جمعه 10 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » برندگان مسابقه خطبه های نماز جمعه ساوه

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
 برندگان مسابقه خطبه های نماز جمعه ساوه « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
babani
پستتاریخ: پنج‌شنبه 28 فروردین 1393 - 22:19    عنوان: برندگان مسابقه خطبه های نماز جمعه ساوه پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 13 اسفند 1391

blank.gif

امتياز: 790

سلام
اسامی برندگان نماز جمعه مورخه 22/1/93 تاریخ اهداء جائزه جمعه 29/1/93 بعد از اقامه نماز جمعه
برای دریافت جایزه باید شخصاً در نماز جمعه حضور داشته باشید
جوائز با دست امام جمعه محترم اهداء خواهد شد.

1- آقای مجید کریمی پرنیان
2- آقای امیر انارکی
3- آقای علی سلطانی
4- خانم زهرا پاکدامن
5- خانم فاطمه مظفری

شرکت در مسابقه هفتگی متن خلاصه شده خطبه های نماز جمعه ساوه از دوشنبه هر هفته تا پنجشنبه ساعت 10 شب از طریق پایگاه علمی فرهنگی ذکری
www.zekra.org

این مطلب آخرین بار توسط babani در جمعه 19 اردیبهشت 1393 - 09:50 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
babani از این تاپیک تشکر میکنم 
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 1 اردیبهشت 1393 - 13:49    عنوان: پاسخ به «برندگان مسابقه خطبه های نماز جمعه ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

خیلی ممنونم babani, جان...اگر امکانش هست توضیحات کامل تری در مورد مسابقه بدهید و از مراسم اهداء جوایز و ... هم برامون عکس تهیه کنید.

و بسیار لطف می کنید اگر هرهفته پس از اقامه نماز جمعه این تاپیک یا یک تاپیک مسابقه نمازجمعه را بروز رسانی کنید تا در دید همه ی دوستان قرار بگیرد.
متشکرم thank
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
babani
پستتاریخ: دوشنبه 1 اردیبهشت 1393 - 15:58    عنوان: پاسخ به «برندگان مسابقه خطبه های نماز جمعه ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

ممنونم از لطفتون soveh جان؛
عرض کنم خدمتتون یک ایده به ذهن بنده رسید و وقتی این ایده رو با دوستان و امام جمعه محترم در میان گذاشتم بسیار مورد استقبال قرار گرفت و مسئولیتش هم بر عهده خودم افتاد.
روال کار به این شکل هست که هر جمعه ما خطبه‌های نماز جمعه رو ضبط می‌کنیم و بعد بنده خطبه‌ها رو خلاصه می‌کنم که واقعاً کار زمان‌بری هست. بنده هم واقعاً براش کم نمیزارم.
بعد از اون متن 5 تا سوال درمیارم.
متن خلاصه شده خطبه ها رو در سایت ذکری قرار میدم و سوالات رو هم در سیستم آزمون سایت یعنی همون تستای خودمون در قالب یک آزمون قرار میدم.
این روال تقریباً تا ظهر روز یکشنبه زمان می‌بره.
طبق اعلامی که کردیم کسانی که تصمیم دارند در مسابقه شرکت کنند از روز دوشنبه تا پنچ شنبه می تونن با مراجعه یه سایت ذکری متن رو بخونن و در مسابقه شرکت کنن.
ما صبح جمعه قرعه کشی می کنیم و اسامی برندگان رو به مجری نماز جمعه میدیم تا بین نماز جمعه و نماز عصر اسامی برندگان رو اعلام کنه و اعلام کنه که برندگان بعد از نماز عصر برن جلو جایگاه و جایزه خودشون رو از دست امام جمعه محترم دریافت کنند.
روال کلی کار به این شکل هست.
قراره اگه بشه با واحد فرهنگی شهرداری هم صحبت کنیم اونها هم یه مقدار از هزینه جایزه رو بر عهده بگیرن بلکه بتونیم جوائز ارزنده‌تری رو به برندگان محترم اهداء کنیم.
به آقا حمید هم عرض کنم که:
داشتم روال اجرای طرح و سایت رو به امام جمعه محترم توضیح میدادم که ایشون وقتی این مطلب مطلب رو دیدن خیلی براشون جالب اومد .
از مجری این کار پرسیدن و من هم یه مقدار راجع به سایت ساوه‌سرا و آقای نیرمند براشون گفتم و ایشون فرمودن «حتماً آقای نیرومند رو من ببینم» و خیلی خوشحال شدن.
از کارهایی که قرار انجام بدیم ارسال اعلامیه به همه مدارس ساوه هست.
ارسال پیامک انبوه به ساوجی‌های عزیز هست.
پیشنهاد و انتقاد دوستان خیلی میتونه کمک باشه برا بهتر اجرا شدن طرح.
هنوز ما از دوستان مجموعه آفتابگردان و ساوه‌سرا ما شرکت کننده‌ای نداریم.
نکته ای که باید بگم اینه که حاج آقا فرمودن برا دریافت جایزه خود فرد حتما باید در نماز جمعه حضور داشته باشن.(همون روز اهداء جایزه)
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 1 اردیبهشت 1393 - 16:02    عنوان: پاسخ به «برندگان مسابقه خطبه های نماز جمعه ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

خسته نباشید و بسیار بسیار متشکرم babani, عزیز
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
babani
پستتاریخ: دوشنبه 1 اردیبهشت 1393 - 16:26    عنوان: پاسخ به «برندگان مسابقه خطبه های نماز جمعه ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

هر هفته پس از قرار دادن متن خلاصه شده نماز جمعه در سایت از طریق همین تایپیک اعلام میشه
برا عکس گرفتن هم فکر نکنم برا من موقعیتش جور بشه. اگه شد حتماً.
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: سه‌شنبه 2 اردیبهشت 1393 - 00:07    عنوان: پاسخ به «برندگان مسابقه خطبه های نماز جمعه ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

babani, جان،
ممنون بابت زحمات و کارهای فرهنگی جالبتون.
امیدوارم با تبلیغ و استمرار، این کار پا بگیره.
(فقط ای کاش بشه کارهای فرهنگی رو ویژوال‌تر کنید. مثلاً اگر من بودم، خلاصه صحبت‌ها رو به صورت پاورپوینتی با یک موسیقی یا مداحی مرتبط با اون هفته ارائه می‌کردم. کاربران با چیزهای ویژوال بیشتر ارتباط برقرار می‌کنن تا متن)

در مورد صحبت در مورد بنده هم ممنون.
(فقط دقت کنید که من با انجام کارها به صورت بی سر و صدا و بدون دردسر بیشتر موافقم Winking )

در مورد دیدار با امام جمعه هم چشم، حالا فرصت زیاده. إن شاء الله در آینده می‌رسم خدمتشون.

قربان شما.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
babani
پستتاریخ: سه‌شنبه 2 اردیبهشت 1393 - 08:22    عنوان: پاسخ به «برندگان مسابقه خطبه های نماز جمعه ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

Hamid, جان؛
من خودمم با کارای بی سرو صدا بیشتر مأنوسم.
در مورد شما هم حدس می‌زدم روحیتون اینجوری باشه فقط چون خود حاج آقا خواست براش توضیح بدم مجبور شدم در مورد شما و ساوه‌سرا یه مقدار براشون توضیح بدم. و الا تا حدی فکر می‌کردم که شما زیاد راضی به این کار نباشین.
اون پیشنهادتون هم عالیه . ان‌شاءالله که وقت کنم مطالب رو تبدیل به پاورپوینت کنم.
ممنونم
بازگشت به بالای صفحه
babani
پستتاریخ: جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 08:21    عنوان: پاسخ به «برندگان مسابقه خطبه های نماز جمعه ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

سلام
اسامی برندگان نماز جمعه مورخه 29/1/93 (تفسیر سوره مبارکه زخرف) تاریخ اهداء جائزه جمعه 5/2/93 بعد از اقامه نماز جمعه

1. آقای مسلم جلیلیان
2. آقای حسین زرچینی
3. آقای محمدحسن مهربان
4. خانم نرگس نریمانی
5. خانم منیر خرمی

شرکت در مسابقه هفتگی متن خلاصه شده خطبه های نماز جمعه ساوه از دوشنبه هر هفته تا پنجشنبه ساعت 10 شب از طریق پایگاه علمی فرهنگی ذکری

www.zekra.org

این مطلب آخرین بار توسط babani در جمعه 12 اردیبهشت 1393 - 09:37 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
babani
پستتاریخ: جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 13:38    عنوان: پاسخ به «برندگان مسابقه خطبه های نماز جمعه ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

آقا من بی تقصیرم
از خودشون اعلام کردند
اشتباه هم گفتند
لااقل لوگوی رادیو رو برام بفرستین لینک بدم
بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 18:19    عنوان: پاسخ به «برندگان مسابقه خطبه های نماز جمعه ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

thank
بازگشت به بالای صفحه
babani
پستتاریخ: جمعه 12 اردیبهشت 1393 - 09:41    عنوان: پاسخ به «برندگان مسابقه خطبه های نماز جمعه ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

سلام
اسامی برندگان نماز جمعه مورخه 5/2/93 (تفسیر سوره مبارکه دخان) تاریخ اهداء جائزه جمعه 12/2/93 بعد از اقامه نماز جمعه

1- خانم سهیلا بلبل شریفلو
2- آقای حمیدرضا نعمتی
3- آقای سعید نبی زاده
4- خانم اعظم خادمیان
5- خانم شادی سلطاني

www.zekra.org
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 12 اردیبهشت 1393 - 13:01    عنوان: پاسخ به «برندگان مسابقه خطبه های نماز جمعه ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

babani, جان بسیار متشکرم بخاطر همه ی زحمت ها و تلاشهای خوبتون

ظاهراً میان برندگان باز هم کسی از اعضای ساوه سرا نیست Sad
بازگشت به بالای صفحه
babani
پستتاریخ: جمعه 12 اردیبهشت 1393 - 22:56    عنوان: پاسخ به «برندگان مسابقه خطبه های نماز جمعه ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

ممنونم saveh جان
راهش اینه که آقا حمید رو توی خرج بندازیم
به اینصورت که هر هفته به یک نفر از اعضای ساوه سرا جایزه بدهیم (به غیر از اون پنج نفر)
خدا رو چه دیدی یه موقه دیدی ادارات و نهادهای دیگه هم گفتن ما هم به پرسنل خودمون که توی مسابقه شرکت کنن جایزه میدیم و اینجوری ساوه سرا پایه گذار یه کار خیر میشه
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: شنبه 13 اردیبهشت 1393 - 12:11    عنوان: Re: پاسخ به «برندگان مسابقه خطبه های نماز جمعه ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

babani نوشته است:
ممنونم saveh جان
راهش اینه که آقا حمید رو توی خرج بندازیم
به اینصورت که هر هفته به یک نفر از اعضای ساوه سرا جایزه بدهیم (به غیر از اون پنج نفر)
خدا رو چه دیدی یه موقه دیدی ادارات و نهادهای دیگه هم گفتن ما هم به پرسنل خودمون که توی مسابقه شرکت کنن جایزه میدیم و اینجوری ساوه سرا پایه گذار یه کار خیر میشه

پیشنهاد خوبیه و میشه از بسیج ادارات و شرکتها درخواست کرد که بخش کوچکی از بودجه فرهنگیشون را به این قضیه اختصاص بدن...
و بد نیست در زمان معرفی برندگان اعلام کنند آقای.... کارمند اداره یا شرکت فلان... اینطوری مسوولینی که در نمازجمعه حضور دارن ترغیب میشن تا نفرات و کارمندانشون در بین برندگان باشن و اسم اداره یا شرکتشون در نمازجمعه مطرح بشه!
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: شنبه 13 اردیبهشت 1393 - 12:13    عنوان: پاسخ به «برندگان مسابقه خطبه های نماز جمعه ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

و بدنیست که جایزه ها متنوع باشه...مثلاً هفته آینده بمناسبت تولد حضرت علی به نفراول بلیط مشهد و... بدهند یا نزدیک عید برندگان را به سفر راهیان نور بفرستن... برای جوائز میشه از ادارات کمک گرفت
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی صفحه 1 از 2

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » برندگان مسابقه خطبه های نماز جمعه ساوه
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc