جمعه 10 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » دوستيابي » جمله هاي زيبا از يك پسر تنهاي تنها

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
 جمله هاي زيبا از يك پسر تنهاي تنها « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
XPHAMID
پستتاریخ: دوشنبه 19 فروردین 1387 - 01:42    عنوان: جمله هاي زيبا از يك پسر تنهاي تنه پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 27 بهمن 1386
blank.gif

امتياز: 320

صدها نفر براي باريدن باران دعا كردند ولي غافل از آن كه خدا با كودكي بود كه چكمه هايش سوراخ بود

دل من غمگین است،غصه ام سنگین است،گر چه بی همنفسم،زندگی شیرین است،میل گل در من نیست،بال من خونین است،اشک غم باید ریخت،رسم دنیا این است

كاش ميشد هيچ کس تنها نبود ‏ کاش ميشد ديدنت رويا نبود ‏ گفته بودي با تو مي مانم ولي ‏ رفتي و گفتي که اينجا جا نبود ‏
ساليان سال تنها مانده ام ‏ شايد اين رفتن سزاي من نبود ‏ من دعا کردم براي بازگشت ‏ دست هاي تو ولي بالا نبود

مرا اين گونه باور کن کمي تنها کمي بي کس خدا هم ترک ما کرده خدا ديگر کجا رفته مرا ايا گناهي هست کا اين گونه جداي هست
كوچك ترين تنهاي دنياي بزرگ

این مطلب آخرین بار توسط XPHAMID در دوشنبه 19 فروردین 1387 - 15:40 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
XPHAMID از این تاپیک تشکر میکنم 
Hamid
پستتاریخ: دوشنبه 19 فروردین 1387 - 12:46    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

XPHAMID, جان،
ممنون، اما اين ديگه چيه Surprised :
نقل قول:
من حميد از ساوه خوشحال مي شم با شما اشنا شم اين اي دي منه بارم اف بزارxphamidمنخوش تيپ مهربان با نمك 18 19 ساله

اينجا که Friend Finder نيست Smiling Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: دوشنبه 19 فروردین 1387 - 12:49    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

منم طي وبگردي​هام يه سري جمله قشنگ جمع​آوري کردم که بد نيست اينجا گردآوري بشه:
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
تصور كن ! اگر قرار بود هر كس به اندازه ی دانش خود حرف بزند چه سكوتی بر دنيا حاكم ميشد

هر وقت تو زندگي به يه در بزرگ که يه قفل بزرگ روش بود رسيدي ، نترس و نااميد نشو چون اگه قرار بود در باز نشه جاش يه ديوار مي ذاشت

مثل شقايق زندگي كن، كوتاه اما زيبا مثل پرستو فصلي كوچ كن، اما هدفمند مثل پروانه بمير، دردناک اما با عشق

به رنگین کمان گفتم که چقدر زیبایی!! گفت: زیبا آن خداییست که پشت من همیشه به تعظیم شکوه او خمیده است
ویلیام شکسپیر
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
nagmeh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 22 فروردین 1387 - 16:06    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 3 فروردین 1387
blank.gif

امتياز: 1825

مثل اينكه كركري جمله قشنگاست پس ما هم هستيم Smiling :

من با زمان قرار همزيستي مسالمت آميز گذاشته‌ام كه نه او مرا مرتبا دنبال كند و نه من از او فرار كنم بالاخره كه روزي به هم خواهيم رسيد. ( ماريو لاگو ) Eshve

هرگز در مسير پيموده شده گام بر نداريد زيرا اين راه تنها به جايي مي‌رسد كه ديگران رسيده اند. ( گراهام بل )
در عشق هميشه قطره اي جنون است و در جنون هم هميشه اندكي عقل. فردريك نيچه )

بسياري از مردم شادي‌هاي كوچك را به اميد خوشبختي‌هاي بزرگ از دست مي‌دهند. ( پرل. س باك )
گذشت زمان بر آنها كه منتظر مي‌مانند بسيار كند،
بر آنها كه مي‌هراسند بسيار تند،
بر آنها كه زانوي غم بغل مي‌گيرند بسيار طولاني،
و بر آنها كه به سرخوشي مي‌گذرانند بسيار كوتاه است
اما بر آنها كه عشق مي‌ورزند زمان را آغاز و پاياني نيست. ( ويليام شكسپير ) Applause
درك زندگي تنها با نگاه به گذشته ميسر است اما زندگي كردن تنها با نگاه به آينده. (سورن كيركگارد )
وقتي اين همه اشتباهات جديد وجود دارد كه مي‌توان مرتكب شد چرا با يد همان قديمي‌ها را تكرار كرد. ( برتراند راسل )
اگر مي‌توانستم به جواني بازگردم باز هم همان اشتباهات را تكرار مي‌كردم اما قدري زودتر. ( تالولا بنكهد )
هيچ چيزي را نمي‌توان به كسي ياد داد اما مي‌توان به او كمك كرد تا پاسخ ها را در درون خود بيابد. ( گاليله )
عشق love struck بهترين نغمه در موسيقي زندگي است انسان بدون عشق love struck هرگز با همسرائي با شكوه بشريت هم نوا نخواهد شد. ( روك شنايدر )
Hypnotized Hypnotized شرمنده فكر كنم خيلي طولاني شد
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 22 فروردین 1387 - 21:56    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

اينها رو از کتاب «لطفاً گوسفند نباشيد» و «مجله موفقيت» گلچين کردم:
√ جهت، مهم​تر از سرعت است Winking
√ فعاليت، عزم و اراده ايجاد مي​کند (به اين واقعاً معتقدم)
√ سربازان بد وجود ندارند، بلکه فقط افسران بد وجود دارند! (ناپلئون) (نمي​دونم چرا فکر مي​کنم به جاي «سربازان» بايد «دانشجويان» مي​گفت و به جاي «افسران» ، «اساتيد» مي​گفت!Sad )
√ عصبانيت (Anger) از خطر (Danger) فقط يک حرف کمتر دارد!!
√ دو گوش داريم و يک زبان! نتيجه اينکه دو برابرِ سخن گفتن بايد شنيد!

ادامه دارد... Winking
بازگشت به بالای صفحه
XPHAMID
پستتاریخ: جمعه 23 فروردین 1387 - 23:39    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

blank.gif

كوچيك كه بوديم تنها كفشامون رو اشتباه مي پوشيديم ، اما حالا چي؟ حالا كه بزرگ شديم تنها كار درستمون پوشيدن كفشامونه

کاش بودي تا دلم تنها نبود تا اسير غصه فردا نبود کاش بودي تا فقط باور کني بي تو هرگز زندگي زيبا نبود

آدما بازي رو دوست دارن ، اين دست توئه كه انتخاب كني اسباب بازيشون باشي يا هم بازيشون

آدم ها در دو حالت همديگر را ترك مي كنند: اول اينكه احساس كنند كسي دوستشون نداره و دوم اينكه احساس كنند يكي خيلي دوستشون داره .

ان قدر شكست خوردم كه شكست دادن رو ياد گرفتم

براش بنويس دوستت دارم آخه مي دوني آدما گاهي اوقات خيلي زود حرفاشونو از ياد مي برن ولي يه نوشته , به اين سادگيا پاک شدني نيست . گرچه پاره کردن يک کاغذ از شکستن يک قلب هم ساده تره ولي تو بنويس .. تو ... بنويس

بوسه اختراع طبيعت است براي هنگامي كه كلام قادر به بيان احساسات نيست

هر کس بد ما به خلق گويد ما ديده به بد نمي خراشيم. خوبي او به خلق گوييم تا هر دو دروغ گفته باشيم ما

اين جمله از خودمه خدايا انچه به من دادي از من گرفتي و انچه به من خواهي داد مي گيري پس به من انچه نمي خواهي پس بگيري بده

لعنت به تنهاي .......
بازگشت به بالای صفحه
XPHAMID
پستتاریخ: جمعه 23 فروردین 1387 - 23:40    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

blank.gif

كوچيك كه بوديم تنها كفشامون رو اشتباه مي پوشيديم ، اما حالا چي؟ حالا كه بزرگ شديم تنها كار درستمون پوشيدن كفشامونه

کاش بودي تا دلم تنها نبود تا اسير غصه فردا نبود کاش بودي تا فقط باور کني بي تو هرگز زندگي زيبا نبود

آدما بازي رو دوست دارن ، اين دست توئه كه انتخاب كني اسباب بازيشون باشي يا هم بازيشون

آدم ها در دو حالت همديگر را ترك مي كنند: اول اينكه احساس كنند كسي دوستشون نداره و دوم اينكه احساس كنند يكي خيلي دوستشون داره .

ان قدر شكست خوردم كه شكست دادن رو ياد گرفتم

براش بنويس دوستت دارم آخه مي دوني آدما گاهي اوقات خيلي زود حرفاشونو از ياد مي برن ولي يه نوشته , به اين سادگيا پاک شدني نيست . گرچه پاره کردن يک کاغذ از شکستن يک قلب هم ساده تره ولي تو بنويس .. تو ... بنويس

بوسه اختراع طبيعت است براي هنگامي كه كلام قادر به بيان احساسات نيست

هر کس بد ما به خلق گويد ما ديده به بد نمي خراشيم. خوبي او به خلق گوييم تا هر دو دروغ گفته باشيم ما

اين جمله از خودمه خدايا انچه به من دادي از من گرفتي و انچه به من خواهي داد مي گيري پس به من انچه نمي خواهي پس بگيري بده

لعنت به تنهاي .......
بازگشت به بالای صفحه
XPHAMID
پستتاریخ: جمعه 23 فروردین 1387 - 23:43    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

blank.gif

کمي تنها کمي بي کس خدا هم ترک ما کرده خدا ديگر کجا رفته مرا اين گونه باور کن مرا ايا گناهي هست کا اين گونه جداي هست........
بازگشت به بالای صفحه
nagmeh
پستتاریخ: یکشنبه 25 فروردین 1387 - 16:42    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 3 فروردین 1387
blank.gif

امتياز: 1825

هر کي دلتو شکوند صداشو در نيار، يه روز دلش ميشکنه و صداش در مياد Winking

زندگي حواسشو جمع ميکنه ببينه تو چي دوست داري تا دقيقا همونو ازت بگيره Crying

هر پله كه بالا مي روي خدا يك گام از تو جلوتر است نه به خاطر اين كه خداست به خاطر اينكه دستت را بگيرد love struck
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
XPHAMID
پستتاریخ: یکشنبه 25 فروردین 1387 - 23:13    عنوان: اي خدا كجاي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

blank.gif

فرياد من از داغ توست بيهوده خاموشم مکن ديگر فراموشم مکن ...... همرنگ دريا کن مرا ...... يکبار معنا کن مرا

روزگاريست همه عرض بدن ميخواهند همه از دوست فقط چشم و دهن مي خواهند ديو هستند ولي مثل پري مي پوشند گرگ هايي که لباس پدري مي پوشند آنچه ديدند به مقياس نظر مي سنجند عشق ها را همه با دور کمر مي سنجند خوب طبيعيست که يکروزه به پايان برسد عشق هايي که سر پيچ خيابان برسد

مي نويسم گاه زيبا گاه زشت مانده ام در لابلاي سر نوشت امشب بوي باران تازه است التماس گريه بي اندازه است روز از گنجايش غم خالي است شب براي گريه هايم عالي است تازگي ها شب برايم آشناست
من و شب هستيم غم هم پيش ماست

با تعدادا زيادي از زنها شبها مي توان خوابيد اما با تعداد كمي ميتوان بيدار ماند برتراند راسل

کمي تنها کمي بي کس خدا هم ترک ما کرده خدا ديگر کجا رفته مرا اين گونه باور کن مرا ايا گناهي هست کا اين گونه جداي هست
بازگشت به بالای صفحه
XPHAMID
پستتاریخ: یکشنبه 25 فروردین 1387 - 23:15    عنوان: اي خدا كجاي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

blank.gif

فرياد من از داغ توست بيهوده خاموشم مکن ديگر فراموشم مکن ...... همرنگ دريا کن مرا ...... يکبار معنا کن مرا

روزگاريست همه عرض بدن ميخواهند همه از دوست فقط چشم و دهن مي خواهند ديو هستند ولي مثل پري مي پوشند گرگ هايي که لباس پدري مي پوشند آنچه ديدند به مقياس نظر مي سنجند عشق ها را همه با دور کمر مي سنجند خوب طبيعيست که يکروزه به پايان برسد عشق هايي که سر پيچ خيابان برسد

مي نويسم گاه زيبا گاه زشت مانده ام در لابلاي سر نوشت امشب بوي باران تازه است التماس گريه بي اندازه است روز از گنجايش غم خالي است شب براي گريه هايم عالي است تازگي ها شب برايم آشناست
من و شب هستيم غم هم پيش ماست

با تعدادا زيادي از زنها شبها مي توان خوابيد اما با تعداد كمي ميتوان بيدار ماند برتراند راسل

کمي تنها کمي بي کس خدا هم ترک ما کرده خدا ديگر کجا رفته مرا اين گونه باور کن مرا ايا گناهي هست کا اين گونه جداي هست
بازگشت به بالای صفحه
XPHAMID
پستتاریخ: پنج‌شنبه 2 خرداد 1387 - 00:37    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

blank.gif

يه لر يه سگ فلج داشته، هر وقت دزد ميومده، سگه رو مي گذاشته توي فرغون و دنبال دزده مي‌دويده

خیال می کردی قلب من تاب شکستن نداره منتظری بازم دلم پیش دلت کم بیاره مرام من تو عاشقی یکدلی و صداقته وقتی می گم نوکرتم این آخر رفاقت

دو تا ترک به تاکسي ميگن: آقا 3 نفر تا تجريش چقدر ميگيري؟ راننده ميگه: شما که 2 نفر هستيد ! ترکه ميگه: مگه خودت نميخواي بياي

من پذيرفتم شکســــــــت خويش را پندهاي عقل دور انديش را من پذيرفتم که عشق افسانه است اين دل درد اشنا ديوانه است. ميروم از رفتن من باش شــــــــــــاد از عذاب ديدنم ازاد باش گر چه تو زودتر از من ميـــــــــــروي آرزو دارم ولي عاشق شوي ارزو دارم بفــــهـــــمي درد را تلخي برخورد هاي سرد را

يكي تو راست ميگي، يكي پينوكيو يكي تو مهربوني، يكي خرس مهربون يكي تو قشنگ راه ميري، يكي تنسي تاكسيدو يكي موهاي تو قشنگه، يكي موهاي آنشرلي يكي خونه شما قشنگه، يكي خونه مادر بزرگه يكي تو سفيدي، يكي سفيد برفي يكي گوشهاي تو قشنگه، يكي گوشهاي زي زي گولو يكي نو خوشگلي، يكي پلنگ صورتي يكي تو زبلي، يكي ملوان زبل يكي ما دوتا با هم خوبيم، يكي تام و جريi!

خيلي سخته که بغض داشته باشي ، اما نخواي کسي بفهمه... خيلي سخته که عزيزترين کست ازت بخواد فراموشش کني... خيلي سخته که سالگرد آشنايي با عشقت رو بدون حضور خودش جشن بگيري... خيلي سخته که روز تولدت، همه بهت تبريک بگن، جز اوني که فکر مي کني به خاطرش زنده اي... خيلي سخته که غرورت رو به خاطر يه نفر بشکني، بعد بفهمي دوست نداره... خيلي سخته که همه چيزت رو به خاطر يه نفر از دست بدي، اما اون بگه : ديگه نمي خوامت
بازگشت به بالای صفحه
Farhad17
پستتاریخ: یکشنبه 21 تیر 1388 - 01:00    عنوان: پاسخ به «جمله هاي زيبا از يك پسر تنهاي تنها» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 24 آبان 1386
iran.gif

امتياز: 895

کوچیکتر که بودیم دخترا عاشق عروسک بودن پسرا عاشق مردای قوی
حالا که بزرگتر شدیم پسرا عاشق عروسک شدن دخترا عاشق مردای قوی
Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
hazraty
پستتاریخ: پنج‌شنبه 8 دی 1390 - 14:32    عنوان: پاسخ به «جمله هاي زيبا از يك پسر تنهاي تنها» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 7 دی 1390
iran.gif

امتياز: 770

من تنهای تنهام تازه وارد سایت شدم Crying Crying Crying Crying Crying Crying Mad
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
hazraty
پستتاریخ: پنج‌شنبه 8 دی 1390 - 14:34    عنوان: Re: پاسخ به «جمله هاي زيبا از يك پسر تنهاي تنها» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 7 دی 1390
iran.gif

امتياز: 770

Farhad17 نوشته است:
کوچیکتر که بودیم دخترا عاشق عروسک بودن پسرا عاشق مردای قوی
حالا که بزرگتر شدیم پسرا عاشق عروسک شدن دخترا عاشق مردای قوی
Very Happy

دمت گرم بابا راست گفتی ApplauseApplauseApplauseLuighing
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی صفحه 1 از 2

فهرست انجمن‌ها » دوستيابي » جمله هاي زيبا از يك پسر تنهاي تنها
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc