پنج شنبه 9 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » نظرسنجی - میوه مورد علاقه شما چیست؟ و به چه دلیل؟

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 نظرسنجی - میوه مورد علاقه شما چیست؟ و به چه دلیل؟ « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
agro
پستتاریخ: شنبه 4 مهر 1394 - 10:32    عنوان: نظرسنجی - میوه مورد علاقه شما چیست؟ و به چه دلیل؟ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 29 شهریور 1394
iran.gif

امتياز: 220

با سلام خدمت همه کاربران محترم
به منظور انجام یک پروژه در شهرستان ساوه، نیاز به همکاری شما در خصوص میوه تازه مورد علاقه تان داریم. لطفا با شرکت در این نظرسنجی ما را یاری کنید. سوالهای ما به قرار زیر هستند:

1- میوه تازه مورد علاقه شما چیست؟ (لطفا بدون تعصب نسبت به انار ساوه نظر خود را اعلام فرمایید)
2- چرا به این میوه علاقه دارید؟

از محبت همه شما سپاسگزارم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
agro از این تاپیک تشکر میکنم 
sima_vafa
پستتاریخ: سه‌شنبه 5 آبان 1394 - 23:36    عنوان: پاسخ به «نظرسنجی - میوه مورد علاقه شما چیست؟ و به چه دلیل؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 30 تیر 1392

امتياز: 550

سلام
به نظرم سوال سختی پرسیدید، شاید بهتر بود می‌پرسیدید چه میوه‌هایی رو دوست ندارید Very Happy
1- خوب من به شخصه میوه‌های تابستونی رو بیشتر دوست دارم، مثل گیلاس و زردآلو و آلو سیاه و گلابی
هوس کردم! weeping

2- والا هیچ دلیلی به جز این که از خوردنشون لذت می‌برم به ذهنم نمی‌رسه calculate
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: چهار‌شنبه 6 آبان 1394 - 19:31    عنوان: پاسخ به «نظرسنجی - میوه مورد علاقه شما چیست؟ و به چه دلیل؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

من، فقط انگور! به خصوص انگور قرمز و دل‌خروس.
دلیل: چون طبعم سرده (سودایی) و اتگور بهتر از همه با طبعم سازگاره.
یعنی فصل‌هایی هم که نیست باید مویز و کشمش دائم توی جیبم باشه...

انار چون اسیدی هست و به خصوص در فصل سودا یعنی فصل پاییز به بازار میاد برای من که سودایی هستم، تشدید سودا می‌کنه و یعنی حکم سم رو داره! یعنی وقتی می‌خورم باید تا دو روز معده‌درد بکشم. اما چه کنم که باید بخورم!! Very Happy مگه میشه این انارهای قرمز و آب‌دار رو ببینی و نخوری!؟

ضمناً agro, جان، لطفاً از قرار دادن لینک به سایت دیگه در متن پیغام‌ها خودداری کنید...
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
msalas
پستتاریخ: شنبه 9 آبان 1394 - 13:40    عنوان: پاسخ به «نظرسنجی - میوه مورد علاقه شما چیست؟ و به چه دلیل؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 22 آذر 1393
blank.gif

امتياز: 2220

سلام

من فقط هرچیزی که ترش باشه، و به خصوووص آلو سبز Very Happy اونم ازون حسابی تردهاش + نمک!! به به ... love struck
دلیلش هم اینه که من عاشق ترشی جاتم،توی همه جا همراه با همه چیز! Cool حتی یادمه امسال ماه رمضون سحری هارو هم با الو سحرمیکردم و افطار هم تا خود صبح آلو Very Happy فقط به خاطر اینکه جلوی لاغرشدن زودهنگامم رو بگیرم بعضی اوقات هم شیرینی جات میخورم... در غیر این صورت ترجیح میدم ناهار شامم هم آلو و امثالهم باشه ...
فکرنمیکنم دلیل دیگه ای داشته باشه Confused
بازگشت به بالای صفحه
mahdiss
پستتاریخ: شنبه 9 آبان 1394 - 22:37    عنوان: پاسخ به «نظرسنجی - میوه مورد علاقه شما چیست؟ و به چه دلیل؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 3 بهمن 1390
iran.gif

امتياز: 13590

سلام، من میوه سیب خیلی دوست دارم، چون هم خوشمزه است هم برای سلامتی خوبه، البته همه میوه ها خوبن و سرشار از فایده اند، منم عاشق میوه ام و خیلی هم میخورم، اما سیب همیشه خوردنش میچسبه ، باید هر روز حتما یکی بخورم Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Kovsar
پستتاریخ: شنبه 30 آبان 1394 - 19:49    عنوان: پاسخ به «نظرسنجی - میوه مورد علاقه شما چیست؟ و به چه دلیل؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 12 خرداد 1391

iran.gif

امتياز: 11375

من نیز میوه هاي ترش و طبع سرد رو بیشتر دوست دارم چون طبع خودم گرمه شاید نمیدونم ...... کلا ترشيجات رو ترجیح میدم و از بین میوه ها میوه های ترش Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » نظرسنجی - میوه مورد علاقه شما چیست؟ و به چه دلیل؟
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc