سه شنبه 4 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ورزشگاه ساوه‌سرا » زيدان: ماتراتزي به من گفت ...

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 زيدان: ماتراتزي به من گفت ... « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Meysam
پستتاریخ: سه‌شنبه 20 تیر 1385 - 14:15    عنوان: زيدان: ماتراتزي به من گفت ... پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 2 آذر 1384

blank.gif

امتياز: 7580

امروز صبح وقتي كه از خواب بيدار شدم و تلويزيون را باز كردم ديدم كه عنوان همه مطبوعات صبح مربوط به يك نكته ورزشي بود. و آن نكته نكته‌اي جز خطاي زين الدين زيدان بر روي بازيكن ايتاليايي نبود Surprised
امروز جدا از روزنامه‌هاي ورزشي، روزنامه‌هاي عمومي از قبيل كيهان، اطلاعات، شرق و ... مبحثي را در صفحه اول خود به اين جمله: زيدان: ماتراتسي به من گفت تروريست معطوف كرده بودند. Sad Surprised
البته اين جمله را روزنامه‌هاي خارجي و فرانسوي نوشته بودند كه روزنامه‌هاي ايراني هم به طبع آن اين مطلب را پخش كردند. Cool
البته روزنامه‌ها همگي از اين كار زيدان به نوعي ياد كرده بودند كه روزنامه ورزشي گل در تيتر اول خود نوشته بود: (مردي براي ستايش، او قهرمان جهان اسلام است) اميدواريم كه زين الدين زيدان هر چه زودتر واقعيت‌ها را افشا نمايد تا همه مردم جهان به خصوص مسلمانان به اين بازيكن بزرگ جهان افتخار كنند. Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Meysam از این تاپیک تشکر میکنم 
Hamid
پستتاریخ: سه‌شنبه 20 تیر 1385 - 17:06    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

پس نوش جونش اون كله‌اي كه زيدان آمد تو سينه‌ش Luighing Applause
حالي بردم اساسي!
دل كلي مسلمون رو شاد كرد Very Happy
بايد موقعي كه يارو داشت مي‌افتاد زمين، يكي هم "هِِم لِگر" (با لگد) مي‌زد زير يارو، از همون وسط زمين بره تو گل Laughing
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Meysam
پستتاریخ: چهار‌شنبه 21 تیر 1385 - 12:29    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

ديگه فيلم رو حادثه‌اي و اكشن نكن ديگه Very Happy
اما اگر خداييش اين حرف رو زده‌باشه حتماً بايد محروميتي براش در نظر بگيرن Smiling
بازگشت به بالای صفحه
Meysam
پستتاریخ: پنج‌شنبه 22 تیر 1385 - 04:49    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

مثل اينكه معماي زيدان هم حل شد Surprised
ديشب زيدان در اولين كنفرانس خبري خود گفته بود كه ماتراتزي به حريم خانواگي من توهين كرد و من براي حفظ حرمت خانوادگي‌ام به او حمله كردم Worried

در ضمن زيدان از همه جوانان و نوجواناني كه او الگو و بازيكن مورد علاقه آنها بوده معذرت خواست Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
libero
پستتاریخ: پنج‌شنبه 22 تیر 1385 - 10:17    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 10 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 4645

Confused من که سر در نیاوردم از این موضوع ...هرکسی ، هر روزنامه ای یه چیزی میگه؟؟

اینم از آخرین خبری که من خوندم Exclamation

ديروز روز رقابت منابع خبرى درباره انگيزه زيدان بود. درحالى كه منابع اوليه خبرى، خبر از استفاده ماتراتزى از واژه ?تروريست? داده بودند روزنامه گاردين (منبع اول) خبر را از روى سايت خود برداشت تا با وجود تائيد اين خبر در نيويورك تايمز (كه با خانواده زيدان گفت وگو كرده بود) بحث جريان تازه اى به خود بگيرد. خبرگزارى DPA از قول ماركو ماتراتزى مى نويسد: ?زيدان آدم متكبرى است. بعد از صحنه اى كه پيراهن او را كشيده بودم با تفرعن نگاهى به من انداخت و گفت پيراهن مرا مى خواهى؟ صبر كن تا آخر بازى!? ماتراتزى سپس مى گويد: ?من هم جوابش را دادم. از همان حرف هايى كه در زمين فوتبال مى زنند.? زبيگنيو بونى يك فوتباليست مشهور لهستانى و بازيكن سابق يوونتوس در اين باره گفته است: ?احتمالاً ماتراتزى جملات تندى درباره همسر يا مادر زيدان به كار برده.?
و اين نكته اى است كه رسانه هاى فرانسوى روى آن اتفاق نظر دارند. دشنام به مادر؛ چيزى كه باعث شد زيدان ناگهان به سوى ماتراتزى برگردد و او را بزند. اما جالب اينجا است ماتراتزى مادر خود را در ۱۶سالگى از دست داده و آنهايى كه او را مى شناسند مى دانند او هرگز از اين دشنام استفاده نمى كند. در عين حال روزنامه كوريره دلاسرا نوشته است: ماتراتزى پيش هم تيمى ها اعتراف كرده حرفى خطاب به خواهر زيدان زده است. فابيو كاناوارو كاپيتان ايتاليا در اين باره مى گويد: ?چيزى كه ماتراتزى گفته واقعاً نبايد با اين واكنش روبه رو مى شد. موضوع غيرجدى تر از اين حرف ها بود.?اما ديروز روزنامه تايمز از قول فردى كه تخصصش در لب خوانى است و در برخى محاكمات جنايى با پليس همكارى مى كند، دست به افشاگرى زد. خانم ريس كه با يك مترجم ايتاليايى صحنه هاى بازى را با دقت بازبينى كرده مى گويد: ?ماتراتزى گفت: ?[...] تروريست. و بعد ادامه داد برو [...]!? يك مقام فدراسيون فوتبال فرانسه به روزنامه سان انگليس مى گويد: ?اگر كسى به مادر زيدان توهين كند به دردسر خواهد افتاد. و اگر به قضيه تروريسم هم اشاره كند كه فرانسوى هاى الجزايرى تبار بسيار به آن حساس اند قطعاً عكس العمل بسيار شديدى را خواهد ديد.? الكس هيل خبرنگار روزنامه اكيپ در لندن مى گويد: ? حال مادر زيزو خوب نيست و توهين ماتراتزى، زيدان را تحريك كرده است. او به شدت به اين موضوع حساس است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Confused
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Meysam
پستتاریخ: پنج‌شنبه 22 تیر 1385 - 23:14    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

خيلي ممنون از اين اطلاعاتي كه در اختيار ما گذاشتيد و باعث شد كه بيشتر به حقايق نزديك بشيم Applause
بازگشت به بالای صفحه
shahyad_mno
پستتاریخ: شنبه 24 تیر 1385 - 16:24    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 22 تیر 1385

امتياز: 25

هرچی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
افق
پستتاریخ: پنج‌شنبه 5 مرداد 1385 - 17:26    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مهمان

فوق العاده بود.محشر بود.ولي كاشكي محكمتر مي زدش.البته الآن كه دارم اينو مي نويسم كاملا معلوم شده قضيه چي بوده ولي بازم حقش بود.
در هر حال زيدان با فوتبال خداحافظي كرد ولي به همه نشون داد كه مي شه در آخرين لحظات ديدار با كارت معرفت داشته باشي.اون مثل همه قهرمانها خداحافظي كرد.
اون معناي زندگي رو به همه ما ياد داد.
دل هممون براش تنگ مي شه.براي همه لحظات جادويي كه به ما هديه كرد. Sad Crying
بازگشت به بالای صفحه
[وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: چهار‌شنبه 15 شهریور 1385 - 17:06    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛

با اينكه دو ماه از اون جريان مي‌گذره، اما دليلش تازه مشخص شد:
http://www.aftab.cc/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1508#7195

Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Meysam
پستتاریخ: جمعه 17 شهریور 1385 - 13:43    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

آره منم چند روز پيش از اخبار ورزشي شنيدم ماجراشو به هر حال ديگه تماموم شده رفته Smiling
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » ورزشگاه ساوه‌سرا » زيدان: ماتراتزي به من گفت ...
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc