شنبه 29 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » طب اصیل ایرانی

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 طب اصیل ایرانی « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Shabnam_khaleh
پستتاریخ: جمعه 5 اسفند 1384 - 13:36    عنوان: طب اصیل ایرانی پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 14 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 1850

هوالشافی

{ماهیچ دخالتی در امر پزشکی نمی کنیم}

بحث اصلی:سلامتی

جلسه دوم:انرزی درمانی

بحث را باطرح یه سوال شروع میکنم.تا به حال ازخودتون پرسیدید که چرا میگن نباید به چشمهای مار نگاه کرد؟
می دونیم که مار یه موجود نابیناست با این وجود چطور میشه که خطراتش را تشخیص میده Confused
بخاطرانرزی درونی چشمهاشه.
یا شنیدید که میگن نباید زیاد به چشم ابیها نگاه کرد( باشه که خودم هم قبلن چشم ابی بودم) حتی این مطلب در قران هم امده حتما"این را شنیدید که یه نفرازبین دیوار چین رد شده و هزاران چیز دیگه.........
همه این حرف ها صحت داره.البته قابل ذکر هست که این افراد خاص هستند اونا با تمرکز میتونند انرزی خودشون را تقویت کنند.
تلویزیون رنگی را از روی فرکانس های چشم انسان ساختند 3 رنگ قرمز با فرکانس(575)سبز(535)ابی (445) .

نکته:بیشترین انرزی انسان در چشم و نوک انگشتان وجود داره.

حالاچطور می تونیم از این انرزی استفاده کنیم یا ازاون در امان باشیم؟
1-چشم

-اونای که بدنشون ناراحتی پوستی داره مثل سرخچه مخملک و............لباس قرمز بپوشن تا جریان خون در بدنشون سریعتر بشه زخم بهبود پیدا میکنه.

-کسای که عصبی میشن محیط را براشون ابی کنید و به بچه ها لباس ابی بپوشونیم تا نظر نخورند.

-سعی کنید از غذا های گیاهی استفاده کنید (سبزی-کاهو -کلم-هویج.......)سفره راباسبزیجات رنگین کنید .قبل از غذا دستها رو بشوریدوخشک نکنید بعد هول نزنید برای خوردن اون غذا مال شماست اول خوب به سفره نگاه کنید انرزی را با چشمتون بگیرید بعدشروع کنید
قبل ازغذا سالاد بخورید حالا چرا؟ بعضی ها رو دیدید که بعد از غذا تیر خلاصی بهشون میخوره وتخت میخوابند چونکه اول حمله میکنن به طرف چلو کباب با این کار خونی که توی مغزباشه عازم معده میشه ومعده هم سنگین میشه دیگه نمی شه پلک رو بالا نگه داشت پس چون سالاد خام هست چنین اتفاقی نمی افته .دوم سعی کنیم هر لقمه غذا رو 40تا50 بار بجویم اونای که حوصله ندارند به اندازه دندوناشون بجوند .سوم غذا را بادست-شصت ودو انگشت بخورید(البته همه جا نه) حالا چرا؟گفتیم انرزی نوک انگشتانه با این کار همون انرزی رو به خودمون برمی گردونیم الان زاپن بهترین قاشق وچنگال روتولید میکن ولی خودشون با چوب غذا میخورند یاهندیها با دست غذا میخورند .جمعیت هند 1میلیاردو200یا300میلیون نفره داروی که مصرف میکنند خیلی کمتر از ایرانه خودمونه که جمعیتش70میلیونه یه خورده دقت بکنید چون هندیها بیشتر غذاهاشون گیاهی و با دست غذا میخورند.امتحان کنید .

اش رو با قاشق بخورید. Luighing

ادامه بحث برای جلسه بعد

یا حق
________
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Shabnam_khaleh از این تاپیک تشکر میکنم 
adame_haji
پستتاریخ: شنبه 6 اسفند 1384 - 05:55    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

milad, جان واقعا عالی بود مخصوصا اون فرکانس رنگها که باهم فرق میکنه Applause
اما راجع به اون کسی که از دیوار چین رد شده باید بهم که دروغ محض بوده و کلک فیلمی بیشتر نبوده . چون خود دیووید کاپرفیلد سال 2002 به همراه کارگردانی که تمامی فیلم های او را فیلمبرداری کرده و حقه های سینماییش رو طراحی کرده توی یه مجله آمریکایی تمامی رازاهای خودش رو فاش کرد . مخصوصا اون دیوار چین رو Tongue

نقل قول:
اونای که بدنشون ناراحتی پوستی داره مثل سرخچه مخملک و............لباس قرمز بپوشن تا جریان خون در بدنشون سریعتر بشه زخم بهبود پیدا میکنه.

این موضوع خیلی جالب بود با اینکه کاملا منطقی هست ولی تا حالا به فکر خودم نرسیده بود . هر چی خون سریع تر گردش پیدا کنده مقدا اکسیژنی که به اعضا بدن میرسه بخصوص پلاکت ها بیشتر میش و باعث میشه زخم طودتر خوب بشه

اما راجع به قاشق . فکر کنم قاشق بهداشتی تر از دست باشه . و بعید میدونم انرژی که از دست خارج میشه قابل بازگشت باشه به بدن . وگرنه بچه خواهر من که همیشه دستش تو دهنشه الان باید آرنولد شده باشه Very Happy

ممنونم ازتون اطلاعات جالبی بود .
همچنان منتظر جلسه بعدی هستیم

یا علی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: یکشنبه 7 اسفند 1384 - 04:41    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

دوست عزیز راجع به گالری عکس هم یه پیام شخصی براتون فرستادم . لطفا پیام های خصوصیتون رو ( بالای صفحه سمت چپ ) رو چک بفرمایید .

بعد یه نکته ای رو میخواستم خدمتتون عرض کنم که شما بحث قشنگی رو شروع کردید و اینجور که معلومه ادامه هم داره Smiling بخاطر اینکه دوستان دچار سردرگمی نشن یا این مطالب آموزنده را در یه تاپیک جمع آوری کنید یا اگه میخواهید در تاپیکهای جداگانه باشه بهتره که نام تاپیک رو جوری انتخاب کنید که قبل از وارد شدن به تاپیک بشه فهمید این تاپیک جلسه چندم هست . مثلا اسم این تاپیک میخورد باشه
طب اصیل ایرانی > جلسه دوم:انرزی درمانی
یا یه همچین چیزی که بسنتگی به سلیقه شما داره . و شما الان همیتونی اسم تاپیک رو عوض کنی فقط کافیه بالا سمت چپ اولین پستتون دکمه کلیک کرده تیتر رو تغییر داده و دکمه ارسال رو بزنید

یا علی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » طب اصیل ایرانی
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc