يك شنبه 16 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » 50 روش حال گیری!!!

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
 50 روش حال گیری!!! « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Farhad17
پستتاریخ: پنج‌شنبه 22 اردیبهشت 1390 - 13:25    عنوان: 50 روش حال گیری!!! پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 24 آبان 1386
iran.gif

امتياز: 895

سلام.بعد از تحقیقات زیاد و گشت و گذار توی ساوه سرا متوجه شدم یه وجه مشترکی بین اعضا هست و اونم اینه که همه مون دوست داریم یه جوری حال بقیه رو بگیریم Very Happy (شوخی میکنم جسارت نباشه ها).یکی میخواد زنشو روانی کنه!!! یکی میخواد حال دخترارو بگیره و افعال معکوس میزاره و ... .پس بنده هم بر آن شدم تا 50 روش حالگیری رو بذارم تا همگی ازشون استفاده کنیم.(اینا رو از توی اینترنت پیدا کردم یه موقع فکر نکنید کار خودمه ها Surprised )

۵۰ روش حال گيري!
۱- روزهاي تعطيل مثل بقيه روزها ساعتتون رو كوك كنين تا همه از خواب بپرن! اين روش براي افرادي كه غير از ساديسم ، رگه هايي از مازوخيسم هم دارن پيشنهاد ميشه!
۲- سر چهارراه وقتي چراغ سبز شد دستتون رو روي بوق بذارين تا جلويي ها زودتر راه بيفتن!
۳- وقتي مي خواين برين دست به آب ، با صداي بلند به اطلاع همه برسونين!
۴- وقتي از كسي آدرسي رو ميپرسين بلافاصله بعد از جواب دادنش جلوي چشمش از يه نفر ديگه بپرسين!
۵- كرايه تاكسي رو بعد از پياده شدن و گشتن تمام جيبهاتون ، به صورت اسكناس هزاري پرداخت كنين!
۶- همسرتون رو با اسم همسر قبليتون صدا بزنين!
۷- جدول نيمه تمام دوستتون رو حل كنين!
۸- توي اتوبان و جاده روي لاين منتهي اليه سمت چپ با سرعت ۵۰ كيلومتر در ساعت حركت كنين!
۹- وقتي عده زيادي مشغول تماشاي تلويزيون هستن مرتب كانال رو عوض كنين!
۱۰- از بستني فروشي بخواين كه اسم ۵۴ نوع از بستنيها رو براتون بگه!
۱۱- در يك جمع ، سوپ يا چايي رو با هورت كشيدن نوش جان كنين!
۱۲- به كسي كه دندون مصنوعي داره بلال تعارف كنين!
۱۳- وقتي از آسانسور پياده ميشين دكمه هاي تمام طبقات رو بزنين و محل رو ترك كنين!
۱۴- وقتي با بچه ها بازي فكري مي كنين سعي كنين از اونها ببرين!
۱۵- موقع ناهار توي يك جمع ، جزئيات تهوع و گلاب به روتون استفراغي كه چند روز پيش داشتين رو با آب و تاب تعريف كنين!
۱۶- ايده هاي ديگران رو به اسم خودتون به كار ببرين!
۱۷- بوتيك چي رو وادار كنين شونصد رنگ و نوع مختلف پيراهنهاش رو باز كنه و نشونتون بده و بعد بگين هيچكدوم جالب نيست و سريع خارج بشين!
۱۸- شمعهاي كيك تولد ديگران رو فوت كنين!
۱۹- اگه سر دوستتون طاسه مرتب از آرايشگرتون تعريف كنين!
۲۰- وقتي كسي لباس تازه مي خره بهش بگين خيلي گرون خريده و سرش كلاه رفته!
۲۱- صابون رو هميشه كف وان حمام جا بذارين!
۲۲- روي ماشينتون بوقهاي شيپوري نصب كنين!
۲۳- وقتي دوستتون رو بعد از يه مدت طولاني مي بينين بگين چقدر پير شده!
۲۴- وقتي كسي در يك جمع جوك تعريف مي كنه بلافاصله بگين خيلي قديمي بود!
۲۵- چاقي و شكم بزرگ دوستتون رو مرتب بهش يادآوري كنين!
۲۶- بادكنك بچه ها رو بتركونين!
۲۷- مرتب اشتباهات لغوي و گرامري ديگران هنگام صحبت رو گوشزد كنين و بخندين!
۲۸- وقتي دوستتون موهاي سرش رو كوتاه مي كنه بهش بگين كه موي بلند بيشتر بهش مياد!
۲۹- بچه جيغ جيغوي خودتون رو به سينما ببرين!
۳۰- كليد آپارتمان طبقه ۱۳ تون رو توي ماشين جا بذارين و وقتي به در آپارتمان رسيدين يادتون بياد! اين راه هم جنبه هايي از مازوخيسم در بر داره!
۳۱- ايميل هاي فورواردي دوستتون رو هميشه براي خودش فوروارد كنين!
۳۲- توي كنسرتهاي موسيقي بزرگ و هنري ، بي موقع دست بزنين!
۳۳- هر جايي كه مي تونين ، آدامس جويده شده تون رو جا بذارين! ?توي دستكش دوستتون بهتره!
۳۴- حبه قند نيمه جويده و خيستون رو دوباره توي قنددون بذارين!
۳۵- نصف شبها با صداي بلند توي خواب حرف بزنين!
۳۶- دوستتون كه پاش توي گچه رو به فوتبال بازي كردن دعوت كنين!
۳۷- عكسهاي عروسي دوستتون رو با دستهاي چرب تماشا كنين!
۳۸- پيچهاي كوك گيتار دوستتون رو كه ۵ دقيقه ديگه اجراي برنامه داره حداقل ۲۷۰ درجه در جهات مختلف بچرخونين!
۳۹- با يه پيتزا فروشي تماس بگيرين و شماره تلفن پيتزا فروشي روبروييش كه اونطرف خيابونه رو بپرسين!
۴۰- شيشه هاي سس گوجه فرنگي و هات سس فلفل رو عوض كنين!
۴۱- موقع عكس رسمي انداختن براي هر كس جلوتونه شاخ بذارين!
۴۲- توي ظرفهاي آجيل براي مهموناتون فقط پسته ها و فندقهاي دهان بسته بذارين!
۴۳- شونصد بار به دستگاه پيغام گير تلفن دوستتون زنگ بزنين و داستان خاله سوسكه رو تعريف كنين!
۴۴- توي روزهاي باروني با ماشينتون با سرعت از وسط آبهاي جمع شده رد بشين!
۴۵- توي جاي كارت دستگاههاي عابر بانك چوب كبريت فرو كنين!
۴۶- جاي برچسبهاي قرمز و آبي شيرهاي آب توالت هتل ها رو عوض كنين!
۴۷- يكي از پايه هاي صندلي معلم يا استادتون رو لق كنين!
۴۸- توي مهموني ها مرتب از بچه چهار ساله تون بخواين كه هر چي شعر بلده بخونه!
۴۹- چراغ توالتي كه مشتري داره و كليد چراغش بيرونه رو خاموش كنين!
۵۰- ورقهاي جزوه ء ۳۰۰ صفحه اي دوستتون كه ازش گرفتين زيراكس كنين رو قاطي پاتي بذارين ، يه بر هم بزنين ، بعد بهش پس بدين!
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Farhad17(جمعه 27 خرداد 1390 - 18:23), Farhad17 از این تاپیک تشکر میکنم 
SibeSorkh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 22 اردیبهشت 1390 - 18:55    عنوان: پاسخ به «50 روش حال گیری!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

دشتت درد نکنه یه ذره خودت هم فکر کن Very Happy
حال گیری یعنی اینه که Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Farhad17
پستتاریخ: جمعه 23 اردیبهشت 1390 - 00:33    عنوان: Re: پاسخ به «50 روش حال گیری!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

iran.gif

SibeSorkh نوشته است:
دشتت درد نکنه یه ذره خودت هم فکر کن Very Happy
حال گیری یعنی اینه که Very Happy

شما لطف داری thank
اگه راستشم بخواید من خیلی از موارد بالا رو توی زندگی روزمره ام رعایت میکنم. funny
موفق باشید
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Aliabadi
پستتاریخ: جمعه 23 اردیبهشت 1390 - 09:16    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

دوستان عزيز در مورد اعضاي ساوسرا كم لطفي نفرمائيد. Sad در ساوسرا دوستان بسيار خوش قلب و خوب خوشبختانه زياد داريم.

در مورد پنجاه مورد ...........
اگر كسي به ان عمل كنه فقط آبرو و حيثيت خودش رو برده و خودشو از چشم مردم مياندازه . نبايد تعجب كنه اگر كسي به اش كم محلي كنه و يا به ميهماني دعوتش نكنند. يا به او در موقع ضروري كمكي نشه و اگه دست تنها هم موند شكايت و اه و ناله هم نبايد بكنه فايده نداره........ انسانها حافظه بسيار خوبي دارند و بدي ها رو فراموش نمي كنند. سروقت تصويه حساب ميكنند . چيزي كه عوض داره گله هم نداره. طبيعت آدميزاد عدالت طلبه وعدالت رو به موقعه بجا مياره . Luighing

بنا بر گفته حكيمانه شاعر پارسي هزار دوست كم است و يك دشمن بسيار. از لقمان پرسيدند كه چگونه چنين حكيم ايي دانا شدي؟ اوگفت هر انچه از اعمال زشت خلايق ديدم از انجام ان صرف نظر كردم. مي بينيم كه تا امروز هم افكار حكيمانه لقمان باقي است.

این مطلب آخرین بار توسط Aliabadi در جمعه 23 اردیبهشت 1390 - 11:59 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
SibeSorkh
پستتاریخ: جمعه 23 اردیبهشت 1390 - 11:30    عنوان: پاسخ به «50 روش حال گیری!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

iran.gif

Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
mary67
پستتاریخ: جمعه 23 اردیبهشت 1390 - 12:31    عنوان: پاسخ به «50 روش حال گیری!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 21 دی 1389
iran.gif

امتياز: 15275

Applause Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
glasy_heart
پستتاریخ: جمعه 23 اردیبهشت 1390 - 12:42    عنوان: پاسخ به «50 روش حال گیری!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 23 دی 1389
blank.gif

امتياز: 9360

Luighing
من فکر میکنم بعدش باید بشینیمو از چشم افتادنمونو تماشا کنیم.
Winking
بازگشت به بالای صفحه
Farhad17
پستتاریخ: جمعه 23 اردیبهشت 1390 - 16:26    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

iran.gif

Aliabadi نوشته است:
دوستان عزيز در مورد اعضاي ساوسرا كم لطفي نفرمائيد. Sad در ساوسرا دوستان بسيار خوش قلب و خوب خوشبختانه زياد داريم.

در مورد پنجاه مورد ...........
اگر كسي به ان عمل كنه فقط آبرو و حيثيت خودش رو برده و خودشو از چشم مردم مياندازه . نبايد تعجب كنه اگر كسي به اش كم محلي كنه و يا به ميهماني دعوتش نكنند. يا به او در موقع ضروري كمكي نشه و اگه دست تنها هم موند شكايت و اه و ناله هم نبايد بكنه فايده نداره........ انسانها حافظه بسيار خوبي دارند و بدي ها رو فراموش نمي كنند. سروقت تصويه حساب ميكنند . چيزي كه عوض داره گله هم نداره. طبيعت آدميزاد عدالت طلبه وعدالت رو به موقعه بجا مياره . Luighing

بنا بر گفته حكيمانه شاعر پارسي هزار دوست كم است و يك دشمن بسيار. از لقمان پرسيدند كه چگونه چنين حكيم ايي دانا شدي؟ اوگفت هر انچه از اعمال زشت خلايق ديدم از انجام ان صرف نظر كردم. مي بينيم كه تا امروز هم افكار حكيمانه لقمان باقي است.

دوست عزیز من همون اولشم گفتم که شوخیه تا احیانا کسی ناراحت نشه.اینجا همه دور هم جمع شدیم تا یه محیط شاد داشته باشیم نه اینکه همدیگرو نصیحت کنیم.بچه های اینجا هم اینقدری عاقل هستن که بدونن کی و کجا باید چه کارایی رو انجام بدن و چه کارایی رو انجام ندن و نیازی نیست که شما بگی این کارهارو انجام ندید.اگه هم من گفتم که بعضی هاشو استفاده میکنم به این معنی نیست که توی عکس واسه جلوییم شاخ میزارم و ... .خدا رو شکر توی جمع های دوستانه ما آدمای کم جنبه پیدا نمیشه.شما هم اگه مشکلی داری میتونی اصلا توی این تاپیک نیای.محض اطلاعتونم خواستم همین بگم توی 1 روز 46 تا بازدید و 7تا نظر داشته و از تاپیک های پند و اندرز شما استقبالی نشده.نسل جوون دنبال هیجان هستن نه .....
موفق باشید
بازگشت به بالای صفحه
mary67
پستتاریخ: جمعه 23 اردیبهشت 1390 - 19:18    عنوان: پاسخ به «50 روش حال گیری!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

ببخشين دوست عزيز فك نكنم براي جبهه گيري اينجا هستيم
اين طرز حرف زدن اصلا درست نيست Laughing Laughing
بازگشت به بالای صفحه
Farhad17
پستتاریخ: جمعه 23 اردیبهشت 1390 - 19:48    عنوان: Re: پاسخ به «50 روش حال گیری!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

iran.gif

mary67 نوشته است:
ببخشين دوست عزيز فك نكنم براي جبهه گيري اينجا هستيم
اين طرز حرف زدن اصلا درست نيست Laughing Laughing

خانم mary 67 حق با شماست ما برای جبهه گیری اینجا نیستیم.ولی اینم اصلا درست نیست که یه کاربر بخواد به خاطر بالا رفتن تعداد پست هاش تاپیک های دیگران رو به حاشیه بکشونه و خراب کنه.هرکی خوشش نیومد قرار نیست بشینه پست های بی ربط بزنه و الکی جو رو خراب کنه.اگه شما هم بابت حرف زدن من ناراحت شدی من ازت معذرت میخوام.
یا حق
بازگشت به بالای صفحه
mary67
پستتاریخ: جمعه 23 اردیبهشت 1390 - 21:22    عنوان: پاسخ به «50 روش حال گیری!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

نهfarhad17 عزيز اونجوري كه شما برداشت كردين نيست آقاي aliabadi از كاربراي فعال اينجا هستن كه همه از پست هاشون استفاده ميكنن چون مطالبي كه ميزارن واقعا به درد همه ميخوره .ما همگي شوخي ميكنيم سر به سر هم ميزاريم راجع به دخترها و پسرها نظر ميديم اما اين نبايد باعث بشه در مقابل هم جبهه بگيريم
با شما هم موافقم چرا كه گاهي اوقات طنز براي زندگي لازمه اما تا وقتي خدا لطافت و بحث رو در وجود آدما قرار داده چرا بايد سراغ لحن تند بريم
من از حرفاي شما دلخور نشدم چون به ماهيت طنز اونا نگاه كردم و جاي هيچ گونه عذر خواهي هم نيست love struck love struck love struck
من فقط نظرم اين بود كه توي جمع دوستانه ما رنجاندن ديگران كار درستي نيست چون هر كدام از ما براي رسيدن به يه سري آرامش هاي فكري يا آموختن و شاد شدن وارد اينجا ميشيم
البته قبلش از اين كه تو تاپيك مربوط به مطالبتون اين حرفارو زدم عذر خواهي ميكنم Very Happy Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
Farhad17
پستتاریخ: شنبه 24 اردیبهشت 1390 - 00:10    عنوان: Re: پاسخ به «50 روش حال گیری!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

iran.gif

mary67 نوشته است:
نهfarhad17 عزيز اونجوري كه شما برداشت كردين نيست آقاي aliabadi از كاربراي فعال اينجا هستن كه همه از پست هاشون استفاده ميكنن چون مطالبي كه ميزارن واقعا به درد همه ميخوره .ما همگي شوخي ميكنيم سر به سر هم ميزاريم راجع به دخترها و پسرها نظر ميديم اما اين نبايد باعث بشه در مقابل هم جبهه بگيريم
با شما هم موافقم چرا كه گاهي اوقات طنز براي زندگي لازمه اما تا وقتي خدا لطافت و بحث رو در وجود آدما قرار داده چرا بايد سراغ لحن تند بريم
من از حرفاي شما دلخور نشدم چون به ماهيت طنز اونا نگاه كردم و جاي هيچ گونه عذر خواهي هم نيست love struck love struck love struck
من فقط نظرم اين بود كه توي جمع دوستانه ما رنجاندن ديگران كار درستي نيست چون هر كدام از ما براي رسيدن به يه سري آرامش هاي فكري يا آموختن و شاد شدن وارد اينجا ميشيم
البته قبلش از اين كه تو تاپيك مربوط به مطالبتون اين حرفارو زدم عذر خواهي ميكنم Very Happy Very Happy

فرمایشات شما صحیح.ولی این کار توی فضای مجازی اینترنت اصلا درست نیست.خود من عضو یکی از بزرگترین سایت های تخصصی اتومبیل توی ایران هستم که چیزی بالغ بر 62000 کاربر داره.اینقدری هم سابقه دارم که توی اون سایت ((مدیر بخش پژو و سمند)) شدم.کارها و مشغله هایی که توی اون سایت دارم به اندازه ای زیاد هست که اومدن اینجا فقط و فقط واسم جنبه سرگرمی داره و بخاطر ارتباط با همشهری ها میام و اصلا حوصله درست کردن حاشیه توی تاپیک ها رو ندارم.توی سایتی که گفتم چیزی حدود 6750 پست زدم و تاحالا نشده بخوام کار کسی رو بی ارزش کنم.ولی بازم منتظرم آقای aliabadi بیاد و خودش این داستان رو تموم کنه.
موفق باشید
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: شنبه 24 اردیبهشت 1390 - 09:46    عنوان: پاسخ به «50 روش حال گیری!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

iran.gif

ای بابا یه دونه پست گذاشتید همش که دارید از هم عذر خواهی میکنید خب اسمش رو عوض کنید Very Happy
تازه همین پست ها هم نوعی حال گیری هست Luighing
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: شنبه 24 اردیبهشت 1390 - 12:01    عنوان: پاسخ به «50 روش حال گیری!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

Farhad17, جان قبل از هرچیز لطفا آرامشتو حفظ کن و به دیگران حق بده و احترام بگذار تا نظرشون را با آرامش کامل و صراحتِ تمام بیان کنن حتی اگر مخالف صحبت شما باشه و یا به نوعی برداشت مناسبی از نوشته یا گفته شما نشده باشه. این یعنی فضای آزاد و بدون خفقان.

قابل توجهت باید بگم که تعداد بیننده و تعداد پست همواره نشان دهنده ی پربار بودن یک تاپیک نیست و برعکس معمولا نشان دهنده ی کم باری و تنها جنبه ی سرگرمی بودن را داره مثل تاپیک چت روم. البته گفتم معمولا و در این مورد قطعیتی وجود نداره.

با توجه به چیزی که من در این چند ساله دیدم سایتهایی بودند که نزدیک به 200 یا 300 هزار نفر عضو داشتند و الان ترکیدن و رفتن هوا. پس به تعداد عضو خیلی دل نبند. چیزی که شما را همواره سرپا خواهد نگه داشت در فضای مجازی، محتوا و مطالب بدرد بخوره. درسته که هیچ کس از فضای شاد بدش نمیاد ولی قرار نیست که ما در ساوه سرا فقط بشینیم و بگیم و بخندیم...........

دوست عزیز خواهش می کنم از این به بعد برای کسی محدوده مشخص نکن چراکه هیچ کدام از ما چنین حقی نداریم که تعیین تکلیف کنیم که فلان شخص به کدام تاپیک برود یا نه، مخصوصا که آن شخص Aliabadi جان که یکی از بهترین و مثمر ثمرترین کاربران این سایت میباشند، باشد.
به شخصه با بعضی از تاپیک ها مخالفم یا برام بی اهمیت هستند وبا بنیان فکری من همخوانی ندارن ولی بخاطر احترام به افکار مختلف حتی بعضی وقتها نویسنده ی تاپیک را تشویق هم میکنم.

لطفا از آزادی بیان، خودِ شما کاربران حمایت کنید.
از نظر من بحث تمومه و لطفا به این مدل بحثهای بی فایده ادامه ندید.
متشکرم
بازگشت به بالای صفحه
Farhad17
پستتاریخ: شنبه 24 اردیبهشت 1390 - 13:12    عنوان: پاسخ به «50 روش حال گیری!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

iran.gif

لطفا یکی از مدیرا تاپیک رو قفل کنه.
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی صفحه 1 از 2

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » 50 روش حال گیری!!!
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc