سه شنبه 4 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » دوستيابي » هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!!

ارسال موضوع جدید  این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید.   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2
 هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!! « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
ronak
پستتاریخ: چهار‌شنبه 25 خرداد 1390 - 01:37    عنوان: پاسخ به «هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 11 اردیبهشت 1390

blank.gif

امتياز: 1610

soveh, عزیز، درست می گه.
نباید جوّ رو خراب کنیم.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
neda_y
پستتاریخ: چهار‌شنبه 25 خرداد 1390 - 06:59    عنوان: پاسخ به «هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 15 اسفند 1387
iran.gif

امتياز: 8705

سلام به آقا مهدي و همه دوستاي قديمي ساوه سرا
soveh عزيز انشاله تاپيك خوبي از آب در مياد تا اينجا كلي بحث بر انگيز شده Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
wicked
پستتاریخ: چهار‌شنبه 25 خرداد 1390 - 08:52    عنوان: پاسخ به «هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 22 خرداد 1390
iran.gif

امتياز: 280

soveh عزیز:
1)من به همه توهین نکردم،حوصله هم ندارم با آدمایی مثل تو انگ به انگ کنم.
2)منم دنبال دوست میگشتم که یه چیزی ازش یاد بگیرم،حالا تو بیا بهم احترام گذاشتن به دیگران و جایگاه اجتماعی اشخاص رو یاد بده.
3)تو اینکه افراد با فرهنگ و تحصیل کرده تو این سایت زیاده شکی نیست،اما هنوز من باهاشون آشنا نشده بودم که الان با ronak،neda_y،atena،و mIn آشنا شدم و اگه بمونم مطمئنا با افراد بیشتری آشنا میشم.
atena عزیز:
1)تو جذابیت سایت شک دارم چون بعضی ها خیلی وقت بود عضو جدید ندیده بودن پاچه میگیرن.
2)هر کی بهم احترام بزاره منم احترام میزارم.
3)تجربه ی خوبی داری ها!!!!مثل اینکه خودت با 2تا نام کاربری مختلف عضو این سایت شدی.شاید بهتر بود این پیام رو خصوصی به عرضت میرسوندم!!!
ronak عزیز:
از خوش آمد گوییتون ممنونم.
mIn عزیز:
مرسی.
soveh جان من که از اولش به شما توهین نکردم!
من اگه بخوام مخ بزنم راه های بیشتروبهتری بلدم،نه این که اول باطرف دوست شم بعد ببینمش.
شما که تو این سایت کاره ای هستید باید مشکلات سایت رو بگی که هرکی کمکی از دستش بر میاد دریغ نکنه.
درضمن من شمارو احمق فرض نکردم،به خودتم شک داری!!!
شرمنده،من زن نیستم که حرفم رو عوض کنم.پس عضویتم رو لغو کن.نکنه بازو میخوای کل کنی!!!؟؟؟
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 25 خرداد 1390 - 13:19    عنوان: پاسخ به «هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

Surprised Surprised Confused
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 25 خرداد 1390 - 19:23    عنوان: پاسخ به «هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

wicked, جان، دنیای جالبی داری. خوشبختانه وقتم بسیار ارزشمنده. پس برای خودت خوش باش.
و خوشحال نیستم که ساوه سرا برای تو جذاب نیست. البته امیدوارم که یه روزی برات جالب بشه.
ولی از صداقتت خوشم اومد و میبینم که قبول داری که توهین می کنی
و متاسفانه ظاهرا باید از سطح خیلی اولیه با مساله ی احترام آشنا بشی و این از جمله بندیهات پیداست:
نقل قول:
تو جذابیت سایت شک دارم چون بعضی ها خیلی وقت بود عضو جدید ندیده بودن پاچه میگیرن

نقل قول:
شرمنده،من زن نیستم که حرفم رو عوض کنم

به هر صورت هر جا هستی موفق باشی.

از بقیه کاربران خواهش می کنم که در مورد جملات این کاربر بحثی نکنند و وقتشون را برای موضوعات مهم تر و بهتر صرف کنند.

کاربران عزیز: اگر دوست دارید در همین تاپیک به این موضوع که به تاپیک دوستیابی نیاز داریم یا نداریم و آیا فایده ای دارد و یا نه بپردازید و گفتگو کنید.

neda_y, جان من از جمعه تا 9 روز ماموریتم و طبق معمول همه ی ماموریتها به اینترنت و تلفن و ... دسترسی ندارم. لطفا اگر کاربران به گفتگویی و یا بحثی در این زمینه علاقه داشتند شما محبت کن و این موضوع را مدیریت کن و صحبت ها را هدفمند کن. بسیار متشکرم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
wicked
پستتاریخ: پنج‌شنبه 26 خرداد 1390 - 07:36    عنوان: پاسخ به «هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 22 خرداد 1390
iran.gif

امتياز: 280

Applause
منم با soveh موافقم.دیگه بحث نکنید،وقتتون رو هم صرف عیب های سایت کنید تا سایت جذاب تر بشه!!!
شاید اون موقع دوباره بیام توسایت
soveh جان پیام های خصوصیتون رو اینجا مطرح نکنید.در حدی هم نیستم که بخوام راهنماییت کنم،خودت با فضای سایت آشنایی که!
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 26 خرداد 1390 - 13:52    عنوان: پاسخ به «هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛
همون چیزی که بدم می‌آمد اتفاق افتاد و اون جدال بود.
هیچ وقت نذارید بحث‌ها به جدال کشیده بشه که اونوقت هر کس خود واقعی‌ش رو نشون می‌ده.
اگر قرار به جدال و بددهانی باشه، باید اعتراف کنم که من از همه‌تون بیشتر استعداد بی‌ادبی رو خواهم داشت، چون در محله‌ای هستم که مهد این نوع تمدن‌هاست! اما باید خودمون رو حفظ کنیم و از توهین و بدگویی به هم دوری کنیم، حتی اگر مطمئن بودیم که طرف مقابل، حقشه که این‌ها رو بشنوه!

به هر حال، همه در این تاپیک مقصر بودن. (از من بگیرید تا wiked)
اما چیزی که شاید بیشتر تأثیر داشت، سوء تفاهم بود.

من همون لحظه که جملات اول soveh, عزیز رو خوندم، بهشون پیغام دادم که کمی تند برخورد کردید و عادلانه نیست ما با کاربری که هنوز قصد واقعی‌ش رو نمی‌دونیم برخورد تند داشته باشیم.
روال کلی بنده در این سال‌ها این بوده که همیشه در این مواقع که یک کاربر، پست مشکوک ارسال می‌کنه، اجازه می‌دم کاربر چند تا پست دیگه ارسال کنه، بعد اگر دیدم واقعاً مریض هست، باهاش برخورد می‌کنیم.
دوستان! شما اجازه ندادید ایشون دو تا جمله دیگه بگه که ما روحیاتش رو شناسایی کنیم و بعد اگر لازم بود برخورد کنیم.

از جملات wicked, عزیز می‌شه متوجه شد که قصد بدی نداشتن.
هدف اصلی‌شون بیشتر راه‌اندازی تاپیک دوستانه بود که با افراد اینجا آشنا بشن.
اشتباهشون این بود که با بد روشی وارد شدن دلیلش هم ناآشنایی با جو انجمن‌ها بود.
اگر با جو انجمن‌ها آشنا می‌بودن می‌دونستن که ما تاپیک چت‌روم داریم و اونجا همه با هم دوستانه صحبت می‌کنن.

اما چرا soveh, عزیز، اینقدر زود داغ کرد، در پیغام خصوصی به بنده گفتن:
ایشون گفتن که انگار برخی دختران سایت پیغام‌های خصوصی‌ای دریافت کردن که جملات و پیشنهادات زشتی در اون‌ها مطرح شده. بنابراین، ایشون تصمیم گرفتن که کلاً برخورد جدی‌تری با افرادی که بحث دوستی رو مطرح می‌کنن داشته باشن.
و همینطور گفتن که کمی فشار کاری هم باعثش بوده.

البته من بعید می‌دونم قضیه اول چندان عمومی باشه. ممکنه حالا یک کاربر از بین هزار کاربر بیاد چیزهایی در پیغام خصوصی بگه. توی خیابونش که شخص معلوم الهویه هست، این چیزها اتفاق می‌افته اینجا که دیگه هیچ کس هیچ کس رو نمی‌شناسه.

پس این بیشتر یک سوء تفاهم بود.
از بقیه دوستان هم انتظار نداشتم که چشم‌بسته به یک کاربر جدید حمله کنند.
برخی دوستانی که شاگرد خود من در دانشگاه بودن می‌دونن که من بارها گفتم که حق ندارید در یک جمع، یک دفعه به یک نفر بخندید و یا حمله کنید. همیشه خودتون رو جای اون شخص بذارید و ببینید چه احساسی خواهید داشت؟

به هر حال، این تاپیک با همه خوبی‌ها و بدی‌هاش قفل و به مرور پاک خواهد شد.

اینکه wicked, عزیز، در اولین ورود اینطور مورد استقبال قرار گرفتن فکر می‌کنم یک عذرخواهی باید ازشون بشه. اگر کسی خواست از دیگری عذرخواهی کنه از طریق پیغام خصوصی اقدام کنه. (حالا چه کاربران از wicked و چه ایشون از بقیه)
هر چند حضور افراد در انجمن‌ها به اختیار و علاقه خودشون هست (و خدا شاهده که من نه از شلوغی انجمن‌ها استقبال می‌کنم و نه از خلوتی اون‌ها ذره‌ای حتی ذره‌ای فکر و خیال!)، اما می‌گن دوستی‌هایی که با جنگ شروع بشه، پایدارتر خواهد بود Winking

توجه: در این مطلب شخص خاصی مقصر دونسته نشد. همه‌مون مقصر بودیم.

با اجازه.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید.   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2 صفحه 2 از 2

فهرست انجمن‌ها » دوستيابي » هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!!
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc