسا برگفته شده است نت ساوه هست میدونم.

من نمیخوام شبکه اجتماعی نت سا رو تخریب یا بدی اونو رو بگم خواستم بعضی از ویژگی ها معلوم بشه .
هر شهروند ساوجی هم این اختیار رو داره که تو هر شبکه اجتماعی بخواد عضو بشه چه نت سا باشه چه ساوجی ها چه شبکه ی دیگه .
عجب تحلیلی کردما Applause
بازگشت به بالای صفحه
facekoob
پستتاریخ: جمعه 8 فروردین 1393 - 22:44    عنوان: پاسخ به «شبکه اجتماعی شهر ساوه؟؟؟ داریم یا نه؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

blank.gif

اینم بگم شعار هر کدومشون هم جداست .

نت سا : اولین شبکه اجتماعی ساوه ای ها .Very Happy
ساوجی ها : نخستین شبکه اجتماعی شهر ساوه با نام اختصاصی Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: شنبه 9 فروردین 1393 - 00:03    عنوان: پاسخ به «شبکه اجتماعی شهر ساوه؟؟؟ داریم یا نه؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ممنون از توضیح.
بنظرم کارای فرهنگی جوون ها خیلی قابل احترامه.حالا از هر نوع.اما بشرطی که یکنواخت نباشه و سیر صعودی رو بشه تو اهداف و روند کارشون دید وگرنه محکوم به فناست.
سر به شبکه شما هم خواهم زد.الهی موفق باشید.

thank
بازگشت به بالای صفحه
facekoob
پستتاریخ: شنبه 9 فروردین 1393 - 01:04    عنوان: پاسخ به «شبکه اجتماعی شهر ساوه؟؟؟ داریم یا نه؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

blank.gif

ساوجی ها منتظر مجوز ارشاد هست که اگه تا تیرماه بدن. سرمایه گذاری عظیمی روی این بخش میشه از جمله ارائه آفر (خرید های تخفیفی)سطح شهر ، گردهمایی اعضای شبکه اجتماعی تو مناسبت های مختلفف توی شهر .
اولین گردهماییمون فکر کنم روز سیزده به در تو پارک جنگلی باشه Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
s-sangar
پستتاریخ: سه‌شنبه 12 فروردین 1393 - 20:13    عنوان: پاسخ به «شبکه اجتماعی شهر ساوه؟؟؟ داریم یا نه؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 29 آذر 1392
blank.gif

امتياز: 2740

بسمه تعالی
با سلام خدمت دوست عزیز (حمید جلیلیان)، دوست عزیز خدمت شما باید عرض کنم، تقصیر شما و یا بابا و مامان جونتون نیست که حسادت دارید به کار بنده و دوستان، کلا ذات ما ساوه ای ها همین هست که نمیتونیم به کار هم دیگه نگاه کنیم، شما بهمن 92 تازه شبکه رو راه انداختید ولی نوشتید بهمن 91 اگه بنا به این باشه ما سال 82 شبکه رو راه انداختیم، در ضمن چیز خوری این کارا به شما نیومده که اومدید اینجا یه پست علیه ما گذاشتید، دوست عزیز کار خودتون التقا بده، یادته قالب شبکه بنده رو کپی کرده بودی، بعد اینجا بر گشتی میگی نت سا کپی پیست هست امیدوارم هر چه زودتر به اشتباهت پی ببری، وگرنه با ابزار جنگ سخت جلوی درب خونتون ظاهر میشم Very Happy Luighing
.....
ارزش اینو ندذاشت که این پست رو بزارم ولی به خودم گفتم امثال شما هستید که کار کشورمون به اینجا رسیده، اگه معذرت خواهی نکنی، گوشتو میفشارم تا حالیت بشه دیگه از این چیز خوری ها نکنی Tongue ، ??????????????yes
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: سه‌شنبه 12 فروردین 1393 - 22:15    عنوان: پاسخ به «شبکه اجتماعی شهر ساوه؟؟؟ داریم یا نه؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

خدای من نه ه ه ه. شما رو بخدا قسم میدم با هم جنگ و دعوا نکنید.
درسته که تو هر صنف و گروهی رقابت هست ولی خواهش میکنم رقابت رو به رفاقت تبدیل کنید .اینطوری هر دو پیشرفت میکنید و کاربرانتون هم راضی ترن.

دوست عزیزم...اس سنگرجان...ازتون خواهش میکنم یه مقدار از خشونت کلامتون (که البته حس میکنم تا حدی به دلیل شوخ طبعی تونه) کم کنید. من شما رو از نزدیک دیدم و انسان شاد و شوخ طبع و ملایمی دیدمتون.اجازه بدید ذهنیتم تغییر نکنه.
بجز روابط انسانی که باید بین همه ی ما حاکم باشه مطلب مهم دیگه اینه که از اشخاص مذهبی انتظار ملایمت و ملاطفت بیشتری میره. یادتون نره که دین رو با ما یعنی با عاملینش محک میزنن. ما هر عمل منفی و تندی که انجام بدیم دودش تو چشم ما که نه, تو چشم اسلام میره.پس مادرانه ازتون استدعاء میکنم به خاطر دینمون یه مقدار نرمش تو کلامتون دریافت بشه تا لااقل برای دوستان دیگه ایجاد شبهه و بدبینی نشه.ممنونم ازتون.
بازگشت به بالای صفحه
s-sangar
پستتاریخ: چهار‌شنبه 13 فروردین 1393 - 21:15    عنوان: پاسخ به «شبکه اجتماعی شهر ساوه؟؟؟ داریم یا نه؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

blind, بسمه تعالی
سلام
چه خوب بود در خلوت نصیحتم میکردید تا اینجا، Very Happy
در ضمن بنده نماینده دین نیستم که کسی بخواد با صحبت های بنده راهش رو تشخیص بده Smiling
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: چهار‌شنبه 13 فروردین 1393 - 22:58    عنوان: پاسخ به «شبکه اجتماعی شهر ساوه؟؟؟ داریم یا نه؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

سلام اس سنگر عزیز...اهل جدل نیستم ...خصوصا باجوان ها.چون جوان ها بنا بر خصیصه ذاتی و سنی شون مقداری یک دنده و لجوج و گاها کله شق هستن. البته منظورم جنابعالی نیستید کلا عرض کردم تا بدونید که برای احترام به خودم هم که شده از جر و بحث با افراد خصوصا کم سن و سال تر ها پرهیز میکنم.

و اما ...
بنده قصدم نصیحت حضرت عالی نبود.خواهش کردم و مختارید که قبول نفرمایید. ضمن اینکه من هم انتظارم از شما این بود که پیام تندتون رو خصوصی به مالکین ساوجی ها ارائه کنید .البته منِ خواننده برداشتم این هست که مخاطب نوشته های شما من و باقی خواننده هستیم نه مالک سایت ساوجی ها که اصلا معلوم نیست مطلب شما رو خواهد خواند یا نه.! من ایشون رو نمیشناسم ولی شما رو چرا...پس جایز هست که با شما حرف بزنم.

قصدم خدایی نکرده مشوش کردن ذهنتون نیست. بقول مولامون امیر المونین ع هر کسی زیر زبان خودش نهفته است. کامنت های شما برای افراد بیشتر به سلاخی اونها شبیهِ تا مبادله نظر.
احتمالا هم تا الان ملاحظه جنس و سن بنده رو کردید که نزدید شل و پلم کنید وگرنه مطمئنم که تا حالا حالِ منم چندباره گرفته بودید.

شما میگید نماینده دین نیستید...؟! هستید. چون ادعا کردید و اگر گفتار و رفتارتون با هم مغایرت داشته باشه میتونه برای دیگران ایجاد شبهه کنه . بهرحال... وارد جزئیات نمیشم چون اهل حاشیه نیستم. اما ممنونم که آواتار و محل زندگی تون رو تغییر دادید.چون همون ها هم نشانه هایی از دین بود.

براتون آرزوی موفقیت میکنم.

بازگشت به بالای صفحه
facekoob
پستتاریخ: پنج‌شنبه 14 فروردین 1393 - 13:19    عنوان: پاسخ به «شبکه اجتماعی شهر ساوه؟؟؟ داریم یا نه؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

blank.gif

در اول کار بگم . قالب ای که شما میگی من کپی کردم اختصاصی مخصوص شبکه شما نبوده و بصورت رایگان در سراسر نت انتشار پیدا کرده بود و متعلق به سایت دنبالر بوده ...
اینم بگم ما اول با دامنه دات کام بودیم که زیاد دنبال شبکه نبودیم ...بلکه در اصل دنبال شهر الکترونیکی برای ساوه بودیم
خودتون میتونید توی گوگل جستجو کنید قالب قبلی ساوجی ها و ببینید چه زمانی در سایت ها منتشر شده قالب سایت ...
مشاهده

مشاهده : لطفا تاریخ پست رو نگاه کنید
بعدش هم ما اصل و کارمون دروغ نبوده و نیست . تاریخ راه اندازی سایت ما در اصل اگه بخواهیم بگیم اواخر بهمن 91 بوده و شروع آزمایشی دقیق فروردین 91 بوده .
بعدش هم من عیب جویی نکردم ... قصدم معرفی بود ویژگی های ساوجی ها رو نسبت به نت سا عرض کردم و معایبش

ادم باید انتقاد پذیر باشه و به رفع عیب های خودش باشه ... هر چند شما کمدی هستین برای ما ...
عیسی به دین خود موسی به دین خود یا نخود نخود هر که رود خانه ی خود.
شما سرت تو لاکه خودت باشه ما هم همین طور ...
Smiling
بازگشت به بالای صفحه
s-sangar
پستتاریخ: پنج‌شنبه 14 فروردین 1393 - 16:45    عنوان: پاسخ به «شبکه اجتماعی شهر ساوه؟؟؟ داریم یا نه؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

facekoob, بسمه تعالی
دوست عزیز، حال و حوصله دیگه ندارم، اما لازم نبود ویژگی بنویسی شما چیکاره هستی که بیای ویژگی بنویسی، ویژگی ها رو باید کاربران بنویسن نه من و شما، بعد از این که پست رو خوندی این پستت رو کلا حذف کن و شبکه اجتماعی خودت رو معرفی کن بدون نوشتن ویژگی!!!!!!
.
.
.
بنده هم انتقاد پذیر هستم و اگه اینو نمیدونی باید بدونی که کسی انتقاد میکنه که پیشنهاد هم بده و قبل انتقاد شما، بنده بهت اجازه داده باشم که انتقاد کنی Very Happy Luighing
بازگشت به بالای صفحه
s-sangar
پستتاریخ: پنج‌شنبه 14 فروردین 1393 - 16:53    عنوان: پاسخ به «شبکه اجتماعی شهر ساوه؟؟؟ داریم یا نه؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

blind, بسمه تعالی
سلام، ممنون استفاده کردم مخصوصا،
***** بقول مولامون امیر المونین (علیه السلام) هر کسی زیر زبان خودش نهفته است*****
اما خوبه بدونید که یه خورده برای اینطور شدیم که خیلی ها دست یاری دادند اما یهو خداحافظی کردند،
وگرنه زبان ما هم اینطور نیست که ما رو زیر زبان بشناسند. Smiling
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: پنج‌شنبه 14 فروردین 1393 - 17:30    عنوان: پاسخ به «شبکه اجتماعی شهر ساوه؟؟؟ داریم یا نه؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

پسرجانِ من...من کی از شما خداحافظی کردم؟!!! شما کاری خواستید که من انجام ندادم؟! با وجودیکه هزار تا کار نکرده دارم ولی گفتم کنارتون هستم. این گلایه رو میذارم به حساب بهانه گیری . اومدم... عضو شدم... دیدم کارا خوب داره پیش میره و خوشحالم شدم که بالاخره کارا انجام شد.
اما وقت منم محدوده ...میتونید از خانم ر دوست مشترکمون بپرسید و بدونید که من همچنان سر قولم با گروه شما هستم.

ولی مواردی که براتون نوشتم هیچ ربطی به نت سا نداره . چون دوستیم (البته بگم مادر و پسر بهتره) خواستم دوستانه بگم کمی لطافت تو نوشتار و برخورد با دیگران بد نیست. شما که شخصیت مثبتی دارید پس چرا با جمله بندی های گاهاً تند و تیز اونو خدشه دارش میکنید!؟ من که دیدمتون و میدونم شخص محترمی هستید ولی باور کنید کسی که شما رو نشناسه میتونه برداشت منفی داشته باشه از تیزی گفتارتون. خصوصا حالا که دارید یک مجموعه رو اداره میکنید و به عنوان مدیر او گروه شدیدا بهتون دقت میشه.

دوست بودن با دیگران هنره ...جسارتاً من فقط میخواستم اینو بگم. شنیدم که میگن : کسی که به کسی حسادت بورزد دلیل بر آن است که به برتری او اعتراف کرده است.
نمیخوام لفظ ناخوشایند حسادت رو برای شما و یا رقیبتون..ببخشید رفیقتون به زبون بیارم ولی تجربه و این موهای سفید به من میگه که همینطوره.

منو ببخش که کمی با صراحت حرف زدم. میخوام که همه بهترین باشین و این جز در سایه دوستی و ملاطفت ایجاد نمیشه.
امیدوارم هم نت سا و هم ساوجی ها موفق باشید.
بازگشت به بالای صفحه
facekoob
پستتاریخ: پنج‌شنبه 14 فروردین 1393 - 18:46    عنوان: پاسخ به «شبکه اجتماعی شهر ساوه؟؟؟ داریم یا نه؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

blank.gif

هر کی منو میشناسه بیرون از نت مخصوصا جهاد دانشگاهی میدونه من ادم خیلی مثبت اندیش هستم .اگه منظور شما از کاربرا ,کاربرای ساوه سرا هستند باید عرض کنم من هم یکی از این کاربرا هستم ...
که به خودم اجازه دادم که از نت سا صحبت کنم و اگه شما منو جز یک کاربر قبول ندارین اون یه بحث دیگه ای داره.
من اولش حرفی از مدیریت شبکه ای یا چیزی تو تاپیکی که ایجاد کردم نزدم. فقط به معرفی پرداختم ...
اگه مشکل شما این تاپیک هست و فکر میکنین کاربرای زیادی از اینجا برای شما میاد میخواین این تاپیک رو ویرایش یا حذف کنیم تا نگرش منفی توسط کاربرای ساوه سرا برای نت سا ایجاد نشه مطابق با حرفایی که در پست اول ذکر شدش و امیدوارم شبکه تون موفق بشه. ما دنبال کاربر دزدی از شبکه ی دیگه نیستیم. فقط خواستیم کمی فرهنگ سازی کنیم از شبکه اجتماعی تو ساوه همین.
پاینده باشید
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی صفحه 1 از 2

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » شبکه اجتماعی شهر ساوه؟؟؟ داریم یا نه؟
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc