شنبه 29 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » درخواست راهنمايى از ساوجىهاى عزيز براى چگونه آمدن به ساوه؟

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 درخواست راهنمايى از ساوجىهاى عزيز براى چگونه آمدن به ساوه؟ « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
shora84
پستتاریخ: چهار‌شنبه 30 خرداد 1386 - 19:12    عنوان: درخواست راهنمايى از ساوجىهاى عزي پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 29 خرداد 1386

امتياز: 120

سلام براى من كارى پيش آمده كه بايد چندبار از تهران بيام ساوه و برگردم و لى نميدانم كجاى تهران براى ساوه ماشين سوار بشم. شما مى تونيد منو راهنمايى كنيد چه جورى ميشه اومد ساوه؟ با تشكر
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
shora84 از این تاپیک تشکر میکنم 
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 31 خرداد 1386 - 00:45    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

shora84, جان،
خدا رو شکر به ميمنت رفت و آمد شگفت​انگيز ساوه​اي​ها به تهران و برعکس، چيزي که براي رفت و آمد در اين مسير زياده، ماشينه Winking

سه راه داريد:
1- به آزادي نزديک باشيد و پول هنگفت داشته باشيد. بنابراين مي​ريد آزادي، مي​گيد سمندهاي ساوه کجاست. مي​گن فلان جا (همه مي​دونن) 3000 يا 3500 تومان (جلو يا عقب) مي​ديد و مي​ياييد ساوه. قدمتون رو چشم​هاي ساوجي​ها Smiling Winking

2- به پاسگاه نعمت​آباد نزديک باشيد و باز هم پول هنگفت داشته باشيد.
در اين حالت، مي​ياييد پاسگاه نعمت آباد و با سمند (با همون قيمت​ها) تشريف مي​ياريد ساوه.

3- هر جاي تهران که هستيد، باشيد، فقط پول هنگفت نداشته باشيد.
در اين صورت حتما تشريف مي​ياريد پاسگاه نعمت آباد و با ميني​بوس​ها تشريف مي​ياريد. (قيمت: فکر کنم 800 تومان)

چند نکته:
1- براي رفتن به پاسگاه نعمت آباد، بريد ميدون راه​آهن، دقيقا مقابل درب ورودي راه​آهن جمهوري اسلامي ايران، يه ايسگاه هست، بگيد مي​خوام برم پاسگاه... فکر کنم دويست بگيرن و بيارنتون پاسگاه.

2- ميني​بوس​ها هم مثل سمندها (و چه بسا زودتر) پر مي​شن. پس نگران دير شدن با ميني​بوس نباشيد... من به شخصه اوائل با سمند مي​آمدم، اما واقعا ديدم نمي​صرفه! Surprised
يه رفت و برگشت به تهران، فقط 6000 تومن کرايه مي​خواد!
در حالي که به خاطر سرعت​سنج داشتن سمندها و توقف در پليس​راه​ها، زماني که صرف مي​شه، در هر دو حالت يکي هست Winking

ديگه چيزي به نظرم نمي​رسه، اميدوارم کامل جواب داده باشم.
اگر سئوالي بود، در خدمتم...
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
shora84
پستتاریخ: پنج‌شنبه 31 خرداد 1386 - 10:12    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 29 خرداد 1386

امتياز: 120

با تشكر فراوان از لطف فراوان شما در راهنمايى بنده ,خداوند مهربان نگهدار شما باشد و به اميد اينكه به وقت و توان شما بركت عطا فرمايد.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: جمعه 1 تیر 1386 - 14:32    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

خواهش مي​کنم رفيق Smiling Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » درخواست راهنمايى از ساوجىهاى عزيز براى چگونه آمدن به ساوه؟
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc