پنج شنبه 9 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » دوستيابي » بچه‌هاي ساوه خودشون رو اينجا معرفي کنند...

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  بعدی
 بچه‌هاي ساوه خودشون رو اينجا معرفي کنند... « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
ramin
پستتاریخ: پنج‌شنبه 13 مهر 1385 - 01:38    عنوان: بچه‌هاي ساوه خودشون رو اينجا معر پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 10 شهریور 1385
iran.gif

امتياز: 185

babajan biyad baham ashna shim
man ramin 21 hajbolook
va shoma
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
wicked(یکشنبه 22 خرداد 1390 - 14:11), forouzan(دوشنبه 16 مرداد 1391 - 00:40), sogand(دوشنبه 6 آذر 1391 - 18:59), ramin از این تاپیک تشکر میکنم 
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 13 مهر 1385 - 02:06    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛
رامين جان،
از ديدنتون در انجمن‌هاي ساوه‌سرا خوشحالم... Eshve

ما هم مثل شما هنوز نفهميديم كه چرا به قول شما:
بچه‌هاي ساوه اين همه بي‌حالن! Sad

البته بايد قبول كرد كه انجمن‌هاي سايت هنوز براي خيلي‌ها آشنا نيست!

به هر حال، سعي مي‌كنيم با معرفي امكانات سايت، بچه‌هاي آنلاين ساوه‌اي رو كمي در سايت فعال‌تر كنيم، البته با كمك همه شما دوستان... Winking

من هم:
حميد رضا نيرومند، 20 ساله و ساكن اطراف ميدان شهدا هستم، از آشنايي با شما و همه دوستاني كه در اين سايت باهاشون آشنا شدم، خوشبختم love struck

|||||||||||||||||||||||||||||||
رامين جان،
يه نكته بگم:
شما مي‌تونيد خيلي راحت در انجمن‌ها فارسي تايپ كنيد، البته اميدوارم ويندوزتون فارسي رو پشتياني كنه كه لابد پشتيباني مي‌كنه كه مي‌تونيد مطالب سايت رو بخونيد Winking
پس بهتره كه فارسي تايپ كنيد تا خوندنش راحت‌تر باشه Sad

قربان شما،
حميد Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Meysam
پستتاریخ: پنج‌شنبه 13 مهر 1385 - 04:32    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 2 آذر 1384

blank.gif

امتياز: 7580

خب از آشنايي آقا رامين Smiling و آقا حميد خوشحالم Laughing
خب منم يه توضيحي بدم
منم 19 سالم، دانشجو هم هستم و كارهاي برقي ر دوست دارم يعني يه شغلكي هم دارم Very Happy و اهالي محله‌ي قاسم‌آباد همه هستم Very Happy
خواستم كلاس محلمون رو بالا ببرم Laughing
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
libero
پستتاریخ: پنج‌شنبه 13 مهر 1385 - 13:41    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 10 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 4645

می بینی تو رو خدا از وقتی که من رفتم و دیگه اینجا تاپیک نمیزنم سوت و کور شده

زیاد جدی نگیرید امروز من دچار خود بزرگ بینی شدم

جناب رامین خان خیلی خوش آمدید

من آرام هستم سنم رو نمیگم ،یه چیزی تو مایه های مادر یزرگ و این حرفا امیدوارم با اومدن شما اینجا رونق بیشتری
بگیره
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
ramin
پستتاریخ: دوشنبه 17 مهر 1385 - 05:44    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

iran.gif

salam
hamind , aram ,meysam az ashnaeetoon baghean khosh halam ke ba shoma ashna shodam . ba aze sharmandegi bayad begam ke windowse man emkane type farsi nadareomid varam ke ba komake shoma doostane aziz betoonim bishtare bache haro beshnasim
nazaretoon chiye ? Question
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: سه‌شنبه 18 مهر 1385 - 01:38    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

ramin, جان،
مجددا سلام و خوش اومدي...

من اين آدرس اين تاپيك رو به همه اعضا ارسال كردم تا هر كي مايل بود،‌بياد و خودش رو معرفي كنه...

اما فكر كنم هنوز خيلي‌ها ندونن اصلا چطور مي‌شه اينجا پست زد و خود رو معرفي كرد! Sad

به هر حال، فعاليت كاربران نياز به آموزش اون‌ها داره كه ما به كمك همه اعضايي كه كمي با محيط اينجا آشنا هستند، نياز داريم Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
ramin
پستتاریخ: سه‌شنبه 18 مهر 1385 - 23:29    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

iran.gif

salam hamid .omid varam khoob bashi
man ke paye hastam baraye inke baghiyeye aza bashan o be komake onaee ke varedan be baghiye yad bedim ke chejoori khodeshoon ro moarefi konan
nazare shoma chiye ? Winking
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: چهار‌شنبه 19 مهر 1385 - 08:15    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

اين طور كه به نظر مي‌رسه، تنها راهش آموزش حضوري هست!
يعني كاربران رو به صورت حضوري آموزش بديم، مثلا به يه كافي‌نت دعوتشون كنيم و بهشون امكانات و راهنمايي‌هاي لازم رو بگيم Winking
من در حد توانم اين كار رو انجام مي‌دم، ضمن اينكه دوستان زيادي هستند كه در اين مورد به من كمك مي كنند، اما چه كنيم كه هنوز كاربران ساوجي شيريني فعاليت در انجمن‌هاي اينترنتي رو احساس نكردن Sad
بازگشت به بالای صفحه
ramin
پستتاریخ: پنج‌شنبه 20 مهر 1385 - 05:55    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

iran.gif

salam .bebin mano shoma o chanta az doostan baladim .kasi ba ma ertebat bar gharar nemikone ke bekhaim behesh begim biyad cafinet.
aslan khilia omadan sabtenam kardano raftan . aslan yadeshoon nist ke esme sait chiye . dorost migam ya na ?
بازگشت به بالای صفحه
HAMID_007
پستتاریخ: جمعه 21 مهر 1385 - 11:09    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 20 مهر 1385
iran.gif

امتياز: 1840

با سلام و درود به همه بچه هاي فعال و غيره فعال اين سايت . معمولا توي همه انجمنها بخش دوستيابي اون انجمن شلوغه ولي اينجا يه كم خلوته البته فكر ميكنم به خاطره آشنا نبودنه افراد با كار كردن در انجمنهاست و يه كم هم تبليغات كمه ولي اميدوارم روزي اين سايت يكي از پر بيننده ترين سايتها بشه ما هم سعي ميكنيم به شما كمك كنيم
بدرود

(+_+)
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: جمعه 21 مهر 1385 - 14:47    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

سلام؛
HAMID_007, آقاي گل؛
چطوري برادر؟
به محفل انس با ساوه خوش آمديد Very Happy
با صحبت‌هات موافقم و اميدوارم دوستاني كه آنلاين مي‌شن، اين سايت رو مال خودشون بدونن و خجالت نكشن Smiling Winking

دوستاني كه قدر انجمن‌ها رو در اينترنت مي‌دونن، به بقيه هم آموزش بدن كه همه از اين نعمت الهي( Very Happy ) بهره ببرن love struck

قربون شما؛
حميد
بازگشت به بالای صفحه
niyosha488
پستتاریخ: شنبه 22 مهر 1385 - 13:11    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 18 مرداد 1385

امتياز: 350

سلام به همه بچه هاي گل ساوه و حومه
اين اولين پست منه تو اين سايت به اميد خدا مي خوام با کمک بچه ها اين سايتو راه بندازيم به قول معروف بترکونيم
همه بچه هاي ساوه يه يا علي بگيد و شروع کنيد
تو اين تاپيک همه خودشونو معرفي مي کنند ولي من مي خوام اين کارو نکنم و ناشناس بمونم کم کم خودتون منو مي شناسيد
قربان همه شما niyosha488 Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
ramin
پستتاریخ: یکشنبه 23 مهر 1385 - 01:08    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

iran.gif

salam inja hame khodeshoon ro moarefi mikonan
in joori nist ke kasi nashenas bashe
oftad ?
بازگشت به بالای صفحه
djk
پستتاریخ: چهار‌شنبه 13 دی 1385 - 18:24    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 26 آذر 1385
iran.gif

امتياز: 715

سلام به همه بچه های فعال
من سجاد 21 ساله ساکن تهران هستم (و یک ساوه ای) Winking

از آشنایی با همه شما خیلی خوش حالم

و از همین جا از مدیریت سایت و آقا محمد تشکر میکنم love struck
و یک خسته نباشید جا نانه به خاطر همه چیز

Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: یکشنبه 8 بهمن 1385 - 04:03    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

سلام به همه
چاكر بروبكس خوش تيپ هم هستيم Cool
من Adame_haji هستم (محمد)
24 سالمه
بچه بسيج هستم
شغله عكاسي و فيلمبرداري هست
به ساختن كليپ و نوانما علاقه زيادي دارم . نمونه كار هم تا حالا خيلي ساختم (خيلي ها هم تا حالا نمونه كارهامو ديدن )
به ساوه سرا هم علاقه عجيبي دارم
از لهجه ساوه اي هم لذت ميبرم (خفن)

دوستان عزيز مخصوصا رامين جان كه مشكل تايپ فارسي دارن پيشنهاد ميكنم از اين برنامه 500 كيلو بايتي استفاده كنن
http://www.aftab.cc/modules.php?name=Upload_Center&sa=download&id=362
توي اين برنامه فينگليش تاپ كن و فارسي روان و سليس تحويل بگير !!!!!! Surprised
به همين راحتي كه گفتم . ديگه لازم نيست كه ويندوز عوض كني

اينم نمونه كارشه :

salam hamind , aram ,meysam az ashnaeetoon baghean khosh halam ke ba shoma ashna shodam . ba aze sharmandegi bayad begam ke windowse man emkane type farsi nadareomid varam ke ba komake shoma doostane aziz betoonim bishtare bache haro beshnasim nazaretoon chiye

سلام حميند ، آرام ،ميثم از آشنايتون بقعن خوش حالم که با شما آشنا شدم .
با ازه شرمندگی بايد بگم که windowse من امکانه type فارسی ندارميد وارم که با کمکه شما دوستانه عزيز بتونيم بيشتره بچه هارو بشناسيم نظرتون چيه

يا علي
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  بعدی صفحه 1 از 21

فهرست انجمن‌ها » دوستيابي » بچه‌هاي ساوه خودشون رو اينجا معرفي کنند...
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc