دوشنبه 10 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » جديدترين اخبار شهرستان » آتش سوزی نمایشگاه موتور مجید بامداد

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 آتش سوزی نمایشگاه موتور مجید بامداد « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
adame_haji
پستتاریخ: جمعه 26 اسفند 1384 - 04:29    عنوان: آتش سوزی نمایشگاه موتور مجید بام پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

ما دیروز داشتیم با حمید میرفتیم نمایشگاه بهاره
داشتیم از جلوی مغازه مجید بامداد رد میشدیم که دیدیم جلوی مغازه چند تا بچه جمع شدن
رفتیم جلو دیدیم تمام مغازه آتیش گرفته و تموم موتورهای توش ، حتی اون موتور 1000 هم سوخته . شیشه ها هم شکسته بود .
فکر کنم شب 4 شنبه سوری مغازه رو اتیش زده بودن

2 تا عکس هم انداختیم خودتون مشاهده کنین

هر کی هر اطلاعاتی داشت بنویسه

یا علی

این مطلب آخرین بار توسط adame_haji در شنبه 27 اسفند 1384 - 08:51 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
adame_haji از این تاپیک تشکر میکنم 
adame_haji
پستتاریخ: شنبه 27 اسفند 1384 - 03:10    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

من از چند نفر از بچه ها امروز رفتم پرسیدم جریان چی بوده . گفتن شب چهارشنبه سوری ساعت 4 صبح مغازه آتیش گرفته و صاب مغازه زنگ زده به مجید اینا و آتش نشانی هم اومده مغازه رو خاموش کرده .
آتش نشانی علت آتیش سوزی رو اتصالی برق ذکر کرده ولی خودشون میگن که یکی با ما دشمنی کرده و مغازه رو آتیش زده .
اون موتور ترمیناتوری هم که دم در گذاشته بودن قیمتش 4 میلیون تومن بوده که همراه 20 تا موتور دیگه آتیش گرفته و ذغال شده .

یا علی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: شنبه 27 اسفند 1384 - 07:46    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

adame_haji نوشته است:
من از چند نفر از بچه ها امروز رفتم پرسیدم جریان چی بوده . گفتن شب چهارشنبه سوری ساعت 4 صبح مغازه آتیش گرفته و صاب مغازه زنگ زده به مجید اینا و آتش نشانی هم اومده مغازه رو خاموش کرده .
آتش نشانی علت آتیش سوزی رو اتصالی برق ذکر کرده ولی خودشون میگن که یکی با ما دشمنی کرده و مغازه رو آتیش زده .
اون موتور ترمیناتوری هم که دم در گذاشته بودن قیمتش 4 میلیون تومن بوده که همراه 20 تا موتور دیگه آتیش گرفته و ذغال شده .

یا علی

Crying Crying
عجب آدمايي پيدا مي‌شن Surprised آخه به صاحب مغازه زورت نمي‌رسه سر موتور 4 ميليوني خالي مي‌كني Angry
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
babasharifi
پستتاریخ: دوشنبه 29 اسفند 1384 - 00:26    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 1 آذر 1384
blank.gif

امتياز: 228

حاجی جون آره منم صبح فردای چهارشنبه سوری داشتم از اون جا رد میشدم دیدم شلوغه رفتم جلو دیدم مغازه منفجر شده Very Happy شاگردای مجید بامداد هم جلوی در نشستن و زار زار گریه میکنن . رفتم جلو و هار هار شروع کردم خندیدن . بهشون تسلیت گفتم و گفتم غم آخرتون باشه Twisted Dvil
جریانش از این قرار بوده که :
صبح طرفای ساعت 4 بامداد ، مغازه مجید بامدادو شیشه رو شیکونده بودن و یه 4 لیتری بنزین ریخته بودن رو موتور و بعد یه کبریت و بنگ .....

ولی فقط 2 تا موتور جلوی ویترین سوخته بوده بقیه سالم بودن .
ولی به نظر من اینا با بیمه دو تاییشون دستشون تو یه خشتکه !!!!!
چون شنیدم رئیس بیمه مرکزی باهاشون فامیله
خدا میداند
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » جديدترين اخبار شهرستان » آتش سوزی نمایشگاه موتور مجید بامداد
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc