دوشنبه 10 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » موضوع اول بحث آزاد همگانی: ورزش و ...

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4  بعدی
 موضوع اول بحث آزاد همگانی: ورزش و ... « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
mIn
پستتاریخ: جمعه 20 خرداد 1390 - 01:06    عنوان: پاسخ به «موضوع اول بحث آزاد همگانی: ورزش و ...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

سايز عكس ها رو كم كردم ولي گويا بيشتر از اين ها نياز به كم شدن داشته ،‌ Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: شنبه 21 خرداد 1390 - 02:20    عنوان: پاسخ به «موضوع اول بحث آزاد همگانی: ورزش و ...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

mIn, جان عالی بود Applause Applause Applause Applause
خیلی ممنونم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: شنبه 21 خرداد 1390 - 02:21    عنوان: پاسخ به «موضوع اول بحث آزاد همگانی: ورزش و ...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

قرار بود بحث کنیم درسته؟ پس چرا کسی چراغ بحث را روشن نمیکنه؟
من فکر می کنم فرصت 1 هفته کم باشه
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
ronak
پستتاریخ: شنبه 21 خرداد 1390 - 11:44    عنوان: پاسخ به «موضوع اول بحث آزاد همگانی: ورزش و ...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 11 اردیبهشت 1390

blank.gif

امتياز: 1610

soveh, عزیز اولاً: گفتم ده روزه ثانیاً: اگر می خواهید بیشترش کنیم، مثلاً بیست روزه یا هر طور که مایلید.
نمی دونم چرا بعضی از دوستان پیداشون نیست و کم لطف شدند، قبول داریم همه سرشون شلوغه ولی من با وجود چهار تا بچه بازام بیشتر سر می زنم. Hypnotized
بازهم مجبوریم خودمون شروع کنیم؟
یکم در مورد پیشکسوت ها و قهرمانان هم صحبت کنید. یا اینکه توی ساوه مردم به چه رشته های ورزشی بیشتر علاقه مند هستند. راستی در مورد کوهنوردی من شنیدم ساوه تیم داره!
موفق باشید Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: شنبه 21 خرداد 1390 - 23:30    عنوان: پاسخ به «موضوع اول بحث آزاد همگانی: ورزش و ...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

سلام بچه ها من ميخام يه چراغ روشن كنم
تو مخابرات ديدم يه پرچمي زدن از آقاي طباطبايي به عنوان مربي تيم كشتي فرنگي كه تو مسابقات با 6 طلا اول شدن تقدير شده كسي ميتونه يه سري اطلاعات دقيق بده اصلا ميشناسينشون؟
مثلا چه رده اي يا اينكه مربي چين تو تيم ملي؟
ساوه خيلي ورزشكار حرفه اي داره ها! حتي مربي حرفه اي(مثل جناب آقاي شمس فوتسال)
يكم اونا رو معرفي كنين.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 22 خرداد 1390 - 09:13    عنوان: پاسخ به «موضوع اول بحث آزاد همگانی: ورزش و ...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

نقل قول:
تو مخابرات ديدم يه پرچمي زدن از آقاي طباطبايي به عنوان مربي تيم كشتي فرنگي كه تو مسابقات با 6 طلا اول شدن تقدير شده كسي ميتونه يه سري اطلاعات دقيق بده اصلا ميشناسينشون؟

آقای سید موسی طباطبایی در سه دوره مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا عضو تیم ملی بوده.
اولین دوره مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا : 1983 تهران (ایران)

74 کیلوگرم: موسی طباطبایی (طلا)

دومین دوره: 1987 بمبئی (هند)

74 کیلوگرم: موسی طباطبایی (نقره)

سومین دوره: 1989 اورائی ايباراكي(ژاپن)

74 کیلوگرم: موسی طباطبایی (چهارم)

در مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی جوانان آسیا که در چین و از تاریخ 19 تا 22 خرداد 1390 در حال برگزاری هست تیم ایران قهرمان شده و آقای طباطبایی جز کادر فنی و مربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران بوده.
البته من محل دقیق تولد ایشان را نمیدونم ولی خب به هر حال از استان مرکزی ایشون اعزام شدند.
البته یکجا دیدم که استان قم ایشون را قمی معرفی کردند ( توی این زمینه ها و دزدیدن عنوان و نام افراد مختلف و مشهور ایرانی، قمی ها مثل کشورهای حوزه خلیج فارس عمل می کنند Very Happy )

اگر کسی اطلاعات بهتری در مورد ایشان دارد لطفا ما را هم بی خبر نگذارد
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 22 خرداد 1390 - 09:43    عنوان: پاسخ به «موضوع اول بحث آزاد همگانی: ورزش و ...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

مهمترین و معروفترین فرد ساوه ای در زمینه ورزش آقای حسین شمس ( برادرشون سالها رییس اداره .... ساوه بودند) هستند که مدرس فیفا هستند و سالها سرمربی تیم ملی فوتسال بودند و با تیم ایران به مقام های ارزشمندی دست یافتند. فکر کنم پارسال در ساوه و در حضور نماینده ساوه از ایشان تجلیل شد.

از فوتبالیستهای معروف ایران آقای رضا عقابی بودند که در تیم های فوتبال پرسپولیس و شموشک نوشهر و ... بازی کردند.

همچنین از معروفهای فوتبالی حال حاضر می توان فرهاد خیرخواه را نام برد که اصلیت شمالی دارد ( فکر می کنم که مادرشون ساوه ای هست ) که در تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی و پاس همدان بازی کرده ( تیم جدیدشون فعلا معلوم نیست ). جالبه که من هم یه دورانی با همین آقای فرهاد خیرخواه تو فوتبال هم بازی بودیم البته ایشون 3-4 سال از من کوچکتر بودند ( تو محله ی قدیمشون در خیابون هلالی کوچه بقل بانک صادرات و...)

از شخصیتهای قدیمی ورزش ساوه که به تیم ملی راه یافتند می توان آقای ثمری خلج را نام برد که یک دوره به عضویت تیم ملی تنیس روی میز ایران رسیدند( فکر کنم الان کارمند دانشگاه آزاد هستند) از قهرمانان ساوه ای تو زمینه تنیس روی میز در سالهای خیلی دور آقای درویش بودند ( من اطلاعات زیادی در این مورد ندارم ) که ظاهرا در دوران بازی خودشون بسیار معروف و کار درست بودند ( یک بار در صحبت با یکی از تنیسور های قدیمی اراک شنیدم که در مورد بازی ایشان و بلاهایی که سر اونها آورده بود خیلی تعریف می کرد). همچنین میشه از آقای عباس صادقیان ( داور مسابقات تنیس روی میز و از قهرمانان ساوه ای ) و مرحوم رهبر نام برد.

در رشته های زیادی ساوه ای ها قهرمان ایران و آسیا شدند که اگر دوستان کمک کنند و در این قسمت اطلاعاتی را در مورد آنها گردآوری کنیم خوب میشه.
لطفا در این مورد با خانواده و فامیلتون صحبت کنید و از آنها هم بخواهید در صورتی که شاهد مسابقاتی در ساوه هستند از آن مسابقات عکس و گزارش تهیه کنند.
متشکرم
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: یکشنبه 22 خرداد 1390 - 12:20    عنوان: پاسخ به «موضوع اول بحث آزاد همگانی: ورزش و ...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

soveh عزيز
فكر كنم بايد اسمتون رو به" گنجينه اطلاعات عمومي ساوه" تغيير بدين
ممنون خيلي جالب بود
از كاراته كا هاو ووشو كاران ساوه اي كه تو مسابقات اسيايي مدال اوردن هم اگه خبر دارين ممنون ميشم بهمون بگين
Applause Applause
يا مثلا از اولين نينجاي استان مركزي كه اتفاقا ساوه اي است ميدونيد كيه؟
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 22 خرداد 1390 - 13:50    عنوان: پاسخ به «موضوع اول بحث آزاد همگانی: ورزش و ...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

atena نوشته است:
soveh عزيز
فكر كنم بايد اسمتون رو به" گنجينه اطلاعات عمومي ساوه" تغيير بدين
ممنون خيلي جالب بود
از كاراته كا هاو ووشو كاران ساوه اي كه تو مسابقات اسيايي مدال اوردن هم اگه خبر دارين ممنون ميشم بهمون بگين
Applause Applause
يا مثلا از اولين نينجاي استان مركزي كه اتفاقا ساوه اي است ميدونيد كيه؟

خواهش می کنم atena, جان ( همشون از خودم نیست هاااا Very Happy )
از قهرمانهای قدیمی ساوه تو زمینه کاراته آقای واصفی و محمد کهنسال هستند که آقای کهنسال مربی تعدادی از کاراته کاهای ساوه که به تیم ملی هم راه پیدا کردند هم هستند. کاراته کاهایی مثل مهدي سلطاني و اردشير والي و ....
البته در زمینه ورزشهای رزمی ساوه قهرمانهای زیادی داشته و داره که من بسیاری از اونها را نمیشناسم و ......

نینجا که کارتون بود!!!! اون قضیش چیه؟
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: یکشنبه 22 خرداد 1390 - 17:43    عنوان: پاسخ به «موضوع اول بحث آزاد همگانی: ورزش و ...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

نینجتسو یه ورزش رزمی است که هنرجوهای زیادی تو ایران داره
تو ساوه هم یکیشون هستا Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 22 خرداد 1390 - 19:42    عنوان: Re: پاسخ به «موضوع اول بحث آزاد همگانی: ورزش و ...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

atena نوشته است:
نینجتسو یه ورزش رزمی است که هنرجوهای زیادی تو ایران داره
تو ساوه هم یکیشون هستا Very Happy

خب لطف کنید و یه توضیح کامل تر و یه آمار از قهرمانهاشون ورزشگاههاشون بهمون بدید
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: یکشنبه 22 خرداد 1390 - 23:05    عنوان: پاسخ به «موضوع اول بحث آزاد همگانی: ورزش و ...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

كانچو اكبر فرجي پايه گذار اين رشته مهيج تو ايران هستند
خودشون تو‍ ژاپن دوره ديدن شاگردهاي زيادي هم تربيت كردن مثل سنسي ال طه اولين نينجاي استان خوزستان كه در افتتاحيه مراسم بازيهاي رزمي كه پاييز دو سال گذشته در تهران بود از طرف اقاي فرجي نماينده بودن تا همراه شاگرداشون يه فرم كامل رو همراه ساير نمايشهاشون مثل سلاح- دفاع شخصي و .. اجرا كنن خيلي هم مورد تشويق قرار گرفتن
البته سال86 قرار بود تو ساوه هم يه باشگاه براي خانم ها تعبيه بشه تا يكي از شاگردهاي خود كانچو فرجي اينجا آموزش هاشون رو شروع كنن كه به خاطر يه سري مسائل مثل هميشه اين اتفاق نيفتاد
البته نينجتسو همون سوشوي چيني است كه بعد از ورود به ژاپن تغيير نام داده.نينجتسو به معني شمشيري در خيزران است
کد:

http://www.ninja.ir
البته اين سايت قبلا با نام ديگه اي فعاليت داشت. جالبه ببينيد Smiling
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 22 خرداد 1390 - 23:09    عنوان: پاسخ به «موضوع اول بحث آزاد همگانی: ورزش و ...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

atena,عزیز ممنون
اگه لطف کنید و یک آمار کلی در مورد ورزش خانمهای ساوه ای بهمون بدید ممنون میشم. آیا از خانمها در سطح ایران یا ... قهرمان داریم یا نه؟ یا در مسابقات کشوری چه تیمهای ورزشی از بانوان ساوه ای شرکت می کنند؟
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: یکشنبه 22 خرداد 1390 - 23:28    عنوان: پاسخ به «موضوع اول بحث آزاد همگانی: ورزش و ...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

دوست عزيز soveh جان؛
البته وقتي ميبينم كسي نيست منم با اين حال كه غير از رشته ي خودم چيز زيادي نميدونم اظهار نظر ميكنم. Smiling
تيم نيو كونگ فو دختران ساوه هميشه جز 3 تيم برتر كشوري هست البته خيلي جاها با ناداوري حق مسلم بچه ها رو ميگيرن و چون از ساوه شخص تاثير گذاري در مقامات ورزشي نداريم عموما حق به ما نميرسه.
ثانيا جالبه بدونيد البته تا سال88 كه من خبر داشتم اين رشته در دختران فقط در ساوه(در استان مركزي) داراي مسابقات منظم و تيم شهرستان بوده.
در واليبال هم ما بچه هاي خيلي خوبي داريم كه خيلي ها تا انتخابي تيم ملي ميرن ولي در ادامه چيزي نميشنويم Confused
تيم دختران فوتسال ساوه در ليگ برتر تيم داره خيلي هم بچه هاي با استعدادي داريم كه زير نظر يه مربي برزيلي كار ميكنن كه البته براي بهتر شدن تيم خيلي بايد كار كرد.
فكر ميكنم در تيرا ندازي به هدف هاي پروازي هم ما يك داور خانم داريم كه البته اسمشون درست به ذهن ندارم.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 22 خرداد 1390 - 23:38    عنوان: پاسخ به «موضوع اول بحث آزاد همگانی: ورزش و ...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

atena,جان متشکرم

راست میگه دیگه........چرا کمک نمی کنید؟
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4  بعدی صفحه 3 از 4

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » موضوع اول بحث آزاد همگانی: ورزش و ...
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc