پنج شنبه 13 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » مشكلات شهري » قضيه قبض‌هاي مخابرات!

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 قضيه قبض‌هاي مخابرات! « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Hamid
پستتاریخ: سه‌شنبه 5 دی 1385 - 09:14    عنوان: قضيه قبض‌هاي مخابرات! پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

لابد اگه بگم مي‌خوام از شما بپرسم كه قضيه قبض‌هاي مخابرات رو مي‌دونيد يا نه، مي‌گيد: تو كه خودت تو مخابراتي، از ما مي‌پرسي؟! Sad
اما باور كنيد من هنوز نمي‌دونم جريان چيه!

دو روزي هست كه بعد از 6 ماه برامون قبض تلفن اومده، نوشته صورتحساب از تاريخ 1/5/85 تا 1/7/85 در حالي كه الان در ماه دي (10/85) قرار داريم!

نمي‌دونم جريان چي بوده، اما بين مردم اين سر و صدا هست كه مي‌گن يه نفر رفته همه حساب‌ها رو صفر كرده و حالا مخابرات دو ماه آزمايشي به همه مهلت استفاده داده و از روي استفاده اين دو ماه، قبض دو ماه قبل رو صادر كرده!

احتمالا به نفع كساني مي‌شه كه طي ماه‌هاي 5 تا 7 زياد استفاده كردن و طي ماه‌هاي 7 تا 9 خيلي كم Razz

بايد ديد جريان چيه، اگه كسي خبر موثقي داره، رو كنه...
فعلا با اجازه تا بعدا ببينم چي مي‌شه. Winking

(اين پست يك بار ويرايش شد..)
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Hamid از این تاپیک تشکر میکنم 
HAMID_007
پستتاریخ: سه‌شنبه 5 دی 1385 - 23:59    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 20 مهر 1385
iran.gif

امتياز: 1840

با سلام و درود به Hamid, عزیز و همه دوستان Eshve

من هم مثل شما این قضیه یا شاید شایعه رو شنیدم قبض من فرقی نکرده بود تازه بیشتر از ماه های دیگه اومده بود

نمیدونم شما هم این رو شنیده بودید که یک سری آدم پیدا شده بودند که قبض موبایل رو نصف میکردند Surprised

آره درست شنیدین شاید میپرسین چه جوری ؟ من هم نفهمیدم

این پیشنهاد معمولا به کسانی میشد که فیش موبایلشون خیلی بالا بود و مقدار گرفتن پول هم بستگی به انصاف شخص داشت و البته این که چند نفر واسطه بین شما و شخص وصل کننده بود

خیلی ها این کار رو کردن و موبایلشون رو وصل کردن و وصل هم شد ولی از اونجایی که میگن بار کج به منزل نمیرسه دوباره قطع شد

این جوری هم موبایلشون قطع موند هم پولشون از دست رفت و هم بدهی موبایل سر جاش موند جدیدا هم شنیدم که خط این افراد به نفع دولت ضبط شد

چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی ( البته بنده هم میخواستم این کار رو بکنم ولی خدا منو دوست داشت ) Cool
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: چهار‌شنبه 6 دی 1385 - 01:20    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

آره،
الان كپي سيمكارت رو بورسه! Sad

عصر ارتباط نوشته بود اين موضوع وزير ارتباطات رو به لرزه در آورده!

نوشته بود وزير در ابتدا گفته اين موضوع شايعه‌ست، بعد كه ديده حسابي گندش در اومده، گفته اين هم مشكلي هست كه بايد رفع بشه Hypnotized Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: یکشنبه 8 بهمن 1385 - 04:05    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

واالا راستياتش من شنيدم كه همچين خبري نيست بلكه دستگاه جديد نصب كردن و تموم كارهاشونو ديجيتالي كردن (قبلا آنالو.گ بوده)
فيش هاي جديدشون هم تغيير كرده
ولي اينئجور كه حميد ميگه خودشون اقرار كردن
يا علي
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
sooraty
پستتاریخ: دوشنبه 30 بهمن 1385 - 18:53    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 1 اسفند 1384
iran.gif

امتياز: 5420

برای خط من 117000 تومان اومده
حمید ایشالا شرکتتون بره زیر ِگل......................

تشکر می کنم
حرف دیگه ای ندارم Cool
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » مشكلات شهري » قضيه قبض‌هاي مخابرات!
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc