شنبه 8 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » *** جشنواره نوروز 90 ***

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدی
 *** جشنواره نوروز 90 *** « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
_heavenly_
پستتاریخ: پنج‌شنبه 1 اردیبهشت 1390 - 11:19    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 1 اردیبهشت 1390
blank.gif

امتياز: 5880

چه بد!کاش حداقل دو انتخاب داشتیم. Crying من که به هر حال رفیخمو انتخاب میکنم یعنی glasy_heart
zamanعزیز عکسهاتون عالی بود خصوصا دو تا قایقه که بـــــــــــــــــــــــــد به دل میشینه .
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
HAMID_007
پستتاریخ: پنج‌شنبه 1 اردیبهشت 1390 - 21:13    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 20 مهر 1385
iran.gif

امتياز: 1840

با سلام و احترام به همه دوستان عزیزم

من از عکس های همه دوستان لذت بردم مخصوصا عکس های زمان که قبلا نمونه عکس های ایشون رو در سایت پانورمو دیده بودم و بسیار خوشحالم از اشنایی با جناب علی آبادی عزیر یه خاطر نگاه زیبا و متفاوت و نقطه نظرات جالب ایشون نوع نگاه و دید ایشون رو بسیار میپسندم قلم ایشون رو دوست دارم و شخصیتشون رو و از دوست خوبم سوه متشکرم برای ترتیب دادن این مسابقات که باعث جمع شدن دوستان دور هم و گرمای بیشتر سایت و ارتباط خوب همشهریان ساوجی شده و همچنین مدیر سایت که این سایت رو راه اندازی کرده و در تمام این سالها سر پا نگه داشته و تشکر میکنم از همه دوستانی که در این مسابقه شرکت کردند و همچنین همه اون دوستانی که در این مسابقه شرکت نکردند و امیدوارم در مسابقات یعدی شرکت کنند

رای من به همه ی بچه های این سایت هست که با حضورشون این سایت رو سرپا نگه داشتن و باعث ابروی شهر مون شدن رای من یه همه ساوه ای هاست به همه ساوه سرایی ها
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
glasy_heart
پستتاریخ: پنج‌شنبه 1 اردیبهشت 1390 - 21:34    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 23 دی 1389
blank.gif

امتياز: 9360

سلام به همه ی بچه های با حال و با ذوق و پر استعداد ساوه ای
از اول همگی آثار رو دنبال کردم راستش نمیخواستم نظری داده باشم اما وظیفه خودم دونستم که بیام و توی یه پست از همه دوستام به خاطر آثار ارزنده ای که داشتن تشکر کنم. واقعا گل کاشتید

خب در این که زمان عزیز نفر اوله شکی نیست من هم آثار ایشون رو تائید میکنم بعد هم hamid00
باز هم میگم همه اثار عالی بود و فاصله امتیازات ذهنی من زیاد نبود
دست همگی درد نکنه،شاد باشید
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Aliabadi
پستتاریخ: جمعه 2 اردیبهشت 1390 - 03:26    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

دوست عزيز HAMID _007 بخاطر لطفي كه داريد بسيار ممنونم و برايتان از صميم قلب آروزي موفقيت هاي بيشتر در حرفه عكاسي را دارم . اميد است در مسابقات كشوري اسم زيبا يتان را هر چه زودتر ببينيم . Applause Applause Applause Applause Applause

از دوست عزيز نغمه جان هم بخاطر لطفشان ممنونم. اميدوارم با فراگيري فنون عكاسي بتوانم كارهاي بهتري ارائه دهم. مقاله هاي دوستان هم بسيار زيبا بود. Applause Applause Applause Applause Applause

از سوه دوست عزيز هم خيلي تشكر مي كنم كه اينهمه زحمت كشيدند و اين مسابقه رو راه انداختند . ديدن عكس هاي زيباي دوستان مايه خوشحالي تمام بود. Applause Applause Applause Applause Applause

دوستان عزيز هنوز مناسبت هاي زيادي داريم كه هر كس شانس اينو داره كارها و اثار زيبايش را به نمايش بذاره و برگزيده بشه . اميدوارم اين مسابقات زيباي عكاسي و هنري هر چند وقت با موضوعات جديد تجديد بشه.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 2 اردیبهشت 1390 - 08:19    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

از همه ی دوستان گلم تشکر می کنم. محبت دارید و منو شرمنده ی خودتون می کنید. خدارا شکر می کنم که فضا و امکانی هست تا دوستان همشهری در کنار هم باشند. امیدوارم این در کنار هم بودن ها در نهایت منشا خیر و حرکتی برای همگیمون و برای شهرمون باشه.
زنده باد HAMID_007 عزیز که به مهمترین موضوع اشاره کردند و بهترین برنده را انتخاب کردند.
باز هم از همگیتون ممنونم .موفق باشین

کاربران خوب ساوه سرا تا 3 روز دیگه مهلت دارید که شخص برنده را انتخاب کنید.
منتظر رای هاتون هستیم Smiling

HAMID_007 عزیز 4 رای

ZAMAN جان 3 رای

Aliabadi عزیز 1 رای

glasy_heart جان 1 رای
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
SibeSorkh
پستتاریخ: یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 - 21:31    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

شلام با اجازه بزگترا من رای میدهم به آقای HAMID_007
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 6 اردیبهشت 1390 - 22:08    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

آخرین نتیجه ی رای گیری:

HAMID_007 عزیز 5 رای

ZAMAN جان 3 رای

Aliabadi عزیز 1 رای

glasy_heart جان 1 رای
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 6 اردیبهشت 1390 - 23:59    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

مسابقه *** جشنواره نوروز 90 *** هم بالاخره به پایان رسید و همونطور که گفته بودیم این مسابقه 2 برنده داشت و هر 2 برنده را به احترام کاربران عزیز ساوه سرا با توجه به رای اونها انتخاب کردیم. به واقع همه ی آثار دوستان زیبا بودند و دیدنی و انتخاب بسیار سخت بود و بشخصه بیش از دیدن آثار دوستان از محبت و لطفی که به ساوه سرا داشتند لذت بردم و بسیار خوشحالم که در این سایت در کنار شما عزیزان هستم.

و اما برندگان ....
همانطور که دوستان گل انتخاب کردند برندگان جشنواره نوروز 90 عبارتند از:

HAMID_007

ZAMAN

Applause Applause
لازم بذکره که نحوه ارسال جوایز که در واقع یادگاری هایی از طرف ساوه سرا( خانه ی مجازی همگیمون ) هست به اطلاع این 2 دوست عزیز خواهد رسید.

از همه کسانی که با آثارشون و رای هاشون و یا حتی با نگاهشون ما را همراهی کردند تشکر می کنم و امیدوارم همه ی این مسابقه ها بهانه ای باشه برای صمیمیت و همکاری بیشتر بین عزیزان ساوه ای تا در هر جای دنیا که هستند هرگز همدیگر را فراموش نکنند. flower thanks

در پایان از حمید عزیز هم صمیمانه تشکر می کنم و برای همگیتون بهترین و زیباترین لحظات را آرزو می کنم.

موفق باشید
مهراد
بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: چهار‌شنبه 7 اردیبهشت 1390 - 01:58    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

به دو برندگان عزيزمان تبريك عرض ميكنم و اميدوارم در مسابقات عكاسي شهر ساوه و شهرهاي ديگر شاهد آثار زيبايشان باشيم.
Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
mary67
پستتاریخ: چهار‌شنبه 7 اردیبهشت 1390 - 10:42    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 21 دی 1389
iran.gif

امتياز: 15275

منم تبريك ميگم
هرچند همه آثار واقعا زيبا بودند Applause Applause Applause
thank thank
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
SibeSorkh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 7 اردیبهشت 1390 - 13:25    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

iran.gif

Applause Applause Applause تبریک میگم به برنده ها ایشالله با جوایز نفیسی که بهتون میدم خوش بگذرونید
از بقیه دوستان هم که آثاری بس زیبا فرستاده بودن تشکر میکنم همه ذدوستان برنده هاستن Applause Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
Zaman
پستتاریخ: سه‌شنبه 13 اردیبهشت 1390 - 09:39    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 17 بهمن 1387
blank.gif

امتياز: 1770

سلام و تشکر ویژه بنده را پذیرا باشید.
اول از همه تبریک به جناب Hamid_007 بخاطر عکسهای زیبایی که در این تاپیک قرار دادند.
بعد هم به تمام دوستانی که در این مسابقه شرکت کرده و عکسهای قشنگشان را به نمایش گذاشتند تبریک میگویم.
از دوستان عزیزی که به من لطف داشته و ابراز محبت فرمودند نیز سپاسگزارم.
در پایان امیدوارم در آینده تمامی دوستان در چنین مسابقات دوستانه ای که برگزار میشود شرکت کرده و از نمایش عکسهایشان نترسند. شرط پیشرفت در عکاسی، عکاسی است Winking
عکس بگیرید، نمایش دهید و انتقادها را با جان و دل بپذیرید که نتیجه شیرینی دارد.
بدرود
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 13 اردیبهشت 1390 - 12:00    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

زنده باد Zaman عزیز Applause
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: سه‌شنبه 13 اردیبهشت 1390 - 22:27    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

iran.gif

soveh, حالا یه جشنواره دیگه بزار کیف میده Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 14 اردیبهشت 1390 - 17:39    عنوان: Re: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

SibeSorkh نوشته است:
soveh, حالا یه جشنواره دیگه بزار کیف میده Very Happy

که باز هم بگی برنده میشی و شرکت نکنی؟ Sad
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدی صفحه 7 از 8

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » *** جشنواره نوروز 90 ***
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc