شنبه 8 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » بحث درباره من و جوونیم و کارم

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 بحث درباره من و جوونیم و کارم « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
mIn
پستتاریخ: یکشنبه 30 آبان 1389 - 15:23    عنوان: بحث درباره من و جوونیم و کارم پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

ساملیک خدمت همههههههههه دوستان و دشمنان و اونایی که بعدا قراره دشمن بشن .

جویای کار می باشم . Very Happy

برنامه فعلیم اینه که
روزهای زوج بیکار می گردم اللاف نباشم ،
روزهای فرد بیکار می گردم ول نباشم ،

جمعه ها هم بیکار می گردم حوصلم سر نره و خستگی در کنم Very Happy

زمینه فعالیت :
همه چی ،

مشاغل مورد علاقه :
طراحی صفحات وب با بالاترین دریافتی ممکن ،
آموزش همه چی کامپیوتر با بالاترین دریافتی ممکن ،
تدریس با بالاترین دریافتی ممکن ،

سابقه کار :
اقدام برای گرفتن وام خوداشتغالی و نیافتن توفیق به علت نداشتن سن و سال کافی و یه سری چیز دیگه که ...،

تدریس خصوصی در یک آموزشگاه و دریافت نکردن دریافتی به علت اینکه حوصله نداشتیم دیگه نرفتیم ،

قبولی در سه مرحله آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، دو بار اراک رفتن ، سه تا مصاحبه ، کتبی ، علمی ، عملی , دو تا عقیدتی و غیره و راه یابی به فینال و نیافتن توفیق به علت نداشتن سوابق شهادت ، جانبازی ، جان در کفی ، جان در مشت و سایر سهمیه ها ...،

ارائه مدارک تدریس برای چند دانشکده و موسسه آموزش عالی که خودشان گفتند و آموزشگاه و مکیدن سماغ فعلا ( تماس میگیریم !!!! ) ،
( یک دانشگاه علمی کاربردی و دو موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی و چند آموزشگاه )

تدریس خصوصی برای همسایه مون

مدارک تحصیلی :
فوق دیپم از دانشگاه دولتی ، با معدل 17.14
لیسانس از دانشگاه آزاد ، با معدل ( روم به دیوار ..... سانسور شد ) البته علت داره ، حال نمی کردم فقط بخونم که نمرم بالا شه ، بالا و پایینش هیچ فرقی نمی داشت !
تکنسین شبکه ،
ADO.net ،

مهارت های شخصی :
زبان خارجه در حد لالیگا فعلا بلد نیستم ولی در حد دسته دو ایران خودمون بلدم بدون کلاس ملاس و در حال حاضر هم دارم میرم کلاس زبان ،
فروم گردی ،
وب گردی ،
نت گردی ،

مهارتهای حرفه ای :
برنامه نویسی سایت با
#C
VB.net
Asp.net
پایگاههای داده
Sql

سوابق اینترنتی :
عضویت در ساوه سرا
عضویت در تعداد زیادی فروم
Very Happy
وبلاگ نویسی قدیما

سایر سوابق تحصیلی :
مبصر کلاس در سالهای زیادی که دقیق یادم نیس
نمره انضباط 17 دوم دبیرستان
یک بار هم همون دوم دبیرستان تعهد کتبی دادم
چند بار فرار از مدرسه در دوران دبیرستان ( میومدیم خونه می خوابیدیم )
مسئولیت برگزاری اردو خارج از مدرسه و مینی بوس پیدا کردن و اینا ...
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
mIn از این تاپیک تشکر میکنم 
mIn
پستتاریخ: یکشنبه 30 آبان 1389 - 15:24    عنوان: پاسخ به «بحث درباره من و جوونیم و کارم» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

حالا هدف تاپیک !

چرا باید جوون های رعنایی مثل من بیکار باشن !

دو :
بهتره جوانان توقع خودشون رو بیارن پایین یا جوون های جویای کار توقعشون رو بیارن پایین ؟

3:
چرا مهارت های ما اینقد پایینه ؟ اصلا چقد پایینه ؟ خیلی؟ یا معمولی ؟ یا میشه گفت ای ؟

این تاپیک هفت هشت تا هدف داره که باید در مورد همش بحث شه و میام اضافه می کنم الان نمی تونم دیگه فکر کنم Very Happy و در مورد همشون جدا بحث خواهیم کرد .
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
SibeSorkh
پستتاریخ: یکشنبه 30 آبان 1389 - 17:36    عنوان: پاسخ به «بحث درباره من و جوونیم و کارم» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

این موضوع چقدر اشنا می باشد
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: یکشنبه 30 آبان 1389 - 19:02    عنوان: Re: پاسخ به «بحث درباره من و جوونیم و کارم» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

SibeSorkh نوشته است:
این موضوع چقدر اشنا می باشد

اوا خاش به سرم ،
توضیح نوشته بودم بعد اون ور که منتقل کردم این ور پاک کردم یادم رفت این ور دوباره بنویسم ،

سیبی جون اون جویای کار می باشم بود
این بحث پیرامون جویای کار و جوونیم و من و تو Very Happy

و الا می دونستم دو تا زدم ، این ور در مورد اون هدف ها که گفتم در راستای تاپیک اظهار فضل می کنیم ولی اون ور هر کی کار خوب با مسائل گفته شده داره بگه Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 30 آبان 1389 - 19:41    عنوان: پاسخ به «بحث درباره من و جوونیم و کارم» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛
من اول یه چیزی به دوستان بگم و خواهش کنم که رعایت کنن:
رفقا، خواهش می‌کنم تاپیک‌های مختلف و به ویژه تاپیک‌های جدی رو وارد شوخی نکنید... Sad
بحث‌های دوستانه و شوخی و ... ویژه چت‌روم باشه، اینطوری فکر کنم جالب‌تر باشه، هوم؟ Confused

و اما در مورد معضل «کار» به خصوص کار برای جوانان رشته کامپیوتر من شدیداً موافقم که بحث کنیم.
به همین دلیل، الان یک تاپیک در آفتابگردان ایجاد کردم که مخاطبان ما فقط همشهری‌ها نباشن، بلکه آفتابگردانی‌ها هم در بحث شرکت کنن:
http://aftab.cc/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=22052
خواهش می‌کنم شما هم اونجا بحث کنید و اجازه بدید یک تاپیک جامع در این زمینه داشته باشیم...

mIn, جان،
اگر ممکنه همین مطالبتون رو در اونجا هم ارسال کنید و اجازه بدید اونجا بحث رو دنبال کنیم...

من تاپیک اول شما رو با اجازه‌تون پاک می‌کنم که چند جا و پراکنده نشه.
ممنون Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: یکشنبه 30 آبان 1389 - 20:17    عنوان: پاسخ به «بحث درباره من و جوونیم و کارم» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

نقل قول:
سلام؛
رفقا، خواهش می‌کنم تاپیک‌های مختلف و به ویژه تاپیک‌های جدی رو وارد شوخی نکنید...
Sad

با شماست ها بروبچ Cool
نقل قول:

بحث‌های دوستانه و شوخی و ... ویژه چت‌روم باشه، اینطوری فکر کنم جالب‌تر باشه، هوم؟ Confused

و اما در مورد معضل «کار» به خصوص کار برای جوانان رشته کامپیوتر من شدیداً موافقم که بحث کنیم.
به همین دلیل، الان یک تاپیک در آفتابگردان ایجاد کردم که مخاطبان ما فقط همشهری‌ها نباشن، بلکه آفتابگردانی‌ها هم در بحث شرکت کنن:
خواهش می‌کنم شما هم اونجا بحث کنید و اجازه بدید یک تاپیک جامع در این زمینه داشته باشیم...

mIn, جان،
اگر ممکنه همین مطالبتون رو در اونجا هم ارسال کنید و اجازه بدید اونجا بحث رو دنبال کنیم...

ممنون Winking

Very Happy

خواهش میکنم که شما اونو پاک کردید و من دیگه جویای کار نیستم و فقط می تونم در مورد این معضل بحث کنم .

و من تریپ نوشتنم اینه ، نرم اون ور اینجوری بنویسم بگن بحث جدیه شوخی نکن ، شوخی ها جدی ترین حرفهای موجود هستن Very Happy
و من بدون این شکلک Very Happy هرگز نمی توانم
بازگشت به بالای صفحه
mIn
پستتاریخ: یکشنبه 30 آبان 1389 - 20:56    عنوان: Re: پاسخ به «بحث درباره من و جوونیم و کارم» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

Hamid نوشته است:
سلام؛
رفقا، خواهش می‌کنم تاپیک‌های مختلف و به ویژه تاپیک‌های جدی رو وارد شوخی نکنید... Sad

mIn, جان،

ممنون Winking

منو اونجا راه نمیدن
همش میگه شوربختانه شما موجود نمی باشید Angry
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: دوشنبه 1 آذر 1389 - 13:22    عنوان: پاسخ به «بحث درباره من و جوونیم و کارم» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

مین جون میبینم حراشت گیر داده بده اخخخخخخخخخخخخخخخی Very Happy
اون ور هم بنویس منم بیام شاید یه کوچول کاری پیدا شد
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » بحث درباره من و جوونیم و کارم
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc