پنج شنبه 9 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » نيازمندي‌هاي متفرقه » نیاز به نقشه ساوه دارم - لطفا کمک کنید

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 نیاز به نقشه ساوه دارم - لطفا کمک کنید « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
HassanBamaram
پستتاریخ: یکشنبه 16 فروردین 1388 - 00:38    عنوان: نیاز به نقشه ساوه دارم - لطفا کمک پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 15 فروردین 1388
iran.gif

امتياز: 630

سلام
دنبال نقشه ساوه می گشتم تو گوگل که با سایت شما آشنا شدم
از حرکت زیباتون برای دور هم جمع کردن ساوه ای های عزیز بی نهایت ممنونم

کسی می تونه نقشه کامل و با کیفیتی از ساوه با فرمت Jpg به من بده - البته اگه دارای آخرین تغییرات هم باشه که خیلی عالیه - برای GPS موبایل می خوام - با تشکر
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
HassanBamaram از این تاپیک تشکر میکنم 
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 16 فروردین 1388 - 11:12    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛
HassanBamaram, جان،
ببینید این نقشه به درد کارتون می‌خوره:
http://savehsara.aftab.cc/modules.php?name=Saveh_Map

من نقشه‌ای که داخل اون پروژه هست رو با ابعاد وسیع دارم، اگر خواستید، بگید که براتون ارسال کنم.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
HassanBamaram
پستتاریخ: یکشنبه 16 فروردین 1388 - 13:10    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

iran.gif

حمید جان ازت ممنونم - گوگلم اول به این صفحه که گفتی منو لینک کرد - یه مشکلی هست و اونم اینه که نقشه موجود دارای تا خوردگی هستش و این برای GPS ماهواره ای که کارش دقیقه یه کم مشکل ایجاد می کنه ( ولی انصافا خوب و کامله ) - چون من میخوام موقعیت مثلا 5 یا 6 نقطه رو مثلمیدون مادر و میدون مخابرات و بام و دریاچه و ... ( چند تا نقطه که با هم فاصله داشته باشند ) رو برای ردیابی ماهواره ای ، مختصاتش رو در بیارم - ولی بازم ممنونت می شم نقشه رو برام بفرستی چون هیچ مدله نقشه ساوه رو ندارم - با نقشه شما کارم رو شروع می کنم شاید بتونم یه نقشه صاف بعدا پیدا کنم -
با تشکر - منتظرتم
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 16 فروردین 1388 - 14:05    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

حسن جان،
اگر کارتون خیلی حساسه، پیشنهاد می‌کنم یک نقشه ساوه بخرید و با دقت بالا اسکن کنید، ما اون زمان که این نقشه رو اسکن کردیم برای این بود که این نقشه رو به حالت وکتور تبدیل کنیم و حتی بیش از نیمی از کار هم در نرم‌افزار Corel توسط adame_hajiعزیز انجام شد، اما کار، نیمه تمام ماند.
این نقشه خیلی ساده اسکن شده بود و خیلی کثیف بود! من کلی روی اون کار کردم که به این شکل در آمده
به هر حال، من تصویری که در این نقشه به کار رفته رو به ایمیل شما ارسال کردم (اکانت شما در gmail)

امیدوارم به کارتون بیاد. Winking
بازگشت به بالای صفحه
HassanBamaram
پستتاریخ: یکشنبه 16 فروردین 1388 - 20:52    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

iran.gif

Hamid نوشته است:
حسن جان،
اگر کارتون خیلی حساسه، پیشنهاد می‌کنم یک نقشه ساوه بخرید Winking

متوجه شدم حمید جان - حالا اگه بخوام نقشه بخرم باید کجا برم ؟
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: سه‌شنبه 18 فروردین 1388 - 10:04    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

والا من اون زمان از لوازم التحریر شکوهی ابتدای خیابان تهران خریدم.
امیدوارم الان هم داشته باشه...
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » نيازمندي‌هاي متفرقه » نیاز به نقشه ساوه دارم - لطفا کمک کنید
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc