دوشنبه 10 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » داستان و نوشته های زیبا » با من باش

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
 با من باش « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
glasy_heart
پستتاریخ: یکشنبه 2 مرداد 1390 - 09:47    عنوان: با من باش پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 23 دی 1389
blank.gif

امتياز: 9360

می‌روم تا بغض سنگینی را که در سکوت شب، در تاریکی اتاقی بی چراغ می‌شکند،نبینم.کر شوم،تا خنده‌ی شیطانی انسانی گرگ‌نما، که به دروغ لب به محبت باز می‌کند نشنوم.
دلم می‌گیرد از سردی قلبی که دستی را به گرمی می‌فشارد. ازدستانی که بذر عشق را در وجودی می‌‌کارند و در وجود دیگری آبیاری می‌کنند. از برق چشمانی که زیرکانه آینه‌ی وجودت را بازتاب می‌کنند. زیستن پر نیرنگ به چه سود؟شب و روز در فکر حیله و فریب به چه کار؟
سخت است کنار دوست تنهایی.لحظه‌ای که فکر می‌کنی از محبتش دریایی،تا به گردن، غرق شده در مردابی و وضع حالت را بعدها می‌خوانی.
به اندازه‌ی قطره اشکی دوستش میداری،به امید شوق دیدارش تا پاسی از شب بیداری.از نصیحت اهل دل بیزاری و در پی ساختن قصری رویایی به دروغ قصه‌ها می‌سازی .
سخت است تماشای اشک مادری که سقف آرزوهایش سوراخ شده و با چشمانی کم سو به ویرانی تنها امیدش چشم دوخته.
دیدن قد پدری که زیر بار سنگین مسئولیت خمیده و در جستجوی خطای دیرینه،برای درک حالش می‌‌‌‌گردد.
غم دختری که نابودی باقی عمرش را می‌نگرد و با آسوده چشم بر هم گذاشتن خدایش را تصور می‌کند که؛ آیا حکمتی است؟
می‌روم که ثابت کنم حق زندگی دارم و خواهان ساخت قصری کاغذی، روی آب نیستم. می‌روم که ببینم آنچه را که باید ،گوش فرا دهم آنچه شنیدنی است.
ای دل
کم بین و تنها واقعیت بین، کم گوی و تنها گزیده، کم باش و تنها بهترین.
می‌روم که در خواست کنم صبر را کمی امید را .همراهی‌ام می‌کنی؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
soveh(یکشنبه 2 مرداد 1390 - 10:42), mInn(یکشنبه 2 مرداد 1390 - 11:10), rezvaneh(یکشنبه 2 مرداد 1390 - 11:45), glasy_heart از این تاپیک تشکر میکنم 
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 2 مرداد 1390 - 10:43    عنوان: پاسخ به «با من باش» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

بسیار زیبا بود glasy_heart, جان Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
rezvaneh
پستتاریخ: یکشنبه 2 مرداد 1390 - 11:49    عنوان: پاسخ به: با من باش پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

از متن زیباتون ممنون.Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 2 مرداد 1390 - 14:46    عنوان: پاسخ به «با من باش» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛
من متن رو نخوندم، امیدوارم زیبا باشه.
فقط می‌خوام کلمات منفی که در این متن هست رو لیست کنم:
می‌روم
بغض سنگین
سکوت
شب
تاریکی
اتاقی بی چراغ
می‌شکند،
نبینم.
کر
خنده‌ی شیطانی
انسانی گرگ‌نما،
دروغ
نشنوم.
دلم می‌گیرد
سردی
زیرکانه
پر نیرنگ
چه سود؟
حیله و فریب
سخت
تنهایی.
غرق
مردابی
اشک
شب
بیزاری
دروغ
سخت
اشک
سوراخ
چشمانی کم سو
ویرانی
تنها امیدش
بار سنگین مسئولیت
خمیده
خطای دیرینه،
غم
نابودی
باقی عمرش
نیستم.
کم
تنها
می‌روم
کمی امید

همین
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
SibeSorkh
پستتاریخ: یکشنبه 2 مرداد 1390 - 16:48    عنوان: پاسخ به «با من باش» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

سلام
متن زیبا بود احساس رو قشنگ بیان کرده بود اما کلمات منفی هم کم نداشت
که آقاHamid, دراورده بود کلمات منفی خیلی زودتر از کلمات مثبت اثر میزارن
ولی با این همه از glasy_heart, ممنونم که این متن رو گذاشتی
بازگشت به بالای صفحه
glasy_heart
پستتاریخ: یکشنبه 2 مرداد 1390 - 17:31    عنوان: پاسخ به «با من باش» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

Sad
سلام به همگی؛

کاشکی یه کم نیمه‌ی پر لیوان رو می‌دیدید،همیشه کلمات مثبت بیان کننده‌ی بهترینها نیستند، کلمات منفی هم بیان کننده‌ی بدترین‌ها.

خنده‌ – محبت- بذر عشق- برق چشم –گرمی-می‌‌کارند-امید- دوست-دریا-شوق دیدار- اهل دل-آسوده-قصری رویایی-خدا-حکمت-زندگی- واقعیت-گزیده - بهترین- صبر- همراهی‌.

درسته !شاید کلمات مثبت، کمتر به کاربرده شده بود.اما! کاشکی عوض استخراج کلمات،درکتون از جمله‌ها رو می‌گفتین.این کلمات وقتی کنار هم باشند، معنی و مفهوم پیدا میکنند.

آدم که همیشه خوشحال نیست،کیفش کوک نیست.لحظه‌های استرس زایی هم هست.اگه بخوایم همش خوب بنویسیم، خوب بگیم،خودمون رو گول زدیم.این متن یه جورایی درد اجتماع رو میگه،ما که نمی‌تونیم چشمامون رو ببندیم و اونها رو ندیده بگیریم.

اندیشه های ما آنقدر نیرومندند که وقتی آنها را بر چیزی متمرکز می کنیم نیروهای جادویی شگفتی را به حرکت در می آوریم که نهایتا تصویر فکری ما را به حقیقت می پیوندند.
اندیشه ها و باورهای ما در ضمیرمان جای دارند پس ضمیرمان زندگی ما را تحت کنترل داردزیرا بزرگترین نیروی موجود در روی زمین نیروی اندیشه است.

به نظر من بهترین نوشته،یه نوشته‌ی تاثیر‌گذاره.نه نوشته‌ی شگفت‌انگیز.نوشته‌ای که با خوندنش درکمون نسبت به محیطی که زندگی میکنیم بالا بره.لااقل هدف من اینه،نمیدونم شاید نتونستم اون طور که باید...

بگذریم،از دوستان و نظرهای سازندشون ممنونم.
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: سه‌شنبه 4 مرداد 1390 - 18:32    عنوان: پاسخ به «با من باش» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

iran.gif

درسته این حرفی که زدی اما این لحظه ای که داره میگذره دوباره بر نمیگرد چرا باید به یه اخم بایه جمله با یه فکر و هر چیز منفی بگذرونیمش میتونیم هر لحظه رو زیبا کنیم و زیبایی رو دید حتی تو ناراحتی ها شاید یه کم اغراق آمیز باشه اما به امتحانش می ارزه
تجربه کنیم که تجربه نکنیم
زندگی یعنی تمام لحظه ها رو زندگی کردن
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 5 مرداد 1390 - 08:06    عنوان: Re: پاسخ به «با من باش» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

SibeSorkh نوشته است:
درسته این حرفی که زدی اما این لحظه ای که داره میگذره دوباره بر نمیگرد چرا باید به یه اخم بایه جمله با یه فکر و هر چیز منفی بگذرونیمش میتونیم هر لحظه رو زیبا کنیم و زیبایی رو دید حتی تو ناراحتی ها شاید یه کم اغراق آمیز باشه اما به امتحانش می ارزه
تجربه کنیم که تجربه نکنیم
زندگی یعنی تمام لحظه ها رو زندگی کردن

اوه اوه Surprised
تابلوئه که از یکی داری کمک میگیری، شایدم کلاس اون آقای گل بدست داری میری Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
SibeSorkh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 5 مرداد 1390 - 19:19    عنوان: پاسخ به «با من باش» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

iran.gif

soveh, Cool
soveh,چیه به من نمیخوره از این چیزا بلد باشم Very Happy
چی فکر کردی soveh, همه نگفتن دلیل بر ندونستن نیست Cool
نخیر کمک چیه ما مثل بقیه نیستیم Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 5 مرداد 1390 - 19:20    عنوان: پاسخ به «با من باش» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

iran.gif

راستی اون که گفتی کی هست"شایدم کلاس اون آقای گل بدست داری میری" Confused
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 6 مرداد 1390 - 08:15    عنوان: Re: پاسخ به «با من باش» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

SibeSorkh نوشته است:
soveh, Cool
soveh,چیه به من نمیخوره از این چیزا بلد باشم Very Happy
چی فکر کردی soveh, همه نگفتن دلیل بر ندونستن نیست Cool
نخیر کمک چیه ما مثل بقیه نیستیم Very Happy

آفرین، سیب العلما
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: جمعه 7 مرداد 1390 - 14:04    عنوان: پاسخ به «با من باش» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

iran.gif

soveh, جوابم رو ندادی فکر کردی یادم میره Very Happy
بعدش حیف که وبلاگم رو نمیبینی Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
_heavenly_
پستتاریخ: جمعه 7 مرداد 1390 - 22:47    عنوان: پاسخ به «با من باش» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 1 اردیبهشت 1390
blank.gif

امتياز: 5880

سلام به همه .امیدوارم خوب باشین Smiling
glasy_heart, عزیز،مررررسی love struck رفیخ این نوشتتو خیلی دوست دارم . love struck
SibeSorkh, عزیز ،کلمات منفی شاید تاثیرش بیشتر از کلمات مثبت باشه ولی به نظر من وقتی کلمات منفی کنار کلمات مثبت می یان جمله قشنگ تره ونقش کلمات مثبت پررنگ تر میشه. Eshve همش کلمات مثبت که دیگه خیلی ... Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
glasy_heart
پستتاریخ: شنبه 8 مرداد 1390 - 10:15    عنوان: پاسخ به «با من باش» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

سلام؛
ممنون_heavenly_ جان,نظرت محترمه مثل بقیه دوستان.اما با نظرت موافقم مثل خودت. love struck
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: شنبه 8 مرداد 1390 - 18:11    عنوان: پاسخ به «با من باش» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

iran.gif

شاید_heavenly_, خدا می دونه الله اعلم Very Happy
ولی خب من نظرم رو بیان کردم و کلا با منفی میونه خوبی ندارم حالا هرجور که باشه Cool سربلند باشید Smiling
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی صفحه 1 از 2

فهرست انجمن‌ها » داستان و نوشته های زیبا » با من باش
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc