جمعه 10 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » نتورک مارکتینگ در ساوه

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
 نتورک مارکتینگ در ساوه « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
reza125
پستتاریخ: سه‌شنبه 9 آبان 1385 - 03:21    عنوان: نتورک مارکتینگ در ساوه پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 9 آبان 1385

امتياز: 335

دوستان من رضا هستم 24 ساله دانشجوی آزاد ساوه
کسانیکه در مورد نتورک مارکتینگ اطلاعات دارن نظر بدن
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
reza125 از این تاپیک تشکر میکنم 
Meysam
پستتاریخ: سه‌شنبه 9 آبان 1385 - 14:01    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 2 آذر 1384

blank.gif

امتياز: 7580

سلام آقا رضا Smiling

از آشناييتون خوشحالم Smiling
اين چيه بالايي Question نتورك ماركتينگ فحشه Very Happy رشته تحصيلي Question خوردني Question
اگه مي‌شه اطلاعات بيشتري رو در اختيار ما بذاريد شايد بتون از اين ور اون ور تهيه كنيم Smiling
بازگشت به بالای صفحه
reza125
پستتاریخ: سه‌شنبه 16 آبان 1385 - 03:50    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

سلام آقا میثم
داری من رو اذیت می کنی
دیگه فکر نکنم کسی باشه که چیزی راجب بازاریابی اینترنتی یا همون نتورک مارکتینگ نشنیده باشه
منظور من از مطرح کردن این بحث این بودش که افراد نظرشون را راجب این کاری که در بین جوانها رایج شده بگن
هر چی دوست داره بگه ولی باید دلیل بیاره
اگه خوب هست چرا خوبه و اگر هم بده واسه چی بد هستش
دوست دارم یک تجزیه تحلیل راجب شرکتهایی که در این زمینه هستش بشه تا بچه ها با آگاهی بیشتری بتونن بهترین کار را انجام دهند
من خودم در این زمینه در حال کار هستم ولی تعصب خاصی رو هیچکدوم ندارم امیدوارم که بچه ها هم بدون تعصب به شرکتی که دارن کار می کنن نظر بدن
بازگشت به بالای صفحه
reza125
پستتاریخ: سه‌شنبه 16 آبان 1385 - 04:00    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

اما کلا راجب نتورک مارکتینگ بگم که به نوعی بازاریابی هستش و شرکت بابت این بازاریابی به شما و افراد دیگر کارمزد می دهد
همانطوری که ممکنه یه کسی در ساوه نمایندگی فروش مثلا نوکیا را در ساوه بگیرد و بابت فروش این محصولات از شرکت نوکیا کارمزد بگیرد
در اینجا هم شما با خرید محصول از موقعیت شغلی برخوردار می شوید و می تونید بعد از خرید محصول اگر دوست داشتین بازاریابی کنیدو به کسب و کار بپردازید و از فعالیت دوستان خود نیز شما نیز سود کنید و به نوعی در نتورک سیستم برنده برنده وجود دارد و همه باید سعس کنند تا همه به سود برسند
اما خوبی این کار برای کسانی هستش که به دنبال شغلی می گردند و به هر دلیلی سرمایه کافی ندارند اما در نتورک شما با سرمایه های بسیار اندک دارای یک تجارت بین الملی می شوید
در این زمینه شرکتهای مختلف زیاد هستش...اما معروفترین آنهاشرکت Amway در آمرکا هستش که سابقه طولانی داره و با تمام قوانین جهانی مطابقت دارد
شرکتهای ایرانی هم در این زمینه زیاد هستش و نزدیک 1 سالی هست که شرکتهای ایرانی نیز در این زمینه فعال شدن.......
بازگشت به بالای صفحه
libero
پستتاریخ: سه‌شنبه 16 آبان 1385 - 12:13    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 10 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 4645

جناب reza125, خيلي ممنون از توضيحات خوب و مفيدي كه راجع به نتورك ماركتينگ ميديد.

من تقريباً چير زيادي ازش نمي دونستم ولي اميدوارم كه با كمك شما اين موضوع

اينجا كامل مطرح بشه و ما هم بتونيم بيشتر با اين تجارت آشنا بشيم Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
reza125
پستتاریخ: چهار‌شنبه 17 آبان 1385 - 03:25    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

سلام
نمی دونم دوستان در این زمینه چقدر علاقه داشته باشن
ولی راههای مختلفی برای کسب درآمد از اینترنت وجود داره
از جمله
سایتهای هایپ
سایتهای سرف
پرداخت پول به ازای کلیک(ptc)
سایتهای ماتریکس
سایتهای دوبلر
نتورک مارکتینگ
بورسهای مختلف از جمله فارکس
شرط بندی در اینترنت روی بازیهای فوتبال و غیره

که هر کدام نقطه ضعفها و قوت خودش را داره
بعضیهاش نیاز به هیچ کاری خاصی نداره و فقط نیاز به کمی سرمایه داره از جمله سرمایه گذاری در سایتهای هایپ...که معمولا این سایتها سود بالایی به سپرده های شما میدن که شرکتهای مختلفی در این زمینه وجود داره
اما مشکلش اینه که هیچ تضمینی برای برگشت سرمایه نیست و ریسک بسیار بالایی داره
سایتهای سرف نیز تقریبا شبیه سایتهای هایپ هستند اما ریسک آن کمی پایین تر هستش و با زحمت بیشتری
سایتهای ptc نیاز یه سرمایه نداره در نتیجه ریسکی ندارد اما کسب درآمد از این طریق بسیار پایین هستش و به نسبت وقت و زحمتی که می کشین پول چندانی ندارد
و من کلادر بین این روشها کار نتورک و بورس را بیشتر می پسندم چون در این کار با توجه به زحمت و تلاش و علم خود درآمد کسب می کنیم
بازگشت به بالای صفحه
reza125
پستتاریخ: چهار‌شنبه 17 آبان 1385 - 03:47    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

من سعی می کنم در مورد نتورم مارکتینگ اطلاعات صحیحی بدم تا کسانیکه می خواهند وارد این شرکتها بشوند بدونند وارد چه کاری شده اند و با آگاهی کامل کار را بپذیرند
متاسفانه در ایران هر چیز تازه ای که وارد میشه فرهنگ استفاده از اون خیلی دیرتر وارد میشه
شاید مسئله بستن کمربند در اتومبیل در کشورهای پیشرفته کاملا حل شده باشه ولی برای ما هنوز با زور پلیس باید این کار را بکنیم
در مورد نتورک هم چنین است..درست است که نزدیک به 50 سال هست که در دنیا در حال انجام است و به عنوان یکی از شیوه های تجارت است اما در ایران تازه وارد شده و هنوز بعد از 4 سال جوان هستش
در بین این ناآگاهی ها شرکتهایی چه خارجی و چه ایرانی وارد شدن که از ناآگاهی های مردم استفاده کردند و باعث ضرر شدن میشه این قضیه را از پنتاگونو یاد داشته باشیم
اما در بین این شرکتها شرکتهایی با ساختار سالم بودنند که هدف سود رسوندن به اعضا و خود شرکت بود
در نگاه اول تمام این شرکت ها شبیه هم هستند اما با تجزیه و تحلیل آنها می توان فهمید که کدام می تواند باعث ضرر به افراد شود
-در بین این شرکتها شرکتهایی بودنند که به هیچ عنوان محصولی نداشتند و افراد فقط باید به شرکت پولی می دادند و عضو شرکت می شدند و به ازای آوردن افراد به عضویت شرکت پورسانت می گرفتند..که در صورتیکه کسی در این بین کار نکند متضرر خواهد شد(ساختارهای هرمی)
-اما شرکتهایی بودنند که محصول ارایه دادند اما محصولات ارزش واقعی خود را نداشتند و بسیار گرانتر می خریدند...در این گونه سیستمها نیز افراد در صورت فعالیت نکردن ضرر می کردنند(شبه نتورک)
-اما در بین این شرکتها .شرکتهای دیگری آمدند که پایه کار خود را بر اساس سود کم و رعایت حق مشتری گذاشتند
در این شرکتهای نتورک مارکتینگ شما با خرید محصولی از شرکت به اندازه قیمت واقعی آن(عرف بازار)به عضویت شرکت در می آیید ...اینگونه شرکتها چون خود تولید کننده محصولات خود هستند می توانند محصولات را با قیمت واقعی به دست اعضا برسانند..در اینگونه شرکتها اعضا در صورتی که تمایل به بازاریابی نداشته باشند هیچگونه ضرری نخواهند کرد...
بنابراین همیشه دقت داشته باشین که در هنگام برخورد با این شرکتها به این مسئله فکر نکنند که چقدر می تونن درآمد داشته باشن بلکه به این مسئله که آیا کسی هم ضرر می کند یا نه توجه کنن
من در اینجا اسمی از شرکتی نمی برم تا تبلیغ یا تکذیب شرکتی نشه ولی اگر کسی در این زمینه نیاز به اطلاعات بیشتری داشت می تونه به من ایمیل
بازگشت به بالای صفحه
Meysam
پستتاریخ: چهار‌شنبه 17 آبان 1385 - 15:41    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

ايولله آقا رضا فكر كردين من نمي‌دونستم Question من مي‌خواستم شما رو تست بزنم Very Happy
اما كارتون درسته شما كه خودتون اينقدر اطلاعات در مورد چيه Confused آهان همون نتورك مارتينك داريد Smiling
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: چهار‌شنبه 17 آبان 1385 - 16:29    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛

اصلا دلم نمي‌خواست و نمي‌خواد كه در اين زمينه هيچ صحبتي با كسي داشته باشم! چون به نظرم مي‌ياد سطح اطلاعات مردم دنيا اونقدر بالا رفته كه خيلي راحت دلايل قانع‌كننده‌اي براي روي نياوردن به اين نوع سيستم‌ها پيدا مي‌كنند.
اما چه كنم كه خداوند برخي انسان‌ها رو «ساده» و نه «مقصر» خلق كرده و البته بعضي‌ها رو «زرنگ» و صد البته «مقصر»!!!!!!!!! (كسي سوء برداشت نكنه، منظورم هيچ شخص خاصي نيست)

اتفاقا ديشب داشتم يه مطلب مي‌خوندم درباره "شبكه سازي" يكي از رموز موفقيت در كار، اينه كه انسان هي چه بيشتر "شبكه" مربوط به خودش رو وسيع‌تر كنه!
اما اين موضوع، اصلا ربطي به كاري كه اين شركت‌ها مي‌كنن نداره!
يعني اين شركت‌ها درسته كه شبكه مي‌سازند، اما شبكه‌اي كه چيزي جز "بدبين كردن" ديگران نسبت به انسان، فايده‌اي نداره!

اينكه چرا با اين شركت‌ها مخالفت مي‌شه و در جهان توسعه يافته، كسي ديگه دنبال اين چيزا نيست دليل ساده‌اي داره!
فرض كنيد من توي يكي از اين شركت‌ها عضو هستم، چطور در اين شبكه سود مي‌برم؟
به اين صروت كه يك يا دو يا شونصد نفر رو بيارم و راضي كنم كه بيان و برن توي اين قضيه ثبت نام كنن، نه اينكه دلم به حال اون بدبخت كه به نون شبش محتاجه بسوزه، فقط به خاطر اينكه من سود ببرم...
حالا!
فرض كنيد من توي خيابون راه برم!
به هر كس كه نگاه كنم، به چه ديدي نگاه مي‌كنم؟
مثلا فردا ميثم رو مي‌بينم، مي‌گم خوب، ميثم بچه ساده‌اي هست، مي‌شه راحت آوردش توي اين سيستم و خيلي دردسر برا «قانع كردن» اون نخواهم داشت!
بنابراين، اين يكي از اون شونصد تا كه با اين كار، سودي به من رسوند...
خوب، اين مهم نيست، موضوع موقعي جالب مي‌شه كه «ميثم توي خيابون راه بره»!!!!
و جالب‌ترين حالت، حالتي هست كه «همه مردم با اين شرايط توي خيابون راه برن»!!!!!
من به تو،
تو به من،
من به او،
او به من،
او به او،
ما به شما،
شما به ما،
آن‌ها به آن‌ها،
و همه و همه، به يكديگر به ديد سود نگاه مي‌كنيم!
و چقدر زشت است چنين جامعه‌اي!!!!!!
جامعه‌اي كه پيغمبرش خودش رو كشت كه بگه:
مردم، اگه سنگ جلو پاي يكي ديديد، برداريد، مثل اينه كه حج به جاي آورده باشيد! نه اينكه بگيد من زمين نخورم، به جهنم، بقيه خودشون مواظب باشن (بقيه خودشون برن دنبال سود!)
جامعه‌اي كه امامانش خودشون رو كشتند كه بگن:
مردم، جامعه‌اي سعادتمنده كه همه و همه به ديد سود رساندن به يكديگر و نه، سود رساندن به خودشون به هم نگاه كنن!
مردم، در جامعه‌اي كه همه و همه به ديد درست به هم نگاه كنيم، محبت جاي پول رو مي‌گيره! هر چند انسان اونقدر فقير باشه كه هر سه روز بخواد روزه‌شو با يك لقمه نان افطار كنه، اون هم وقتي گدايي درب خونه رو مي‌زنه، باز هم صبر مي‌كنه و افطارش رو به گدا مي‌ده تا ثابت كنه كه محبت، انسان رو سير مي‌كنه، اما پول، هر روز تشنه‌تر!!

من تا به حال ده‌ها نفر رو از ورود به سيستم‌هايي مثل "گلد كوئيست"، "گلد ماين" و ... منصرف كردم، اگه رفقاي من با "يك ساعت Present" يك نفر رو وارد اين سيستم‌ها مي‌كنن، من گاهي 5 ساعت براشون صحبت كردم كه بگم:
دنيايي كه اينا مي‌خوان براي ما بسازن، با دنيايي كه «عقل» ما با اون حال مي‌كنه، چيز ديگه‌ست!
«انسان» نياز به محبت داره و اين مي‌تونه جاي پول رو بگيره! «عقل» آدمي حكم مي‌كنه با كسي كه بهش محبت مي‌كنه، اون هم از سر صدق و صفا، دوست داشته باشه، نه اوني كه محبت مي‌كنه، چون از اين راه قراره مكري رو روي انسان پياده كنه! (نمي‌گم كلاهي سر انسان بذاره)

از طريق همين گروه‌ها بود (گلدكوئيست) (به خاطر نزديكي بسياري كه با سركرده‌هاش توي ساوه دارم) با كتاب‌هاي «برايان تريسي» آشنا شدم!
كتابي با نام «قوباغه را قورت بده» كه اونا به اعضاي شبكه‌شون پيشنهاد مي‌كنن...
و حالا به همون دوستان كه واقعا ازشون به خاطر معرفي اين كتاب به من، ممنونم،
پيشنهاد مي‌كنم كتابي ديگه از همين نويسنده فهيم و قدرتمند با نام:
«آينده خود را خلق كنيد»
را با دقت بخونن!
به خصوص فصل «روابط» رو! (فكر مي‌كنم فصل 6 يا 7 كتاب)
ببينيد انسان موفق كيست! مقايسه كنيد با اهداف شبكه‌هايي كه اسمشون رو مي‌بريد و سپس نتيجه رو صادقانه با خودتون در ميون بذاريد...

بيش از اين قصد دخالت در اين تاپيك رو ندارم،
قصد داشتم با آيات سوره بقره، خيلي راحت، چيزهايي بگم كه براي همه كافي باشه و حتي راه‌هايي رو نشونتون (منظورم كسانيست كه در اين شبكه‌ها فعاليت مي‌كنند) بدم كه بتونيد حتي در اين زمينه موفق‌تر باشيد، اما نيازي نيست، خداوند پيغمبري رو در وجود انسان قرار داده به نام «عقل»
اگه يهوديان ده‌ها پيغمبر رو كشتند، آخر به اين نتيجه رسيدند كه پيغمبري در وجود اون‌ها هست كه نمي‌تونن از شرش خلاص بشن و اون عقل اون‌هاست...

فقط يك آيه رو بهتون هديه مي‌كنم:
فَبَشِّر عِبادِ الذينَ يَستمعونَ القَولَ و يَتَّبِعون ما أَحسَنَه... (آيات 17 و 18 سوره زمر، در كتابي كه در آن، خدا با ما سخن گفته است)

اي محمد، به آن دسته از بندگان من كه سخني را مي‌شنوند و با عقل خود بهترين را بر مي‌گزينند و تبعيت مي‌كنند، بشارت‌هاي نيكو بده...

اين اطلاعات من از Network Marketing (به خصوص، شبكه) و اينجور چيزا بود و احتمالا چيز بيشتري نمي‌دونم...
موفق باشيد،
حميد Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Meysam
پستتاریخ: پنج‌شنبه 18 آبان 1385 - 15:11    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

اول به افتخار سخنراني جناب آقاي مدير يه كف محكم Applause Applause Applause Applause

واقعا كه چنين شبكه‌هاي افتضاح و حرام، حرام، حرام است چون باعث از هم پاشي خانواده و جامعه مي‌شود. در ضمن فكر كنم كه اين شبكه‌ها هم تازه از مد افتاده Luighing چون ديگه خبري ازشون نيست و صحبتي از اونا در جامعه نمي‌شه يه دوره اينقدر صحبت‌ها زياد بود كه مردم براش جك هم ساخته بودن كه بد نيست بشنويد:
توضيح: فكر كنم براي عضو شدن در اين شبكه‌ها يه نفر با يك نفر ديگر در يك مكان خلوت و ساكت صحبت كنند تا اون شخص راضي به عضو شدن بشود.

جك: يه روز يه پسره خونشون خالي مي‌شه، سريع زنگ مي‌زنه به دوست دختره مي‌گه ، ببين خونمون خاليه پاشو بيا اينجا Hypnotized
بعد دختره در جواب مي‌گه: اه ... اه مي‌خواي من و هم عضو گلدكوئيست كني Question Laughing
بازگشت به بالای صفحه
reza125
پستتاریخ: پنج‌شنبه 18 آبان 1385 - 19:46    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

مدیر محترم سایت و دوست عزیز
در مورد این کارها دیدهای مثبت و منفی در جامعه وجود داره
یک مثله ای که هستش اینه که شما تمام این کار را زیر سوال می برین....در حالی که بهتر بود بعضی از این شرکتها را زیر سوال می بردین
مطمئنا کسانیکه در گلد کوئست هستند اگر بازاریابی نکنند ضرر کرده اند چون محصول ارزش واقعی را ندارد
اما اگر شما محصولی بخرین با ارزش واقعی آیا باز هم اگر کار نمی کردین باز هم ضرر کرده بودین
من هیچ وقت نگفتم که تمام این شرکتها خوب هستند
فکر کنید که شما نمایندگی موبایل نوکیا را داشتین و با بت هر کسی که برای شما بازاریابی می کرد پورسانت می دادین...آیا اگر شما شروع به تبلیغات می کردین و مردم را راضی می کردین که گوشی نوکیا بهتر از سامسونگ هست آیا آدم زرنگی بودین و بقیه که از شما خرید می کردند می شدند ادمهای ساده
اما در مورد اینکه گفتین به آدمها به چشم پول نگاه می کنند......این دیگه ربطی به نوع کار نداره بلکه به فرهنگ هر کسی بستگی داره
فکر می کنید اگر شما تاکسی داشتین و مسافر کشی می کردین به ادمهای کنار خیابان به شکل اسکناس 50 تومانی نگاه نمی کردین.....اگر شما مغازه فروش لوازم صوتی داشتین هر کسی را مجاب نمی کردین که داشتن ظبط و گوش کردن به آهنگ چقدر می تونه در روحیه آدم تاثیر داشته باشه و هزار جور دلیل که اون فرد را مجاب به خرید از مغازه شما کند
مگر شما برای گرفتن تبلیغات برای سایت خود این آدمها را واسطه خود و تبلیغ دهنده قرار ندادین
مگر این نبود که به آنها گفتین در سایت من تبلیغ کنید چون تعداد زیادی آدم در سایت من هستند
اگر شما فقط به دنبال راه علی و پیغمبر و دادن اطلاعات به همشهریان خود بودین دیگر چرا تیلیغ گرفتین
پس می بینید که این یک مسئله کاملا طبیعی و راهی برای زیستن هست که با مقوله کلاه سر مردم گذاشتن فرق دارد من قبول دارم که بعضی شرکتها قصد سو استفاده داشته اند اما این قضیه ربطی به نتورک مارکتینگ ندارد...اما در مورد اینکه دوره این کارها سر آمده باید بگم برعکس
الان شرایطی هستش که دیگر افرادی که زود جو گیر می شدن و زود هم سرد می شدند وارد این کار نمی شن..همان هایی که وقتی ناآگاهانه پا به این مقوله گذاشته و به علت بی اراده بودن زود از این کار کنار رفتند و شروع کردن به گفتن اینکه این کارها بد است و همه کلاه بردارن....دوست عزیزی که می گین تو این کار باید همش دنبال آدم گشت و این بده اولا که هیچ لزومی نداره همه کار کنند بعضی ها برای خرید محصول می آیند(البته محصول با قیمت واقعی) و بعضی ها هم برای هر دو
دوما میشه بگین که کدوم شغل هست که برای پویایی و رشد خود به آدمها احتیاج نداشته باشد
از سایت خودتون گرفته تا بزرگترین شرکتها....
بازگشت به بالای صفحه
adame_haji
پستتاریخ: جمعه 19 آبان 1385 - 04:24    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

reza125, جان من خودم به شخصه با Network Marketing (بازاریابی شبکه ای) هیچ مشکلی ندارم ولی اکثر آدمایی که نتورک کار میکنن اخلاقشون نسبت به قبل کلی تغییر میکنه .
در ایران طبق قانون های جدیدی که گذاشتن تموم نتورک هایی که کالا گردان نیستن غیر قانونی شناخته شدن مثل آسو ماین کوئست جی بی و ...
اما در ایران هم نتورک هایی راه افتادن که هم کالا گردان هستند و هم یک سویه . نه مثل این نتورک های 2 دویی .
مثلا یه نمونش Exporter که دفترش توی همین ساوه خودمون هست و بعنوان اولین نتورک کالا گردان ایرانی معرفی شده . نمیخوام تبلیغات کنم ولی بنظر من چیزی که توی مملکتمون غیر قانونیه رو نباید دنبالش رفت ( مثل کوئست و ماین و ... )
در ضمن فکر نمیکنم اون تبلیغای سایت رو بشه اسمشو گذاشت نتورک مارکتینگ چون بحثش فرای این حرفاست

فعلا

یا علی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: جمعه 19 آبان 1385 - 16:24    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

مجددا سلام؛

تنها چيزي كه مي‌تونم در جوابتون بگم آقا رضا، اينه كه «اي كاش وارد اين بحث نمي‌شدم!»
چون جواب به اين موضوعات، نياز به وقت زيادي داره! همونطور كه گفتم، من در برابر يك ساعت پرزنت يك گروه، بايد 5 ساعت صحبت كنم تا يكي از افراد پرزنت شده رو قانع كنم! (در حالي كه اين وقت‌ها براي من حكم طلا رو داره)
و اين طبيعت پول هست! يعني من هر چي باهاش صحبت كنم، اون فقط حواسش به اينه كه:
هر چي زودتر برم عضو بشم، پول بيشتري گيرم مي‌ياد، گور بابا حميد! Sad

من رو از ادامه بحث معاف بداريد، فقط چند تا نكته بگم:
اين رو خيلي شنيديد:

إنّما الاعمالُ بالنّيِات (همانا [درستي و نادرستي] اعمال به نيات انسان‌ها بستگي داره)

يعني اگه شما به يكي مي‌گيد بيا گوشي موبايل بخر، هدفتون اين نيست كه اون شخص رو بندازيد تو دردسر كه به خودتون سود يا پورسانت برسه، اگه شما به نيت پورسانت، به من گوشي رو معرفي كنيد و بعد من گوشي رو بخرم و بفهمم كه شما با اون نيت گوشي رو به من معرفي كرديد، به نظرتون ديگه به شما اعتماد مي‌كنم!؟ بدتر اون موقعي هست كه گوشي، بد از كار دربياد!
حتما تا به حال به "نگاه" مردم به شركت‌هايي كه پورسانت مي‌دن توجه كرديد!
مردم ديگه به اين نتيجه رسيدن كه:
شركتي كه جنس خوب و با هدف خوب ارائه مي‌كنه، الكي خودش رو به دردسر پورسانت نمي‌ندازه!
لابد تا به حال اصطلاح "تبليغ زباني" رو شنيديد...
اين اصل مي‌گه:
بهترين تبليغ اونه كه جنس شما اونقدر خوب باشه كه هر كس تا گفت "ماشين لباس شويي" شما كه قبلا اون رو تجربه كرديد و از كارش خيلي راضي هستيد، مثل برق بگيد "فقط آزمايش!"
اين يعني تبليغ زباني!
يعني يك نفر بر اساس استفاده به اين نتيجه برسه كه:
جنس شما و خدمات شما حرف نداره و حالا من با اطمينان مي‌گم: فقط شما!
شركت‌هاي بزرگ به تبليغات كاذبي مثل پورسانت توجهي نمي‌كنن!
چون ديگه اين رسم، "اعتماد مردم" رو جلب نمي‌كنه!
حالا ديگه به شركتي فكر كنيد كه: اساس و بنيادش "پورسانت" باشه! حتما در ديد مردم منفور خواهد بود و حتما كساني كه اون رو تبليغ مي‌كنند، منفور خواهند بود و اين يعني:
و اين يعني همون چيزي كه دينمون مي‌خواد جلوش رو بگيره!
حرف حساب اسلام و مخالفت با اين نوع سيستم‌ها اينه كه:
ما حق نداريم شغلي داشته باشيم كه به واسطه اون، در بين مردم منفور باشيم! چون آبرو و اعتماد مردم براي اسلام مهمه و انسان، بايد حرفش در بين مردم مورد اطمينان باشه!
نه اينكه هر چي گفت، همه پشت سرش بگن:
اين دلش به حال ما نسوخته، مي‌خواد خودش پورسانتش رو بگيره!

جالبه بدونيد كه اسلام دوست نداره حتي يك مؤمن در ديد يهوديان هم بد باشه!
زمان نزول قرآن، موقعي كه پيامبر روي منبر سخن مي‌گفت، پيامبر به روبرو و اواخر مجلس نگاه مي‌كرد و به كساني كه دقيقا كنار منبر نشسته بودند، نگاهي نمي‌كرد.
به همين دليل، گاهي اين افراد به پيامبر مي‌گفتند:
يا رسول الله "راعِنا"
(يعني يه نگاهي هم به ما بنداز)
اما اين كلمه "راعِنا" دو معني داره! (چون مي‌تونه دو ريشه داشته باشه)
معني دوم اين كلمه يعني: "خر كن ما رو" "نادان كن ما رو"
يعني مي‌شد بگي:
اطرافيان پيامبر مي‌گن: اي پيامبر، ما رو خر كن! Surprised
و يهوديان همين كار رو كردن!
رفتند توي مجالس خودشون خنديدند و گفتند:
يه پيامبري اومده، اطرافيانش مي‌يان دورش، مي‌گن: "خر كن ما رو"!
همين موقع بود كه آيه‌اي نازل شد:
يا ايها الذين آمنو، لا تَقولوا راعِنا، ولكِن قُولُوا "اُنظُرنا"
اي كساني كه ايمان آورديد، ديگه از اين به بعد نگيد: "راعنا" به جاش بگيد "اُنظُرنا" (همون معني "نگاه كن ما را" رو مي‌ده، اما معني دوم و سوء استفاده نداره)
چون يهودي‌هاي نامرد دارن از اين كلمه سوء استفاده مي‌كنن و شما رو در "ديد مردم" منفور جلوه مي‌دن!
بله، براي خدا و اسلام، آبرو و اعتماد انسان مهمه، اما چه كنيم كه بعضي‌ها به خاطر پول، براشون مهم نيست كه ديگه هيچ كس بهشون اطمينان نداره!

اگه واقعا هدف كسي كه در اين شركت‌ها فعاليت مي‌كنه، اينه كه:
ميثم! من دلم به حال تو مي‌سوزه، بيا و برو توي اين سيستم!
اگه راست مي‌گه، اون رو ببره زير دست رفيقش توي يك شاخه ديگه!
هدف از اين توصيه شما، خيلي مهمه!

راستي، اگه يه راننده تاكسي همه رو به چشم پول ببينه، مشكلي نيست كه!
مشكل اينه كه يكي مثل مثلا دزد، آدم رو مثل پول ببينه! Winking
چون به حال مردم فرقي نمي‌كنه، مردم در ازاي خدمتي كه از طرف راننده بهشون شده، پولشو دادن! اما دزد، خدمتي كه نمي‌كنه، هيچ، انسان رو به درد سر هم مي‌ندازه!
حالا دزده بياد بگه:
خوب تو هم بيا برو خونه دو تا از رفيقات رو بزن، كلي پول گيرت مي‌ياد! اگه اون هم اعتراض كرد، بگو اون هم بره خونه دو تا ديگه از رفيقاش رو بزنه! *پينوشت
پس جنبه "خدمت" و "نيت درستش" كجا مي‌ره؟
همين نوع دزدي رو بانك انجام مي‌ده! اما با نيت درست! پورسانت (جايزه) هم مي‌ذاره...
يعني شما پولتون رو مي‌ذاريد توي بانكي كه كلي تبليغ پورسانت كرده، ده تا از رفيقاتون رو هم مي‌بريد بانك، حساب براشون باز مي‌كنيد.
اين خوبه، چون اولا پول اون شخص از بين نرفته و ثانيا شما با نيت "سود رسيدن به خودتون" اين توصيه رو بهش نكرديد!
اگه اينجوري بود، هر چند (مثل سيستم شما) پول شخص از بين نمي‌ره، (طلاشو داره) اما ديگه هيچ كس به ديد خيررساني و اعتماد به شما نگاه نمي‌كنه!
مي‌بينيد چقدر "ديد مردم نسبت به هم" و "نيت" مهمه؟
همون چيزي كه در اين سيستم‌ها كاملا منفي مي‌شه!
ديد مردم نسبت به هم، ديد پولي و پورسانتي مي‌شه و نيت‌ها هم "سود رساني به خودم"!

دو نكته ديگه:
چيزايي كه مي‌گم، اكثرا بر پايه "گلدكوئيست" هست، چون اونا موقع پرزنت، يه بخشي رو اختصاص به اين مي‌دن كه شبكه‌هاي ديگه (مثلا گلدماين و ... و شايد سيستم شما) رو نقد مي‌كنن و معايبش رو مي‌گن. بنابراين، مي‌شه من خودم رو كنار بكشم و يه گلدكوئيستي بياد و معايب شبكه‌ شما رو بگه!! چون احتمالا بيشتر تحقيق كرده!
پس من وقتي اون رو نشونه برم، گروه‌هايي كه اونا معيوب مي‌دونن ديگه سهله! (چو صد آمد، نود هم پيش ماست Winking )

توجه:
من هنوز درباره سيستمي كه شما ازش صحبت مي‌كنيد، هيچ اطلاعي ندارم! (هر چند حدس مي‌زنم چه ويژگي‌هايي داره)
خوشحال مي‌شم اسمش رو بگيد تا يه كم تحقيق كنم و بعد تصميم بگيرم Winking

در مورد تبليغ در سايت، همونطور كه مي‌بينيد فقط سه تبليغ در سايت هست و اون‌ها هم دليل خاصي دارن،
مثلا:
كافي‌نت مهرانا2: چون دوست خوبم محسن فكري، تا به حال به خاطر كارهايي كه من در كافي‌نتش انجام دادم، پولي نگرفته و من به خاطر جبران محبتش اين كار رو انجام دادم...
دو تبليغ ديگه مربوط به محمد عزيز همايوني و محمد مهدي كتابدار دوست داشتني هست كه بر گردن من اونقدر حق دارن كه من براي اينكه حق اونها گردنم رو نشكونه، اين كار رو كردم تا شايد كمكي باشه در ازاي محبتشون... (اين دوستان در پروژه‌اي كه شايد بعدا در ساوه منتشر بشه، در انجمن‌هاي مخفي اين سايت كمك زيادي به من كردند و همچنين ميثم، ليبرو و خيلي‌هاي ديگه)

در هر حال، همونطور كه گفتم، بهتره ديگه به اين بحث ادامه نديم، چون مي‌دونيد كه «جدال» در اسلام حرامه!
يعني دو مسلمون نبايد با هم سر اين جور مباحثي كه احتمالا نه من قانع خواهم شد و نه شما، «جدال» كنند، دليلش هم كمرنگ شدن محبت بين من و شما؛ آقا رضاي همشهري هست.
در اين باره خودتون صاحب اختياريد و مي‌تونيد تصميم بگيريد، اطلاعات ديگه‌اي كه از اين نوع سيستم‌ها داريد، در اين تاپيك قرار بديد تا دوستان با توجه به اون جمله‌اي كه در پست اولم گفتم، همه رو بشنود و بهترين رو انتخاب كنند.
من با اجازه شما ديگه در اين مبحث شركت نمي‌كنم، چون همين پست چند خطي سه ساعت از وقت من رو گرفت، در حالي كه ده‌ها كار ِنكرده دارم...

اميدوارم در هر كاري كه هستيد، نيتتون "خدمت به جامعه" باشه، كه همانا اين، عبادت است (عبادت به جز خدمت خلق نيست) و خداوند انسان‌ها را خلق نكرد مگر براي عبادت (و ما خلقنا الانسان الا ليعبدون : و ما انسان را خلق نكرديم، مگر براي عبادت)

موفق باشيد،
دوستدار شما؛
حميد
*----------پينوشت
(دو نكته:
1- راننده هم نبايد مردم رو به ديد پول ببينه، ديد درست اينه كه همه به ديد "كسب روزي" در برابر "خدمت به مردم و جامعه" به شغل نگاه كنن.
2- منظورم از دزد، شخص يا گروهي نيست، اما اگر كسي نقش دزد رو بازي مي‌كنه، منظورم اون هست...)
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
reza125
پستتاریخ: جمعه 19 آبان 1385 - 20:12    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

سلام به مدیر محترم سایت و بقیه دوستان
اولا در مورد تبلیغات سایتتون خواستم که بگم که من این کار شما رو اصلا بد ندونستم فقط این مطلب را برای این گفتم که آدمها در کار تجارت همه به هم وابسته هستند ...و اما اگر یادتون باشه من گفتم شرکتهایی که در ازای ارایه خدمات و محصولات مناسب در آنها مردم شروع به کار کنند هیچ ایرادی ندارد مانند همون موبایل فروشه...دادن خدمات خوب و در ازای آن گرفتن پورسانت
اما در مورد نیت آدمها ....این مسیله هیچ ربطبی به شرکتها ندارد ما خودمان هستیم که برای عضو کردن کسی نیت مخصوص به خودمان را داریم....چه بسا با این کار افراد زیادی هم از بلا تکلیفی در باین و بتونن درآمدی داشته باشند
من از هیچ نتورک بخصوصی صحبت نکردم و هیچ وقت هم گلد کوئست را شرکت سالم معرفی نکردم...کاری که این نتورک کرد در درجه اول ضرر زدن به مردم و دوم خراب کردن دید مردم و مردم ما هم که همیشه عقلشون به چششون بوده به کسی بر نخوره من خودم تو این زمینه آدمهای زیادی دیدم...ادمهایی که هنگامیکه جو گیر شده بودن به هیچ کس کار نداشتن و زمانیکه به خیالات پوچ خود یعنی بدست آوردن پول زیاد بدون کار و تلاش و همان فقط نیت سو استفاده از مردم بوده و زمانیکه نتونستن موفق شوند شروع به انداختن تقصیر به گردن کسان دیگه بودن .........
اگر کسی شخصی را مجاب کند که از محصولات شرکت که البته کیفیت لازم را داشته باشد خرید کند و در کنارش اگر دوست داشت موقعیت بازاریابی را داشته باشد نه تنها کسی را تو دردسر ننداخته بلکه تونسته برای اون شخص یک موقعیت ایجاد کند و برای نشون دادن لیاقتهای خود در این زمینه
و اگر هم نخواست می توانند کار نکنند وفقط یک گوشی موبایل خریده باشند و دیگر هیچ
امریکا یکی از اولین شرکتهایی بود که با این قضیه از نو ع کلاه بردارش برخورد کرد و سپس قوانینی را طرح کردنند تا این نوع کارها در چهارچوب مجاز آن انجام شود از جمله شرکتی مانند َAmway که از قدمیترین نتورکهای جهان هستش که هنوز که این نتورک اصلا وارد ایران نشده
فکر می کنم که اقتصاددانان امریکا و حاکمان انها خیلی بیشتر از مسئولان ما به فکر مردمشان هستندو اگر کار نتورک مارکتینگ کار بدی بود آنها با این قضیه برخورد می کردند هیچ گاه برای فعالیت آن قانون تصویب نمی کردند ولی مسیولان ما فقط بلد هستند در سخنرانیها برای اینکه کم نیارند و نشون بدن که آدمهای با خودایی هستند چند حدیث از پیغمبر و حضرت علی یا بسیار احادیث دیگر بگویند که هیچگاه خودشون معنی آن را به واقع نفهمیده و نخواهند فهمید
اما کل صحبت من این هستش که کل کار نتورک کار بسیار پسندیده ای هستش و این طور هم نیست که شما اون را تبدیل به یک ماشین ادم ربایی و کلاه برداری کردین این خود ما هستیم که با نیتهای سوئی که داریم این طرز تفکر را پیش می آوریم....و انقدر خوب هستش که هرکس در این کار وارد شود حتما پولدار می شود....همانطور که در همه شغلها این قضیه صدق می کند
..........................................................
اما در مورد دوست عزیزی که در مورد نتورک اکسپورتر گفته بودین باید بگم که این شرکت متاسفانه با هدفهایی که داشته در حال فاصله گرفتن هستش ...شاید شما الان عضو اون باشید یا نباشید ولی من تمام بچه های آنها که در گروهی به اسم midnet2 هستند البته ازشون اسم نمی برم می شناسم
در مورد مجوز سازمان نظام صنفی شرکت بهتر هست که این را بدونین که از 1 ماه پیش این شرکت از این سازمان اخراج شرند و مجوز انها تمدید نشده و این موضوع را خود مدیر ششرکت هم تایید کرده و این شرکت هم مانند تمام شرکتهای دیگر ایرانی هیچ جواز مشخصی ندارد
متاسفانه این شرکت در بین نتهای دیگر بیشترین سود را ازآن خود کرده....از جمله برداشت قسمتی از اقساطی که شما در هر 4 مرحله می پردازید....یعنی از هر 300 هزار توان 100 هزار تومان را برای خودش بر می دارد در حالیکه این پول حق شماست و در شرکتهای دیگر بابت آن به شما محصولاتی ارایه می دهندو دیگر اینکه شرکت از شما چیزی با عنوان حق کمیسیون بر می دارد که از هر 2 ملیون تومان علاوه بر پول قبلی مفداری دیگر نیز بر می دارد که ایم مسایل کاملا بی دلیل هست
متاسفانه این شرکت نشون داده که نمی تواند در این زمینه پایدار بماند و مجبور به تغییرات پلن خود هست که این مساله ناشی از محاسبات اشتباه و یا سود جویی بیشتر می باشد
اگر تصمیم به شرکت در این نت را دارین که با عنوان شرکت کالا گردان هست کمی عمیق تر فکر کنیدو تصمیم صحیحی بگیرین
بازگشت به بالای صفحه
HAMID_007
پستتاریخ: شنبه 20 آبان 1385 - 02:09    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 20 مهر 1385
iran.gif

امتياز: 1840

آق سيد ماشالله با لنگي در هوا !!!!

تا حالا شده یه دختر خانم به طرز عجیبی به شما نزدیک بشه ؟ زیادی از حد اظهار علاقه کنه

و خیلی بیشتر از قبل زنگ بزنه یا بیاد که حالتون رو بپرسه؟

یه روز بیاد با صدای لطيف و جذاب مثله یک آهنربای بیست تنی بگه "آقا سید ماشاالا.." بیا

می خوام ببرمت یه جای خوب یا بیا بریم خونه دوستم!!!!

آقا سید ماشاالا.. احتمالا قند تو دلش آب میشه و با خودش میگه:

"یعنی ماجرا چیه؟نکنه آره؟دمش گرم حالا هم ترتیب خودش رو می دم هم ترتیب رفیقش!!!

اصلا نکنه اینا همش نقشه باشه که این دو تا دخترة..... !!!! ماشاالا ... مواظب باش گولت

نزنن، ماشالا... از ماتحت افتادیم تو عسل.دیدی ماشاال... دیدی گفتم صبر داشته باش بالاخره

نوبت تو هم میرسه،بالاخره اونقدر تو خيابون ملت رو ديد زدی تا زمونه دلش رحم اومد."

آقا ماشالای قصه ما راه میوفته و با دختر خانم ناز می ره خونه دوستش، توی راه ماشالا

سناریوی صد تا فیلم رمانتيك و عاشقانرو رو تو ذهنش مرور می کنه که آی فلان کنم آی بیسار

کنم و گاه گاهی هم نگاهی به دختر خانم می اندازه و دوتایی به هم می خندن.

خلاصه آقا ماشالا و خانم میرسن به در آپارتمان که به نظر هم خیلی شیک میاد،آقا ماشالا که

مثله شما نیشش باز بوده به خودش میگه:

"پسر ، نیومد نیومد یکی اومد با خونه خالیش ، نکنه بیشتر از 2 تا باشن ، کاشکی اون زير

شلواري آدیداسرو می پوشیدم یه ذره کلاس می ذاشتم."

همینطوری که پله ها رو می رفتن بالا آقا ماشالا قلبش تند تر می زد و خون با فشار زیاد توی

رگهاش پمپاژ می شد،برای همین یه جورایی می شد و احساس خوبی داشت.

خلاصه مثل این سریال تلویزیون نمی خوام لفتش بدم، در میزنن و میرن تو خونه.چشمتون روز

بد نبینه ، نیشه آقا ماشالا همونجوری رو صورتش خشک میشه . عرق سرد ازش می چکه

و قلمبگی زیره گلوش دو برابر میشه،وقتی با اون همه سبیل یه جا روبرو میشه با خودش میگه:

"بدبخت نفهم ،دیدی بخاطر هیچی مردونگی و ناموستو ازت گرفتن.خاک بر سرت کنن.آخه نفهم

الاغ تو رو چه به این غلطا؟"

همین موقع دختر خانم میگه : بچه ها آقا سید ماشالا از دوستای خوبه منه ، من باید برم،

تحویل شما پرزنتش کنید!!!! ماشالا نا خودآگاه با صدای بلند می گه : یا پنج تن ، همه جورشو

شنیده بودیم ، پرزنتیش دیگه چیه ، چی کجای آدم می کنن نه من نميدم ، منو پرزنتی نكنيد،

همين معمولی !!!!!!!!!!!

القصه ریختن سره آقا ماشالا و شروع کردن به پرزنت کردن،آی بال چپتو فلان کن، باله راستتو

بیسار کن"ماشالا جون تو بال چپتو برسون به راستیه بعد بشین خونه لنگتو هوا کن و پولارو

بشمار،البته بچه ها اینجا بهت کمک می کنن كه يه ور نشی و تعادل داشته باشی تازه يه ور

هم شدی ما از پشت از يه وری درت مياريم . تو دو نفر رو بيار ما پرزنت كنيم بعد خودت ياد

ميگيری ميكنی سید ماشالا فکر نکنا اونجوری يه ها این جوریه،آره بابا تازه اگر هم آخرش بالدار

نشی چیزی نشده که،تو در برابر پولت یه چیز با ارزش گرفتی!"

بله دیگه خودتون بقیه قصه آقا ماشالا رو میدونید،ماشالا ضرر نکرد که هیچ ، خیلی بیشتر از اون

چیزی که داده بود گیرش اومد و بسیار خوشحال بود .ماشالا با پرداخت مقدار ناچیزی پول به

درصد زیاد پول و ثروت رسيد او لنگهايش را هوا کرد ه و پول ميگيرد آقا ماشالا ی قصه ما حالا

خودش پرزنتی ميكند و بال چپ و راست را بر مردم فرو ميكند .

ما از اين داستان به اين نتيجه ميرسيم که با دادن لنگ در هوا ميشود پولدار شد

البته احتياط اين است که در هر مکانی لنگ را بالا ندهيم

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی صفحه 1 از 2

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » نتورک مارکتینگ در ساوه
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc