سه شنبه 4 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » آشنايي با آداب و رسوم ساوه و روستاهای آن » فرهنگ لغات و گویش های ساوه ای

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  بعدی
 فرهنگ لغات و گویش های ساوه ای « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 10 خرداد 1389 - 08:04    عنوان: Re: پاسخ به «فرهنگ لغات و گویش های ساوه ای» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

hajali نوشته است:
فک کنم نیشکون(بشکون)میشه
حالا کی میدونه کلمه ی هالپوودی یعنی چی؟ (این کلمه نام یک حیوان است)

فکر کنم جوابت غلطه
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
hojjat_fotros
پستتاریخ: شنبه 29 خرداد 1389 - 12:32    عنوان: hojjat پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 27 خرداد 1389

امتياز: 50

منم چند تا کلمه که یادم اومد گذاشتم
مرسی

نل بیفته : نزار بیافته
هاگیر شا :بگیرش
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
hajali
پستتاریخ: پنج‌شنبه 17 تیر 1389 - 21:03    عنوان: Re: پاسخ به «فرهنگ لغات و گویش های ساوه ای» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 8 خرداد 1389

iran.gif

امتياز: 1935

soveh نوشته است:
hajali نوشته است:
فک کنم نیشکون(بشکون)میشه

فکر کنم جوابت غلطه

اره دادا جوابم غلط بود
آزگوره یعنی دهندره(خمیازه)
کلمه ی هالپوودی یعنی چی؟ (این کلمه نام یک حیوان است)
بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: جمعه 25 تیر 1389 - 07:39    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

بحث خيلي جالبيه Smiling Smiling Smiling ، چيزي تو كتابخونه هاي ساوه در اين مورد پيدا ميشه؟ ... اگه كسي چشمش به اش خورد بگه ممنون ميشم Smiling Smiling Smiling
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 25 تیر 1389 - 14:28    عنوان: Re: پاسخ به «فرهنگ لغات و گویش های ساوه ای» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

hajali نوشته است:
soveh نوشته است:
hajali نوشته است:
فک کنم نیشکون(بشکون)میشه

فکر کنم جوابت غلطه

اره دادا جوابم غلط بود
آزگوره یعنی دهندره(خمیازه)
کلمه ی هالپوودی یعنی چی؟ (این کلمه نام یک حیوان است)

من که هرچی فکر کردم چیزی یادم نیومد اگه میشه علی جون خودت بگو

من از ساوه 10ساله دورم یه جورایی حق دارم ندونم .
یعنی بقیه هم نمیدونن؟ Sad Confused
حمید جان احتمال زیاد شما میدونید یا می تونید کمک بگیرید Eshve
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 27 تیر 1389 - 13:08    عنوان: پاسخ به «فرهنگ لغات و گویش های ساوه ای» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛
soveh, جان، بفرمایید:

نرم افزار فرهنگ لغات ساوه جزء کوچیکی از پروژه بزرگ «ساوج Savej» بود که در سال‌های 84 و 85 در انجمن مدیران ساوه‌سرا پیگیری می‌شد و قرار بود که زیر نظر کانون فرهنگی آفتابگردان در ساوه منتشر بشه. اما متأسفانه با اینکه 80 درصد پروژه آماده شده بود، کم‌کم پروژه خوابید.
تقریباً بخش‌هایی از پروژه رو آنلاین کردیم (مثل دیوان سلمان ساوجی و اوقات شرعی و ...)
تصمیم بر این هست که فرهنگ لغات رو هم در دسترس عموم قرار بدیم. هم به صورت آنلاین و هم به صورت نرم افزاری روی سیستم کاربران.
این فرهنگ لغت امکان جستجو داره، لغاتش با صدای استاد نمازی تلفظ شده و از روی فرهنگ لغات استاد نعمتی تایپ شده.
قرار بر این هست که برای لغاتی که لازمه، عکس اون‌ها در نرم افزار نمایش داده بشه.
اما فعلاً سعی می‌کنم بدون نمایش عکس منتشر کنیم و در نسخه‌های بعدی، با کمک شما عکس‌هاش رو هم تهیه کنیم و نسخه دوم رو منتشر کنیم Winking

پس دعا کنید به اندازه 3 ساعت وقت خالی گیر بیارم که این لغتنامه منتشر بشه Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
hajali
پستتاریخ: سه‌شنبه 29 تیر 1389 - 09:41    عنوان: پاسخ به «فرهنگ لغات و گویش های ساوه ای» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 8 خرداد 1389

iran.gif

امتياز: 1935

حمید جوون میشه لینک دانلودش رو بزاری
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 8 مرداد 1389 - 08:22    عنوان: Re: پاسخ به «فرهنگ لغات و گویش های ساوه ای» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Hamid نوشته است:
سلام؛
soveh, جان، بفرمایید:
نرم افزار فرهنگ لغات ساوه جزء کوچیکی از پروژه بزرگ «ساوج Savej» بود که در سال‌های 84 و 85 در انجمن مدیران ساوه‌سرا پیگیری می‌شد و قرار بود که زیر نظر کانون فرهنگی آفتابگردان در ساوه منتشر بشه. اما متأسفانه با اینکه 80 درصد پروژه آماده شده بود، کم‌کم پروژه خوابید.
تقریباً بخش‌هایی از پروژه رو آنلاین کردیم (مثل دیوان سلمان ساوجی و اوقات شرعی و ...)
تصمیم بر این هست که فرهنگ لغات رو هم در دسترس عموم قرار بدیم. هم به صورت آنلاین و هم به صورت نرم افزاری روی سیستم کاربران.
این فرهنگ لغت امکان جستجو داره، لغاتش با صدای استاد نمازی تلفظ شده و از روی فرهنگ لغات استاد نعمتی تایپ شده.
قرار بر این هست که برای لغاتی که لازمه، عکس اون‌ها در نرم افزار نمایش داده بشه.
اما فعلاً سعی می‌کنم بدون نمایش عکس منتشر کنیم و در نسخه‌های بعدی، با کمک شما عکس‌هاش رو هم تهیه کنیم و نسخه دوم رو منتشر کنیم Winking

پس دعا کنید به اندازه 3 ساعت وقت خالی گیر بیارم که این لغتنامه منتشر بشه Winking

سپاس سپاس
خیلی نرم افزار جالبیه واقعا ممنون امیدوارم به زودی آماده بشه و در دسترس همه قرار بگیره
و میدونم که کار بزرگیه و من در خیلی از اقوام ایرانی که جمعیت و پراکندگی بیشتری هم نسبت به ساوه و مردم آن دارند همچین کاری را ندیدم و جا داره که از شما در این زمینه تشکر بشه.
بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: پنج‌شنبه 14 مرداد 1389 - 16:07    عنوان: پاسخ به «فرهنگ لغات و گویش های ساوه ای» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

اقا حميد اگر اون فرهنگ لغت ساوه رو اينجا بزاريد خيلي خوب ميشه. اين فرهنگ لغت ساوه منبع مهمي براي تحقيقات زبان شناسي، ايرانشناسي ، مردمشناسي سرزمين ايران و رشته زبان و ادبيات فارسي هم هست ، بخصوص براي كساني كه پايان نامه هايي در باره زبان و ادبيات ساوه و ويا فرهنگ و سنن ايران تهيه مي كنند بسيار بدرد بخور ه با سپاس
بازگشت به بالای صفحه
mIn
پستتاریخ: پنج‌شنبه 16 دی 1389 - 19:03    عنوان: پاسخ به «فرهنگ لغات و گویش های ساوه ای» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

مهراد این اون تاپیکس ، خودتم که پست زدی توش
حالا نظرت چیه ، اینو ادامه بدیم یا یکی دیگه مخصوص ؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
SibeSorkh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 16 دی 1389 - 19:08    عنوان: پاسخ به «فرهنگ لغات و گویش های ساوه ای» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

از اول به صورت تمام و کمال و از ابتدایی تا حرفه ایی Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: پنج‌شنبه 16 دی 1389 - 19:17    عنوان: Re: پاسخ به «فرهنگ لغات و گویش های ساوه ای» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

SibeSorkh نوشته است:
از اول به صورت تمام و کمال و از ابتدایی تا حرفه ایی Very Happy

Laughing
از ابتدایی تا پروفشنال Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
SibeSorkh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 16 دی 1389 - 19:30    عنوان: پاسخ به «فرهنگ لغات و گویش های ساوه ای» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

iran.gif

والا ما انگلیسی مون مکتب خونه ایی نمیکشه Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 17 دی 1389 - 00:00    عنوان: Re: پاسخ به «فرهنگ لغات و گویش های ساوه ای» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

mIn نوشته است:
مهراد این اون تاپیکس ، خودتم که پست زدی توش
حالا نظرت چیه ، اینو ادامه بدیم یا یکی دیگه مخصوص ؟

پیریه و هزار درد.
همینجا خوبه فقط از کجا میخواید شروع کنید؟
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: جمعه 17 دی 1389 - 19:17    عنوان: پاسخ به «فرهنگ لغات و گویش های ساوه ای» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

iran.gif

آخخخخخی سوه هم پیر شد میشه بهت بگم بابا بزرگ یا عمو بزرگ یا دایی بزرگ یا اقا جون و...........
ای بابا شروع کنید درس و کلاس رو منتظریم ااااااااااااااا
میخوام برم پز بدم باهاش
من از کی رفتم دفتر و کیف مداد پاک کن خردیم Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  بعدی صفحه 5 از 7

فهرست انجمن‌ها » آشنايي با آداب و رسوم ساوه و روستاهای آن » فرهنگ لغات و گویش های ساوه ای
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc