سه شنبه 28 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » آشنايي با ساوه و روستاهای آن » بچه کجایی؟

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدی
 بچه کجایی؟ « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
hajali
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 11:20    عنوان: بچه کجایی؟ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 8 خرداد 1389

iran.gif

امتياز: 1935

سلام به تموم همشهریا
قبلا یه تاپیک بود که بچه ها میومدن و میگفتن که بچه کدوم محلن ؟ که فک کنم این تاپیک به خاطره ها پیوست
خوب گفتم دوباره بیایم از محله هامون بیشتر بگیم
خوب من خودم بچه ی محله ی سیرخورا هستم
اسم فعلیه این محله کوچه ی جوزقی هستش که به خاطره اینه که جوزقی های زیادی توی این محله زندگی میکردن و الان هم حدود اا یا 12خانواده از جوزقی ها در سیرخورا زندگی میکنن.
علت این هم که میگن سیرخورا این نبوده که از سیر بدشون میاد دلیل اصلی اینه که زمان قاجار قحطی میاد طوری که نون برای خوردن پیدا نمیشده.بزرگ های خاندان جوزقی میرفتن به نونوایی ها و اونجارو در اختیار میگرفتن که نون به طور عادلانه بین مردم تقسیم بشه و کسی گرسنه نمونه به همین خاطره به این محله میگن سیرخورا البته یه نظر دیگه ای هم هست که میگن که بزرگ خاندان محلوجی که در این محله زندگی میکرده از سیر بدش میومده .
وقتی از طرف میدون عاشورا به سمته میدونه شهرداری میری اولین کوچه که الان شده کوچه ی شهید مصدقی(کوچه ی لاری های قدیم) بعدش کوچه ی جوزقی هستش که قبلا سیرخورا بوده و از اونجا این محله شروع میشه تا به نونوایی حاج ابراهیم جوزقی میرسه.
این بود محله ی من .
شما هم اگه میتونید از محلتون بگید که احیانا شک و شبه هایی که وجود داره از بین بره
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
hajali از این تاپیک تشکر میکنم 
SibeSorkh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 12:56    عنوان: پاسخ به «بچه کجایی؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

محله ی ما اخر محله هست اسم رو حال کن:
9 متری سورم 6 متری اول
تفسیرش با خودتون Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 15:01    عنوان: پاسخ به «بچه کجایی؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

اوذر

كوثر

عمار...............
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 15:03    عنوان: پاسخ به «بچه کجایی؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

iran.gif

کلا با جنگها پیامبر اپدیت هستیم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
SibeSorkh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 15:21    عنوان: پاسخ به «بچه کجایی؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

iran.gif

میگم به جای اینکه بزارید بچه کجایی ؟
بزارید بچه کیایی ؟ اصالت حفظ بشه
یک دفعه در اراک ما به دوستانم گفتیم محله ایی به نام بهزیستی داریم
اقا اینا نخندیدن ای خندیدن ای خندیدن
حالا فکر می کردن واقعا بهزیستی به معنای اسمیش هست
بعد توضیح دادم درست اسمش کلاس نداره و خاک بر اینقدر زمینهاش گرووووووووووووووووووووونه Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 16:11    عنوان: Re: پاسخ به «بچه کجایی؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

[quote="SibeSorkh"]کلا با جنگها پیامبر اپدیت هستیم[/quote

ابديتيش بخورم تو سرمون

كي ميتونه پيدا كنه Twisted Dvil
بازگشت به بالای صفحه
mIn
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 17:03    عنوان: Re: بچه کجایی؟ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

hajali نوشته است:
سلام به تموم همشهریا
قبلا یه تاپیک بود که بچه ها میومدن و میگفتن که بچه کدوم محلن ؟ که فک کنم این تاپیک به خاطره ها پیوست
اسم فعلیه این محله کوچه ی جوزقی هستش که به خاطره اینه که جوزقی های زیادی توی این محله زندگی میکردن و الان هم حدود اا یا 12خانواده از جوزقی ها در سیرخورا زندگی میکنن.
علت این هم که میگن سیرخورا این نبوده که از سیر بدشون میاد دلیل اصلی اینه که زمان قاجار قحطی میاد طوری که نون برای خوردن پیدا نمیشده.بزرگ های خاندان جوزقی میرفتن به نونوایی ها و اونجارو در اختیار میگرفتن که نون به طور عادلانه بین مردم تقسیم بشه و کسی گرسنه نمونه به همین خاطره به این محله میگن سیرخورا البته یه نظر دیگه ای هم هست که میگن که بزرگ خاندان محلوجی که در این محله زندگی میکرده از سیر بدش میومده .
وقتی از طرف میدون عاشورا به سمته میدونه شهرداری میری اولین کوچه که الان شده کوچه ی شهید مصدقی(کوچه ی لاری های قدیم) بعدش کوچه ی جوزقی هستش که قبلا سیرخورا بوده و از اونجا این محله شروع میشه تا به نونوایی حاج ابراهیم جوزقی میرسه.
این بود محله ی من .
شما هم اگه میتونید از محلتون بگید که احیانا شک و شبه هایی که وجود داره از بین بره

محله خودتون یا اصالت پدری و مادری و اینا

والا من نمی دونم چی توضیح بدم :دی

فرداشب همه هستن میرم تحقیقات ببینم محله بابام اینا قضیش چی بوده :دی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 17:05    عنوان: Re: پاسخ به «بچه کجایی؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

SibeSorkh نوشته است:
میگم به جای اینکه بزارید بچه کجایی ؟
بزارید بچه کیایی ؟ اصالت حفظ بشه
یک دفعه در اراک ما به دوستانم گفتیم محله ایی به نام بهزیستی داریم
اقا اینا نخندیدن ای خندیدن ای خندیدن
حالا فکر می کردن واقعا بهزیستی به معنای اسمیش هست
بعد توضیح دادم درست اسمش کلاس نداره و خاک بر اینقدر زمینهاش گرووووووووووووووووووووونه Very Happy

بهتر از محله های خودشون بود که خدایی

سنجون و ذامنجون و فنجون Surprised

Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
hajali
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 17:07    عنوان: Re: بچه کجایی؟ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

iran.gif

mIn نوشته است:
hajali نوشته است:
سلام به تموم همشهریا
این بود محله ی من .

محله خودتون یا اصالت پدری و مادری و اینا

والا من نمی دونم چی توضیح بدم :دی

فرداشب همه هستن میرم تحقیقات ببینم محله بابام اینا قضیش چی بوده :دی

محله ی خودمون و محله ی پدری
مادرم بچه سرچاله هستش Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
mIn
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 17:07    عنوان: پاسخ به «بچه کجایی؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

نقل قول:

ابديتيش بخورم تو سرمون

كي ميتونه پيدا كنه

واقعا آره ،
یه دفعه یا دو تا از دوستان داشتیم دنبال یه آدرس می گشتیم ، من که بلد نبودم ، اونام یکی شون میگفت شیش متری اول نه متری دوم ، اون یکی میگفت نه متری اول شیش متری دوم

Surprised
یکی از دوستای خودمم خودش نمی دونه الان دقیقا اونجا میشه فاز چند ،
آخه خدایی اون چه وضعیه ،
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 17:13    عنوان: پاسخ به «بچه کجایی؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

iran.gif

شرمنده دیگه
اخه میدونید چیه نقشه کشی اینجا یعنی شهرک رو دادن به یه مسیحی Very Happy
نمیدونم یعنی مسلمون جماعت نبوده
قراره یه راهنما بزنیم Tongue
اگه راهنما خواستی بگو من بیام
Very Happy
در ضمن هر کی که نباید یاد بگیره Twisted Dvil
بازگشت به بالای صفحه
hajali
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 17:18    عنوان: پاسخ به «بچه کجایی؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

iran.gif

نه عزیزم مدل شهرک فجر از روی شهرک های اسرائیل الگو برداری شده که اگه شورشی در شهرک اتفاق افتاد به راحتی از اطراف محاصره بشه Smiling
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 17:24    عنوان: پاسخ به «بچه کجایی؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

iran.gif

خوب دیگه همون مدل اسرائیلیه نقشه کش مسیحی اخه کوچه ها همه مثل صلیب هستن
بازگشت به بالای صفحه
hajali
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 17:30    عنوان: پاسخ به «بچه کجایی؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

iran.gif

خوب اخه اونا یهودی هستن نه مسیحی Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 17:36    عنوان: پاسخ به «بچه کجایی؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

iran.gif

میدون اینا همشون دستشون تو یه کاسه هست Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدی صفحه 1 از 4

فهرست انجمن‌ها » آشنايي با ساوه و روستاهای آن » بچه کجایی؟
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc