پنج شنبه 9 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدی
 ** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده ** « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 19 آبان 1389 - 20:05    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

زمان جان خیلی خوشحالم که عکسهای با کیفیتت را می بینم واقعا لذت بردم Applause
ای کاش میتونستم 2تا رای بدم نه 20 تا یا شاید هم ....
کلا خیلی خوشگلن Applause Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 19 آبان 1389 - 20:13    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

حمید جون یعنی به من رای دادی؟ Very Happy
یا هنوز رای ندادی؟ Worried

تکلیفمونو مشخص کن giggle
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 19 آبان 1389 - 20:16    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

mIn جون مطمئن باش بهتر از پیشنهاد من کسی پیشنهاد نمیده
اصلا یه چیزی میگم کسی بالاتر نتونه بگه: کل یوم گوگل و یاهو و فیس بوک و توییتر و یوتوب برای تو Very Happy funny funny funny
بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: چهار‌شنبه 19 آبان 1389 - 22:36    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

انار ميوه اسماني Smiling

با کیفیت بالاتر:

http://www.irupload.ir/images/z8imfp1zle9ki5jv61.jpg

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Aliabadi
پستتاریخ: پنج‌شنبه 20 آبان 1389 - 01:13    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

همه عكس ها واقعا زيباست Smiling Smiling Smiling Smiling Smiling Smiling Smiling

و...... انتخاب سخت Crying Crying

با توجه به ايده دست اول، طرح نو، نور و زيبايي...

راي و نظر

1. Hamid عكسي براي جواهرتراشان و هنرمندان
2. soveh عكسي براي طراحان كارت پستال و مراكز گردشگري، نقاشان نو گرا و شاد
3. nagmeh عكسي براي مراكز گردشگري و كتابهاي جهانگردي وگردشگران ساوه
4. HAMID_ 007 عكسي براي زنگ شناسان الهام نقاشان
5. Neda عكسي براي جشنها و اعياد و مقالات علمي كتابهاي كشاورزي

با تشكر از تك تك عكاسان عزيز كه ديده ما را با عكسهاي خود شاد كردند، منتظر عكس هاي جديد...... اميدوارم اين مسابقات سال بسال بيشتر بشه Applause Applause Applause Applause Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
mIn
پستتاریخ: پنج‌شنبه 20 آبان 1389 - 11:58    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

soveh نوشته است:
اصلا یه چیزی میگم کسی بالاتر نتونه بگه: کل یوم گوگل و یاهو و فیس بوک و توییتر و یوتوب برای تو Very Happy funny funny funny

بنچاقم داره ؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
nagmeh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 20 آبان 1389 - 12:02    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 3 فروردین 1387
blank.gif

امتياز: 1825

Hamid نوشته است:
soveh, جان،
اما خداییش من فکر می‌کنم رأی‌گیری امتیازی و مخفی بهتر باشه. چون اینطوری واقعاً آدم توی رو در بایستی می‌مونه و ممکنه کدورتی هم پیش بیاد.

چه خنده دار Very Happy
يادتونه دوران ابتدايي كه بوديم مي‌خواستيم مبصر(نماينده كلاس) انتخاب كنيم يكي مي‌رفت پاتخته اسامي رو مي‌نوشت بعد كه مي‌خواستيم راي بديم معلم مي‌گفت: برا اينكه بچه‌ها بعد از راي گيري با هم قهر و دعوا نكنن هر كي رو كاغذ اسم نماينده انتخابي شو بنويسه.

حالا حكايت اين مسابقه هم شده مثل اون موقع‌ها منتهي نه رو كاغذ مدرن تر Smiling

يعني نميشه همين جا راي بديم؟؟ چه بد Crying
بازگشت به بالای صفحه
HAMID_007
پستتاریخ: پنج‌شنبه 20 آبان 1389 - 17:53    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 20 مهر 1385
iran.gif

امتياز: 1840

رای من صد دانه یاقوت

به خاطر تلاش عکاس ، ذوق هنرِی ، چیدمان خوب و صرف وقت زیاد !!!

پیام من به کاربران و رای دهنده ها :

به من رای بدهید من کل ساوه سرا را آسفالت و جدول کشی میکنم !!!
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 20 آبان 1389 - 20:06    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

mIn نوشته است:
soveh نوشته است:

بنچاقم داره ؟

برات سند منگوله دار میزنم مین جون funny
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 20 آبان 1389 - 20:16    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

nagmeh نوشته است:
Hamid نوشته است:
soveh, جان،
اما خداییش من فکر می‌کنم رأی‌گیری امتیازی و مخفی بهتر باشه. چون اینطوری واقعاً آدم توی رو در بایستی می‌مونه و ممکنه کدورتی هم پیش بیاد.

چه خنده دار Very Happy
يادتونه دوران ابتدايي كه بوديم مي‌خواستيم مبصر(نماينده كلاس) انتخاب كنيم يكي مي‌رفت پاتخته اسامي رو مي‌نوشت بعد كه مي‌خواستيم راي بديم معلم مي‌گفت: برا اينكه بچه‌ها بعد از راي گيري با هم قهر و دعوا نكنن هر كي رو كاغذ اسم نماينده انتخابي شو بنويسه.

حالا حكايت اين مسابقه هم شده مثل اون موقع‌ها منتهي نه رو كاغذ مدرن تر Smiling

يعني نميشه همين جا راي بديم؟؟ چه بد Crying

چرا نمیشه nagmeh جان . خوب هم میشه. همه که دارن خیلی ریلکس رای میدن. شما هم راحت باش confirm
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 20 آبان 1389 - 20:47    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Aliabadi جان عکسهات فوق العاده زیبا هستند واقعا ایده خیلی جالبیه. من که خیلی از دیدنشون لذت بردم Applause Applause Applause
به قول شما این همه عکس خوشگل و فقط 1 رای Sad

thanks
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 20 آبان 1389 - 20:57    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

خوب، فکر می‌کنم کسی با گفتن رأیش مشکل نداشته باشه.
پس، همه همین جا نظر و رأی قطعی خودشون رو بگن.
به این صورت:
رأی من: عکس فلانی...
باید دقیق مشخص شده باشه.

در مورد عکس Aliabadi, عزیز من یه توضیح بدم:
من اول فکر کردم این عکس میکس شده هست. یعنی با فتوشاپ کار شده. اما جالبه بدونید که این عکس با ابتکار جالبی بدون هرگونه میکسی گرفته شده Surprised
خودشون اگر ممکنه بیشتر توضیح بدن...
من عکس‌های دیگه ایشون رو هم دریافت کردم و به زودی در یک گالری قرار می‌دم.

اگر یه انار کامل‌تر و سالم‌تر انتخاب کرده بودن، من صد در صد به ایشون رأی می‌دادم Applause
همونطور که گفتم ترکیب رنگ عکس soveh, عزیز هم عالی بود.
عکس‌های آخر آقا محمدی عزیز، بی‌نظیر بود Surprised Applause واقعاً خوشم اومد.
و در کل، من از عکس‌های همه دوستان شگفت زده شدم.
همه عکس‌ها جالب بود، خانم یار، نجمه خانم، سید زمان عزیز و خلاصه همه دوستان.
حقیقت اینه که من فکر نمی‌کردم در این حد استقبال بشه.
از آقا مهراد ( soveh, عزیز) بسیار بسیار ممنونم بابت راه اندازی این مسابقه جالب. Applause Winking

و اما رأی من Very Happy
اگر اجازه بدید، من با کمال پررویی به عکس «صد دانه یاقوت» خودم رأی بدم. Smiling (اما خداییش دلم هنوز پیش «زمستان انارستان» هست. از اون عکس خیلی خوشم میاد)

این مطلب آخرین بار توسط Hamid در پنج‌شنبه 20 آبان 1389 - 22:38 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 20 آبان 1389 - 21:27    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

خواهش می کنم حمید جان. منم خیلی خوشحالم. با اینکه مسابقه دیر راه افتاد ولی باعث شد دوستان ساوه ای یکبار دیگه صمیمانه دور هم جمع شوند.
از همگی شما عزیزان بابت لطفتتون ممنونم.
flower flower flower
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 20 آبان 1389 - 21:41    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

خب امروز بیستمه. زمان مسابقه دیگه تمدید نمیشه، عمراً تمدید نمیشه Very Happy البته خیلی فشار به خودمون نیاریم شاید هم شد giggle
کسی نبود؟ داریم کرکره را پایین می کشیما funny
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: پنج‌شنبه 20 آبان 1389 - 22:09    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

من هم به اون عکسی که اناره منفجر شده بود بقیه دورش گریه می کردن اون رو انتخاب میکنم
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدی صفحه 5 از 8

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc