يك شنبه 9 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » هدف مند سازی یارانه ها در ساوه (مشکلات+بحث+فواید)

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2
 هدف مند سازی یارانه ها در ساوه (مشکلات+بحث+فواید) « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
irani
پستتاریخ: یکشنبه 5 دی 1389 - 17:49    عنوان: پاسخ به «هدف مند سازی یارانه ها در ساوه (مشکلات+بحث+فواید)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

تو زندگی هم نون رو که نمیشه کاری کرد

حالا تو اب و برق و گاز میشه یه کاریش کرد

تو کرایه ها هم

خدا نگه داره خط 11
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 5 دی 1389 - 18:39    عنوان: پاسخ به «هدف مند سازی یارانه ها در ساوه (مشکلات+بحث+فواید)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

خب این را هم در نظر بگیر برای هر نفر تقریبا 80000 تومن پرداخت شده
میخوام ببینم میتونی به صورت سرانگشتی حساب کنی که برای یک خانواده 4 نفره 320 هزار تومن کفایت میکنه یا نه؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: یکشنبه 5 دی 1389 - 19:12    عنوان: Re: پاسخ به «هدف مند سازی یارانه ها در ساوه (مشکلات+بحث+فواید)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

soveh نوشته است:
خب این را هم در نظر بگیر برای هر نفر تقریبا 80000 تومن پرداخت شده
میخوام ببینم میتونی به صورت سرانگشتی حساب کنی که برای یک خانواده 4 نفره 320 هزار تومن کفایت میکنه یا نه؟

درسته دادن

اما فقط به قول خودت می تونن روی سوپر مارکت و این چیزا نظارت کنن

مثلا

رفتیم mdf بزنییییم برای اشپز خونه داداشم

متری 10 هزار تومان گرون کرده میگه دستگاه ما با گازوییل کار میکنه باید گازوییل ازاد بخرییم

رفتیم عکاسی برای مراسم فیلم بردر کرایه کنیییم .......... تومان گرون کرد بود

میگه دست ما نیست تهرون که عکس ها رو اپ می کنه گرون کرده

رفتیم.........

دست رو دلم نزار که ................... Worried
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 6 دی 1389 - 01:24    عنوان: پاسخ به «هدف مند سازی یارانه ها در ساوه (مشکلات+بحث+فواید)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

کجای MDF گازوئیل مصرف می کنند؟calculate
میدونم که چی می گی و این را هم باید قبول کرد که عده ای میخوان از آب گل آلود ماهی بگیرند و بیش از حد قانونی و معقول قیمتهاشون را افزایش بدهند که اگر این کار را انجام بدن مطمئنا اولین بازنده خودشون خواهند بود چرا که مطمئنا با این کار تقاضا پایین خواهد اومد و درامدشون کمتر خواهد شد.
و باید در نظر بگیریم که یک خانواده معمولی هر ماه و هر روز که با این چیزها سوکار ندارند درسته؟ مثل MDF و .... و منظورم از حساب و کتاب برای یه خانواده 4 نفره برای یک ماه برای مایحتاج ماهانه اونها بود.
اگر تونستی یه حساب و کتابی داشته باش
و از همه مهم تر ما برای بهتر سازگار شدن با این طرح چکار باید کنیم؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: دوشنبه 6 دی 1389 - 11:12    عنوان: پاسخ به «هدف مند سازی یارانه ها در ساوه (مشکلات+بحث+فواید)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

نقل قول:
کجای MDF گازوئیل مصرف می کنند؟calculate

نمی دونم میگه کوره مون Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: دوشنبه 6 دی 1389 - 11:33    عنوان: پاسخ به «هدف مند سازی یارانه ها در ساوه (مشکلات+بحث+فواید)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

نقل قول:
و از همه مهم تر ما برای بهتر سازگار شدن با این طرح چکار باید کنیم؟

دیگه بیشتر از این سازگار بشییییییم calculate weeping

دیگه می خوایییم چی کار کنیییییییم

صدامون در نیومده بسه دیگه Worried

دیگه خودمون موندیییم و یارانه هامون Very Happy

راستی محض اطلاع Mr. Green calculate

قیمت نان در ساوه

نان سنگک چانه 650 گرمی ==> 2500 ریال

نان بربری چانه 500 گرمی ==>2000 ریال

نان تافتون چانه 170 گرمی ==>750 ریال

نان لواش چانه 180 گرمی ==> 750 ریال

ستاد خبر گزاری امید.....................
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: دوشنبه 6 دی 1389 - 11:34    عنوان: پاسخ به «هدف مند سازی یارانه ها در ساوه (مشکلات+بحث+فواید)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

موندم اینجافقط 2 تا کاربر داره Worried
بازگشت به بالای صفحه
sooraty
پستتاریخ: دوشنبه 6 دی 1389 - 14:16    عنوان: پاسخ به «هدف مند سازی یارانه ها در ساوه (مشکلات+بحث+فواید)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 1 اسفند 1384
iran.gif

امتياز: 5420

سلام از irani, عزیز بابت این پست مفید ممنونم
منم با این طرح موافقم نمیدونم شما هم خبر داریید یا نه ولی این طرح زمان رفسنجانی قرار بود اجرا بشه اما متاسفانه هر حذبی برای دوباره رای آوردن اجراش نکرد و این یعنی خیانت فکرشو بکنید اگه این طرح 16 سال پیش اجرا میشد چقدر خوب بود میتونستن یواش یواش قیمت ها رو به قیمت آزاد منطقه برسونن و به کسی هم فشار نمیومد خدا ازشون نگذره
در مورد کرایه تاکسی ها صحبت شد من چون خونه بدوشم و همیشه تو راه ساوه اراکم قیمت تاکسی های برون شهری 1000 تومن افزایش پیدا کرد.اگه قرار باشه 20% افزایش داشته باشیم که راننده بیپچاره نون نداره بخوره بنزین لیتری 400 تومنی شده 700 حالا گذشته از افزایشی که افزایش بنزین رو بقیه اجناس میزاره 20% خیلی منصفانه به نظر نمیرسه
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: دوشنبه 6 دی 1389 - 21:14    عنوان: پاسخ به «هدف مند سازی یارانه ها در ساوه (مشکلات+بحث+فواید)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ممنون عزیزم که شرکت کردی

حالا باز اگر حرفی بزنیییم

Soveh

عزیز میگه سیاسیش نکنیییم و جنبه فروم ما سیاسی نیست

ما هم که به سیاست کار ندارییییم چون خود سیاست مدار ها هم میگن

سیاست پدر و مادر نداره

خودشون هم میترسن ه برسه به یه بدبخت مثل ما

اما الان که ماشاللله میبینی از روزی که این طرح غاز شده 24 ساعت تلوزیون داره نشون میده لاستیک ارزون شده روغن ارزون شده و...............................

دیروز تو تاکسی بودن راننده تاکسی داشت برا یکی یه یزی تعریف می کرد

می گفت صبح یه نفر رو سوار کرده طرف خوشحال بوده گفته اخ جون قیمت روغن جامد 1000 توامن کاهش یافته

3 تا 4 ماه مثلا 12 تومان بود الان شده 10 پانصد

راننده هم گفته بود بهش بابا چرا خوشحالی روغن 7000 توام بود شده بود 12000 تومان

خالا که از 12000 تومان شده 11000 تومان خوشحالی

یه کم فکر کردم دیدم راست میگه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

ماشاللله راننده تاکسی ها برا خودشون یه پا اقتصاد دانننننند

اما از حق نگزریییم احمدی نژاد تو اون شب ک اعلام کرد یه حرف درست زد

گفت هر جا قیمت ها بعد از اجرای این طرح افزایش یافت دست نگه دارییییییییید تا ما وارد عمل بشیییم

فقط امید وارم این وارد عمل شدن ها برا بعد عید هم باشه و فقط مخصوص این 3 ماه نباشه
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 6 دی 1389 - 22:15    عنوان: پاسخ به «هدف مند سازی یارانه ها در ساوه (مشکلات+بحث+فواید)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

امید جون اولین انتقاد را من خودم از این طرح کردم
و بسیار نقدهای دیگه هم هست و من منتظرم که ببینم مطالعات دوستان و نگرش اونها چطوره تا بقیه را هم مطرح کنم و اگر دیدم که مطالعه ای نیست و خاله زنک بازیه که هیچی مطرح نمی کنم.
برای من احمدی نژاد خاتمی رفسنجانی و .... فقط یک اسمه، چیزی که برای من مطرحه عملکرد اون شخصیست که سکانداره و میتونه منو به قعر دریاها ببره و یا به اوج آسمانها.
من میگم خب حالا این قضیه اجرا شده درست یا غلط، به موقع یا بی موقع حالا که اجرا شده ما چکار کنیم؟ ما چرا عادت کردیم به صورت دهن باز به این و اون تحت هر شرایطی نگاه کنیم و بگیم دیدی فلان شخص و ......... عجب موفق شده و ....
بابا جان چرا ما همونی نباشیم که بقیه دهن باز مارو به همدیگه نشون بدن و در جمع های خاله زنکی و عوامانه شون در موردمون صحبت کنند. اصلا نیازی به کلاه برداری هم نیست نیازی به سرمایه بابا هم نیست باور کن شعار نمیدم کافیه چشمامون را باز کنیم و دنبال ایده های خوب باشیم. من یه ایده پیشنهاد کردم و حالا دلیلی نداره که بقیه به مغزشون فشار نیارن و من دومی را طرح کنم. من منتظرم ایده دوم داده بشه و اگر درست و حسابی بود سومیش را من بگم. امیدوارم گرفته باشی چی میگم.
راستی امیدوارم اون روزی که اصغر شوفر بشه مراد من و تو که درست خونده این مملکتیم و بخواد به ما چیزی یاد بده هرگز نرسه Winking (قصد توهین به شخص یا صنفی نیست، منظورم فهمیدن جایگاهمونه)
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: سه‌شنبه 7 دی 1389 - 00:51    عنوان: پاسخ به «هدف مند سازی یارانه ها در ساوه (مشکلات+بحث+فواید)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

این 2 چیز رو الان میگم بقیه اش رو فردا میام جواب میدم دیر وقته ساعت 1 شب

نقل قول:
امید جون اولین انتقاد را من خودم از این طرح کردم

اول اینکه بابا دیوار کسی کوتاه تر از تو گیر نمیارم چون کسی اینجا نیست من هم مجبورم گیر بدم به شما تا روزمون سپری بشه Very Happy

نقل قول:
راستی امیدوارم اون روزی که اصغر شوفر بشه مراد من و تو که درست خونده این مملکتیم و بخواد به ما چیزی یاد بده هرگز نرسه Winking (قصد توهین به شخص یا صنفی نیست، منظورم فهمیدن جایگاهمونه)

پای صحبت های اینا ننشستی

100 تای من تحصیل کرده رو حریف اند Very Happy

یه چیز دیگه هم خواستم بگم راجع به اصغر شوفر که............... (که نگم بیتره Very Happy )
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 7 دی 1389 - 01:37    عنوان: پاسخ به «هدف مند سازی یارانه ها در ساوه (مشکلات+بحث+فواید)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

من مخلصتم. بیا گیر بده. بالاخره نوبت منم میشه Very Happy Twisted Dvil
funny funny funny
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: سه‌شنبه 7 دی 1389 - 10:52    عنوان: پاسخ به «هدف مند سازی یارانه ها در ساوه (مشکلات+بحث+فواید)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

ای بابا برای ما که فرقی نمیکنه کرایه افزایش پیدا کنه چون اصولا با خط 11 یا با واخد میریم این اون ور Very Happy
ای روزگار یه زمون بلیط می دادیم همه به شخصیتمون پی میبردن Very Happy
ایرونی تاپیک نو مبارک ایشالله تاپیک های بهتر Very Happy
بزار اولین فیش های اب برق گاز بیاد بعد Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2 صفحه 2 از 2

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » هدف مند سازی یارانه ها در ساوه (مشکلات+بحث+فواید)
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc