يك شنبه 30 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » امسال چی مده ؟

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 امسال چی مده ؟ « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Shabnam_khaleh
پستتاریخ: یکشنبه 28 اسفند 1384 - 20:41    عنوان: امسال چی مده ؟ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 14 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 1850

سلام.

قبل از این که حرفی بزنم سال جدید روبه تک تکتون تبریک میگم.امیدوارم سالی پر از موفقیت وترقی داشته باشید.

هیچ توجه کردید که ما ایرانیا چقدر به این مد وابسته شدیم ؟

خیلیامون از زمان وتکنولوزی و......عقب می مونیم ولی از مد روز نه.یه جوری وارد زندگی بعضیا شده که به خاطرش حاضرند از علایقشون هم بگذرند. یارو از رنگ ابی متنفره ولی چون مده می پوشه.خدایش بگم بعضی از این مدا خیلی چرته به جای این که زیباتر بشن بدتر که چی مثل ...میشن.اگه بهشون بگی میگن ندیده مده...
یه بار یه خانمی رو (خارج از ساوه)باتیپ وارایش مشکی دیدم گفتند مشکی رنگ عشقه یارو جو گیر شده تصورش روکنید صورت برنزه تیره ناخنای مشکی و....به جان خودم همون شب کابوس دیدم.
روی هم رفته بگم خوش پوش بودن واراسته بودن خوبه به شرط اینکه مرز بین فرهنگ واعتقادات ادم شکسته نشه.ما به تنها چیزی که توجه نمی کنیم همینه.ما ایرانیم وفرهنگمون خیلی قدمت داره چرا داریم فرهنگ خودمونا فراموش میکنیم وفرهنگ کشور های دیگه رو رواج میدیم با اینکه امریکا قاره هست که اونقدی از کشفش نگذشته فرهنگ پا برجای ندارند تازه هرچند سال یه بار قانون اساسی شون رو عوض می کنندولی هنوز رو خیلی چیزا ....اگه تو فیلم های هالیودیشون دقت کنید تو مغز فیلم نشون میدن که گاو چران بودند و میخوان دنیا رو تصرف کنن.
ولی متاسفانه ما............... Crying

خیلی از این جوانا حاضرند به خاطر این که از مد اروپا نمونن اعتقاداتشون شخصیتشون و...رو بزارند زیر پاشون نمونه بارزش رو میشه تو کوچه وخیابون دید.مثلایه خانم چون امسال فلان ارایش مده ایشون هم همون ارایش رو میکنن همون رنگ ومش رو روی سرشون میزارندحالا برای اینکه همه ببینند که ایشون از مد عقب نیست یه جوری لباس می پوشه که اگه نپوشه بهتره.....
Sad شاید این جور ادم ها هویت خودشون رو از دست دادندفراموش کردند که ایرانین که مسلمونن.البته این قضیه میتونه علتای زیادی داشته باشه شاید به این خاطر باشه که از دینشون فاصله گرفتند نمی دونم تقصیر کی.......ولی فکر میکنم یه سری از این......که خدا بگم چی کارشون نکنه با یه سری عقاید خشک وسنتی شون اسلام رو انجور که نیست دارند نشون میدن انقدر اسلام رو محدود کردند که............در حالی که اینجور نیست به نظر من این جور ...از یهودی های که تو کتاب مقدسشون دست بردند بدترن. Mad
یه استادی داشتیم یادش گرامی دکترای تفسیر قران داشت همیشه تروتمیزواتو کشیده بود تعریف میکرد می گفت رفته بودم قم باهمین تیپ ویه ادامس هم توی دهنمون بود وارد یه مکانی شدیم وارد حیاط که شدیم همه یه جوری نگامون کردند می گفت پیش خودم گفتم توی حیاط که این جوری کردند با این تفاصیر حتما داخل ساختمون رام نمیدن میگفت رفتیم خونه ولباس کهنهام روپوشیدمو موهامو زولیده کردم رفتم هیچ کس بهم نگاه نکرد. خودتون نتیجه بگیرید.......... Confused
البته این هم بگم خیلیا رو میشناسم که تیپشون سر جاشه دلشونم سر جاشه به نظر من این جور ادما مشت محکمیند که میشه تودهن........زد. Very Happy

حالا خودمونیم امسال چی مده؟

یه نفر بهم میگفت رفتم چند تا شلوار کردی دوختم که هر موقع مد شد ما اولین نفر باشیم که می پوشیم میگفت بهتره برم خارج مد کنم بعد برگردم اینجا مد میشه .بابا ماها فکر می کنیم که اونا دارن چی میپوشند ! به جان خودم هیچی اونا تیپشون همیشه اسپرته.

خیلی از این شاخه به اون شاخه پریدم ببخشید لفا". Sad

دست اخر یه چیزی بگم :حالا دو تا مثال از خانما زدیم اقایون محترم دو ورندارندفکر نکنن که خودشون دیگه........................ Eshve

منتظر نظرات شما هستم.

یا حق.
________
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Shabnam_khaleh از این تاپیک تشکر میکنم 
babasharifi
پستتاریخ: یکشنبه 28 اسفند 1384 - 23:16    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 1 آذر 1384
blank.gif

امتياز: 228

امسال قهوه ای مد شده
اگه یه نفر سیفون رو محکم بکشه فاجعه بم تکرار میشه Luighing

قهوه ای رنگ عشقه ( عشق فقط بربری )

من همیشه رو مد میگردم ولی تریپه امسالم قهوه ای نیست . ( میترسم صبح پاشم ببینم کسی سیفون رو کشیده Very Happy Sick )

فعلا
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: سه‌شنبه 1 فروردین 1385 - 05:18    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

مشکی رنگ عشقه Luighing

جالب بود راجع به خانوما گفتی ولی من راجع به آقایون بگم

پسرا جدیدا زدن تو نخ تریپه دخترونه Surprised یعنی اشوه میان . نازک نازک خرف میزنن ، دستبند دخترونه میزنن ، ابرو برمیدارن ، لباشون رو سرخ میکنن ، فقط میمونه برن اتاق عمل و شر رو کم کنن Very Happy

این صحبتهای بالا رو از زبون یه حاج آقایی شنیدم که خیلی جالب بود . اینقدر جالبه که ملت اینو تبدیل به فایل تصویری موبایل (3GP) کردن و باس همدیگه بلوتوث میکنن Very Happy

اگه موبایل دارید که میتونه فایل تصویری پخش کنه اینو حتما دانلود کنید .
حاج آقا تصویری

فایل صوتی همین فایل با پسوند MP3 و با حجم 400 کیلو رو میتونید از اینجا دانلود کنید :
حاج آقا صوتی

---

ولی خودم زیاد به مد توجه نمیکنم هر چیزی که خودم دلم بخواد میپوشم
اما اگه ما بخوایم مثل فرهنگ گذشتمون لباس بپوشیم که خودمون به خودمون میخدیم .
مثلا من الان به شما بگم که 200 سال پیش نیاکان ما کلاهی سرش میزاشتن که 80 سانتی متر ارتفاعشون بوده خندتون نمیگیره ؟
همینجوری 200 سال آینده بچه های ما به هم میگن 200 سال پیش یه اشخاصی بودن که پارچه رو دوره سرشون 80 دور میچرخوندن و اسمشم گذاشته بودن امامه . خب اونا هم خندشون میگیره .
به نظر من تنوع تو زندگی لازمه و اگه نباشه مردم سست میشن و رغبت زندگی کردن ازشون گرفته میشه .

متاسفانه همونطور که milad جان فرمودند در حال حاضر چهره اصلی اسلام نمایان نیست و هر کی از راه رسیده یه اسلامی که برای خودش خوشآیند بوده معرفی کرده
یه جا شندیدم که روزی یکی از وزرای شاه ( یادم نیست اسمشو ) میخواسته یه بابایی رو مسلمون کنه و بهش داشته یاد میداده که تو اسلام باید چیکار کنه . غروبی میرن حموم ( خزانه ) بعد از استحمام دو تایی میشن وسط حموم که نوشیدنی بخورن . جام آب انگور رو میده به یارو که بخوره ، طرف هم همینطور که داشته میخورده میبینه که آب انگور خنکه و همچین داره از خودن اون آب میوه تو حموم داغ لذت میبره . یهو مشکوک میشه و میپرسه آیا شما مطمئنی که خوردن این آب میوه حرام نیست Surprised
میدونید دلیلش چی بوده که این سوال رو کرده ؟ چون این وزیره از اسلام فقط سختی ها و مشقت هاشو نشون طرف داده و طرف هم چون یک لحظه میبینه که آسوده شده و داره آب میوه میخوره فکر کرده که حرومه این کار .

اسلام اینجوری که اینا نشون میدن سخت نیست و چهره مهربون تری داره

ولی بنظر من روی مد گشتن هم هیچ گناهی نداره و طرف میتونه و آزاده که اینکارو انجام بده حتی خانوم ها هم همینطور فق به شرطی که از یک سری خط قرمز عبور نکنه .
چون در اسلام اومده که مرد میتونه با شرت ماماندوز در انظار نمایان بشه و خانوم ها تمام بدن بجز از انگشت تا مچ دست و گردی صورت باید پوشیده باشه
یعنی خانوم هم میتونه مانتوهای روی مد بپوشه ولی اون دو نکته رو هم رعایت کنه
آقایون هم با اینکه با شرت ماماندوز با آرم Nike میتونن بیان بیرون ولی اگه دست برادران کمیته و بسیجی بیفتن دیگه ...

منتظر شنیدن نظرات بقیه بچه ها هم هستیم

یا علی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Shabnam_khaleh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 2 فروردین 1385 - 23:44    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 14 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 1850

من طرف صحبتم با سه دسته از ادم هاست.

1-اون های که باتیپ هاشون روح مردم رو ازار میدن Mad .(همونای که ادم چندشش مشه نگاشون کنی) بابا کم مردم ازاری کنید ثواب داره.

2-اونای که مرز شکنی میکنن Angry ( همونای که بهشون بگی برهنگی مده از خدا خواسته برهنه میشن.)

3-اونای که اصراف میکنن Crying (همونای که اگه در ظرف یه ماه ده جور لباس مد بشه ده جورشم اینا میخرن.)

البته باید بگم که دسته سوم زیاد به ما ربط نداره (دارندگی و برازندگی)
Sad وگرنه نه من نه هیچ کس دیگه از تیپ زدن وشیک پوشیدن بدش نمی یاد.

یا حق.
_______
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: جمعه 4 فروردین 1385 - 00:44    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

اما خداييش من امسال خواسته و نخواسته، تيپم شده قهويه‌اي Sad

تو رو دا كسي خيانت نكنه و اين قضيه سيفونه رو ... Crying
به خدا غلط كردم Sad
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: جمعه 4 فروردین 1385 - 07:37    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

آقا تریپه ما امسال همون تریپه پارسالمون شد
چیه ؟ خیلی ضایعست همه مثل بچه کوچولو ها اول سال لباسهای نو میپوشن کفشای اتو زده و این حرفا ...
موند دیگه بعد از عید لباس جدید بخرم

یا علی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Meysam
پستتاریخ: جمعه 4 فروردین 1385 - 13:43    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 2 آذر 1384

blank.gif

امتياز: 7580

قربون همه بچه‌هاي خوش تيپ برم Eshve

من هم امسال با يه دستبند خوشگل كلاس گذاشتم Surprised
اگه گفتي دسبندم چه شكلي؟
يه كيسه كه به خاطر اينكه دستمو عمل كردم بايد يه ماه و نيم تحملش كنم Laughing Laughing
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
nima
پستتاریخ: شنبه 5 فروردین 1385 - 14:10    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 30 بهمن 1384

امتياز: 1205

به نظر من ادم بايد لباسي بپوشه كه برازنده شخصيت وشان خانوادگي اش باشد
مهم اين نيست كه چه رنگي باشه مد باشه يا نه به قول:
خدا انشاا...همه امواتتونو بيامرزه ننه قام ميگفتيش كي::::::
ببه جون ادم بايد رخت براز باشه نه رخت دراز
بازگشت به بالای صفحه
nima
پستتاریخ: شنبه 5 فروردین 1385 - 14:18    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

در ضمن من نمي دونم چرا اينقدر ايراد ميگيرن از زير ابرو برداشتن
به خدا عيب نيست كه ما اينقدر بزرگش كرديم
همانطور كه انسان ريشش را مرتب ميكند موهايش را شانه ميكند يا اصلاح ميكند ابرو برداشتن هم ايرادي ندارد مگر نظر يك مشت انسان عقب مانده
Mad Hypnotized Crying Applause Winking Twisted Dvil Sick
بازگشت به بالای صفحه
nima
پستتاریخ: شنبه 5 فروردین 1385 - 14:29    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

در ضمن با تشكر از اقاي حاجي اميد وارم موفق باشي
Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
nima
پستتاریخ: شنبه 5 فروردین 1385 - 14:33    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

درضمن به غير از قهوه اي امسال نوك مدادي هم مد شده
البته نوك مداد مشكي يا همون سياه
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » امسال چی مده ؟
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc