چهار شنبه 26 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » طنز و سرگرمی » رقابت سالم برای بدست آوردن شوهر

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 رقابت سالم برای بدست آوردن شوهر « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
javat
پستتاریخ: شنبه 17 بهمن 1388 - 23:22    عنوان: رقابت سالم برای بدست آوردن شوهر پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 5 دی 1388
comoros.gif

امتياز: 4470

من که گفتم اوضاع خرابه شوهر گیر نمیاد(طرح جر خوردگی اقتصادی را می گم) . حالا خانمها حتما باورتون شده. آره؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
javat از این تاپیک تشکر میکنم 
mahboobeh
پستتاریخ: یکشنبه 18 بهمن 1388 - 13:00    عنوان: پاسخ به «رقابت سالم برای بدست آوردن شوهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 10 بهمن 1388

امتياز: 375

کمبود شوهر را ما دخترا میگیم پس دلیلش هم ما می دونیم دلیلش هم جر خوردگی اخلاقیات و سالم نبودن پسر هست مثلا 30 تا پسر پیدا کن که تا به حال لب به سیگار یا قلیون نزده باشه حالاما بقی به کنار یادت هم باشه اینجا ایرانه و زن ها غرور دارن و اینجوری با هم رقابت نمی کنند
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
javat
پستتاریخ: یکشنبه 18 بهمن 1388 - 20:01    عنوان: پاسخ به «رقابت سالم برای بدست آوردن شوهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

comoros.gif

یعنی هر کسی که سیگار یا قلیون می کشه نا سالمه؟
تو حق داری که یه سری معیار برای انتخاب فرد یا افرادی که میخواهی در اجتماع با اونها در ارتباط باشی و یا ازدواج کنی داشته باشی و این کاملا یک مساله شخصیه ولی اینکه به افراد برچسب بزنی و به این وسیله سعی کنی اون اشخاص را منزوی کنی صحیح نیست.
این نگاه به آدمها دقیقا یک نگاه تک بعدی و غیر منصفانه هست و متاسفانه ایراد بزرگیه که بسیاری از ما ایرانی ها به آن عادت کردیم.
در ضمن سیگاری نبودن یک مرد یا اینکه در کل زندگیش دوست دختر ی نداشته نمی تونه وقوع یک زندگی و ازدواج موفق را تضمین کنه بنابراین دنبال معیارهای بسیار مهمتری باش.
موفق باشی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mahboobeh
پستتاریخ: یکشنبه 18 بهمن 1388 - 20:46    عنوان: پاسخ به «رقابت سالم برای بدست آوردن شوهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

شما فکر کن یه نفر شراب خور و سیگاری و بدون تحصیلات و بدون کار بیاد وادعا کنه فقط باید دختره سربه راه باشه تاباهاش ازدواج کنه چرا باید پسرا اینجوری فکرکنند اما ما نه. تازه جر خوردگی اقتصادی هم نداره اگه کمی فکر کنی می بینی همه این طوری فکر می کنند
بازگشت به بالای صفحه
javat
پستتاریخ: یکشنبه 18 بهمن 1388 - 21:13    عنوان: پاسخ به «رقابت سالم برای بدست آوردن شوهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

comoros.gif

والا نوشتت خیلی گنگه و برام تقریبا مفهوم نیست. ولی خب چیزی که کاملا مشخصه اینه که منظور من را نگرفتی.
این موضوع بسیار واضح هست که مرتبه انسانها یکسان نیست و چه بهتره که با نگاه روشن از بالاترین مرتبه و سطح( که باز هم کاملا شخصی است) انتخاب کنی ولی به هر صورت ما انسانها در جایگاهی نیستیم که افراد را برای دیگران رتبه بندی کنیم و بر فرض اگر از شخصی خوشمون نیامد او را با بر چسب هایمان گوشه نشین کنیم.
به شخصی بودن این مساله بیشتر توجه کن و ابعاد بیشتری را هم در نظر بگیر. ممنونم

بازگشت به بالای صفحه
javat
پستتاریخ: یکشنبه 18 بهمن 1388 - 21:54    عنوان: پاسخ به «رقابت سالم برای بدست آوردن شوهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

comoros.gif

خوندن این مطلب شایدبتونه به ارتقا معیارهای شما کمک کنه:

در انتخاب افراد برای ازدواج از چند نکته باید مطمئن شد:
1) افراد تیپ‏های شخصیتی مختلف دارند. دو طرف باید تیپ طرف مقابل را بشناسند و در مقابل تیپ شخصیتی خود قرار دهند. گاهی دو تیپ مخالف باعث ایجاد اختلاف بین افراد می‏شود.پس باید تیپ‏ها به هم نزدیک‏تر باشند تا اختلافات کاهش یابد.
2) باید بفهمیم انگیزه‏های ازدواج کوتاه نباشد و برای لذت جویی‏های جنسی یا برای عوامل جانبی مثل ثروت پدر و... یا دید یک بعدی در انتخاب نباشد.
3) باید مراقب عدم تعادل شخصیتی باشیم که این امر از طریق توجه به 5 عامل امکان‏پذیر است: فرد در سن انتخاب باشد، زندگی متعادلی داشته باشد، نظارت والدین بر زندگی فرد وجود داشته باشد، رشد عقلانی کافی داشته باشد، استقلال فکری داشته باشد.
4) باید تشخیص دهیم این فرد مفهوم اصلی عشق و محبت را چشیده و می‏تواند ابزار کند. برای این تشخیص روابط والدین بسیار معرف است و روابط آنها می‏تواند نشان دهنده توانایی وی در ابراز عشق باشد.
5) ببینیم آیا برای آینده خود برنامه‏ای دارد یا نه.
6) آیا دارای عزت نفس خانوادگی هست یا نه. اعضای خانواده به او احترام می‏گذارند یا نه و...
جلسات خواستگاری به عنوان یک نردبان عمل می‏کند هر پله مقدمه رفتن به پله بالاتر است. پس چه بهتر که با اطمینان و قدم‏هایی محکم هر پله را طی کنیم تا خطر سقوط به صفر برسد و صعودی موفق داشته باشیم.
بازگشت به بالای صفحه
neda_y
پستتاریخ: دوشنبه 19 بهمن 1388 - 13:10    عنوان: پاسخ به «رقابت سالم برای بدست آوردن شوهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 15 اسفند 1387
iran.gif

امتياز: 8705

به نظر من حرف محبوبه خانم در مورد همه خانمها صادقه.
کمتر دختری از مرد سیگاری دودی و.... خوشش میاد.این 1 ویژگیه جنسیتی هست.
درضمن به نظرم بهتره این مباحث و پست ها توی ساوه سرا مطرح نشه.من به شخصه از این سایت انتظار دارم که فقط منحصر به مطالب ساوه و اخبارش باشه وگرنه تو نت میلیونها سایت که این عکسها رو داره وجود داره و همه میتونن مطالب مورد علاقشون رو پیدا کنن Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mahboobeh
پستتاریخ: دوشنبه 19 بهمن 1388 - 14:23    عنوان: پاسخ به «رقابت سالم برای بدست آوردن شوهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

ندا جون ممنون از اینکه نظر منو تایید کردی من هم از این موضوعات زیاد خوشم نیامد و شما اقا جوات اون چیز هایی که شما نوشتید را همه ما دختر ها بلدیم بهتره این مبحث را جمع کنیم چون می ترسم کار به جا های باریک بکشه منظورتون هم خوب فهمیده بودم
بازگشت به بالای صفحه
javat
پستتاریخ: دوشنبه 19 بهمن 1388 - 20:47    عنوان: پاسخ به «رقابت سالم برای بدست آوردن شوهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

comoros.gif

خانم های با دقت اول یه نگاه دقیق به عکس می کردید تا متوجه می شدید که یه عکس photoshop ای هست و ظاهرا هر 4 شخصیت یک نفر هستند و اگر مطلبمو با نگاه مغرضانه نخونده باشین متوجه خواهید شد که فقط برای سرگرمی است. چرا به همه مسایل نگاه 0 و 100 دارید؟ دنیا را خاکستری هم می شه نگاه کرد. بنابراین خیلی به همه چیز، جدی نگاه نکنید که اگر اینطوری باشید زود پیر میشید.
و ظاهرا بازهم باید یه مطلبو 2 بار بگم: عزیزان این جز واضحات هست که هر انسانی دنبال بهترین است و در این 35000000 دختر و زن در ایران نظرات مختلفی وجود دارد که تنها برای هر کدامشون محترم و معتبر است و عینا این مساله در آقایان هم هست بنابراین تا کسی از شما نخواسته قاضی دیگران نشوید و تنها قاضی خوبی برای خود باشید. با اجازتون یه مثال در مورد مردها بزنم: به فرض من به خواستگاری یک دختر برم و شناختم از اون شخص این بشود که انسان بسیار شاد و شنگولی هست آیا درسته که اگر با سلیقه من جور در نیامد به همه بگم با انسان شاد و شنگول وصلت نکنید چون اینجور دخترها خل و چل هستن یا بگم دختر سالمی نیستن؟ در واقع برداشت من برای خودم محترم است و اظهار نظر در مورد دیگران و قضاوت در مورد آنها و در پی آن پخش کردن نظرم برای بقیه هیچ اسمی جز تجاوز به حریم خصوصی دیگران نیست.
در مورد اینکه می فرمایید جای این مباحث در بسیاری از سایتهای دیگه است:
من خارج از حریمی که باعث دردسر برای سایت شوم تا حالا مطلبی نگذاشتم. هر چند در 4 سایت دیگه هم عضو فعالم و مطالب سیاسی هم در آن سایتها می نویسم و هم برای یک روزنامه ارسال می کنم اما در این سایت چنین مطالبی برای خواندن نگذاشتم.
واقعا برای من این یک سواله که ما مردم ساوه کارهای جدیمون را در محیط ساوه باید انجام بدیم ولی برای تفریح و سرگرمی باید به فضایی به جز ساوه برویم حتی برای سرگرمی و کسب اطلاعات در فضای اینترنت هم باید به سایتهای دیگه بریم. این هم شده مثل شهر بازی رفتن و سینما رفتن و حتی رستوران رفتنمون و حتی خرید کردنمون واقعا نمیدونم این کلمه ساوه چی داره که فقط کارهای جدی باید در رابطه با اون انجام بشه؟
اگر دوست دارید شل و ول باشید خب باشید اما برای بقیه تصمیم نگیرید و سرگرمی هاتون را در جای دیگه دنبال کنید به هر حال شاید به همه چیز شک دارید و انسان فوق العاده حساسی هستید. دقت کنید که نتیجه همین رفتار هست که نه سینما داریم ونه برای کودکان شهر بازی و نه تا حالا یک کنسرت معتبر در شهرمان برگذار شده است. اما من می خوام با کسانی که هم زبان و هم لهجه خودم هستند خوش باشم و لطفا برای من تصمیم نگیرید. اگه مشکلی می بینید با مدیر سایت مطرح کنید و اگه ایشان صلاح ببینند کاربری منو غیر فعال می کنند و من هم تابع تصمیم ایشون هستم.
ولی حالا که بعد از مدتها سایت داره جون می گیره خواهشا کمک کنید نه اینکه سنگ اندازی کنید. و لطفا شور و حالتون بیشتر از این چیزی باشه که هست و اگر مطلبی دارید در سایت قرار بدید.
به هر حال نگاه می تونه از نوک بینی به فضای دورتری هم منتقل بشه.
در پایان من تصمیم گیری را به مدیر سایت می سپارم و همچنان تا زمانی که ایشون نگن فعالیت می کنم هر چند ایشان مالک حقیقی این سایت هستن و مالک معنوی این سایت مردم ساوه هستن و هیچ گاه از ذهن علاقه مندان اینترنت در ساوه تلاش های مدیر سایت ساوه سرا پاک نخواهد شد.
و اگر کسی مطالب بهتری داره لطفا در عمل نشون بده و تنها نظاره گر نباشه و در مورد همه مطالب نظر بدهید هر چند کوتاه باشد. خواهشا تا این اندازه خسیس نباشید.
با سپاس از همگی که تا حالا در مورد مطالبم نظر داده اند چه مثبت و چه منفی.
زنده باد مخالف من

این مطلب آخرین بار توسط javat در دوشنبه 19 بهمن 1388 - 21:45 ، و در مجموع 2 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
javat
پستتاریخ: دوشنبه 19 بهمن 1388 - 20:59    عنوان: Re: پاسخ به «رقابت سالم برای بدست آوردن شوهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

comoros.gif

neda_y نوشته است:
به نظر من حرف محبوبه خانم در مورد همه خانمها صادقه.
کمتر دختری از مرد سیگاری دودی و.... خوشش میاد.این 1 ویژگیه جنسیتی هست.
درضمن به نظرم بهتره این مباحث و پست ها توی ساوه سرا مطرح نشه.من به شخصه از این سایت انتظار دارم که فقط منحصر به مطالب ساوه و اخبارش باشه وگرنه تو نت میلیونها سایت که این عکسها رو داره وجود داره و همه میتونن مطالب مورد علاقشون رو پیدا کنن Smiling

سلام ندا جان
لطفا به مطالبی که در گذشته ارسال کردی نگاهی دوباره بیانداز چون خیلی با انتظاراتت از سایت هماهنگی نداره. و لطفا این انتظار را از خودت هم داشته باش و محبت کن و اطلاعاتت در مورد ساوه را با دیگران به اشتراک بگذار.
ممنونم
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: دوشنبه 19 بهمن 1388 - 22:50    عنوان: پاسخ به «رقابت سالم برای بدست آوردن شوهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛
متأسفانه یک رسم غلط بین انجمن‌های ایرانی هست و اون اینکه «انجمن باید فعال باشه» و جالبه که به هر بهانه‌ای!!! Surprised
من از همون سال 83 تا الان همیشه گفتم، شخصاً با «زیاد بودن مطالب» موافق نیستم، بلکه با «مفید بودن مطالب» موافقم.
اگر هم موفقیتی داشتیم، احساس می‌کنم به خاطر اینه که کاربر وقتی وارد مجموعه سایت‌های آفتابگردان می‌شه، احساس امنیت می‌کنه. احساس می‌کنه هیچ کس بهش توهین نمی‌کنه، هیچ کس اون رو یاد ضعف‌ها و بدی‌ها و پلیدی‌ها نمی‌ندازه، بلکه فقط انرژی و مثبت‌اندیشی و علم آموزی و فرهنگ و ادب در سراسر سایت‌هاست.

این وسط‌ها دوستانی هستند مثل آقا جوات گل که سرشار از انرژی‌اند و سرشار از دلسوزی به حال سایت. به همین دلیل، معمولاً به هر بهانه‌ای تلاش می‌کنند کاربران و سایت رو فعال نگه دارند.
من شخصاً نمی‌تونم وارد بشم و جلو تاپیک‌ها رو بگیرم، چون می‌ترسم بقیه فکر کنن اینجا جو «سرکوب» حاکمه و من هم لابد طبق میلم حکومت می‌کنم Hypnotized
اینه که اجازه می‌دیم تا اونجا بحث ادامه پیدا کنه که کاربرها خودشون وارد بشن.

javat, جان،
روحیه پرانرژی بودنت رو درک می‌کنم و قبول دارم که این کارها رو برای ساوه و ساوه‌سرا انجام می‌دی، اما بذار یه جمله تعیین کننده بگم:
طی این چند سال، افراد مختلفی با روحیات شما اومدن، با ترفندهای مختلف سعی در فعال نگه داشتن انجمن‌ها داشتن، اما ناکام موندن و رفتن که دیگه پشت سرشون رو هم نگاه نکنن. دلیل این موضوع یک چیزه و اون این که:
بنده (به عنوان مدیر مجموعه) دلم با این قضیه موافق نیست
شخصاً به دلایل مختلف دلم نمی‌خواد انجمن‌ها خیلی فعال باشه.
فقط یکی از دلایلش رو می‌گم، شما تا انتها بخون. این فعال‌ترین انجمن ایران بود:
http://forum.persiantools.com
فهمیدی؟ Winking
فعالیت بیش از حد، کنترل رو از دست ما خارج می‌کنه و نتیجه‌ش هرج و مرج و ...
برای شخص بنده فعال کردن انجمن‌ها و کل سایت، از آب خوردن راحت‌تره، اما حقیقتش رو گفتم...

پس، خواهشی که دارم، اینه که این انرژی رو در جهت‌هایی مثل «راه اندازی یک وبلاگ» و ... صرف کنید و چکیده و بهترین‌های اون‌ها رو با ما به اشتراک بذارید.
البته ساوه‌سرا باید «برای ساوه» باقی بمونه. ما تاپیک‌های علمی، آموزشی و ... رو در انجمن‌های آفتابگردان منتشر می‌کنیم.

برای ساوه، جای کار، بسیار است.
مثلاً باور نمی‌کنید که نزدیک به دو هفته هست که کتابی به نام «سیاست مدن» (نوشته میرزا موسی طیب ساوجی) روی میز من مونده تا من اون رو اسکن و معرفی کنم، اما کجاست وقت و حوصله لازم؟
کتب مختلفی در ساوه منتشر شده که ما از اون‌ها خبری نداریم و باید اون‌ها رو در ساوه‌سرا قرار بدیم.
یا مثلاً نزدیک به شش ماه هست که متن یک کتاب و ده‌ها عکس که هیچ کس از اون‌ها خبر نداره از مرحوم شریعتمدار ساوجی توسط یکی از دوستان عزیزم جمع آوری شده، اما من شرمنده ایشون شدم و هنوز فرصت انتشار در ساوه‌سرا رو پیدا نکردم.

برای دوستانی که در خارج از ساوه هستند، یکی از بهترین خدمت‌ها به ساوه، پیگیری رد پای ساوه در منقطه اون‌هاست. مثلاً من به خانم اردوخانی که در آلمان هستند، گفتم رد پای کلمه «ساوه» رو در کتب و منابع آلمانی پیگیری کنند که ایشون قول دادن به زودی مقالاتی در این زمینه ترجمه و ارسال کنند.
عکس‌هایی هم ارسال کردن که من باید به گالری عکس ساوه اضافه کنم.

به هر حال، دنبال ایده‌هایی باشیم که ساوه‌سرا رو به یک منبع غنی برای ساوه تبدیل کنه.
ایده‌ها رو در تاپیکی که قبلاً راه اندازی کردم، بگید تا همه با هم دنبال کنیم... Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
javat
پستتاریخ: سه‌شنبه 20 بهمن 1388 - 00:09    عنوان: پاسخ به «رقابت سالم برای بدست آوردن شوهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

comoros.gif

من تا الان از طرز نگاه شما خبر نداشتم و خوشحالم که با خبر شدم چون هیچگاه خودم را به گروه و شخصی تحمیل نکرده ام.
اما به نظر بنده شور و حال و انرژی لازمه برای انجام هر فعالیتی باید از یک نقطه ای شروع بشود و تنها نیت من آغاز شدن همبستگی بین بچه های ساوه ای بوده است.
همه فعالیتهایی که برای شناسایی و شناساندن ساوه شده است ارزنده و قابل احترام است اما همه زحمات نباید به سمتی سوق داده شود که حاصل آن را مردم ساوه و همین کاربران سایت لمس بکنند؟
آیا همین خانم محبوبه که با تعصب صحبت می کنند و یا شخص خودت اطلاع دارند به جای این دانشگاهی که می روند و رفتند می توانستند به دانشگاه علم و صنعت واحد ساوه که به نام ساوه زدند ولی به کام شهر بهشهر شد بروند؟
آخر تا به کی ما به مطالعه و تفکراتمان مشغول باشیم و دیگران با تلاش و پی گیری برای احقاق حقوقشان و حتی حقوق ما برای خودشان بالا بروند؟
اگر من صدها سال بر روی فلزات مطالعه کنم اما یک کارگاه کوچک ریخته گری را راه اندازی نکنم و دست 4 نفر دیگر را نگیرم می توانم بگویم به وطنم خدمت کرده ام؟
تنها خوش خدمتی ما ساوه ای ها به مهاجران و اشخاصی شده است که از سراسر ایران به ساوه آمده اند و برای خود کسی شده اند اما در این بین فرزندان ساوه ناکام فقط نگاه می کنند( این موضوع را بارها از زبان دوستانم که هر از گاهی به دنبال کار هستند و به من زنگ می زنند می شنوم و خودم در مدتی که در پاکوش و لاستیک پارس کار کرده ام از نزدیک دیده ام)
ما ساوه ای ها تنها عادت کرده ایم از دور نظاره گر و از نزدیک خراب کار باشیم که در این مورد هم بسیاری از افرادی که در 20 سال اخیر خدمتی برای ساوه کرده اند را با نا سپاسی و تخریب شخصیتشان رهسپار دیار دیگری کرده ایم.
آقای نیرومند همه تلاشهایت قابل احترام است اما متاسفانه عایدی برای فرزندان آینده ساوه نخواهد داشت فعالیت هایت برای مردم ساوه دلگرم کننده نیست و شاید برخی از آنها تکرار مکررات هست و این علت اصلی رفتن و به پشت گوش خود نگاه نکردن کاربران فعال این سایت است. من هم از اشعار سلمان ساوجی لذت می برم و دلم برایش می سوزد که همدوره شاعر توانایی مانند حافظ بوده که اگر چنین نبود اکنون یکی از شاعران نامی ایران می بود اما درد من و دیگر مردم ساوه در حال حاظر چیز مهمتر و دیگریست.
آقای نیرومند ای کاش سایتت نیز نیرومند بود و ای کاش با این 740 کاربر سایت کاری انجام میدادی که نامت برای کاری ارزشمندتر در یادم می ماند.
و شاید هم لیاقت مردم ساوه بیش از این نیست و توقع من مقداری غیر منطقی است که اگر اینگونه است چیزی جز تاسف باقی نمی ماند.
به هر روی از همه عزیزانی که دراین 45 روز من را تحمل کردند تشکر می کنم و برای همه شما عزیزان ساوه ای آرزوی موفقیت دارم و پذیرای همه گونه انتقاد و سخنی هستم و اگر شخصی صحبتی یا دلخوری دارد می تواند به وسیله gmail من که در پروفایلم موجود است با من در میان بگذارد.
خداحافظ
javat( آرش )
بازگشت به بالای صفحه
neda_y
پستتاریخ: سه‌شنبه 20 بهمن 1388 - 09:40    عنوان: پاسخ به «رقابت سالم برای بدست آوردن شوهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 15 اسفند 1387
iran.gif

امتياز: 8705

دوست گرامی آقا آرش
لطفا دلگیر نشید و به این زودی خداحافظی نکنید. Sad
قرار دادن این طور پستها که بین خانمها و آقایون مجادله ایجاد میکنه شاید درست نباشه. Confused
قطعا خیلی از اعضا از پستهای شما استفاده کردن و لذت بردن Applause
من فقط نظر شخصی خودم رو عنوان کردم. Sad
امیدوارم کس رو نرنجونده باشم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mahboobeh
پستتاریخ: سه‌شنبه 20 بهمن 1388 - 11:04    عنوان: پاسخ به «رقابت سالم برای بدست آوردن شوهر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

جوات جون ناراحت نشو معذرت می خوام شاید تقصیر من بود که این مسائل پیش امد من دوست ندارم به این زودی بری فقط کمتر بر ضد زن بنویس باشه Crying Crying
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » طنز و سرگرمی » رقابت سالم برای بدست آوردن شوهر
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc