سه شنبه 18 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » مخارج برگزاری یک عروسی در ساوه چقدره؟

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  بعدی
 مخارج برگزاری یک عروسی در ساوه چقدره؟ « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
mary67
پستتاریخ: چهار‌شنبه 4 اسفند 1389 - 12:17    عنوان: پاسخ به «مخارج برگزاری یک عروسی در ساوه چقدره؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 21 دی 1389
iran.gif

امتياز: 15275

بابا اینا با خودشون مشکل دارن نه sove جان Luighing چیه کم اوردین نمیتونین جواب بدین
میخواین اصلان از خیر این سوال بگذریم چططططططططوره؟؟؟؟ Eshve
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
mary67
پستتاریخ: چهار‌شنبه 4 اسفند 1389 - 12:18    عنوان: پاسخ به «مخارج برگزاری یک عروسی در ساوه چقدره؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

البته بلا نسبت بعضی از آقایونا Very Happy Very Happy Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: چهار‌شنبه 4 اسفند 1389 - 12:51    عنوان: پاسخ به «مخارج برگزاری یک عروسی در ساوه چقدره؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

فقط 32 روز دیگه Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: چهار‌شنبه 4 اسفند 1389 - 12:52    عنوان: پاسخ به «مخارج برگزاری یک عروسی در ساوه چقدره؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

نبود 32 روز دیگه Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 5 اسفند 1389 - 17:55    عنوان: پاسخ به «مخارج برگزاری یک عروسی در ساوه چقدره؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

ایرونی روزشمار تاریخ شده Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 5 اسفند 1389 - 20:19    عنوان: Re: پاسخ به «مخارج برگزاری یک عروسی در ساوه چقدره؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

mary67 نوشته است:
بابا اینا با خودشون مشکل دارن نه sove جان Luighing چیه کم اوردین نمیتونین جواب بدین
میخواین اصلان از خیر این سوال بگذریم چططططططططوره؟؟؟؟ Eshve

انتظار چیز بدیه؟ نه؟
Very Happy
شوخی بود
باور کن وقت ندارم
انشالله بزودی نظرات شخصی خودمو میدم
آهان یکی گفته بود پسرا خودشون را دارن میکشن و .....
چکار کنیم که یکی از رازهای خلقت خداوند در همین نهفته که سراپای دختر خانم ها را ناز آفریده( یعنی با وجود همه نقص و اشکالاتی که ممکنه داشته باشند و شاید هم نداشته باشند دائما در حال ناز کردن هستند) و در این رابطه سراپای آقا پسرها را بوقتش نیاز آفریده.
حالا فکرش را بکنید در این قسمت از خلقت خدا این نکته فنی را قرار نمیداد، چی میشد؟؟؟؟
شرمندم، نمیتونم خیلی قضیه را باز کنم، فقط میدونم یه فاجعه رخ میداد
Very Happy
Luighing
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mary67
پستتاریخ: پنج‌شنبه 5 اسفند 1389 - 20:31    عنوان: پاسخ به «مخارج برگزاری یک عروسی در ساوه چقدره؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

هرچند معني انتظارو شما بيشتر ميدونين
قبول كنين كه كم اوردين ديگه
نگران نباشين قريبه كه نيست ماهم به كسي چيزي نميگيم قول ميديم نه سيبي جان Luighing Luighing
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: دوشنبه 9 اسفند 1389 - 12:34    عنوان: پاسخ به «مخارج برگزاری یک عروسی در ساوه چقدره؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

Luighing
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 10 اسفند 1389 - 00:00    عنوان: پاسخ به «مخارج برگزاری یک عروسی در ساوه چقدره؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

خب به احترام mary67, جان که در مورد معیار آقایون برای ازدواج سوال کرده بود، نظرات شخصیم را خدمتتون میگم، البته به دلایلی دوست داشتم که دیگر آقایان شروع کننده ی این پاسخگویی باشن و فکر میکنم بد هم نباشه که خانمها و آقایون از دنیای همدیگر و خواسته های مختلفشون با خبر بشن، چرا که قبلا هم گفتم زن و مرد از دریچه یک دوربین به دنیا نگاه میکنند ولی هرکدام تصویری مختص به خودشون را میبینن که تا حدود زیادی با هم تفاوت داره و زیبایی زندگی هم به همینه.
من همواره دوست داشتم دختری همسر من بشه که مهمترین هدفش آرامش من باشه و من تمام فکرم آرامش او و لذت بردن از زندگیش و زندگیمون باشه و قبل از اینکه هر عنوانی در زندگیم داشته باشه، برام بهترین دوست و صمیمی ترین همدم باشه و با محبت و صبوریش همراهم باشه چراکه همه ی تلاش و امیدم خلق شادی و لبخند برای اون خواهد بود.
چیزی که بیش از هر چیز من را روز به روز به زندگی کردن و همراهی کردن به عنوان یک همسر امیدوار خواهد کرد اندیشه همسرم هست و نوع نگرشی که نسبت به دنیای پیرامونمون خواهد داشت و تفکری که نسبت به زندگی و مسایل گوناگون خواهد داشت بسیار بسیار بسیار حایز اهمیت خواد بود و هرگز نمیتونم با کسی زندگی کنم که احساس می کند ولی فکر در احساسش نقشی ندارد.
برای من بسیار مهمه که انسانیت برای همسرم اهمیت داشته باشه و بداند که بدون شاد بود دیگران و آرامش داشتن آدمها، ما نیز آرامش نخواهیم نداشت.
مطمئنا زیبایی و خوش پوش بودن و داشتن نظم هم برای من مهمه و بدون شک همه میدونن که این موارد بسیار سلیقه ای هست و برای هرکسی زیبا بودن تعریف جداگانه ای داره.
اهمیت معیارهایی که در انتخاب همسر دارم به همین ترتیبی هست که براتون نوشتم و همسرم حتما باید تمام این موارد را داشته باشد و حاضر نیستم خودم را گول بزنم که میتونم با کسی زندگی کنم که فقط یکی از این موارد را نداشته باشد ولی بقیه پارامترها را داشته باشد.
پس همشون برای من به این صورت اولویت بندی میشه: 1-........1-.......1-........1-....... و الی آخر
موفق باشید
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mary67
پستتاریخ: سه‌شنبه 10 اسفند 1389 - 01:51    عنوان: پاسخ به «مخارج برگزاری یک عروسی در ساوه چقدره؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

Applause Applause Applause Applause
اعتراف ميكنم كه كم اوردم
ولي فك نميكني همه مردا اين شعارهارو ميدن اما پاشون كه به زندگي ميرسه فقط دنبال پيدا كردن نقاط ضعفند
برخلاف شوخ طبعيم آدمي نكته بين و ظريفم و تا حالا هم مردي رو پيدا نكردم كه بتونه حرف و عملش رو يكي كنه به نظر من جامعه عمل پوشيدن به همه اينا اولين و مهم ترين قدمش شناخت خودته قبول كنين كه براي رسيدن به آرامش فكر باز بايد باشد بايد هر دو طرف براي رسيدن به اين آرامش تلاش كنند و خود خواهي يه طرف فقط باعث ميشه كه ديگري براي رسيدن به آرامش تلاش كنه درصورتي كه خودش ثمره اي از اون آرامش نميبره
من قبلا هم گفتم براي اين كه بتوني همسرت رو دوست و رفيق خودت بدوني اول بايد به تواناييهاش احترام بزاري و اونارو برتري ندوني تا بخاي جلوي پيشرفتش رو بگيري بدبختانه خيلي از مرداي ما (منظورم از خيلي اكثريت قشر تحصيل كردمون هست)دوست ندارن با كسي زندگي كنن كه يه گام از خودشون بالاتر باشه مثل قديمي ها فك ميكنن براشون ننگ آوره
به هر حال ممنون كه حداقل اين حرفارو گفتين اميدوارم شعار نباشه و اينم خيلي عاليه كه عشق به ديگرون رو هم جزءمعياراتون قرار دادين
تشككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككر Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
mary67
پستتاریخ: سه‌شنبه 10 اسفند 1389 - 01:54    عنوان: پاسخ به «مخارج برگزاری یک عروسی در ساوه چقدره؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

هر چند ما كوچكتر از اونيم كه بخوايم نصيحت كنيم
البته هنوز تو مهد درسمون به اين چيزا نرسيده Very Happy Very Happy Very Happy
اشتباهاتشو بزارين سر بچه گي راستي چه عجب ما اين حميدآقاي شمارو تو سايت ديديم سلام برسونين Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
mary67
پستتاریخ: سه‌شنبه 10 اسفند 1389 - 02:01    عنوان: پاسخ به «مخارج برگزاری یک عروسی در ساوه چقدره؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

راستي من همين جا از حميدآقا بابت شيوه درس دادنش تشكر ميكنم خداييش تو دانشگاه خهجالت كشيدم Worried
بازگشت به بالای صفحه
glasy_heart
پستتاریخ: سه‌شنبه 10 اسفند 1389 - 13:26    عنوان: پاسخ به «مخارج برگزاری یک عروسی در ساوه چقدره؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 23 دی 1389
blank.gif

امتياز: 9360

سلاااااااااااااام
... Sad چرا؟نه واقعا چرا؟ Confused
بگذریـــــــــــــــــــــــــــم Sad
آفتابگردون گفتم اینجا هم میگم اولا بستگی به دو تا جوون داره اگه بینشون عشق باشه فقط نشونه نامزدی کافیه
آممممما اگه نباشه توقع ها میره بالا عروس خانم میگه چون طرف قیافه نداره فلان تالار چون هیکل رو فرمی نداره فلان غذا فلان سالاد چون کلا ازش خوشم نمیاد فقط به خاطر مایه دارم زنش میشم فلان فلان فلان....
بگم از آرایشگاهها تو ساوه خب اونایی که معروفن گرونترن بستگی به عروس داره اگه زیبا باشدو کم کار ببرد خب مسلما پول آرایشگاه کمتره Luighing البته نه فکر نمیکنم زیاد توفیقی هم کنه
معمولا برای دوشب حنابندان و عروسی 300هزار میگیرن
کرایه لبلس عروس اونم حدودا برای دوشب 300 البته اونم بستگی به عروس خانم داره Very Happy
داماد حدودا چهار میلیون شیر بها میده یا اینکه پنج تیکه وسیله بقیه جهیزیه پای عروس خانمه Winking
مخارج حنابندون نامزدی و شیرینی خورون هم پای داماده چه جورشو خود داند ساده یا تشریفاتی
تالار هایی که تو ساوه هست با توجه به کلاسش قیمت بالایی هم داره مثلا شبهای ساوه 700تومن ورودی با غذای خودشون که گرونم حساب میکنن کباب پرسی 5000تومن
خانه کارگر طبقه بالای دانشگاه ما Tongue ورودی نمیگیره اما پول غذا به قیمت اتحادیه س مثل غذای شبهای ساوه. بقیه جاها رو اطلاع کافی ندارم

حمید خان چقدر حسسسسسسسساسن یکی بهش بگه فقط قدم اول مهمه تو رفتن بقیش هول هایی که میدن زیاده تازه خدا خودش کمک میکنه هر چند میدونیم خدا اغلب تو شادیهای ما سهیم نیست اما بنده ی خوبشو هم رها نمیکنه

حالا که حدودا پنج سال دیگه مونده بشه سی سالتون تا اون موقع خدا بزرگه
قیمت های چیزهایی که sovehگفتو تقریبا میدونم توی فرصت بعدی میام کامل میگم خوبه؟
بازگشت به بالای صفحه
Heavenly1
پستتاریخ: سه‌شنبه 10 اسفند 1389 - 14:07    عنوان: پاسخ به «مخارج برگزاری یک عروسی در ساوه چقدره؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 10 اسفند 1389

blank.gif

امتياز: 50

سلااااااااااااااااام به به بهناز خانم !میبینم کــــــــــــــه اینجاهم بودی Winking
خب این بحث خرج عروسی داستانی شده واسه خودش!
باور کنید اگه علاقه باشه مشکلی به وجود نمی یاد با نظر glasy_heartیعنی بهناز جان موافقم .من چیزی درمورد خرج عروسی تو آفتابگردان نگفتم چون اصلا نمیشه قیمت ثابتی رو گفت. بستگی به خود زوج داره .
تو شهر ما یه مکان داریم به نام جزیره که واقعا رویاییه عروس خانما میزان علاقه ی همسرشونو با گرفتن عروسی در این مکان میسنجن!قیمت که تووووووووووووووووپ بیچاره بعضیاشون که باید اینجوری بگن من عاشقتم!!!!!!!!!! ساوه رو نمی دونم خدا کنه چنین مکانی نداشته باشه!
30سالگی ، به قول بهناز خیلی مونده حالا .خدابزرگه .
بازگشت به بالای صفحه
glasy_heart
پستتاریخ: سه‌شنبه 10 اسفند 1389 - 14:12    عنوان: پاسخ به «مخارج برگزاری یک عروسی در ساوه چقدره؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 23 دی 1389
blank.gif

امتياز: 9360

معصومه جون ردمو زدیییییییییییییییییییییییییییییی؟ Eshve
ببین آدرس اون جزیره که گفتی Winking میشه ایمیل کنی ممکنه به درد بخوره
جدی میگماااااااااااااااااااا Tongue
منتظرم فقط سه نشه میخوام اولین کسایی که اونجا میرن خودمون باشیم Eshve
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  بعدی صفحه 13 از 16

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » مخارج برگزاری یک عروسی در ساوه چقدره؟
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc