يك شنبه 9 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » قسمت 2 تصاویری که هیچ وقت از صداوسیمای ایران پخش نخواهند شد

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 قسمت 2 تصاویری که هیچ وقت از صداوسیمای ایران پخش نخواهند شد « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
javat
پستتاریخ: جمعه 25 دی 1388 - 23:18    عنوان: قسمت 2 تصاویری که هیچ وقت از صداوسیمای ایران پخش نخواهند شد پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 5 دی 1388
comoros.gif

امتياز: 4470

برای بدست آوردن حقایق تلاش کنید
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
javat از این تاپیک تشکر میکنم 
jalalfirozi
پستتاریخ: شنبه 26 دی 1388 - 01:14    عنوان: پاسخ به «قسمت 2 تصاویری که هیچ وقت از صداوسیمای ایران پخش نخواهند شد» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 23 دی 1388

blank.gif

امتياز: 8550

ای کاش یک نیم نگاهی هم به اصل ماجرا می انداختید. به آن کلیپی که فرزندی چند ساله سر از بدنش جدا شده. به کشتار وحشیانه ای صورت گرف و سازمان ملل ( سازمان کدام ملل؟) اقدامی نکرد و ...

امیدوارم دلتان به این چند عکس خوش نباشد که بد خوشی ای است
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: شنبه 26 دی 1388 - 16:03    عنوان: پاسخ به «قسمت 2 تصاویری که هیچ وقت از صداوسیمای ایران پخش نخواهند شد» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

من همیشه از مبهم صحبت کردن بدم می آمده Worried
javat, جان، همیشه واضح صحبت کن.
من از حرف‌هات، اینطوری متوجه می‌شم، ببین درسته؟
شما می‌گید:
صدا و سیما دروغ می‌گه، پس آمریکا و آمریکایی اونطوری که صدا و سیما می‌گه نیست، یعنی خیلی خوبه. پس یعنی ما در صدا و سیما بیاییم از خدمات آمریکا در عراق و افغانستان بگیم و بعد از مردم بخواهیم برعکس همیشه، بیان توی خیابون و بگن: درود بر آمریکا، درود بر اسرائیل (آمریکا و اسرائیلی که دلشون می‌خواد سر به تن مردم دنیا (حتی اروپایی‌ها) نباشه و فقط خودشون باشند و خودشون!) و بعد، فرش قرمز بیندازیم و از آمریکا بخواهیم که بیاید در کشورمان و می‌فرمایید که بریم شاه رو هم برگردونیم و به میلیون‌ها انسان (نود و هشت درصد ایرانیان) که زمان شاه و حضور آمریکا در این کشور رو درک کردند و بر علیه‌ش قیام کردند بگیم شما نفهمیدید شاه و آمریکا چه نعمتی بود، من و javat, نسل سومی که هنوز ریشمون در نیامده می‌فهمیم!

درسته؟ اصل حرف شما این‌ها بود دیگه؟ نه؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
javat
پستتاریخ: شنبه 26 دی 1388 - 21:14    عنوان: پاسخ به «قسمت 2 تصاویری که هیچ وقت از صداوسیمای ایران پخش نخواهند شد» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

comoros.gif

Very Happy Very Happy Very Happy
چشم چون تو گفتی منم از این به بعد واضح صحبت می کنم فقط چون تو فرمایش کردی ها Eshve
حالا چرا عصبانی شدی. تو که باید عادت کرده باشی به مبهم صحبت کردن!!!!
حالا که این همه صراحت دوست داری چرا به کسانی که می دونم دوستشون داری نمی گی واضح صحبت کنند؟
وضوح عجب کلمه قشنگیه Smiling فقط نمی دونم چرا برای بعضی ها خوبه؟!!!
حمید جان از من که در جامعه ای بزرگ شدم که ابهام قسمتی از زندگی مردم شده و بخشی از جوابهای سوالات مردم توقع صراحت داری؟ لازم به یادآوری نیست که اینجا ایران است
به عنوان مثال چند نمونه ای از ابهامات را برات می گم تا بدونی که چرا می گم باید عادت کرده باشی:
وقتی مجلس از مسوولین می خواد که خط فقر را اعلام کنند دولت میگه به صلاح مملکت نیست، نگیم بهتره. عجب
مجلس میگه دولت عزیز 300 میلیلرد پول نفت چی شد؟ میگه بماند نباید اسرار مملکت افشا شود. عجب فهمیدیم اسرار مملکت و معنی شفاف بودن را؟
مردم میگن چرا پول ما برای حماس هزینه بشه و بعد مسوولین حماس در مصر بگن اولویت برای ما حقوق اعرابه و علنا بگن سه جزیره ایرانی حق اماراته و ما از حق امارات دفاع می کنیم، دولت میاد میگه صلاح نیست بگیم چقدر از پول مردم را دادیم رفت پوشیده بماند بهتر است.
مجلس می گه آقای احمدی نژاد شما که می گی من کابینه انتخاب کردم که درد کشیده باشد و درد فقرا رابداند پس چرا آقای محصولی با 400 میلیارد سرمایه را انتخاب کردی؟ یعنی آقای محصولی درد فقرا رابهتر می داند که این همه سرمایه جمع کرده اونوقت رییس دولت میگه یه سری مسائل باز نشه و در موردشون صحبت نشه بهتره
علما و مجلس میگن آقای رییس دولت چرا آقای رحیم مشایی را مجددا انتخاب کردی؟ حتی رهبر انقلاب هم که گفت انتخابت صحیح نیست ولی بازهم ابهام و آقای احمدی نژاد نیز جوابی ندادعجب از این همه شفافیت
وبسیار موارد دیگر
ولی من میدونم که به ابهام عادت کردی شاید خودت خبر نداری
و حالا وقت صراحته
جواب سوالاتت را در بخش بعدی میگم که خیلی قاطی نشه
زنده باد ایران آزادم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
javat
پستتاریخ: شنبه 26 دی 1388 - 22:00    عنوان: پاسخ به «قسمت 2 تصاویری که هیچ وقت از صداوسیمای ایران پخش نخواهند شد» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

comoros.gif

اما صراحت
حمید جان چه صراحتی بالا تر از عکس که خود گویای همه چیز است و هر انسانی با هر زبان و فرهنگ و دینی قادر به فهم آن است.
در مورد برداشتت باید بگویم بسیار برداشت ابتدایی و اشتباهی داشتی
من هیچگاه نه درود بر ملت و مملکتی بجز مردم و مملکت خود گفته ام و نه هیچگاه مرگ مردم و سرزمینی را خواسته ام چرا که اگر خدا نیازی به نابودی میدید خلق نمی کرد.
در دروغ گویی و یک طرفانه بودن صدا و سیما هم شکی ندارم و در آن مورد بحث نمی کنم.
لازم به ذکر است که ما در تاریخ کشور خود کوروش بزرگ را داریم که آزادی بخش دیگر ملل از قفس سلطه و ظلم حاکمانشان بوده است ودر تاریخ معاصر خود همت و باکری را داریم که در آزادمردی کم نظیر و یا بی نظیرند و حاضر شدند خاکشان با خونشان رنگ بگیرد اما جای چکمه سربازان صدامی که سنگش را به سینه می زنی بر روی آن ماندگار نشود. پس ما مردمی هستیم که خود توانایی ایجاد فضای آزادی را داریم و نیازی به آزادیبخش نداریم.
اما من به انتفاضه شیعیان عراق و کشتار آنان توسط صدام و عملیات انفال در کردستان عراق و سرنوشت حلبچه و از همه مهم تر جوانان نازنین مملکتم که به خاطر طمع کور یک وحشی شهید شدند آگاهی دارم و می دانم که خود مردم عراق برای رهایی از دست صدام دهها برابر جنگ آمریکا و عراق قربانی دادند. پس آزادی بهای سنگینی دارد. با این وجود هیچگاه کاری که ما نتوانستیم انجام دهیم ولی آمریکا توانست برایم خوشایند نیست و از هیچ جنگی طرفداری نمی کنم حتی اگر آن جنگ حامل آزادی، دین جدید و خوشبختی باشد.
در مورد رفراندم باید بگویم آزموده را آزمودن خطاست پس بحث شاه منتفی است اما اگه خیلی مطمئنی می توانی در مورد موضوعات دیگر پیشنهاد یک رفراندوم را هم اکنون بدهی و البته اگر تقلبی نباشد با تعجب به جواب رفراندوم بنگری.!!!
یاداور می شوم که آگاهی به سن، ریش، سبیل، دور کمر، کلفتی گردن و چیزهای دیگر ربطی ندارد و تنها نیازمند یک عقل سالم و تلاش برای آگاه شدن است.
ودر پایان باید بگویم تنها منظورم از قراردادن عکسها توجه به مقوله انسان دوستی و احساسات پاک انسانی است که حتی در زمان جنگ و خون ریزی نیز زنده است.
زنده باد ایران آزاد و جاویدان
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 27 دی 1388 - 00:24    عنوان: پاسخ به «قسمت 2 تصاویری که هیچ وقت از صداوسیمای ایران پخش نخواهند شد» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

معذرت می‌خوام، اما حالم از این جملات قشنگ به هم می‌خوره.
بارها خودم رو لعنت کردم از اینکه در این مباحث شرکت کنم، اما نمی‌شه.
بنابراین، اجازه بدید چنین بحث‌هایی دیگه هرگز در انجمن‌ها مطرح نشه که بخواد ادامه‌دار بشه.

معتقدم در ایران دو گروه انسان داریم، یک گروه مثل شما و یک گروه مثل من. تمام حرف‌هامون هم شبیه به هم هست!
اعضای گروه شما، افرادی منفی‌نگر هستید که اگر لازم باشه، به خدا و پیغمبر هم به دید منفی نگاه می‌کنید و گیر می‌دید!
می‌شه از نظری که در این مطلب ارسال کردی فهمید:
http://savehsara.aftab.cc/modules.php?name=News&file=article&sid=475
در حالی که هنوز ما مطمئن نیستیم که آقای لاریجانی میاد یا نه، اصلاً هنوز هیچ مطلبی در مورد دلیل حضورشون هم گفته و منتشر نشده، حضرتعالی مثل همه هم‌کیشانت، چنین جمله‌ای رو گفتی:
نقل قول:
و شاید این سفر به منظور چانه زنی و مذاکره آقای لاریجانی به عنوان نماینده مردم قم با مسوولین شهر به منظور پیوستن ساوه به استان قم باشد و اگر این موضوع صحیح باشد بسیار جای تاسف دارد.

می‌شه از نگاه منفی شما به صدا و سیما، به رئیس جمهور، به رهبر، به مسؤولین، به زمین و زمان فهمید! به همه چیز شک دارید، از نگاه شما، همه مردم دزدند، همه فقیرند، همه گلایه دارند، همه برخلاف وضعیف جاری رأی می‌دن و خلاصه همه منفی‌اند.
دقیقاً هم جملاتتون یکی هست.
ده‌ها نفر در اطراف من و هر ایرانی هستند با این ایده‌های تماماً منفی... حتی داماد خود ما در دارودسته شماست. که همیشه از حقوقش، وضع جامعه، خیابان، مردم، آب و هوا و همه چیز می‌ناله!!!
معتقدم این یک نوع بیماری هست. شما همیشه دوست دارید منفی نگاه کنید. فرقی نمی‌کنه الان احمدی‌نژاد باشه یا موسوی، شاه باشه یا امام، به هر حال شما بر اساس ون بیماری، از وضع جاری گلایه‌مند هستید (مطمئنم که این بیماری ثبت شده، بارها خواستم در موردش تحقیق کنم، اما هنوز فرصت نکردم)
دوست دارم جریان یک گدا که با رفقا، در قم باهاش برخورد کردیم رو بگم، اما بذارید در وبلاگ خودم بگم که افراد بیشتری با دیدگاه شما رو از آفتابگردان به اونجا روانه کنم.

ضمناً بگم که این جمله‌ت خیلی فیلم بود:
نقل قول:
ودر پایان باید بگویم تنها منظورم از قراردادن عکسها توجه به مقوله انسان دوستی و احساسات پاک انسانی است که حتی در زمان جنگ و خون ریزی نیز زنده است.

(بعد، این تیتری که انتخاب کردید چه ربطی داشت به حس انسان دوستی در زمان جنگ؟ Razz )

و اما، باز هم شفاف صحبت نکردی! یعنی افرادی که من می‌شناسم، با روحیاتی شبیه به شما، همونطور که گفتم، نوعی بیماری دارند، فقط دوست دارند، ایراد بگیرند و منفی نگاه کنند، هیچ وقت موضوع رو به انتها نمی‌رسونن، نتیجه‌گیری نمی‌کنند.
طی این چند سال، همونطور که می‌بینید، بیش از 11 هزار کاربر در آفتابگردان عضو شدن که من با خیلی از اون‌ها مکالماتی در انجمن‌ها داشتم.
اینه که افراد زیادی رو با روحیات شما دیدم.
مثلاً یک کاربر که الان اومد توی ذهنم، کاربری به نام hoory بود. ایشون آمریکا رفته بود، یک خانم کاملاً با روحیاتی شبیه به شما. کاملاً‌ منفی‌نگر، کاملاً بی‌منطق و ... البته بی‌نهایت عصبی (می‌بخشید، اما در حد دیوانه... که اگر پیگیر پست‌های آخرش بشید، می‌دونید من چی می‌گم در حدی که ما مدیران مجبور به اخراجش شدیم! )
تیتر برخی از پست‌هاش رو دقت کن و با تیترها و افکار خودت مقایسه کن:
پرده برداری از مافیای فاسد فوتبال ایران
Where does Oil Income go?!!
(پول نفت به کجا می‌رود؟)
انحراف یک میلیاردی دولت نهم اعلام شد!
کروبی هولوکاست را تایید کرد

اکثر پست‌هایی که داشت، با این نگاه منفی به مسائل کشور بود... (کلماتی مثل «فساد»، «انحراف» و ...)
خیلی جالبه نه؟ اگر فرصت شد، در انجمن‌ها می‌گردم، چند نفر دیگه هم دقیقاً با همین نوع افکار داشتیم، مثل nader870، کمی هم ghodrat و ...

به هر حال، شما باز هم شفاش صحبت نکردی.
اتفاقاً الان یادم اومد که در انجمن‌ها یک نفر جملاتی شبیه به این‌ها گفته بود، در این آدرس پیدا کردم.
به جملات من در زیر اون پست دقت کن. همون‌ها رو اینجا کپی می‌کنم:
مثلاً نتیجه صحبت‌هات از نگاه ما این می‌شه که:
آقای احمدی‌نژاد یک دزد حرفه‌ای است!!
آقای احمدی‌نژاد به فکر مردم ایران نیست!!!!! Hypnotized
یا مثلاً نتیجه می‌گیریم که آقای احمدی‌نژاد مردم افغانستان و فلسطین و ... را بیشتر از مردم ایران (که پدر و مادر و فرزند و خواهر و آباء و اجدادش هم جرئی از آن‌ها هستند) دوست دارد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hypnotized
یا مثلاً: نتیجه می‌گیریم که آقای احمدی‌نژاد نمی‌داند باید چه بگوید و این آقایی که این مقاله بالا را نوشته می‌داند باید رئیس جمهور یک مملکت چه بگوید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hypnotized
یا مثلا: نتیجه می‌گیریم که شونصد مشاور بین‌المللی (از جمله پرفسور مولانا و ...) که اطراف او هستند، هیچی بارشان نیست و در نوشتن این متن‌ها که از قبل تهیه می‌شوند، به آقای احمدی‌نژاد کمک نمی‌کنند و آقای احمدی‌نژاد هر چه به ذهنش می‌آید مثل یک انشاء بیان می‌کند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hypnotized

البته امیدوارم بعداً نیای جمله‌ای شبیه به این بگی:
نقل قول:

خوب، بگذریم. قبلاً هم در پیغام خصوصی بهت گفته بودم که من این نوع بحث‌ها رو «جدال» می‌دونم و جدال در دین ما حرام هست.
یک پیشنهاد نهایی:
رفیق من، همشهری، نگاه منفی به دنیا و انسان‌ها، آدم رو بدبخت می‌کنه.
هر روز فقیرتر و پر مشکل‌تر از دیروز...
این در دنیا به اثبات رسیده. تا به حال دو سری فیلم با عنوان Secret (راز خوشبختی) توسط بهترین روانشناسان غربی ساخته شده و در اون‌ها فقط یک جمله تأکید می‌شه: «با نگاه مثبت به دنیا نگاه کنید»
من جملاتی در دفتر «امید نامه» خودم برای فرزند آینده‌م نوشتم، که (علی رغم میلم برای گفتنشون در جاهای مختلف) بد نیست دو تاش رو اینجا بیارم:
امید من! دنبال سوراخ‌ها نباش. اگر حتی بر حسب اتفاق، یکی را دیدی، مباشد که انگشت اتهامت را به سمت آن نشانه روی و آنقدر بگویی و بگویی تا هم خودت و هم مردمت را آب ببرد. پترس فداکار باش و آن را بپوشان.

امید من! هر گاه دیدی همه از سرمای هوا، منفی می‌بافند، تو کلاهی بباف تا از سرما نجات یابی.

نگاه منفی به جامعه، انسان رو فلج می‌کنه.
سعی نکن مدام دنبال اخبار و افکار منفی باشی و فکر کنی چقدر زرنگ هستی. دنبال کار و فعالیت و تغییر مسیر باش تا به نتیجه برسی. (اگر به منفی بافی باشه، من و امثال من، آنقدر نقطه ضعف از دولت و امثالهم داریم که حوصله بیان نیست)
قبلاً عرض کردم، رفتن در دام «نگاه منفی»، مثل پرت شدن از پرتگاه هست. اگر در بین راه با کشف یک نقطه منفی، شاد بشی و فکر کنی، خیلی زرنگ‌تر و روشنفکرتر از بقیه هستی، اما بقیه دارن اون بالای پرتگاه به تو می‌خندند! می‌گن این عجب آدم بی‌عقلی هست! داره می‌رسه انتهای پرتگاه، وسط راه داره از اینکه خیلی شجاع و روشنفکر و ... بوده، شادی می‌کنه! این چه روشنفکری و فهمیدگی‌ای هست که انتهاش خوردن به ته پرتگاه و نابودیه؟

به هر حال، این‌ها دیدگاه و صحبت‌های نهایی من بود و در ادامه بحث، شرکت نخواهم کرد...
این تاپیک باز هست تا اگر کسی نظری داره بگه.
اما تاپیک‌هایی که از این به بعد منتشر می‌شه، اگر برای کاربرها مفید نباشه و موجب اهانت به گروه خاصی یا موجب رنجش گروهی بشه با عرض شرمندگی، پاک خواهد شد.

موفق باشید؛
حمید
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
javat
پستتاریخ: یکشنبه 27 دی 1388 - 02:48    عنوان: پاسخ به «قسمت 2 تصاویری که هیچ وقت از صداوسیمای ایران پخش نخواهند شد» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

comoros.gif

خسته نباشی برادر حمید
می تونم بپرسم مدرک دکترای روانشناسیت را از کجا و کی گرفتی؟ نکنه مثل مرحوم کردان باشه؟ Very Happy البته خیلی مهم نیست نگفتی هم نگفتی
1- صحبت های من در مورد آقای احمدی نزاد تماما نقل قول از نمایندگان مردم در مجلس بود و صحت و سقم آنها را می توانی با چرخی در اینترنت بیابی
2- من کارمند یک شرکت بزرگ با درآمد عالی هستم و هیچ مشکلی در زندگی ندارم و تاپیک هایی که تا کنون در این سایت قرار داده ام می توانند گواه روحیه بالا و عالی من برای ادامه زندگی باشند( یک کمی وقت بگذاری به خودت هم ثابت خواهد شد) در ضمن خدا به عزیزانی که غر می زنند و مشکل مالی دارند انشاالله سهام عدالت عنایت بفرماید تا از آن وضعیت بیرون بیایند.
3- این دیدگاهت که خیلی ها را مخالف می بینی من را یاد آن جک انداخت که بنده خدایی تو بزرگراه برعکس می رفت و همه ماشینها بهش نور بالا می دادند واین بنده خدا پیش خودش می گفت چرا همه برعکس رانندگی می کنند و خلاف میان تازه همشون آشنا هم هستند.([نقل قول شما: ده‌ها نفر در اطراف من و هر ایرانی هستند با این ایده‌های تماماً منفی... حتی داماد خود ما در دارودسته شماست) وجدانا برای هر ایرانی 10 نفر رقم بزرگ و عالی است. Applause
4- در ضمن عزیزم در جایگاهی هستم که نیازی به فیلم بازی کردن ندارم برای کسی(حداقل در این سایت).نه نیازی به قانع کردن شما دارم ونه برام اهمیت داره.و تنها عقیده و نظر شخصی خودمو گفتم. در ضمن سن و سالم از جوگیری خیلی وقته که گذشته( ریشم 13 ساله که در آمده Luighing )
5- ولی خداییش توهمت در رابطه با بیماریم خیلی با حال بود Very Happy دکتر حمید love struck
6- در رابطه با سانسور هم که بیان کردی: چیز جدیدی نیست ولی نمیدونم چرا با قانون اساسی و حق آزادی بیان جور در نمیاد. و مطلب با حال ترت اینکه اگر کسی ناراحت شد موضوعات را حذف می کنی. باید بگم که می توانی به اون عزیزان نازک تر از برگ گلت بگویی که بهتر است سعه صدر داشته باشند و تحملشان را بالا ببرند چرا که اگر همینجوری در زندگی پیش بروند یاتاقان خواهند زد Smiling
7- در مورد بحث جدال هم توصیه می کنم این موضوع و شرایط آن را مجددا مطالعه کنی.
در پایان یه جمله زیبا چون می دونم خوشت آمده: خدایا به همه ما انسانها صبر عنایت فرما تا بتوانیم صداهای مخالف خود را نیز بشنویم. Smiling
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » قسمت 2 تصاویری که هیچ وقت از صداوسیمای ایران پخش نخواهند شد
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc