سه شنبه 18 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » بحث در مورد یکی از جملات منتسب به دکتر شریعتی

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2
 بحث در مورد یکی از جملات منتسب به دکتر شریعتی « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: شنبه 9 مرداد 1389 - 08:57    عنوان: پاسخ به «بحث در مورد یکی از جملات منتسب به دکتر شریعتی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

آخه جمله های من معروف تره واقعا بعیده که نمیدونی تو کدوم کتاب دکتر بوده!
یک کم دنده عقب بری آدرس 2 تا سایت را می بینی که اگر اون آدرس ها را در جستجوگر خودت وارد کنی میرسی به این جمله های که من نوشتم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mahdiss
پستتاریخ: سه‌شنبه 4 بهمن 1390 - 16:23    عنوان: پاسخ به «بحث در مورد یکی از جملات منتسب به دکتر شریعتی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 3 بهمن 1390
iran.gif

امتياز: 13590

پرچم سرخ حسين

در قبايل عرب همواره جنگ بود،اما مكه ((زمين حرام)) بود و چهار ماه رجب، ذي القعده، ذي الحجه و محرم،((زمان حرام))، يعني كه درآن جنگ حرام است.دو قبيله كه با هم مي جنگيدند، تا وارد ماه حرام مي شدند، جنگ را موقتا تعطيل مي كردند، اما براي آنكه اعلام كنند كهSad(در حال جنگند و اين آرامش از سازش نيست، ماه حرام رسيده است و چون بگذرد، جنگ ادامه خواهد يافت))، سنت بود كه بر قبه ي خيمه ي فرمانده قبيله، پرچم سرخي برمي افراشتند تا دوستان، دشمنان و مردم، همه بدانند كهSad(جنگ پايان نيافته است)).
آنها كه به كربلا مي روند، مي بينند كه جنگ با پيروزي يزيد پايان گرفته و بر صحنه ي جنگ، آرامش مرگ سايه افكنده است.
اما مي بينند كه بر قبه ي آرامگاه حسين، پرچم سرخي در اهتزاز است.
بگذار اين سال هاي حرام بگذرد!
حسين وارث آدم صفحه ي 50
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
rezvaneh
پستتاریخ: سه‌شنبه 4 بهمن 1390 - 23:46    عنوان: پاسخ به «بحث در مورد یکی از جملات منتسب به دکتر شریعتی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

چه تاپیک پر حرارت و داغی بوده این تاپیک Very Happy
مهدیس جان، منتظر بیانات گرم سوه جان در این تاپیک باش Winking
بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: چهار‌شنبه 5 بهمن 1390 - 07:03    عنوان: پاسخ به «بحث در مورد یکی از جملات منتسب به دکتر شریعتی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

دوستان عزيز با اجازه شما اين تايپك كهنه يك سوء تقاهم ايي بود در گذشته كه به شكل بسيار دوستانه حل شد. اگر انها را پاك نكرديم به اين دليل بود ببينيد كه همه ما انسان و خطا پذير هستيم و اين درس عبرتي باشد براي خودما تا هر بار كه به ان نگاه كرديم از ان درس بگيريم.

بزرگترين هدف اينجا تو سايت بقول دوست عزيز سوه تقويت دوستي ها ست. بنده نيز كاملا با نظر ايشان موافقم و هدف همه ما در اينجا اين است كه دوستان خوبي براي يكديگر باشيم و بر بار انساني و فرهنگي سايت بيفزائيم.

براي دوست عزيز زحمت كش و فعال سايت Soveh جان هم مثل هميشه از صميم قلب آرزوي موفقيت بسياري دارم و اميدوارم دست حق هميشه و هر ثانيه به همراهشان باشد. زيرا وجودشان در اين سايت نعمتي است بس بزرگ و باعث نشاط محيط هاي دوستانه سايت شده اند و بر بار فرهنگي انجمن ها هم افزوده اند. واقعا دستشون درد نكنه. سپاسگزار م

از دوستاني كه جملات عميق و پرمحتوايي از شادروان شريعتي نقل و قول فرمودند هم سپاسگزار هستيم.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 6 بهمن 1390 - 16:23    عنوان: پاسخ به «بحث در مورد یکی از جملات منتسب به دکتر شریعتی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Aliabadi, جان از لطف و محبتتون بسیار سپاسگذارم. و امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید. flower
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: پنج‌شنبه 11 خرداد 1391 - 04:56    عنوان: Re: پاسخ به «بحث در مورد یکی از جملات منتسب به دکتر شریعتی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

Aliabadi نوشته است:
دوستان عزيز با اجازه شما اين تايپك كهنه يك سوء تقاهم ايي بود در گذشته كه به شكل بسيار دوستانه حل شد. اگر انها را پاك نكرديم به اين دليل بود ببينيد كه همه ما انسان و خطا پذير هستيم و اين درس عبرتي باشد براي خودما تا هر بار كه به ان نگاه كرديم از ان درس بگيريم.

بزرگترين هدف اينجا تو سايت بقول دوست عزيز سوه تقويت دوستي ها ست. بنده نيز كاملا با نظر ايشان موافقم و هدف همه ما در اينجا اين است كه دوستان خوبي براي يكديگر باشيم و بر بار انساني و فرهنگي سايت بيفزائيم.

براي دوست عزيز زحمت كش و فعال سايت Soveh جان هم مثل هميشه از صميم قلب آرزوي موفقيت بسياري دارم و اميدوارم دست حق هميشه و هر ثانيه به همراهشان باشد. زيرا وجودشان در اين سايت نعمتي است بس بزرگ و باعث نشاط محيط هاي دوستانه سايت شده اند و بر بار فرهنگي انجمن ها هم افزوده اند. واقعا دستشون درد نكنه. سپاسگزار م

از دوستاني كه جملات عميق و پرمحتوايي از شادروان شريعتي نقل و قول فرمودند هم سپاسگزار هستيم.

soveh نوشته است:
Aliabadi, جان از لطف و محبتتون بسیار سپاسگذارم. و امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید. flower

اه چقدر بد شد
داشتم حال میکردم که یهو دیدم بیخیال شدین جفتتون
کلی مطلب جنجالی ضد دختر و پسر و علی شریعتی و اینا داشتم که بزنم
حیف شد
یعنی الان واقعا با هم آشتی هستن
ننویسم دیگه ؟
باشه
موفق باشید
ولی چند تا جمله نغض مینوسیم

برای من سس نریز !! . . . . ... . . . . .
(دکتر شریعتی در فلافلی)

کارت شارِژ بده تا حرف خفن تر بگم......
(دکتر علی شریعتی آخر برج)

چطوری کچل ؟؟؟؟ دکتر شریعتی خطاب به دکتر چمران !!

آبو بزن...
موتورو بزن...
خاموش کن خاموش کن...
(دکتر شریعتی در حال سرویس کولر)!

لطفا سکوت را رعایت فرمایید.
(پرستار دکتر شریعتی)

لذتی که در غیبت است در صداقت نیست.
(جاری زن دکتر شریعتی)!

دکتر شریعتی!
.
.
.
.
.
ایستگاه بعد قلهک!!!

بیا یبا بیا بیا بیا خبببببببببببببب
دکتر شریعتی در حال فرمون دادن
نصف درآمدمان را صرف خرید لباس میکنیم در حالیکه
همیشه شیرین ترین لحظات عمرمان لخت هستیم...
(دکتر شریعتی در سفر به تایلند)

برو بابا با دسته کورا که طرف نیستی 500 بقیرو بده بینیم بابا
.
.دکتر شریعتی در حال دعوا با راننده تاکسی سر بقیه پول

من نگویم که مرا از قفس آزاد کنید.... ماده ای انداخته در قفس، دل من شاد کنید.
.
.
.
.
.
.
.

.
قناری دکتر شریعتی

چقدر ال سی دی گرون شده
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
(دکتر شریعتی هنگام بازگشت از بانه)

الاغ ننویس
.
.
.
.
.
دکتر شریعتی در حال جریمه شدن

کی گفته تخته سیاه کلاس سیاهه!
...
سبز یشمیه
دکتر علی شریعتی

زهر مار! تو عاشقي؟ تو چي ميفهمي از عشق؟! آدم! خودتو جمع و جور كن! بعد ميگن چرا مملكت پيشرفت نميكنه! خاك بر سرت (دكتر علي شريعتي)

دانشجو باید دانشجو باشد، دانشجویی که دانشجو نباشد، دانشجو نیست!
(د.شرعیتی!)

~~~~~~~*
(دکتر شریعتی زمانیکه اسپرم بود !!)

ددی دی دودو بد دی دی او دو. (سخنان دكتر شریعتی در هنگام نوزادی كه متاسفانه هنوز موفق به ترجمه ی آن نشده اند

خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ خرچ . . .
.
.
.
.
دکتر شریعتی در حال خوردن خیارWinking!!!!!!!!

درب خودرو باز است دکتر شریعتی

شریعتی :انسان هرچه بالاتر رود احتمال ديدن وصله شلوارش بيشتر است
مطهری : علی جان خشدک شلوارت پارست ( خنده با صدای بلند )
شریعتی : دهنتو .......
مطهری , شوخی با علی

نامم را پدرم انتخاب کرد ، نام خانوادگی ام را یکی از اجدادم! دیگر بس است نام اکانت فیس بوکم را خود می گذارم
دکر شریعتی ( در حال ساخت اکانت در فیس بوک )

هیچ گاه بدی کسی را نه ببخش نه فراموش کن ، سر فرصت بزن دهنشو سرویس کن
(دکتر شریعتی با اعصاب خرب )

ترجیح می دهم 2+2 مساوی با 5 بشود تا این که 2 را از 5 کم کنم و برایم چیزی نماند!
تلاش دکتر شریعتی برای یادگیری ریاضیات پایه

دوتا جمله خفن دارم نه حسین پناهی گردن میگیره نه دکتر شریعتی
موندم چیکارش بکنم !!!

واقعـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا؟؟؟
منشی دکتر شریعتی

خب اینا شوخی بود
خداییش جمله هاش خیلی عمیقه که بعضی موقع ها فکر میکنم کافری بیش نبوده
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: پنج‌شنبه 11 خرداد 1391 - 04:57    عنوان: پاسخ به «بحث در مورد یکی از جملات منتسب به دکتر شریعتی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

soveh نوشته است:
... البته بنده نوشته ای با همین مضمون امضای بنده را در کتاب " پدر مادر شما متهمید" نوشته دکتر شریعتی را دیده ام که شما عزیزان نیز می توانید این کتاب را از سایت اول مذکور دانلود کنید و مطالعه نمایید که بنده هم قسمتی از آن را برایتان می نویسم:
پدر ، مادر
نماز تو یک نوع ورزش تکراری است بدون هیچ اثر اخلاقی و صلاح عملی ... که صبح و ظهر وشب انجام می دهی اما نه معانی الفاظ و ارکانش را می دانی ، نه فلسفه حقیقی و هدف اساسیش را می فهمی ..... تمامی نتیجه کار تو و آثار نماز تو این است که پشت تو قوز در آورد و پیشانی صافت پینه بست و فرق من بی نماز با تو نمازگزار فقط این است که من این دو علامت تقوا را ندارم !

...

من این کتابو جوون تر که بودم خونده بودم
چون اولین کتابی بود که از شریعتی خونده بودم
با خودم میگفتم این شخص کافره یا مسلمون
تا وسطای کتاب رفتم تا مطلبشو بهتر متوجه شدم

بقول حمید نیرومند(که از قرآن نقل قول گرفته بود ):
وَ نُنَزَّلُ مِنَ القُرانِ ما هُوَ شِفاءٌ وَ رَحمةٌ للمُؤمِنینَ وَ لا یَزیدُ الظّالِمینَ الاّ خَساراً

[از قرآن چیزی نازل می‌کنیم که برای مؤمنین، شفا و رحمت است و برای ظالمین چیزی جز خسران نیست]

حالا این دکتر شریعتی جمله های سنگین و قلنبه سلنبه زیاد گفته که کافر به اشتباه معنای اشتباه اون جمله رو برداشت میکرده

یاد اون داستانکی افتادم که از یه کتاب زمون شاهی خونده بودم :
یه مرده این شعر رو شنیده بوده
طاعت از دست نیاید گنهی باید کرد

البته فقط مصرع اولشو خونده بوده
طرف هم افتاده بوده و ملت رو اذیت میکرده که توی این شعر نوشته طاعت از دست نیاید گنهی باید کرد
تا اینکه یه روز داشته چرخ یه اتوبوس رو پنچر میکرده و راننده اتوبوسه میرسه و خفتش میکنه و میگه :
چرا این کارو کردی ؟
طرف میگه آخه توی این شعر گفته
طاعت از دست نیاید گنهی باید کرد
راننده اتوبوسه هم میگه بقیشو پس نشنیدی؟
بعد یهو چاقو در میاره میکنه تو شکم یارو و میگه :
در دل دوست به هر حیله رهی باید کرد
یا علی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 11 خرداد 1391 - 09:19    عنوان: پاسخ به «بحث در مورد یکی از جملات منتسب به دکتر شریعتی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

اون جمله های با عنوان دکتر شریعتی را من دیدم ولی خوشم نیومد....انگار یه حرکتی شروع شده تا نویسنده ها و زحمت کش های این سرزمین را بی اعتبار کنه و جایگاه اونها را در ذهن افراد خدشه دار کنه....بنظر من کار خوبی نیست. Winking
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2 صفحه 2 از 2

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » بحث در مورد یکی از جملات منتسب به دکتر شریعتی
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc