شنبه 1 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » بچه ها نظرتون رو راجع به گردهمایی اعضا اعلام کنید

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدی
 بچه ها نظرتون رو راجع به گردهمایی اعضا اعلام کنید « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
neda_y
پستتاریخ: پنج‌شنبه 6 فروردین 1388 - 07:56    عنوان: بچه ها نظرتون رو راجع به گردهمایی پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 15 اسفند 1387
iran.gif

امتياز: 8705

سلام.
بچه ها نظرتون چیه هماهنگ کنیم یه جایی قرار بذاریم و همه اعضا بیان و باهم بیشتر آشنا بشیم؟ Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
neda_y از این تاپیک تشکر میکنم 
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 6 فروردین 1388 - 15:18    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛
nedayar, جان؛
این یکی از آرزوهای ماست که روزی بتونیم گردهمایی‌هایی در سطح ساوه (و در آفتابگردان، در سطح کشور) داشته باشیم و اردوهای ماهانه برگزار کنیم و البته قبلاً هم گفته بودم که من یک گروه از بهترین دوستانم رو از طریق همین ساوه‌سرا و اردوهایی که با هم داشتیم پیدا کردم.
هیچ وقت سفرهامون به روستاهای اطراف ساوه رو فراموش نخواهم کرد که با جمع مدیران ساوه‌سرا داشتیم. بازدید از نمایشگاه کتاب و ... واقعاً با صفا بود.
خوشحالم که حتی این جمع‌ها باعث آشنایی بیشتر محمد (adame_haji) و خانم میرازیی و ازدواج اون‌ها شد. Smiling

اما اون زمان، ما بهانه‌ی مهمی برای دور هم جمع شدن داشتیم و اون، طراحی یک پروژه جالب برای ساوه بود. اما الان بهانه‌ی خاصی نداریم، به همین خاطر، فکر نمی‌کنم استقبال چندانی بشه.

البته مخالف این موضوع نیستم و فقط نظرم رو گفتم.
اگر دوستان اعلام آمادگی کنن، می‌تونم با جهاد دانشگاهی صحبت کنم و یک روز جمعه، بعد از ظهر در یکی از سالن‌های اونجا دور هم جمع بشیم و در مورد ساوه، ساوه‌سرا و اینکه چطور یک محیط مجازی امن و با صفا داشته باشیم صحبت و همفکری کنیم.
حتی می‌تونیم پروژه‌ای که گفتم رو ادامه بدیم.

هر کس تمایل داره، اعلام کنه تا برنامه‌ریزی کنیم.
ممنون.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
pesareasemani90
پستتاریخ: دوشنبه 10 فروردین 1388 - 13:50    عنوان: سلام پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 9 فروردین 1388
blank.gif

امتياز: 50

سلام من مایل هستم عزیز اگه جورشد به yahoo idمنpm بده pesareasemani90 Winking بای
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Farhad17
پستتاریخ: سه‌شنبه 18 فروردین 1388 - 23:52    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 24 آبان 1386
iran.gif

امتياز: 895

منم پايه ام هر جا باشه ميام Very Happy nedayar,
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
neda_y
پستتاریخ: چهار‌شنبه 19 فروردین 1388 - 06:43    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

سلام
به نظر تعداد افرادی که اعلام آمادگی کردن هنوز خیلی کمه Sad
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
x-calibo
پستتاریخ: جمعه 4 اردیبهشت 1388 - 16:01    عنوان: پاسخ به «بچه ها نظرتون رو راجع به گردهمایی اعضا اعلام کنید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 26 فروردین 1388
iran.gif

امتياز: 275

سلام به همگي.بچه ها منم با اين كار موافقم فقط يه كم جديتر بگيريد مسائل و در حد خرف نمونه.ممنون
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
neda_y
پستتاریخ: دوشنبه 1 آذر 1389 - 13:39    عنوان: پاسخ به «بچه ها نظرتون رو راجع به گردهمایی اعضا اعلام کنید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

Sad Exclamation
بازگشت به بالای صفحه
hajali
پستتاریخ: دوشنبه 1 آذر 1389 - 15:11    عنوان: پاسخ به «بچه ها نظرتون رو راجع به گردهمایی اعضا اعلام کنید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 8 خرداد 1389

iran.gif

امتياز: 1935

خوب فکریه بیاید قرار بزاریم مثلا یه روز ناهار بریم یه جای خوش اب و هوا مثلا بریم سد یا بریم یولاق(در خدمتتون هستیم) یا بریم باغ Smiling
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: دوشنبه 1 آذر 1389 - 17:38    عنوان: پاسخ به «بچه ها نظرتون رو راجع به گردهمایی اعضا اعلام کنید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

به به قراره هم دیگه رو ببین چشم مون به جمالتون منور میشه
قبلا این موضوع یه جا دیگه اعلام نشده جای این مین خالی بیاد یه ابراز علاقه کنه
فقط اونجایی که میزارید رو با پول جیب ما هماهنگ کیند خواااااااااااااااااااهشا Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: دوشنبه 1 آذر 1389 - 18:36    عنوان: پاسخ به «بچه ها نظرتون رو راجع به گردهمایی اعضا اعلام کنید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

رفقا! به دلایل مختلف، در این سایت، ما قادر به برگزاری جلسات حضوری نیستیم. لطفاً کسی به جلسات حضوری فکر و تأکید نکنه

اما من با جلسه آنلاین مثل همیشه، در روز پنج شنبه 11 آذر 89 ساعت 11 صبح موافقم. اگر بقیه هم موافق هستن، بگید که به اعضای سایت ایمیل بزنیم و دعوتشون کنیم برای حضور در گردهمایی آنلاین.
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: دوشنبه 1 آذر 1389 - 19:47    عنوان: Re: پاسخ به «بچه ها نظرتون رو راجع به گردهمایی اعضا اعلام کنید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

hajali نوشته است:
خوب فکریه بیاید قرار بزاریم مثلا یه روز ناهار بریم یه جای خوش اب و هوا مثلا بریم سد یا بریم یولاق(در خدمتتون هستیم) یا بریم باغ Smiling

حاجی جان یه فکری هم باید میکردی که اخر خانوم های اینا هم خواستن بیان تو مزیقه نباشن Smiling

مثلا تا سد کی میتونه بیاد Laughing
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: دوشنبه 1 آذر 1389 - 19:51    عنوان: Re: پاسخ به «بچه ها نظرتون رو راجع به گردهمایی اعضا اعلام کنید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

Hamid نوشته است:
رفقا! به دلایل مختلف، در این سایت، ما قادر به برگزاری جلسات حضوری نیستیم. لطفاً کسی به جلسات حضوری فکر و تأکید نکنه

اما من با جلسه آنلاین مثل همیشه، در روز پنج شنبه 11 آذر 89 ساعت 11 صبح موافقم. اگر بقیه هم موافق هستن، بگید که به اعضای سایت ایمیل بزنیم و دعوتشون کنیم برای حضور در گردهمایی آنلاین.

چرا............... Laughing

من که موافقم

یه طور هماهنگ کنییید که یه کار من نخوره Crying

اما در کل من پایییه ام........
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 1 آذر 1389 - 21:29    عنوان: پاسخ به «بچه ها نظرتون رو راجع به گردهمایی اعضا اعلام کنید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

منم موافقم confirm
فقط قربون شکلتون یه جوری برنامه ریزی کنید که منم بتونم بیام
البته با پنجشنبه بعدی که همون 11 آذر میشه هم موافقم و بدک نیست یه گردهمایی آن لاین بزاریم.
بازگشت به بالای صفحه
mIn
پستتاریخ: دوشنبه 1 آذر 1389 - 22:27    عنوان: Re: پاسخ به «بچه ها نظرتون رو راجع به گردهمایی اعضا اعلام کنید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

SibeSorkh نوشته است:
به به قراره هم دیگه رو ببین چشم مون به جمالتون منور میشه
قبلا این موضوع یه جا دیگه اعلام نشده جای این مین خالی بیاد یه ابراز علاقه کنه
فقط اونجایی که میزارید رو با پول جیب ما هماهنگ کیند خواااااااااااااااااااهشا Very Happy

به چی ابراز کنم Very Happy آها میتینگ ، آوووره چرا که نه انقد پیچوندن میتینگ حال میده که نگووو Very Happy

البته من بیشتر اظهار فضل می کنم Very Happy

آنلاین خرج پا خودتون ، از آوردن بچه خودداری نمایید ، مراسم پا تختی نداریم کادوها در همان مکان تحویل گرفته میشود .
با تشکر mIn
Cool
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: دوشنبه 1 آذر 1389 - 22:56    عنوان: پاسخ به «بچه ها نظرتون رو راجع به گردهمایی اعضا اعلام کنید» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

ما نیز که حدود 23 ساعت در شبانه روز آنلاین می باشیم Eshve
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدی صفحه 1 از 6

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » بچه ها نظرتون رو راجع به گردهمایی اعضا اعلام کنید
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc