سه شنبه 4 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » مشكلات شهري » جای چه کارهای اینترنتی در ساوه خالی است

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 جای چه کارهای اینترنتی در ساوه خالی است « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: شنبه 4 اردیبهشت 1389 - 09:19    عنوان: جای چه کارهای اینترنتی در ساوه خالی است پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

هدف از ایجاد این تاپیک بیان نظرات و پیشنهادات جهت کارها و خدمات اینترنتیی است که تا کنون در ساوه انجام نشده و یا به طور ناقص انجام شده اند.
لذا از همه کاربران خواهشمندم نظراتشون را بیان کنند تا در گردهمایی آن لاین که قرار است در روز پنج شنبه 9 اردی بهشت در ارتباط با همین موضوع برگزار شود مورد استفاده قرار بگیرد.

متشکرم

این مطلب آخرین بار توسط soveh در یکشنبه 5 اردیبهشت 1389 - 10:55 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
soveh از این تاپیک تشکر میکنم 
soveh
پستتاریخ: شنبه 4 اردیبهشت 1389 - 09:39    عنوان: پاسخ به «جای چه کارهای اینترنتی در ساوه خالی است» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

اولین پیشنهاد: می توان از طریق اینترنت برای کاریابی و استخدام به صورت دوطرفه یعنی هم برای کارفرمایی که دنبال پرسنل دلخواهش هست و هم برای شخصی که دنبال کار مورد علاقه خود است استفاده کرد. لازم بذکر است که مشابه این کار در سایتهای jobiran.com و irantalent.com انجام می شود ولی زوم و دقت مناسبی برای صنایع واقع در شهر صنعتی ساوه ندارند. همچنین باید گفت که درآمد زایی این کار با توجه به وجود ادرات و صنایع واقع در ساوه از پیش تضمین شده است و منابع لازم برای ایجاد این سایت نیز خیلی دور از دسترس نیستند.

منتظر نظرات و انتقاداتتون هستم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: شنبه 4 اردیبهشت 1389 - 12:06    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

دومین پیشنهاد:
امروز که از فروشگاه آفتابگردان دیدن کردم واقعا از وجود آرشیو پربار آن لذت بردم ومجوعه هایی را دیدم که در بسیاری از سایتهای فروش اینترنتی نایاب هستند. البته باید بگویم که قیمت بعضی از مجموعه ها از حد عرف بالاتر بود.( البته پیشنهادهایی هم برای جذب بیشتر مشتری و ارائه خدمات بهتر در آن دارم که بعدا بیان خواهم کرد)
به نظر من می توان از فروشگاه آفتابگردان الگو برداری کرد و در زمینه های دیگر نیز فروش اینترنتی داشت مخصوصا اقلامی را در آن معرفی کرد که در دسترس عموم قرار ندارد و برای بدست آوردن آن اقلام مردم باید هزینه و وقت زیادی را صرف کنند. البته باید ساز وکار این کار را بسیار با دقت و با اطمینان و اعتماد بالا طراحی کرد. از جمله این اقلام می توان دارو ، کرم های خاص و کمیاب محصوصا برای کودکان، کتاب های کمیاب، قطعات الکترونیکی و وسایل و تجهیزات کامپیوتری ، اسباب بازی و وسایل کمک آموزشی، قطعات مصرفی و جانبی خودرو وموتور و ..... را نام برد. مطمئنا کار آسانی نخواهد بود اما اگر طوری طراحی شود که مدیران آن سایت نیز از انجام شدن آن کار اطمینان داشته باشند و بدانند که مشتری به سفارش خود پایبند خواهد بود قابل اجرا است. ضمنا شرکتهای پستی و باربری زیادی هستند که می توانند به انجام بهتر این امر کمک کنند.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 5 اردیبهشت 1389 - 10:59    عنوان: پاسخ به «جای چه کارهای اینترنتی در ساوه خالی است» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

دوستان و کاربران عزیز از آنجا که 1 ساعت وقت خیلی زیادی برای مطرح کردن کامل و دقیق موضوع ذکر شده در گردهمایی آن لاین نیست لطف کنید و از هم اکنون نظرات و مطالبتون را عنوان کنید. از همکاریتون متشکرم.
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 5 اردیبهشت 1389 - 22:32    عنوان: پاسخ به «جای چه کارهای اینترنتی در ساوه خالی است» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛
انصافاً این دو موردی که اشاره کردی عالی بود Applause
در مورد سایتی برای اعلام تقاضای شغل، فکر می‌کنم از نون شب هم واجب‌تره!
البته طبق تجربه بنده این سایت به یک تیمی نیاز داره که ارتباط جمعی اون‌ها در سطح عالی باشه!
باید بین شرکت‌ها و مؤسسات مختلف برن و سایت رو معرفی کنن.
در مورد در آمد این سایت می‌شه تبلیغات رو مد نظر داشت.

در مورد فروشگاه، تجربه ما نشون می‌ده که جای کار داره و به خوبی جواب می‌ده...
soveh, جان، پیشنهاداتی که اشاره کردی رو مطرح کن. هم ما استفاده می‌کنیم و هم افرادی که در آینده وارد این کار خواهند شد.
در مورد قیمت‌ها، باید در جریان کار باشید تا متوجه بشید که این قیمت واقعاً چیزی به حساب نمیاد!
جالبه که ما چندین مورد داشتیم که افرادی که خودشون متوجه ارزش این محصولات شدن گفتن که شما دارید محصولات رو رایگان می‌فروشید!!!
فروشگاه اینترنتی مثل مغازه نیست که شما سود رو کم کنید که تعداد فروش بالا بره.
اینجا باید برعکس عمل کنید، چون هر سفارش زحمت و هزینه زیادی داره (هزینه پاکت، چاپ فاکتورها، ریسک برگشت خوردن محصول و چندین هزینه جانبی دیگه). بنابراین باید هزینه‌ها کمی بالا بره هر چند باعث کم‌تر شدن تعداد بشه.
به هر حال، شما هم نظراتتون رو مطرح کنید، ببرسی می‌کنیم، شاید نظرمون برگشت.

سعی می‌کنم بنده هم نظراتی رو که توی ذهن دارم بگم... (شاید در اینجا و شاید در جلسه آنلاین)

ممنون.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 6 اردیبهشت 1389 - 09:44    عنوان: پاسخ به «جای چه کارهای اینترنتی در ساوه خالی است» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

سلام حمید جان
خواهش می کنم
فقط اگه یک زمانی سایتتون مثل facebook یا یه چیزی تو این مایه ها شد و به پول خفن رسیدید دست ما را هم بگیرید Very Happy شوخی بود
در مورد فروشگاه آفتابگردان واقعا بعضی از محصولاتتون خیلی با ارزش هستن فقط نظر من در مورد قیمت بیشتر در مورد کارتونها و فیلم هاست چون در این 2 مورد بازار به شدت رقابتی شده و اگر آرشیو فیلم هاتون هم پر بارتر بشه که خیلی خوب میشه.
در رابطه با فروش بیشتر و مشارکت بیشتر مردم یه پیشنهاد دارم که در جایی( توی اینترنت) تا الان من ندیدم شاید وجود داشته باشه و اون اینه: می تونید از مشتریهاتون بخواهید که اگر مستندی یا فیلمی و یا هر چیزی که در این زمینه باشد و اولا شما در آرشیوتون نداشته باشید و دوما به لحاظ کیفیت مشکلی نداشته باشد را با توجه به ارزش آن package شون با شما معاوضه کنند یعنی در مقابلش فقط از محصولات شما دریافت کنند و حتی مشتریان می توانند مطالبی را که از اینترنت دانلود کردند مثل نرم افزارهای موبایل یا کامپیوتر را البته با تضمین کارکرد با شما معاوضه کنند. به عنوان مثال فروشنده یک فروشگاه در مقابل نرم افزار gps مربوط به گوشی نوکیا و نقشه های مربوط به اون از من 16000 تومن پول میخواست که من بعد از 3 روز جستجو مناسبترین نرم افزار قفل شکسته و کامل ترین نقشه را دانلود کردم و بین دوستام پخش کردم. به هر صورت دوستان یه همچین چیزهایی را می تونند براتون بفرستند. شاید بگید این چه سودی داره پول که توش نیست. درسته در ابتدا پول توش نیست ولی فوایدی هم دارد: 1- قدم به قدم آرشیو شما بی نظیر خواهد شد 2- این کار به نوعی یک تبلیغات فوق العاده است و شخصی که به این منظور 1 بار به شما مراجعه کرده مطمئنا برای بار دوم برای خرید پیش شما خواهد آمد. وجدا چرا ساوه مرکزی بدین منظور در ایران نباشد؟ وقتی من مستند تخته گاز با دوبله فارسی را اینترنتی خریدم و به دستم رسید دیدم که آدرس فروشنده دامغان است پیش خودم گفتم چرا همچین چیزی در ساوه نباشه درسته که ساوه در حد اصفهان یا همدان نیست ولی خداییش دامغان دیگه ....
Confused . به هر حال موفق باشید
باز هم از دوستان خواهش می کنم نظراتشون را اعلام کنند.
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: دوشنبه 6 اردیبهشت 1389 - 22:55    عنوان: پاسخ به «جای چه کارهای اینترنتی در ساوه خالی است» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

سلام مجدد؛
اول یه چیز جالب بگم: در کمال ناباوری، ما امروز دو تا سفارش از دامغان داریم Surprised Razz
در مورد معاوضه فیلم و ... فکر خوبیه. اما چند نکته رو در مورد سیاست فروشگاه آفتابگردان بگم:
کلاً ما طرف‌دار تنوع محصول نیستیم. همیشه تنوع محصول کاربر رو سردرگم می‌کنه و در اکثر مواقع کاربر قید خرید رو می‌زنه.
بنابراین، ما هیمشه محصولات رو گلچین می‌کنیم و اون‌هایی که حدس می‌زنیم طرفداران زیادی نداره و فقط باعث سردرگمی می‌شه به فروشگاه اضافه نمی‌کنیم.
ما صدها محصول داریم که هرگز در آفتابگردان بهش اشاره نکردیم... (البته اگر این دانشگاه یه لطفی کنه و بنده رو اخراج کنه Very Happy من یه کم سرم خلوت می‌شه و اونوقت ده‌ها طرحی که در ذهن دارم رو پیاده می‌کنم.)
در مورد «فیلم» هم حقیقتش اینه که ما یک مرکز فرهنگی به حساب میاییم. در نتیجه نمی‌تونیم هر فیلمی رو معرفی کنیم.
هدف ما «مادی محض» نیست. شخصاً اگر یک فیلمی حتی یک لحظه ماچ و بوسه داخلش باشه توی فروشگاه معرفی نمی‌کنم. پول ارزش اون رو نداره که یکی رو حتی لحظه‌ای به گناه بیندازیم.
این روزها هم که هیچ فیلم خارجی بدون ماچ و بوسه و صحنه‌های غیراخلاقی نیست! به همین خاطر چندان در فروشگاه طرفدار فیلم نیستیم.

ضمناً شما باید در جریان کار فروشگاه‌ها باشید تا متوجه بشید که چی فروش داره و چی نداره.
درسته که شما هر کجا می‌رید تبلیغات جومونگ رو می‌بینید، اما تجربه ما می‌گه اون‌ها فروش خاصی ندارن. خودتون رو مشتری تصور کنید، آیا پول بابت اون محصول می‌دیدید؟ بقیه هم مثل شما.
من همیشه خودم رو جای مشتری قرار می‌دم. می‌بینم آیا این محصول رو خودم حاضرم بخرم؟ اگر بله، معرفی می‌کنیم، اگر نه، اسمی ازش نمی‌بریم.

البته عرض کردم، طرح‌هایی داریم برای اینکه به قول شما یک «آرشیو» داشته باشیم، اما نه اینکه اون‌ها رو جزء محصولات اصلی حساب کنیم، فقط کمی فرصت نیاز داریم که بتونیم روی این طرح‌ها کار کنیم. Sad

ممنون،
اگر پیشنهادات دیگه‌ای در ذهن دارید، بگید، درسته که شاید سریعاً اعمال نشه، اما در برنامه‌هامون جا می‌دیم و هم اینکه اینجا بحث می‌کنیم و به نتایج خوبی می‌رسیم.

الان طرح اول شما یعنی بحث «کاریابی آنلاین» رو در برنامه قرار دادم. مطمئناً روی این طرح کار خواهیم کرد.

قربان شما؛
حمید
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 7 اردیبهشت 1389 - 10:43    عنوان: پاسخ به «جای چه کارهای اینترنتی در ساوه خالی است» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

در مورد فیلم و مخصوصا اون جومونگ مزخرف قبوله. ولی در مورد کارتون که میشه کار کرد و اون مسایل را هم نداره. نمیدونم چرا ولی صفحه اول فروشگاه آفتابگردان یه جورایی user friendly نیست و مشتری راحت نیست با اون و فکر می کنم جا داره که جذاب تر بشه
برای جلوگیری از سردرگمی هم می توان طبقه بندی کرد و یک دسته بندی مناسب داشت مثلا به جای عنوان کلی نرم افزار موبایل، زیر شاخه درست کرد و نوشت آنتی ویروس، سرگرمی، بازی، تم و... در کل محصول زیاد همیشه مساوی با سردرگمی نیست.
راستی search توی آفتابگردان خیلی خوب کمک نمی کنه.
در مورد ذائقه من با شما موافق نیستم چون در این صورت شما یک فروشنده موفق نخواهید بود و این یک مساله طبیعی است که سلیقه همه افراد ویا حتی اکثر مردم با شما یکی نیست وباید به دیگر سلیقه ها هم احترام گذاشت چرا که مجموعه آفتابگردان برای دیگران راه اندازی شده ونه برای دل خود شخص.
راستی امکانش هست که مستند imposible engineering را توی فروشگاهتون بگذارید.من شنیدم که این مجموعه از شبکه 4 پخش شده ولی من ندیدم.
مرسی
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 10 اردیبهشت 1389 - 21:44    عنوان: پاسخ به «جای چه کارهای اینترنتی در ساوه خالی است» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

در مورد کارهایی که به صورت اینترنتی در ساوه می تونیم انجام بدیم یک کار پر ثمر و بدون خرج هست که من فعلا جایی ندیدم. البته باید بگم این پیشنهاد من فعلا یک شکل خیلی ساده و ابتدایی داره و می تونه با پیشنهاد شما عزیزان کاربردی تر و سودده شود.
ما می تونیم یک قسمتی را به صورت جانبی (البته در ابتدا) در یک سایت مثل همین سایت ساوه سرا( با اجازه آقای نیرومند) یا در همون سایت کاریابی که قرار هست ایشون در موردش کارکنند راه اندازی کنیم و بیاییم و افرادی را که مایل هستند و توانایی انجام کاری را دارند معرفی کنیم مخصوصا کسانی را که مهارتهای خاص دارند و مغازه یا دفتری ندارند و زمانیکه کارمون گیر می کنه باید خیلی دنبالشون بگردیم. چند تا مثال براتون میزنم: چند وقت پیش که می خواستم آرایشگاه برم برادرم یکی از دوستاشو معرفی کرد که سرباز بود و هر وقت میومد مرخصی دوستاشو خبر می کرد تا براش مشتری ببرن انصافا کارش عالی بود ومدلهایی را که خیلی ها ادعاش را داشتن و عمرا نمیتونستن انجام بدن اون انجام میداد( تازه رو به آفتاب بود و چایی دارچین هم میداد Very Happy ) یه جورایی هم کمک به یه جوونه سرباز بود و هم کارمون راه افتاد بدون نوبت. یا یه دوستم سیستم صوتی می خواست روی ماشینش نصب کنه و این کارو به یه بنده خدایی که تو خونه کار می کرد با نصف قیمت و کیفیت عالی سپرد یا یک شخصی را می شناسم که تو خونه تعمیرات انواع لپ تاپ را انجام میداد.
خلاصه می تونیم در اون قسمت به هم کمک کنیم و کار همدیگه را راه بیندازیم یا اصلا تبلیغ خودمون را بکنیم و تو هر زمینه ای مثل تعمیرات موبایل، خودرو، ترجمه، مقاله نویسی، انجام پروژه، کار هنری، خیاطی،آرایشگاه، لباس شب و هزار جور کار دیگه به هم کمک کنیم که نتیجه اون در کاهش هزینه هامون و صرفه جویی در وقتمون و خیلی چیزهای دیگه هست.
امیدوارم شما عزیزان کمک کنید واین طرحها را تکمیل کنید. حقیقتا اگه بیایید و نظرتون را حتی با فحش به من اعلام کنید اونقدری ناراحت نمیشم که میام و می بینم هیچکس نظری نداده. لطفا بی بخار نباشید و خودتون را در ارتقا سطح شهرتون سهیم کنید. والا اینجا نظر دادن حتی در حد یک لغت که قبول دارم یا ندارم خرجی نداره.
مرسی
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: شنبه 11 اردیبهشت 1389 - 22:36    عنوان: پاسخ به «جای چه کارهای اینترنتی در ساوه خالی است» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

به به چقدر استقبال. من فکر می کنم کاربرها طریقه پاسخ دادن و اظهار نظر کردن را بلد نیستند. باید از آقای نیرومند خواهش کنم یک آموزش در این رابطه به کاربرها بدهند و حتی اگه بشه به کسانی که آموزش می بینند و کامل یاد می گیرند گواهینامه بدهند هم خوبه و از این به بعد به افرادی که گواهینامه ندارند اجازه ورود ندهند. Very Happy Luighing Laughing
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 12 اردیبهشت 1389 - 16:50    عنوان: پاسخ به «جای چه کارهای اینترنتی در ساوه خالی است» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

Very Happy soveh, جان،
شما تازه چند ماه هست که اومدی. ما چند ساله که این مشکل رو داریم و انواع و اقسام ترفند رو امتحان کردیم، فایده نداشته که نداشته Sad
البته قبلاً هم گفته بودم که مقصر اصلی من هستم، وقتی مدیر ساوه‌سرا خودش وقت نکنه به سایتش سر بزنه، از دیگران چه انتظاری هست؟ Confused
دعا کنید که من آخر اردیبهشت که از آموزش و پرورش مرخص می‌شم، دیگه کار دیگه‌ای برام پیش نیاد و بشینم روی سایت‌ها و پروژه‌ها کار کنم. اونقوت ترفندهای زیادی را رو می‌کنیم. Winking

در مورد پیشنهدات خوبت ممنونم.
اگر اون چیزی که مورد نظرم هست پیاده بشه، سایتی مثل istgah.com خواهیم داشت که هر کس بیاد تبلیغاتش رو روی سایت قرار بده... اینطوری خیلی سایت فرق می‌کنه.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 12 اردیبهشت 1389 - 19:53    عنوان: پاسخ به «جای چه کارهای اینترنتی در ساوه خالی است» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

انشاالله که دوستان و همشهریان عزیزم بیشتر به آینده خودشون شهرشون بچه هاشون و دنیای ارتباطاتشون توجه کنند و از این و ضعیت انفعالی بیرون بیان. به قول دکتر فاطمی ( از استادان روانشناسی که در دانشگاههای آمریکا تدریس می کنه و هر از گاهی که ایران میاد به شبکه 4 هم سر می زنه و فیلم تفسیر می کنه) انسان در مقابل برخوردهای اجتماعی و اتفاقاتی که پیرامونش می افته می تونه به 3 شکل رفتار کنه: 1- بیخیال باشه و رفتار انفعالی داشته باشه 2- با منطق و آرامش در قبال مسائلی که پیرامونش اتفاق می افته عکس العمل انجام بده 3- همیشه با حالتی خصمانه و تهاجمی برخورد کنه. که البته به توصیه ایشون و بر اساس تحقیقاتش حالت 2 بهترین حالته و باعث میشه که انسان لذت بیشتری از زندگیش ببره. امیدوارم دوستان عزیز و کاربران ساوه سرا حالت دوم را انتخاب کنند. پیرو این صحبتها پیشنهاد می کنم کتاب هوش هیجانی نوشته دکتر فاطمی را مطالعه کنید.
به هر حال درسته که مدیر تمام وقت بالاسر سایت نیست ولی ما کاربرها هم به نوبه خود مسوولیم که به موفقیت سایت کمک کنیم چرا که نام این سایت با نام ساوه گره خورده و هر یک از ما که ساوه ای هستیم و یا در این شهر زندگی می کنیم در قبال این سایت وظیفه داریم.
امیدوارم اون سایتی که مد نظرتونه به زودی راه اندازی بشه چرا که بخشی از رویای دوستداران اینترنت در ساوه به واقعیت تبدیل میشه.
و امیدوارم روزی را ببینم که سایت ساوه سرا اونقدر کاربر فعال داره که هر مسوولی در ساوه را مجاب می کنه تا به خواسته های کاربران این سایت توجه کنه و در مقابل خواسته های اونها پاسخگو باشه.
موفق باشید
بازگشت به بالای صفحه
hajali
پستتاریخ: یکشنبه 9 خرداد 1389 - 23:53    عنوان: پاسخ به «جای چه کارهای اینترنتی در ساوه خالی است» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 8 خرداد 1389

iran.gif

امتياز: 1935

دمتون گرم حرفاتون خوب بود خداکنه مسوولین به فکر باشن
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » مشكلات شهري » جای چه کارهای اینترنتی در ساوه خالی است
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc