سه شنبه 18 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » نظرتون چيه اسم ساوه رو بزاريم يازدهمين اسم در اين ليست

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3  بعدی
 نظرتون چيه اسم ساوه رو بزاريم يازدهمين اسم در اين ليست « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
atena
پستتاریخ: دوشنبه 23 خرداد 1390 - 00:08    عنوان: نظرتون چيه اسم ساوه رو بزاريم يازدهمين اسم در اين ليست پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

10 شهر بسیار خطر ناک از نظر امنیتی در جهان معرفی شدند.

همیشه گفته اند سفر انسان را پخته می کند. اما برخی سفرها برای انسان ها، فاجعه آفرین است. از همین رو اماکن، مناطق و شهرهایی هستند که توصیه می شود انسانها کمتر به آنجا سفر کنند.

فهرست 10 شهر بسیار خطر ناک جهان را که در آنها گلوله های واقعی از هر سو سرگردان هستند، به شرح زير است:

1) شهر کیپ تاوان در آفریقای جنوبی
در این شهر جرم و جنایت ، سرقت ، قتل ، تجاوز به عنف، آدم ربایی در بالاترین حد قرار دارد و گردشگران خارجی تامین جانی ندارند.

2) شهر کراچی در پاکستان
این شهر نیز یکی از خطرناک ترین شهرها در آسیا به شمار می آید. خطرهایی که در این شهر وجود دارد شامل عملیات تروریستی ، شورش و قتل است.

3) شهر دیترویت آمریکا
این شهر به شهر موتورسیکلت ها معروف است. این شهر نیز خطرناک ترین شهر در آمریکا شناخته شده است .

4) بغداد در عراق
این شهر از وقتی که آمریکا عراق را اشغال کرده ناامن شده است. به طوری که از سال 2003 تاکنون بیش از 65 هزار نفر از شهروندان غیر نظامی آن در عملیات تروریستی کشته شده اند.

5) گروزنی در جمهوری چچن روسیه
این شهر نیز فاسد ترین شهر در روسیه شناخته شده است که در آن قاچاق مواد مخدر، روسپیـگری، آدم ربایی در بیشترین حد خود وجود دارد.

6) موگادیشو در سومالی
ناامنی موگادیشو به علت سالها جنگ داخلی بوده است . تاکنون 500 هزار نفر از جمعیت این شهر که نیمی از جمعیت آن به شمار می آید از آن فرار کرده اند .

7) سیوداد خوارز در مکزیک
ناامنی این شهر نیز به علت وجود گروه های تبهکار و فعال در قاچاق مواد مخدر است .

Cool کاراکاس در ونزوئلا
ناامنی این شهر نیز به علت فعالیت کارتل های مواد مخدر است . تنها در سال دو هزار و هشت بیش از پانصد نفر در درگیری های قاچاقچیان کشته شدند.

9) نئواورلئان در آمریکا
ناامنی این شهر به علت قتل های زیادی است که در آن رخ می دهد.

10) ریو دو ژانیرو در برزیل
هر چند این شهر یکی از زیباترین شهرهای جهان است اما خشونت و ناامنی در آن بیداد می کند.

در ضمن هميشه كه نبايد گلوله باشه فكر كنم اسم ساوه هم بره تو ليست خيلي منطقي هست نه؟
قاتلاي معروف كشور
قتلاي خيلي پراوازه
چاقوكشي هاي بي دليل
و....
كلا بزهكاري داره ميشه جز سوابق بعضي از جوونا .
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
ronak(سه‌شنبه 24 خرداد 1390 - 00:41), atena از این تاپیک تشکر میکنم 
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 23 خرداد 1390 - 00:25    عنوان: پاسخ به «نظرتون چيه اسم ساوه رو بزاريم يازدهمين اسم در اين ليست» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

Surprised Surprised Surprised atena, جان آخه این چه تبلیغیه که برای ساوه می کنید؟
خداییش فکر کن که یک نفر برای اولین بار میخواد بیاد ساوه و این تاپیک را بخونه. حق داره که بگرخه Very Happy
باور کنید امنیت ساوه در مقابل بسیاری از شهرهای ایران بی نظیره. من توی چندین شهر ایران زندگی کردم و در بسیاری از شهرهای بزرگ ایران دوستان صمیمی دارم. وقتی که جرم و جنایت و برخورد مردم در اون شهرها را با مردم ساوه مقایسه می کنم میبینم که ساوه خود بهشته. خواهشا امثال این تاپیک ها را به ساوه وصل نکنید و باور کنید که تبلیغ منفی هست و تاثیر بدی در برداشت دیگران از وضعیت اجتماعی ساوه داره.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
wicked
پستتاریخ: دوشنبه 23 خرداد 1390 - 07:09    عنوان: Re: پاسخ به «نظرتون چيه اسم ساوه رو بزاريم يازدهمين اسم در اين ليست» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 22 خرداد 1390
iran.gif

امتياز: 280

باهات موافقم.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
SibeSorkh
پستتاریخ: دوشنبه 23 خرداد 1390 - 22:54    عنوان: پاسخ به «نظرتون چيه اسم ساوه رو بزاريم يازدهمين اسم در اين ليست» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

Very Happy Cool
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: سه‌شنبه 24 خرداد 1390 - 16:26    عنوان: پاسخ به «نظرتون چيه اسم ساوه رو بزاريم يازدهمين اسم در اين ليست» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

البته كه حقيقت تلخه
ولي يكم آمار جنايت با آمار جمعيت مقايسه شه بد نيست Very Happy
ا ي بابا برادر منsoveh جان هر روز چند تا قتل اون هم به سبك آمريكايي تو يه شهرستان با 300 هزار نفر خيلي شيك و از نظر خلافكارا جالبه هاااا Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 24 خرداد 1390 - 22:06    عنوان: Re: پاسخ به «نظرتون چيه اسم ساوه رو بزاريم يازدهمين اسم در اين ليست» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

atena نوشته است:
البته كه حقيقت تلخه
ولي يكم آمار جنايت با آمار جمعيت مقايسه شه بد نيست Very Happy
ا ي بابا برادر منsoveh جان هر روز چند تا قتل اون هم به سبك آمريكايي تو يه شهرستان با 300 هزار نفر خيلي شيك و از نظر خلافكارا جالبه هاااا Very Happy

میتونی مدرک مستند از اداره آگاهی ارائه کنی؟
اگه اینطور باشه میشه یه مقاله خیلی خوب در یکی از روزنامه های پرتیراژ چاپ کرد
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: سه‌شنبه 24 خرداد 1390 - 22:25    عنوان: پاسخ به «نظرتون چيه اسم ساوه رو بزاريم يازدهمين اسم در اين ليست» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

اره ميشه شما مقاله رو بنويس چاپ تو كيهان هم پاي من Very Happy
مدرك از چي؟؟؟ Confused
از اين كه تو ساوه قتل اتفاق مي افته يا اينكه چند تا قتل اتفاق مي افته Question
همش براي همه روشنه Winking ..
ولي خب فقط اگه مجيد ريگي هم ساوه اي بود تكميل ميشد شما ديگه چيزي نميگفتي نه؟ Very Happy
قاتل ميدون كاج
عوامل ترور سعيد حجاريان
تا اونجا كه من حضور ذهن دارم از برجسته ترين هاش هستن
صداي اونور ابي ها اينور ابي ها
قوه قضاييه قوه مجريه قوه مقننه
اهالي محترم منطقه سعادت اباد و ساير هموطنان رو دراورد
كس ديگه اي هم بود كه صداش در نياد سر اين قاتل محترم
(اين پارگراف اخر رو حتما تو مقاله بزار)
راستي به عنوان نكته قابل ذكر اين كه من پرچم سفيد رو بالا ميگيرم
به قول سيب سرخ عزيز ببوسم خاك پاك(..) ساوه و ساوه اي را Smiling
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 24 خرداد 1390 - 22:36    عنوان: Re: پاسخ به «نظرتون چيه اسم ساوه رو بزاريم يازدهمين اسم در اين ليست» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

atena نوشته است:
اره ميشه شما مقاله رو بنويس چاپ تو كيهان هم پاي من Very Happy
مدرك از چي؟؟؟ Confused
از اين كه تو ساوه قتل اتفاق مي افته يا اينكه چند تا قتل اتفاق مي افته Question
همش براي همه روشنه Winking ..
ولي خب فقط اگه مجيد ريگي هم ساوه اي بود تكميل ميشد شما ديگه چيزي نميگفتي نه؟ Very Happy
قاتل ميدون كاج
عوامل ترور سعيد حجاريان
تا اونجا كه من حضور ذهن دارم از برجسته ترين هاش هستن
صداي اونور ابي ها اينور ابي ها
قوه قضاييه قوه مجريه قوه مقننه
اهالي محترم منطقه سعادت اباد و ساير هموطنان رو دراورد
كس ديگه اي هم بود كه صداش در نياد سر اين قاتل محترم
(اين پارگراف اخر رو حتما تو مقاله بزار)
راستي به عنوان نكته قابل ذكر اين كه من پرچم سفيد رو بالا ميگيرم
به قول سيب سرخ عزيز ببوسم خاك پاك(..) ساوه و ساوه اي را Smiling

قاتل میدان کاج ( سعادت آباد تهران ) اصلیت تفرشی داشت و روزنامه تهران امروز هم این مطلب را چاپ کرد
ترور کننده ی حجاریان متولد پایین شهر تهران بود

تازه اگر هم که همه ی اینها را اهل این شهر حساب کنیم دلیل بر این میشه که ساوه مرکز جرم و جنایته؟ با وجود اهواز و ورامین و شهریار و ارومیه و مشهد و کرمانشاه و اسلام آباد غرب و تهران و .... ساوه میشه شهر 11؟
باور کنید که بسیاری از افراد غیر ساوه ای این مطالب را میخونند و این برای شهرمون خوب نیست
ولی منم دوست دارم که یک مصاحبه با پزشکی قانونی ساوه و رییس اداره آگاهی انجام بدهید تا تعداد جنایت های واقع شده در ساوه و اطراف آن را مشخص کنند.
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: سه‌شنبه 24 خرداد 1390 - 22:51    عنوان: پاسخ به «نظرتون چيه اسم ساوه رو بزاريم يازدهمين اسم در اين ليست» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

خب به اصليت چكار داريد مهم اينه كه همين جا ميشينن همين جايي هستن همين جا خاكش كردن
تازه من كه اين قدر غليظ نگفتم چقدر شلوغش ميكنيد مركز جرم و جنايت ايران كه نه ولي تو استان چرا؟ Very Happy
حالا به اينجا رسيدن دنبال اصل و نسب ميگردين
خيلي ها اصل ونسب ساوه اي ندارن ولي ساوه اي معرفي ميشن مثل علامه عسگري
راستي تروريست حجاريان اصالتا ساوه اي بود Very Happy
اقا اصلا به جون خودم شوخي كردم خوبه شما حضوري مارو نميبينيد احتمالا يه كتك حسابي هم ميزديد ما رو؟
من از عموم ساوهسرايي هاي عزيز براي نشر اكاذيب معذرت ميخام Worried
اصلا هر چي بزرگترا بگن Confused
اصلا چطوره اسم ساوه رو از اين ليست سياه پاك كنيم؟
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 24 خرداد 1390 - 22:58    عنوان: پاسخ به «نظرتون چيه اسم ساوه رو بزاريم يازدهمين اسم در اين ليست» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Very Happy خب مثل اینکه تلاشهای منطقی و بدون زور من جواب داد Luighing
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: سه‌شنبه 24 خرداد 1390 - 23:14    عنوان: پاسخ به «نظرتون چيه اسم ساوه رو بزاريم يازدهمين اسم در اين ليست» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

فقط مونده بود منم با تيپا بندازي بيرونا برادر من Sad
زور كه نه ؟ منطق صد البته Hypnotized
پس با راي اكثريت ساوه رو از ليست سياه حذف كرديم (موافق 1 نفر مخالف 1 نفر)
ديگه كسي نظر نده Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 25 خرداد 1390 - 13:21    عنوان: پاسخ به «نظرتون چيه اسم ساوه رو بزاريم يازدهمين اسم در اين ليست» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

Very Happy Very Happy اخرش چی شد رفتیم تو لیست یا نه تکلیف رو مشخص کنید Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: چهار‌شنبه 25 خرداد 1390 - 18:38    عنوان: پاسخ به «نظرتون چيه اسم ساوه رو بزاريم يازدهمين اسم در اين ليست» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

دوست گلمSibeSorkh جان
با نفوذ و لابی بازی بعضی ها اسم ما رو از این لیست حذف کردن
Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
Yakamoz
پستتاریخ: پنج‌شنبه 26 خرداد 1390 - 12:09    عنوان: پاسخ به «نظرتون چيه اسم ساوه رو بزاريم يازدهمين اسم در اين ليست» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 3 آذر 1389
blank.gif

امتياز: 6270

به نظر من نباید هیچ یک از شهرهای با فرهنگ و اصیل ایران را با این شهرهای گفته شده مقایسه کرد
احساس و لطافتی که در ایرانی ها و شرقی ها هست در کمتر جای دنیا دیده می شود
حالا با تاثیر عوامل روانی و جنگ فرهنگی که غرب برای به سلطه در اوردن تمام دنیا از فرهنگ خودش چندین سالیست که کشور ما را نیز مورد هجوم خود قرار داده ؛ باعث برخی حرکات و رفتارهایی در سطح شهر های کشورمون می شویم که واقعاً به نظر من تاثیر همون عومل جنگ روانی و فرهنگی هست ،
بیشترین عوامل قتل , تصادفات ، ناهنجاری های اجتماعی ؛ مشکلات خانوادگی و...؛ میگن زمانی توکشور شدت میگیره که جنگ های روانی جدیدی علیه مردم به راه انداخته میشه
به نظر من هم نه Smiling
زنده باد شهر یاقوت سرخ
thank
بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: پنج‌شنبه 26 خرداد 1390 - 21:55    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

دوست عزيز علامه عسگري اصل و نصب پدري اش ساوه اي بوده و بزرگان بسياري نيز اين مطلب را تائيد مي كنند. مقاله زير هم بخشي از زندگينامه اوست كه ملاحظه مي فرمائيد.

==============

دوران كودكي :
علامه سيد مرتضي عسگري در جمادي الثاني 1332 ه . ق ] بهار 1293 ش / 1914 م [ در سامرا به دنيا آمد . خانواده ي پدري و مادري اش ، ايراني و اهل ساوه و تهران بودند كه در سامرا ساكن شده بودند .

زندگي علامه و مخارج تحصيلش از درآمد املاك پدري ايشان – كه در ساوه داشتند – تامين مي شد ، لذا از سهم امام استفاده نمي كردند . اما از زماني كه رضاخان اجازه نداد كه اين جور در آمدها به عراق برسد در سال 1350 ق ( 1310 ) راهي حوزه ي قم شد.

منبع گزارش
کد:
http://www.savehershad.ir
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3  بعدی صفحه 1 از 3

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » نظرتون چيه اسم ساوه رو بزاريم يازدهمين اسم در اين ليست
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc