پنج شنبه 9 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدی
 ** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده ** « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 20 آبان 1389 - 23:18    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

irani نوشته است:
من هم به اون عکسی که اناره منفجر شده بود بقیه دورش گریه می کردن اون رو انتخاب میکنم

مرسی امید جون thank
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: پنج‌شنبه 20 آبان 1389 - 23:36    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

soveh نوشته است:
خب امروز بیستمه. زمان مسابقه دیگه تمدید نمیشه، عمراً تمدید نمیشه Very Happy البته خیلی فشار به خودمون نیاریم شاید هم شد giggle
کسی نبود؟ داریم کرکره را پایین می کشیما funny

نه واستید واسه من مونده هنو Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: پنج‌شنبه 20 آبان 1389 - 23:37    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

irani نوشته است:
من هم به اون عکسی که اناره منفجر شده بود بقیه دورش گریه می کردن اون رو انتخاب میکنم

شکلک بی تربیت

weeping برا چی به عکس من رای ندادی ؟ هان ؟ Angry
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 20 آبان 1389 - 23:39    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

soveh نوشته است:
والا اون گیله های به خاطر این بود که جنایت توسط آدمهایی رخ داده بود که خیلی عاشق انار بودند و اونجوری خورده بودنش( به قولی لاشو خورده بودند Luighing )

این هم کیفیت بالاترش

http://www.irupload.ir/images/4sxa5cqj0hzsi027cn95.jpg

من کیفیت عکسها را با office picture manager که خیلی راحت و سریع این کار را انجام میده ، پایین میارم.

مهراد جان،
منظور من از «عکس اول» عکس اول از سری دوم بود. یعنی اونی که به عنوان آواتار انتخاب کردید.
دو عکس بعدی رو هم با کیفیتش رو بذارید که من همه رو یک اندازه کنم و در قالب یک گالری ارسال کنم...
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: پنج‌شنبه 20 آبان 1389 - 23:40    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

نمیشهههههههههههههه که

الان همه رای هاشون رو دادن .

پس من عکس بزارم کی به عکس من رای بده ؟
هوم ؟

نه واقعا ؟

من اعاده حیثیت می کنم .

آقا جان تقلب شده .

رای ها زودتر از موعد معلوم بوده از اول

تقلب

تقلب

63 % کو ؟

گفتید تا آخر بیستم وقت هس .

هنوز 45 مین(خودمو نمیگم دقیقه رو میگم Very Happy ) مونده

لطفا یکی بیاد تکلیف و روشن کنه و الا به قاضی مرت.... ضوی شکایت می کنم .

کی به عکس من رای میده ؟

هوم

؟
بازگشت به بالای صفحه
mIn
پستتاریخ: جمعه 21 آبان 1389 - 00:05    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

هویجوری برا رضای خدا

واسه منم فتوشاپ نیس ها ، انارمون خودش گل داره

برق سر هر دونه رو Very Happy
یه چن تا هم اون وسط انگار یکی خوردتش Cool

اینم از روز اول مسابقه گذاشتم بگنده واسه الان .
کیفیت داره ها .

خیلی سعی کردم از پشه هاشم عکس بگیرم ولی خب فرار کردن .
یکیش مونده بود که فکر کنم تو کیفیت بشدت بالای دوربین و عکس گم شده Very Happy

این مطلب آخرین بار توسط mIn در جمعه 21 آبان 1389 - 00:10 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
mIn
پستتاریخ: جمعه 21 آبان 1389 - 00:09    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

وا برا چی انقد گنده شد

اینطوری که کیفیت خودشو از دست داد .

ای بابا با اینکه دوربین زیر نیم مگا پیکسل بود ولی خیلی قشنگ بود .

خب من هیچ برنامه ای ندارم که اونو کوچیکتر کنم . Sad

اصن برش میدارم خیلی ضایع شد Crying
بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: جمعه 21 آبان 1389 - 00:49    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

اقا حميد پرسيده بوديد چه جوري اون عكس ها رو گرفتم؟ هيچي Smiling
بخاطر علاقه به شهر ساوه ، ساوه شهر انار و افتاب Smiling
ساوه ، شهر شفاء و سلامت Smiling
ساوه شهر نور و زيبايي با اسمان و كهكشانهاي پر فروغ و الماس گونه اش در تابستانهاي مهتابي اش Smiling

1. چون اسمان و كهكشان ها و ستاره ها رو خيلي دوست دارم . يك دو سه روز تو فكر اسمان شهر ساوه بسر مي بردم و فكرم تو اسمان سير مي كرد. يك روز صبح كه ميخواستم بيدار شوم در ميان خواب و بيداري يك سري تصاوير رنگي كهكشان و ستارهاي زيبا تو ذهنم نقش بستند. اول ميخواستم ان تصاوير رو كه مي ديدم نقاشي كنم ولي وقت كافي نبود. بنا بر اين....

2. چند تا عكس قشنگ كهكشان هم تو خونه از لابلاي خرت و پرت ها پيدا كردم .
3. دو سه روز بعدش رفتم دو سه تا انار خريدم اما بهتر از اين نداشتند، بعد انار ها رو روي اين عكس ها با توجه به تركيب رنگ و اشكال و جايگزيني قرار دادم و بسادگي از شون عكس برداري كردم.
4. موقع عكاسي شب بود . دو دسته عكس تهيه كردم با فلاش و بدون فلاش . بعد اونهايي كه خوب در اومده بودن براي دوستان عزيز ساوه سرا اينجا فرستادم. Smiling Smiling Smiling

همه عكس هاي دوستان قشنگ و عالي بود، دست همه تون درد نكنه ، سال ديگه براي مسابقه سنگ تموم ميذاريم . امسال كسب تجربه ، سال ديگه همه اوستا Luighing Luighing Luighing
شايد جايزه اول رو همه مون برديم Luighing Luighing Luighing
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
nagmeh
پستتاریخ: جمعه 21 آبان 1389 - 11:44    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 3 فروردین 1387
blank.gif

امتياز: 1825

سلام
من هم به عكس افسوس همنوعان آقا مهراد راي مي‌دم.
چون خيلي رمانتيك و فانتزيه Applause
بازگشت به بالای صفحه
HAMID_007
پستتاریخ: جمعه 21 آبان 1389 - 12:01    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 20 مهر 1385
iran.gif

امتياز: 1840

من یه چند تا عکس دیگه پیدا کردم گفتم بگذارم گالری پر بار تر بشه البته فراموش نکنید همه عکس هایی که من گذاشتم اون چیزی نبود که خودم میخواستم

http://xbox4game3.persiangig.com/IMG_4212.JPG

http://xbox4game3.persiangig.com/IMG_4213.JPG

http://xbox4game3.persiangig.com/IMG_4223.JPG

این عکس آخری ربطی به مسابقه نداره همین جوری میگذارم که ساوه سرا اولین جایی باشه که این عکس رو میگذارم !!!

http://xbox4game3.persiangig.com/IMG_4066.JPG
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: جمعه 21 آبان 1389 - 18:00    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

mIn نوشته است:
irani نوشته است:

شکلک بی تربیت

weeping برا چی به عکس من رای ندادی ؟ هان ؟ Angry

تو هم مگه بودی Surprised Surprised Surprised Surprised

Worried Worried Worried

Crying Crying
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 21 آبان 1389 - 19:26    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

mIn نوشته است:
soveh نوشته است:
خب امروز بیستمه. زمان مسابقه دیگه تمدید نمیشه، عمراً تمدید نمیشه Very Happy البته خیلی فشار به خودمون نیاریم شاید هم شد giggle
کسی نبود؟ داریم کرکره را پایین می کشیما funny

نه واستید واسه من مونده هنو Very Happy

Luighing

بده از زیر کرکره رد کنم تو.
زود باش که باید بریم منزل منتظره

giggle giggle giggle
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: جمعه 21 آبان 1389 - 19:31    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Hamid نوشته است:
soveh نوشته است:
والا اون گیله های به خاطر این بود که جنایت توسط آدمهایی رخ داده بود که خیلی عاشق انار بودند و اونجوری خورده بودنش( به قولی لاشو خورده بودند Luighing )

این هم کیفیت بالاترش

http://www.irupload.ir/images/4sxa5cqj0hzsi027cn95.jpg

من کیفیت عکسها را با office picture manager که خیلی راحت و سریع این کار را انجام میده ، پایین میارم.

مهراد جان،
منظور من از «عکس اول» عکس اول از سری دوم بود. یعنی اونی که به عنوان آواتار انتخاب کردید.
دو عکس بعدی رو هم با کیفیتش رو بذارید که من همه رو یک اندازه کنم و در قالب یک گالری ارسال کنم...

آهان Luighing
معذرت من از سر کار که میام کلا اوضام اینجوریه Hypnotized . چشم با کیفیت ترش را هم میگذارم
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 21 آبان 1389 - 19:37    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

mIn نوشته است:

هنوز 45 مین(خودمو نمیگم دقیقه رو میگم Very Happy ) مونده

کی به عکس من رای میده ؟

هوم

؟

تو عسکت را بزار خودم برات رای دهنده گیر میارم
Cool
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 21 آبان 1389 - 19:40    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

nagmeh نوشته است:
سلام
من هم به عكس افسوس همنوعان آقا مهراد راي مي‌دم.
چون خيلي رمانتيك و فانتزيه Applause

نظر لطفته. خیلی متشکرم flower
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدی صفحه 6 از 8

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc