سه شنبه 4 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » شعر » سوال جالب، خنده‌دار، مسخره و...

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 سوال جالب، خنده‌دار، مسخره و... « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Meysam
پستتاریخ: یکشنبه 18 تیر 1385 - 14:32    عنوان: سوال جالب، خنده‌دار، مسخره و... پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 2 آذر 1384

blank.gif

امتياز: 7580

نمي‌دونم برنامه سلام مردم ايران را كه ساعت 6 صبح از شبكه دوم سيما پخش مي‌شه مي‌بينيد يا نه؟ چون در اين برنامه كه تازه هم پخش مي‌شه هر هفته يه نظرسنجي و يا سوال مطرح مي‌شه كه بينندگان بايد به اون پاسخ بدن. Surprised
اين هفته سوال خيلي جالب و يا خيلي مسخره‌اي را مطرح كردن كه اون سوال به ترتيب زير است و من گفتم كه شايد خواندن اين سوال خالي از لطف نباشد. اما مي‌دونيد سوال اين هفته‌ شون چيه؟

سوالشون اينه:
اگر يك روز در خيابان راه برويد و ناگهان يك پوست موز يا خربزه زير پاتون دربره
و شما 3 ثانيه فرصت زمين خوردن داشته باشيد Worried در اون 3 ثانيه به چي فكر مي‌كنيد؟

Smiling چه كسي پوست خربزه را روي زمين انداخته؟
Smiling چه كسي زمين خوردن منو مي‌بينه؟
Smiling دفترچه بيمه‌ام كجاست؟
Smiling جاذبه زمين چيست و يا كجاست؟

حالا به نظر شما كدوم يك از اين سوالات را پاسخ مي‌ديد؟
من كه فكر كنم گزينه اول مناسب باشه Luighing

نظر شما چيست؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Meysam از این تاپیک تشکر میکنم 
Hamid
پستتاریخ: دوشنبه 19 تیر 1385 - 01:58    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

اما جداً سئوال جالب و روانشناسي شده‌ايه! Smiling

به نظرم با توجه به جواب‌ها، مي‌شه بخشي از روحيات اشخاص رو تشخيص داد! Razz

مثلا با توجه به گزينه ها، يه شخص مي‌تونه:
- روحيه انتقام داشته باشه كه ببينه كي انداخته، بره پدرشو دربياره!
- يه نفر بيشتر به فكر توجه مردم به خودش باشه! يه جورايي مثل من خجالتي باشه Sad
- يه شخص آينده نگر باشه!
- يا اينكه مثلا با همه چيز علمي و منطقي برخورد كنه
و خيلي نتيجه هاي ديگه!

من واقعا در اون لحظه به فكر دومي هستم Very Happy

ممنون ميثم جون Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
libero
پستتاریخ: دوشنبه 19 تیر 1385 - 08:51    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 10 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 4645

Meysam, خان ساعت 6 صبح من خوابم Tongue

ولی سوال جالبی بود.. اگر خدا نکرده قرار بود من زمین بیوفتم

اول به فکر دومی بودم بعد اولی Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
bineshan17
پستتاریخ: دوشنبه 19 تیر 1385 - 11:46    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 2 فروردین 1385
iran.gif

امتياز: 0

من به هیچ کدوم!
به این فکر میکردم که یکجوری خودم رو نگاه دارم که دست و پام نشکنه! Winking آها به یک چیز دیگه هم فکر میکنم.اینکه الان اگر یک چیزیم بشه کی منو میبره دکتر! Crying یا اینکه خودم به یکی زنگ بزنم که بیان دنبالم! Worried Tongue
البته وقتی خوردم زمین و کار تمام شد یک نگاهی به اطراف میندازم که ببینم چند نفر منو دیدن! Very Happy
البته وقتی بلند شدم و ایستادم(در صورتی که جایی ام نشکسته باشه!) عصبانی میشم که چه آدم بی ادبی بوده هرکس این آشغال را اینجا ریخته!! Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Meysam
پستتاریخ: دوشنبه 19 تیر 1385 - 13:47    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

دست همتون درد نكنه كه پاسخ داديد Smiling
امروز صبح كه دنباله اين برنامه رو مي ديدم مي‌گفت: خيلي از افراد زنگ زدن و گفتن كه چه سوال بي‌مزه و بي‌خود و... بوده ولي مجري برنامه گفت: كه درسته اين يك سوال خنده‌دار است ولي در آخر هفته شاهد نتايج جالب علمي و اخلاقي آن باشد زيرا اين سوالي كه به قول آقا حميد كه جاداره بهش تبريك بگم از اينكه اينقدر باهوشه Applause Applause
، يك سوال روانشناسي و اخلاقي است و نشانگر شخصيت‌هاي متفاوت افراد در جامعه است
و حتي يك مبحث برنامه‌شان را كه حجه الاسلام مرادي در مورد اخلاق توضيح مي‌دادند به اين سوال معطوف كرده بودند و نظر ايشان هم روي گزينه دومي بود بنابراين ليبروي عزيز به شما هم تبريك مي‌گم چون احتمالا جواب دومي در آخر هفته به عنوان جواب درست انتخاب خواهد شد. Applause Smiling
در ضمن مجري برنامه مي‌گفت كه چرا وقتي در يك مسابقه فوتبال شخصي به طور كاملا خنده‌داري به زمين مي‌خوره كسي نمي‌خنده با اينكه چندين بار صحنه آهسته آن را نشان مي‌دهند ولي اگر يك بنده خدا تو خيابان به زمين بخورد كه خنده هم ندارد مردم از خنده روده‌بر؟ Question مي‌شوند
به هرحال من اين برنامه را دنبال مي‌كنم و انشالله جواب قطعي آن را به اطلاع ما خواهم رساند Winking
بازگشت به بالای صفحه
Meysam
پستتاریخ: شنبه 24 تیر 1385 - 14:24    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

امروز صبح بالاخره جواب مسابقه هفته پيش اون برنامه داده شد Smiling
نتايج اون سوال و يا نظر سنجي به شرح زير بود:
Smiling 62 درصد به گزينه دوم، يعني چه كساني مرا در حال زمين خوردن مي‌بيند
Smiling 29 درصد به گزينه اول يعني چه كسي پوست موز يا خربزه را روي زمين انداخته
Smiling 5 درصد به نيروي جاذبه زمين
Smiling و 3 درصد به دفترچه بيمه

جالب بود نه Question
تذكر:
البته يك درصد بين اين چند گزينه پخش شده است كه من از ذكر خورده آن پرهيز كردم Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
libero
پستتاریخ: یکشنبه 25 تیر 1385 - 09:18    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 10 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 4645

آقا Meysam, ممنون از پیگیری شما

البته همین انتظار هم می رفت که بیشترین درصد مربوط به گزینه دوم باشه

چون از لحاظ روانشناسی و رفتارهای آدم ها گزینه دوم به عنوان پاسخ اول
میشه گفت بیشتر اوقات اتفاق میوفته.

با تشکر
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 25 تیر 1385 - 13:04    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛

هميشه معتقد بودم كه اگه توي دنيا يك امتحان برگزار كنن درباره: "توجه به جو" [بذاريد بگيم "جوگير شدن"] مطمئن هستم كه ايراني‌ها مقام اول رو كسب مي‌كنن! Sad

بسياري از مشكلات روانيمون هم به خاطر همينه!
يعني مدام فكر مي‌كنيم چشم‌هايي هستند كه فقط حواسشون به ماست! Hypnotized

در "جوگير" شدن، واقعا نمونه‌ايم!
فكرشو كنيد:
در يك موقعيت كه همه موافق چيزي باشند، موافقيم و اگه در جايي همه مخالف همان چيز باشند، ما هم توجه‌مان به جو است و مخالفيم! Surprised
در يك جو، فحش‌هايي كه به يك رئيس جمهور و ... مي‌دهيم و در يك موقعيت، براي حمايت از آن‌ها در وسط زمستان با چتر در راهپيمايي 22 بهمن شركت مي‌كنيم!
در يك جو نماز و غيره معني ندارد و در يك جو نماز اول وقت مهم‌ترين چيز است!
در شب عروسي، انگار هيچ يك از ائمه ناظر ما نيستند، اما در محرم و مجالس مذهبي، تخمه نمي‌شكنيم كه كار "مكروه" نكرده باشيم!
در يك جو، غيبت كردن، گناه است و در يك جو، پشت سر تمام ترك‌ها غيبت (جوك تعريف) مي‌كنيم!

اونقدر مثال از "توجه به جو" [جوگير شدن] سراغ دارم و داريد كه نگم بهتره!
اونقدر دلم مي‌خواست همه مردم ما "منطق" مي‌دونستند چيه! همون چيزي كه همه جا بايد حكم‌فرما باشه! چه در شب عروسي و چه در مجلس عزا، چه در جو دوستان خوب و چه در جو دوستان بد و ...
در اين قضيه زمين خوردن، من مطمئن بودم كه خيلي‌ها مي‌گن ما به اطراف نگاه مي‌كنيم و در اين فكر هستيم كه چه كسي ما رو مي بينه، در حالي كه آدمي كه واقعا از روي منطق نگاه كنه، پي مي بره كه اين، يك اتفاقه و ممكنه براي هر كسي پيش بياد! نه من بايد درباره ديگران فكر كنم كه الان چي مي‌گن و نه ديگران بايد به اين موضوع به ديدي جز منطق نگاه كنن!

اي كاش اين سئوالات رو از تمام مردم دنيا مي‌پرسيدند و نتايج رو بررسي مي‌كرديم! Sad

بگذريم، ميثم عزيز ما رو وادار كرد درد سفره دلمونو اينجا بگشاييم...
به هر حال، واقعا ممنون ميثم جان Applause Winking
ضمنا، اي كاش، مي‌شد "سحر خيزي" تو رو با يه چيز عوض كنم و اون رو براي خودم داشته باشه Sad Smiling Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » شعر » سوال جالب، خنده‌دار، مسخره و...
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc