جمعه 10 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » خدمات و پشتيباني آفتابگردان » اگر از اكانت‌هاي «مهرانا» استفاده مي‌كنيد، حتما بخوانيد...

ارسال موضوع جدید  این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید.   تشکر کردن از تاپیک
 اگر از اكانت‌هاي «مهرانا» استفاده مي‌كنيد، حتما بخوانيد... « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Hamid
پستتاریخ: چهار‌شنبه 27 دی 1385 - 01:41    عنوان: اگر از اكانت‌هاي «مهرانا» استفا پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

با سلام خدمت تمامي همشهريان عزيز؛
همانطور كه مستحضريد، يكي از ISPهاي شهر، مهرانا است كه احتمالا تا به حال از كارت‌ها و اكانت‌هاي اين مركز استفاده كرده‌ايد.

نكته‌اي كه قصد داريم به اطلاعاتان برسانيم، درباره مشكليست كه علي‌رغم تذكراتي كه ما به اين ISP داده‌ايم، اما همچنان وجود دارد و برطرف نشده است:

مشكل اين است كه اين ISP به دليل Cache (كش) زيادي كه دارد، با سايت‌هاي خاصي مشكل دارد! (البته مسئولان اصلي، بي‌تقصير هستند، چون كنترل اين موارد توسط ايشان نيست، بلكه از سرويس‌دهنده‌اي است كه به اين ISP سرويس مي‌دهد)
در مورد كش ما در اين تاپيك مفصلا صحبت كرديم:
http://savehsara.aftab.cc/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=236

مشكل اين است كه در بسياري از سايت‌ها، اطلاعاتي كه مشاهده مي‌كنيد،‌ممكن است براي چند روز پيش باشد! (حتما تاپيك بالا را مطالعه كنيد تا از مشكل، كاملا با خبر شويد)

به هر حال، پيشنهاد ما اين است كه:
1- در سايت‌هاي مختلف حتي الامكان تا زماني كه از اين ISP استفاده مي‌كنيد، نام كاربري و پسورد خود را وارد نكنيد!
اگر وارد كرديد، حتما بعد از استفاده Sign out كنيد و بعد از خروج، كليدهاي Ctrl+F5 را با هم بفشاريد.

2- قبل از مشاهده سايت‌هايي مثل ساوه‌سرا و به خصوص سايت‌هاي استاتيك كه با زبان‌هايي مثل HTML و... نوشته شده‌اند، بعد از ورود، كليدهاي Ctrl+F5 را بزنيد تا آن صفحه به‌روز شود و اطلاعات جديد را مشاهده كنيد.

اين مشكل در ساوه‌سرا وجود دارد،‌ اما در آفتابگردان چنين مشكلي نيست.
اگر احساس كرديد اطلاعات ساوه‌سرا كمي قديمي‌ست و به‌روز نمي‌شود، مشكل از ISP مورد استفاده شما (مهرانا) است كه با فشردن كليدهاي Ctrl+F5 كش آي‌اس‌پي را رفرش (Refresh) مي‌كنيد Winking

اگر سئوالي در اين زمينه بود، در تاپيك بالا مطرح كنيد.
با تشكر،
حميد
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Hamid از این تاپیک تشکر میکنم 
yassadaf
پستتاریخ: سه‌شنبه 10 بهمن 1385 - 17:27    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 8 دی 1385

امتياز: 25

چه قدر بد Surprised
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
sooraty
پستتاریخ: دوشنبه 23 بهمن 1385 - 12:21    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 1 اسفند 1384
iran.gif

امتياز: 5420

من همش به خاطر همين موضوع با ساوه سرا مشكل دارم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
sayeh20h
پستتاریخ: سه‌شنبه 8 تیر 1389 - 00:49    عنوان: پاسخ به «اگر از اكانت‌هاي «مهرانا» استفاده مي‌كنيد، حتما بخوانيد...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 31 خرداد 1389

امتياز: 235

بابا مهندس نیرومند تو جواب ایمیل های 1ماه پیش منو نمیدی
اونوقت دم از اپدیت میزنی Laughing
مثلا قراربود برام چکارکنی.....حسن افلاین
www.hasanofline.blogfa.com
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: جمعه 11 تیر 1389 - 00:24    عنوان: توجه توجه پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

می خواستم یه خواهش از دوستان عزیز داشته باشم و اون اینه: تا جایی که میشه به تاپیک های قدیمی و راکد کاری نداشته باشند و بیشتر سعی کنن به موضوعات روز بپردازند.

درضمن من بارها زمان حضور بسیاری از کاربرها را چک می کنم و بسیار خوشحال میشم میبینم که تعدادی از کاربرها تقریبا روزانه ویا حداقل هفته ای 3 بار به سایت سر می زنند و می دونم که به این شوق تشریف می آورند که موضوعات روز و جالب راببینند ولی خب متاسفانه شاهد هستم که همین عزیزان از کنار بسیاری از موضوعات بی تفاوت و بدون هر گونه عکس العملی می گذرند که قابل توجهشون باید بگم smile ها برای همین دوستان طراحی و پایه ریزی شده و اگه حوصله ندارند می تونند از این شکلها استفاده کنند.
به هر حال کم کم امتحانات و کنکور در حال تمام شدنه و می تونند تاپیکی با همین موضوع خارج شدن از رخوت دوستان ساوه سرا ایجاد کنند تا به نتیجه برسیم.
در پایان احساس می کنم بعضی از دوستان مخصوصا خانم ها تصور می کنند فعالیت در این سایت مساوی است با یک عمل غیر شرعی Worried Confused که اگر اینطور است لطفا باز بینی کنند و مطمئن باشند که اگر کسی قصد شیطونی داشته باشد و نیت توهین و جسارت داشته باشد به شخصه این شخص را خوش فرم به راه راست هدایت می کنم.

مرسی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: جمعه 11 تیر 1389 - 04:48    عنوان: پاسخ به «اگر از اكانت‌هاي «مهرانا» استفاده مي‌كنيد، حتما بخوانيد...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

توجه:
این تاپیک مربوط به تقریباً چهار سال پیش است، بنابراین، اولاً ممکن است این مشکل در این ISP وجود نداشته باشد، ثانیاً این تاپیک قفل شد تا دوباره فعال نشود...
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید.   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » خدمات و پشتيباني آفتابگردان » اگر از اكانت‌هاي «مهرانا» استفاده مي‌كنيد، حتما بخوانيد...
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc